Forum » Społeczeństwo

Wybory Do Europarlamentu Na kogo będziecie głosować ?

  • 4 maj 2014

    W tygodniku Do Rzeczy teraz jest obszerny artykuł na temat Janusza Korwina Mikke jego poglądów itd. Warto przeczytać.

    4 Cytuj
  • 4 maj 2014

    A on odsunie od siebie koryto?

    3 Cytuj
  • 4 maj 2014

    Jeśli nie on to nikt tego nie zrobi.

    3 5 Cytuj
  • 4 maj 2014

    Jak sie nie myle to Palikot probowal zmniejszyc koryto politykom. Ale moge sie mylic nie jestem pewien na 100%

    3 5 Cytuj
  • 4 maj 2014

    Palikot to ma raczej jedną funkcję, odwracać uwagę ludzi od problemów, dzięki niemu media mają zajęcie a rząd w tle może bezkarnie kraść.

    10 2 Cytuj
  • 4 maj 2014
    ALLF napisał/a:

    Jak sie nie myle to Palikot probowal zmniejszyc koryto politykom. Ale moge sie mylic nie jestem pewien na 100%

    Palikot ? To błazen ...

    Idealny do tematów zastępczych. Jego cała partia to zbieranina wynalazków a najważniejszym punktem programu Palikota jest zdjęcie krzyża z sali sejmowej, legalizacja w Polsce małżeństw jednopłciowych z możliwością adopcji dzieci oraz promowanie homo-propagandy ...

    Według mnie największy szkodnik Polski, nawet większy od Tuska ...

    11 2 Cytuj
  • 4 maj 2014

    Polecam oglądnąć film, Jak głosować.

    https://www.youtube.com/watch?v=CmwRaHa9dxI

    1 Cytuj
  • 4 maj 2014

    Po pierwsze nikt nie zlikwiduje koryta bo po to pcha się do władzy aby się do niego dorwać.
    Po drugie każdy inwestuje grube pieniądze w kampanię wyborczą licząc że zwroci się z nawiązką.
    Po trzecie obiecywanie obnizki podatków itp w sytuacji takiego zadłużenia kraju to czysta kiełbasa wyborcza.Po czwarte KNP mówi że umów trzeba dotrzymywać i prawo nie obowiązuje wstecz to jak wywiąże się z obietnic likwidacji wielu obciążeń podatkowych jednocześnie spłacając kolosalne zadłużenie i utrzymując przywileje?
    Wybory są nie po to aby się coś zmieniło ale po to by wyborcy myśleli że mają jakiś wpływ na rządy w kraju.
    Nasi politycy tylko raz dotrzymali danego słowa-w Magdalence ale tylko dlatego że to słowo ma solidne zabezpieczenie,

    3 1 Cytuj
  • 4 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    Po pierwsze nikt nie zlikwiduje koryta bo po to pcha się do władzy aby się do niego dorwać.
    Po drugie każdy inwestuje grube pieniądze w kampanię wyborczą licząc że zwroci się z nawiązką.
    Po trzecie obiecywanie obnizki podatków itp w sytuacji takiego zadłużenia kraju to czysta kiełbasa wyborcza.Po czwarte KNP mówi że umów trzeba dotrzymywać i prawo nie obowiązuje wstecz to jak wywiąże się z obietnic likwidacji wielu obciążeń podatkowych jednocześnie spłacając kolosalne zadłużenie i utrzymując przywileje?
    Wybory są nie po to aby się coś zmieniło ale po to by wyborcy myśleli że mają jakiś wpływ na rządy w kraju.
    Nasi politycy tylko raz dotrzymali danego słowa-w Magdalence ale tylko dlatego że to słowo ma solidne zabezpieczenie,

    Bzdury piszesz. Przeczytaj chociaż program KNP zamiast 600 posłów ma być 150, majątek ma być prywatny, prywatne szpitale szkoły i reszta, z prywatyzacji będzie kupa kasy więc i długi się spłaci, oczywiście tusk zadłużył na lata jak i jego poprzednicy, ale trwanie w tym zadłużaniu do niczego nie prowadzi.... więc trzeba spróbować powiedzieć koniec. KNP to taki głos sprzeciwu ludzi młodych.

    4 Cytuj
  • 5 maj 2014

    michall_s
    krowka123 ma racje nikt sie nie pcha do koryta zeby je sobie odsunac.
    A podrugie niechce mi sie wiezyc ze KNP wywali 2/3 swoich kolezkow.
    Moze zacznijcie od zmniejszenia sobie koryta o 2/3 a sami zrezygnuja, zobaczymy wtedy kto znich jest dla poprawienia sytuacji panstwa a kto jest dla koryta. Nie zdziwie sie gdy nikt nie zostanie.

    1 3 Cytuj
  • 5 maj 2014
    michall_s napisał/a:

    https://www.youtube.com/watch?v=5zRMnmB8-Qc#t=88

    ogladnolem ten film i powtuze to co napisalem poraz pierwszy na tym blogu Ci zli i ci niedobrzy, ten zrobilto a tamten to. Ten mowi takie bajki a tamten takie. Nazekaja i nazekaja jak wsyscy a czemu nie chwala sie co zrobili? a czy wogule cos zrobili oprocz nazekania i dawania wyborca kielbasy.?

    2 1 Cytuj
  • 5 maj 2014

    Każdy broni swego tylko nie lubię gdy ktoś opowiada bzdury-np.Michall że z prywatyzacji będzie kupa kasy.Dotychczas sprzedano rodowe srebra za grosze a ta pozostała reszta może znaleźć nabywców za grosze więc skąd ta kasa?Po drugie obowiązuję Konstytucja,umowy międzynarodowe i przepisy do których zmiany potrzeba 2/3 głosów -jak to zrobicie mając nawet 15% w Sejmie czy PE?
    Teoretycznie jest wyjście o którym piszesz-zmniejszacie liczbę posłów z 600 do 150 czyli mając 15% wywalacie przeciwników i zostaje 150 ale tylko waszych zwolenników.Innego wyjścia nie ma.W sumie wzorem amerykańskim powinny się ukształtować dwie partie-konserwatyści i demokraci a plankton przejść do historii.
    Zastanawia kto głosuje na pewne "okazy"które ośmieszają siebie i demokrację wyma*****ąc w mediach np. sztucznymi penisami czy paradując w szpilkach zamiast w gumofilcach?
    Głosowali jak chcieli wybrali tych co trzeba i zostanie po staremu,politycy dotrzymują słowa zwłaszcza tego danego przy wódce w pięknym lasku w Magdalence.Weksle poręczające są w dobrych rękach.
    Co do programu KNP to tylko papier a ten przyjmie wszystko.
    Polska to kraj stworzony dla takich ludzi i jakoś żadna partia nic z tym nie robi
    http://www.fakt.pl/adam-gessler-nie-placi-dlugow-a-ma-nowa-restuaracje,artykuly,459183,1.html

    2 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 5 maj 2014
    michall_s napisał/a:

    Test wyborczy

    http://ewybory.eu/test-wyborczy/

    Fajny test. Wyszła mi Platforma. Moi byli faworyci, sprzed kilku lat. Wychodzi mi na to, że moje poglądy są niezmienne... szkoda tylko, że na Platformie się trochę przejechałem. Ale zapewne oddam na nich głos. Na lewice nie zagłosuję a fanatycznej prawicy boję się jak ognia. Chyba pozostanę lemingiem.

    2 9 Cytuj
  • 5 maj 2014
    def_ibrylator napisał/a:

    Fajny test. Wyszła mi Platforma. Moi byli faworyci, sprzed kilku lat. Wychodzi mi na to, że moje poglądy są niezmienne... szkoda tylko, że na Platformie się trochę przejechałem. Ale zapewne oddam na nich głos. Na lewice nie zagłosuję a fanatycznej prawicy boję się jak ognia. Chyba pozostanę lemingiem.

    Test oddaje poglądy, PO miało poglądy częściowo kapitalistyczne obiecywali mniejsze podatki ale nie dotrzymali słowa dlatego ich poparcie leci na łeb na szyję, sam Tusk przyznał że kłamał, natomiast gwarancji nie ma że KNP podatków nie zmieni, natomiast jestem przekonany że o ile sami sobie koryta nie zabiorą to wprowadzenie reform które chcą wprowadzić przyczyni się do zmniejszenia biedy w kraju, nawet jestem za tym żeby polityków było mniej ale żeby lepiej zarabiali, tylko że oficjalnie a nie z łapówek, pod jednym warunkiem ich praca będzie przekładać się na realną poprawę bytu przeciętnego obywatela. I mam nadzieję ze właśnie KNP to zmieni. bo chcą stosować model taki jaki doprowadził do tego że stany są bogate, *tylko że stany zaczęły socjal stosować dlatego się zadłużają"

    Coś w tym jest że KNP idzie jak lodołamacz w sondażach

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W-sejmie-Janusz-Koriwn-Mikke-zamiast-Janusza-Palikota,wid,16579799,wiadomosc.html?ticaid=112ab8

    nie zdziwił bym się jeśli w tym tempie za rok w wyborach krajowych będą w pierwszej 3 z największym poparciem.

    https://www.youtube.com/watch?v=NBefZMGAZ2c&feature=youtu.be

    3 Cytuj
  • ten triggers 5 maj 2014
    def_ibrylator napisał/a:

    Fajny test. Wyszła mi Platforma. Moi byli faworyci, sprzed kilku lat. Wychodzi mi na to, że moje poglądy są niezmienne... szkoda tylko, że na Platformie się trochę przejechałem. Ale zapewne oddam na nich głos. Na lewice nie zagłosuję a fanatycznej prawicy boję się jak ognia. Chyba pozostanę lemingiem.

    Ten test nie jest miarodajny, mnie wyskoczyła nowa prawica (dobrze że nie wyskoczyła koniczyna :), ale zaznaczam że usilnie, na przekór własnym przekonaniom, w odpowiedziach byłem lekko pro unijny...

    Cytuj
  • 5 maj 2014

    Dawno temu udowodniono że programu partii nie znają nawet jej członkowie a jest on tylko lepem na wyborców i służy do machania przed kamerami .Nowa Prawica dobrze wie że żyjemy tu i teraz i bez wyjścia z Unii nie da się tego zrealizować ale obiecywać trzeba,głupi naród wszystko kupi.
    Politykę tworzą ludzie a nie programy więc" pokaż mi z kim się zadajesz a powiem Ci kim jesteś",

    1 Cytuj
  • ten triggers 5 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    Dawno temu udowodniono że programu partii nie znają nawet jej członkowie a jest on tylko lepem na wyborców i służy do machania przed kamerami .Nowa Prawica dobrze wie że żyjemy tu i teraz i bez wyjścia z Unii nie da się tego zrealizować ale obiecywać trzeba,głupi naród wszystko kupi.
    Politykę tworzą ludzie a nie programy więc" pokaż mi z kim się zadajesz a powiem Ci kim jesteś",

    W każdej parti bywają różni ludzie...
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Mieczys%C5%82aw_Wilczek
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Mieczys%C5%82aw_Rakowski

    Liczą się ustawy wchodzące w życie, a tych od nowej prawicy jeszcze Polsza nie zaznała.

    Cytuj
  • 5 maj 2014

    Za to zaznała takich o to cyganów oszustów kłamców obłudników..... długo by wymieniać

    http://www.biztok.pl/biznes/tusk-polacy-nie-uslysza-ode-mnie-tak-beda-nizsze-podatki_a16165?utm_source=o2_SG&utm_medium=Biznes&utm_campaign=o2

    1 1 Cytuj
  • 5 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    Dawno temu udowodniono że programu partii nie znają nawet jej członkowie a jest on tylko lepem na wyborców i służy do machania przed kamerami .Nowa Prawica dobrze wie że żyjemy tu i teraz i bez wyjścia z Unii nie da się tego zrealizować ale obiecywać trzeba,głupi naród wszystko kupi.
    Politykę tworzą ludzie a nie programy więc" pokaż mi z kim się zadajesz a powiem Ci kim jesteś",

    Węgry są w unii a Orban ma to gdzieś i realizuje program obniżania podatków, węgry zaczynają ruszać z rozwojem a polska się dusi socjalem.

    4 1 Cytuj
  • 5 maj 2014

    Tylko że Unia ucieszyłaby się bardzo gdyby Orban miał ochotę na wycieczkę na wschód z lądowaniem na lotnisku Siewiernyj.
    A tutaj dla mniej zorientowanych przegląd elity startującej z pierwszych miejsc,naprawdę kwiat narodu
    http://wpolityce.pl/polityka/194095-jedynki-do-przegladu-minister-zdrajca-melex-bogacz-aktoreczka-strzykawka-tancerka-pirat-i-inni

    1 Cytuj
  • 5 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    Tylko że Unia ucieszyłaby się bardzo gdyby Orban miał ochotę na wycieczkę na wschód z lądowaniem na lotnisku Siewiernyj.
    A tutaj dla mniej zorientowanych przegląd elity startującej z pierwszych miejsc,naprawdę kwiat narodu
    http://wpolityce.pl/polityka/194095-jedynki-do-przegladu-minister-zdrajca-melex-bogacz-aktoreczka-strzykawka-tancerka-pirat-i-inni

    Na Korwina nie mieli co napisać więc plunęli bzdetem nic nie znaczacym, im bliżej wyborów tym większym jadem będą go opluwać media. Warto poobserwować artykuły na wp gdzie popiera go przykładowo w jednej chwili 1000 ludzi a przeciw jest 50 nagle wp samo dopisuje 1000 głosów żeby się równoważyło. czysta manipulacja na każdym kroku.

    3 1 Cytuj
  • 5 maj 2014

    Do naszego na bank poprę kaczora i jego ekipkę. Co prawda sporo tam oszołomów co np; chcieli zakazać emisji czterech pancernych ale są uczciwi a sam kaczor jest czysty jak łza. W porównaniu do reszty tej bandy nie mam innego wyboru. A do eurokołchozu chyba na korwina. To i tak nic nie zmieni bo 98% tych łapiduchów brukselskich to komuniści a Polska strona tak naprawdę nie ma tam nic do powiedzenia ale przynajmniej będzie śmieszniej jak tam będzie Krul Korwin.
    Oby tylko bimbrownik biłgorajski z swoją pomyloną świtą nigdzie się nie dostał..

    6 4 Cytuj
  • 5 maj 2014
    Walker84 napisał/a:

    Do naszego na bank poprę kaczora i jego ekipkę. Co prawda sporo tam oszołomów co np; chcieli zakazać emisji czterech pancernych ale są uczciwi a sam kaczor jest czysty jak łza. W porównaniu do reszty tej bandy nie mam innego wyboru. A do eurokołchozu chyba na korwina. To i tak nic nie zmieni bo 98% tych łapiduchów brukselskich to komuniści a Polska strona tak naprawdę nie ma tam nic do powiedzenia ale przynajmniej będzie śmieszniej jak tam będzie Krul Korwin.
    Oby tylko bimbrownik biłgorajski z swoją pomyloną świtą nigdzie się nie dostał..

    Do naszych wyborów może dojść już na jesieni ...

    za około tydzień dowiemy się czy ten oto Pan nie żartował. i czy faktycznie coś ciekawego ma

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MI4pr85j9Nk

    Jeśli ma mocne dowody na towarzystwo wzajemnej adoracji z wiejskiej to będzie ostro.

    1 Cytuj
  • ten triggers 5 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    ...Nowa Prawica dobrze wie że żyjemy tu i teraz i bez wyjścia z Unii nie da się tego zrealizować ale obiecywać trzeba,głupi naród wszystko kupi.
    Politykę tworzą ludzie a nie programy więc" pokaż mi z kim się zadajesz a powiem Ci kim jesteś",

    Tak mnie jeszcze tknęło by napisać coś odnośnie Kluski, ale to już sobie każdy doczyta jak nie kojarzy.

    michall_s napisał/a:

    Do naszych wyborów może dojść już na jesieni ...
    za około tydzień dowiemy się czy ten oto Pan nie żartował. i czy faktycznie coś ciekawego ma
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MI4pr85j9Nk
    Jeśli ma mocne dowody na towarzystwo wzajemnej adoracji z wiejskiej to będzie ostro.

    Stonoga musi mieć niezłe haki na okupantów wiejskiej skoro jeszcze nie dopadł go syndrom seryjnego samobójcy... cóż zobaczmy jakimi rewelacjami nas uraczy. Ale za sam fakt publicznego punktowania kolesiostwa w rządzie i wciąż post komunistycznej prokuratory należą mu się ukłony. Tylko jak zwykle dla przeciętnego kowalskiego jest to ziew "no jak bym nie wiedział że to złodzieje i ******" ... tylko skąd te krzyżyki na kartach do głosowania pod partiami PO, PIS, SLD, PSL, TR ?

    1 Cytuj

Odpowiedz