Forum » Społeczeństwo

Wybory Do Europarlamentu Na kogo będziecie głosować ?

  • 5 maj 2014

    Żadna afera ani rewelacje nie rozbiją układu,nie ten kraj nie ta kultura polityczna.U nas do dymisji podaje się polityk gdy dostanie polecenie z góry i nie dlatego że się skompromitował tylko dlatego że ktoś z kolegów podłożył mu świnię.Pierwszy z brzegu przykład-za to samo co powiedział Piskorski w Niemczech poleciał niezatapialny Kohl a nas rozpłynie się po kościach jak wcześniejsze afery.Cała Polska widziała jak Sawicka bierze i co zamiast siedzieć zrobili z niech ofiarę a nawet bohaterkę walki z PiSem.

    2 Cytuj
  • 5 maj 2014

    Słuszna uwaga, i to trzeba zmienić, Korwin mówi zlikwidować koryto. :)

    2 1 Cytuj
  • 6 maj 2014

    Pytanie zasadnicze -gdyby zdarzył się cud i zdobyliście około 10% mandatów (obojętne czy w Sejmie czy PE)to z kim jesteście skłonni wejść w koalicję?To ważne pytanie dla wyborcy bo może się że głosując na was oddaje głos na swoich największych wrogów.

    1 Cytuj
  • 6 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    Pytanie zasadnicze -gdyby zdarzył się cud i zdobyliście około 10% mandatów (obojętne czy w Sejmie czy PE)to z kim jesteście skłonni wejść w koalicję?To ważne pytanie dla wyborcy bo może się że głosując na was oddaje głos na swoich największych wrogów.

    Wszystko jedno z kim, oni biorą stołki i posady, a KNP w zamian wprowadzacie taką, taką, i taką ustawę.... Kto więcej zaoferuje z tym należy współpracować bez znaczenia kto to będzie, byle by ustawy przepchać. Te potrzebne Np likwidacja pitu, obniżenie vatu.

    3 1 Cytuj
  • 6 maj 2014

    No to po ptokach zostajecie sami-pozostałe złodziejskie partie będą rabować pod siebie i tępić tych którzy zechcą im w tym przeszkodzić.Pozostaje większość bezwzględna i samodzielne rządy ale tu musiałby nastąpić jakiś cud.Nawet rewolucja nie pomoże bo rewolucje zazwyczaj wywołują lewacy .Legalnie nie ma szans,lemingi dalej będą głosować na populistów
    http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Leming_(osoba )

    Cytuj
  • ten triggers 6 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    No to po ptokach zostajecie sami-pozostałe złodziejskie partie będą rabować pod siebie i tępić tych którzy zechcą im w tym przeszkodzić.Pozostaje większość bezwzględna i samodzielne rządy ale tu musiałby nastąpić jakiś cud.Nawet rewolucja nie pomoże bo rewolucje zazwyczaj wywołują lewacy .Legalnie nie ma szans,lemingi dalej będą głosować na populistów
    http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Leming_(osoba )

    Lepiej być prawym samotnym wilkiem, czy lewakiem w sforze ?
    Tak wiem, wiem wśród wyborców jest więcej głupców i nic na to nie poradzimy, taki system :)

    2 Cytuj
  • 6 maj 2014

    Doskonale wiemy że czego by się rząd nie chwycił to jest do dupy, gorzej niż gdyby nic nie ruszali, więc wytłumaczcie mi wszyscy sceptycy PO CO GŁOSOWAĆ NA OBECNE PARTIE ? Trzeba wybrać kogoś nowego nie związanego z systemem mającego inne wręcz odmienne pomysły, Jedyną taką partią jest Kongres Nowej Prawicy więc dlaczego by nie zaryzykować nie postawić na kogoś nowego ? Głosowanie na stare świnie nic nie zmienia od kilku lat te same mordy w sejmie, ja mam tego dość i dlatego stawiam na KNP. Mniejszym złem jest głosowanie na gowina czy ruch narodowy ale to mogą być partie śliskie, gowin jest od tuska głosował za podnoszeniem podatków więc mu nie wierzę, a ruch narodowy to osoby nie zrównoważone chcące chyba tylko palenia tęczy i innych takich akcji, siłowych rozwiązań a temu jestem przeciwny, dlatego jeszcze raz podkreślam Jedyną opozycją realną dla obecnego systemu to KNP !

    3 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 6 maj 2014
    michall_s napisał/a:

    Test oddaje poglądy, PO miało poglądy częściowo kapitalistyczne obiecywali mniejsze podatki ale nie dotrzymali słowa dlatego ich poparcie leci na łeb na szyję, sam Tusk przyznał że kłamał, natomiast gwarancji nie ma że KNP podatków nie zmieni, natomiast jestem przekonany że o ile sami sobie koryta nie zabiorą to wprowadzenie reform które chcą wprowadzić przyczyni się do zmniejszenia biedy w kraju, nawet jestem za tym żeby polityków było mniej ale żeby lepiej zarabiali, tylko że oficjalnie a nie z łapówek, pod jednym warunkiem ich praca będzie przekładać się na realną poprawę bytu przeciętnego obywatela. I mam nadzieję ze właśnie KNP to zmieni. bo chcą stosować model taki jaki doprowadził do tego że stany są bogate, *tylko że stany zaczęły socjal stosować dlatego się zadłużają"

    Coś w tym jest że KNP idzie jak lodołamacz w sondażach

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W-sejmie-Janusz-Koriwn-Mikke-zamiast-Janusza-Palikota,wid,16579799,wiadomosc.html?ticaid=112ab8

    nie zdziwił bym się jeśli w tym tempie za rok w wyborach krajowych będą w pierwszej 3 z największym poparciem.

    https://www.youtube.com/watch?v=NBefZMGAZ2c&feature=youtu.be

    Długo zastanawiałem się nad KNP, ale ich ostatnie postulaty anty-unijne jednak odciągają mnie od głosowania na nich. Problem polega na tym, iż uważam, że nie stać nas na politykę anty-unijną. Jesteśmy jeszcze zbyt pryszczatym krajem, który nie da sobie rady samotnie (i tu mnie nikt nie przekona, że obecnie może być inaczej). Nie stać nas na spadek jakości życia po odsunięciu się od Unii (jesteśmy w niej już zbyt głęboko, aby z rozsądkiem podskakiwać jej do gardła). Pozostaje nam albo Unia (Zachód) albo Rosja (Wschód). Z dwojga złego wybieram Unię, z którą trzeba jakoś żyć. Nie jest to współżycie na równych zasadach, ale daje pewne perspektywy i korzyści. Trudno powiedzieć, czy wymierne, ale wolę żyć z nadzieją na przyszłość w Unii niż trzymać ze Wschodem.

    3 1 Cytuj
  • 6 maj 2014

    Nowy spot wyborczy Armanda Ryfińskiego od Palikota- kto nie widział niech obejrzy :-)

    https://www.youtube.com/watch?v=SMvi22Nazhs

    4 4 Cytuj
  • 13oddział 6 maj 2014

    Podoba mi się "napinka" RN kontra KNP. RN rzuca hasłami o honorze, wytyka afery innym opcją a nie tak dawno (twz. afera Holochera) sfałszowali listy wyborcze, KPN natomiast udaje twardych, nie dających sobie w kaszę dmuchać polityków a ich Wódz został wymanewrowany przez niewielką partyjkę (co z nim zrobią w takim razie dyplomaci Rosji, Francji lub Niemiec ? ). Śmieszne rzeczy.

    1 Cytuj
  • 6 maj 2014
    def_ibrylator napisał/a:

    Długo zastanawiałem się nad KNP, ale ich ostatnie postulaty anty-unijne jednak odciągają mnie od głosowania na nich. Problem polega na tym, iż uważam, że nie stać nas na politykę anty-unijną. Jesteśmy jeszcze zbyt pryszczatym krajem, który nie da sobie rady samotnie (i tu mnie nikt nie przekona, że obecnie może być inaczej). Nie stać nas na spadek jakości życia po odsunięciu się od Unii (jesteśmy w niej już zbyt głęboko, aby z rozsądkiem podskakiwać jej do gardła). Pozostaje nam albo Unia (Zachód) albo Rosja (Wschód). Z dwojga złego wybieram Unię, z którą trzeba jakoś żyć. Nie jest to współżycie na równych zasadach, ale daje pewne perspektywy i korzyści. Trudno powiedzieć, czy wymierne, ale wolę żyć z nadzieją na przyszłość w Unii niż trzymać ze Wschodem.

    Polski nie stać na dalsze funkcjonowanie w unii, Nie wiem czy wiesz ale KNP jest przeciw unii ale nie przeciw nato i nie przeciw schengen Możemy nie być w unii a być w europie tak jak inne kraje które w unii nie są a granice mają otwarte.
    - Druga sprawa to to że o ile otrzymujemy pieniądze z unii to nikt nie liczy że dopłacamy do tego interesu,
    po pierwsze każde pieniądze z unii obarczone są ogromnymi kosztami ich rozdysponowania (czyli kasę zjadają urzędnicy zanim ją rozdysponują) resztę kasy udostępniają ale co dalej aby ktoś z kasy tej skorzystał musi być bogaty i mieć sporo na koncie, albo musi się zadłużyć (czyli banki zadowolone a że banki nie nasze kasa jedzie za granicę skąd przyszła)
    - Kolejna wada unii, Kary za przekroczenie limitów
    - byliśmy dużym eksporterem cukry, wprowadzili limity tracimy jako kraj miliony na tym
    - limity na produkcję mleka
    - limity na wszystko ciągłe zakazy nakazy i przykazy

    Jak pan poszuka na sieci to pan znajdzie obliczenia ile tracimy na unii, nie mówiąc już o tym że za średnią krajową po 10 lata w unii możemy kupić mniej. Ma Pan infografikę na stronie Kongresu Nowej Prawicy na facebooku.

    Pianie że unia dała jest błędem i wiele osób tego nie rozumie.

    http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32357/infografika.jpeg

    https://www.youtube.com/watch?v=BAWDFRLL930

    4 Cytuj
  • 6 maj 2014

    Sugestia i Prośba do administratora forum,

    Proszę zrobić tak aby linki które wklejają ludzie pojawiały się jako miniatura wielkości 10x10 cm lub troszkę mniejsza, dla ludzi czytających forum ułatwi to ponowne odszukanie linku który chce po raz drugi czy trzeci przeczytać czy oglądnąć.

    1 Cytuj
  • ten triggers 6 maj 2014
    michall_s napisał/a:

    zdjecie

    zdjecie

    A tutaj głębsza analiza dla fascynatów UE

    http://tomaszcukiernik.pl/artykuly/teksty-o-unii-europejskiej/prawda-i-falsz-o-dotacjach-z-ue/

    Na administratorów się nie doczekasz, no chyba że w usunięciu komentarza :P

    4 Cytuj
  • 6 maj 2014

    Nowa Prawica na nią warto głosować ja z pewnośćią tak zagłosuję.

    4 4 Cytuj
  • 6 maj 2014
    pimpek napisał/a:

    Nowa Prawica na nią warto głosować ja z pewnośćią tak zagłosuję.

    Brawo :)

    2 3 Cytuj
  • 6 maj 2014

    Dzięki bonobo tylko że tak nie całkiem o to mi chodziło, taka forma wali po oczach, wolał bym jak by admin zrobił tą uprzejmość i wstawił dodaj zdjęcie + ikonka typu 10x10
    aby zachować czytelność i umiarkowanie a tak to jest wielka reklama ....

    http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/1014472_764304696943439_4215007976753159705_n.jpg

    3 1 Cytuj
  • 6 maj 2014

    Jeszcze tych wyborów do PE prawica nie wygra ale w następnych wyborach odniesie druzgocące zwycięstwo ponieważ ludzie powoli zauważają do czego prowadzą rządy lewackich oszołomów i skorumpowanej bandy urzędników.W Anglii lubiany przeze mnie Nigel szybuje w sondażach ale nie ma się co dziwić,kto oglądał jego wystąpienia nie może na niego nie zagłosować.

    4 1 Cytuj
  • 6 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    Jeszcze tych wyborów do PE prawica nie wygra ale w następnych wyborach odniesie druzgocące zwycięstwo ponieważ ludzie powoli zauważają do czego prowadzą rządy lewackich oszołomów i skorumpowanej bandy urzędników.W Anglii lubiany przeze mnie Nigel szybuje w sondażach ale nie ma się co dziwić,kto oglądał jego wystąpienia nie może na niego nie zagłosować.

    Co mogę powiedzieć :) czułem się ja spamer ale ludzie czytają sami decyzje podejmują najpierw krytyka potem zrozumienie...

    Dziękuję :) Mam nadzieję że to dobry kierunek. jeśli KNP zawiedzie to osobiście sprzedaje co mam i wyjadę z Polski bo mam dość....

    3 2 Cytuj
  • 6 maj 2014

    Michall żebyś nie był tak szczęśliwy nie zmieniłam zdania,te wątpliwości które miałam mam nadal,JKM uważam za dobrego satyryka ,polityka gorszego a śledząc moje wpisy widać że blisko mi do prawicy a lewica i jej mutacje są moim największym wrogiem.Nie należałam nie należę i nie będę należeć do żadnej partii a co do głosowania nie wiem czy wybiorę ciekawą wycieczkę czy wizytę w lokalu wyborczym dlatego nie piszę na kogo zagłosuję.Ogólnie trzymam kciuki za prawicę nie tyle naszą co ogólnie a zwłaszcza za mojego przystojnego idola Nigela.

    1 Cytuj
  • 6 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    Michall żebyś nie był tak szczęśliwy nie zmieniłam zdania,te wątpliwości które miałam mam nadal,JKM uważam za dobrego satyryka ,polityka gorszego a śledząc moje wpisy widać że blisko mi do prawicy a lewica i jej mutacje są moim największym wrogiem.Nie należałam nie należę i nie będę należeć do żadnej partii a co do głosowania nie wiem czy wybiorę ciekawą wycieczkę czy wizytę w lokalu wyborczym dlatego nie piszę na kogo zagłosuję.Ogólnie trzymam kciuki za prawicę nie tyle naszą co ogólnie a zwłaszcza za mojego przystojnego idola Nigela.

    Każdy krok w kierunku wolności jest dobrym Krokiem :P przymus podatków już mamy .... Kto mądry ten wie...

    2 2 Cytuj
  • 7 maj 2014

    Patrząc na to jak politycy grabią pod siebie a czasem jawnie kradną a zwłaszcza politycy partii rządzącej przypomina mi się stary dow*****
    o tym jak ratownik zwraca uwagę chłopcom aby nie sikali do basenu"Przecież wszyscy to robią" próbują bronić się chłopcy na co ratownik "Tak ale tylko wy robicie to z trampoliny"
    Jedni kombinują ukradkiem a inni w światłach reflektorów -pojęcie -uczciwy polityk nie istnieje-uczciwy nie pcha się do polityki.
    Pierwszy z brzegu przykład znaleziony w dzisiejszej prasie a takich codziennie są setki
    http://www.fakt.pl/anna-kalata-bedac-ministrem-uzyskala-1-3-mln-zl-dla-rodziny,artykuly,459651,1.html

    1 1 Cytuj
  • Andrzej 7 maj 2014
    Sójka napisał/a:

    Nowy spot wyborczy Armanda Ryfińskiego od Palikota- kto nie widział niech obejrzy :-)

    Taki OT, ale czy nie kojarzy Wam się on (Ryfiński) z kotem Jinksem z bajki o Pixie i Dixie?

    1 3 Cytuj
  • 7 maj 2014

    http://fakty.interia.pl/raport-wybory-do-pe-2014/sondaze/news-komentarz-do-najnowszego-sondazu-po-nadrobila-strate,nId,1421222

    Nowa Prawica w Pokoleniu młodych 2 siłą w kraju z poparciem 19,5 procenta. Robi się coraz ciekawiej. Ci młodzi przecież pójdą głosować teraz i w następnych wyborach więc może to kwestia czasu i wygoni się tych starych socjalistów z sejmu.

    A to nas wszystkich czeka jeśli nie pogonimy tych świń z wiejskiej

    http://wgospodarce.pl/opinie/12836-polska-bedzie-wreszcie-druga-japonia-czyli-praca-az-do-usrj-smierci

    (Przypomnę tylko KNP deklaruje wypłacać renty i emerytury każdemu kto ma do nich prawo, oraz przywrócić wiek emerytalny 60 lat kobiety i 65 lat mężczyźni)

    I najnowszy sondaż
    http://fakty.interia.pl/raport-wybory-do-pe-2014/sondaze/news-najnowszy-sondaz-dla-interia-pl-7-okregow-dla-po-6-dla-pis,nId,1421248

    2 2 Cytuj

Odpowiedz