Forum » Społeczeństwo Wybory Do Europarlamentu Na kogo będziecie głosować ?

 • nwr2006@o2.pl 17.05.2014 - 19:15
  Tylko Korwin ;)
  5 9 Cytuj Zgłoś
 • 17.05.2014 - 20:25
  Poszperam w archiwach ale mam gdzieś publikacje z okresu Stanu Wojennego bodajże Konfrontacje to się nazywało,sprawdzę jak ewoluowały poglądy kandydata,Broń Boże to nie jest atak na JKM ale warto poczytać co ktoś mówił 30 lat temu.Jaruzelskiemu i komuchom to wychodzi na plus bo Naród zamiast dać im kopa w d.,,ę jeszcze na nich głosuje.
  Lubię tego gościa nie ważne skąd jest ale mądrze mówi
  http://wpolityce.pl/polityka/195874-prof-legutko-o-pseudoaferze-z-doktoratem-dla-barroso-cala-te-awanture-sprowokowala-roza-thun-z-powodu-kampanijnego-lansu
  a odnosnie tej pani to miał być wypełniony wyrok który mówi że kandydat usi w materiałach wyborczych ;podawać pełne dane
  https://www.youtube.com/watch?v=ma8p6GXFRcY
  2 Cytuj Zgłoś
 • ten triggers 17.05.2014 - 20:47
  krowka123 napisał/a:
  Poszperam w archiwach ale mam gdzieś publikacje z okresu Stanu Wojennego bodajże Konfrontacje to się nazywało,sprawdzę jak ewoluowały poglądy kandydata,Broń Boże to nie jest atak na JKM ale warto poczytać co ktoś mówił 30 lat temu.Jaruzelskiemu i komuchom to wychodzi na plus bo Naród zamiast dać im kopa w d.,,ę jeszcze na nich głosuje.
  Krówko pomimo faktu iż jak dotąd nie odpowiedziałaś na dwa zadane prze zemnie w innych wątkach pytania, bardzo proszę poszukaj i wrzuć skany.
  1 4 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej Tomaszewski 18.05.2014 - 11:26
  Na nikogo! Nie lubię, jak kandydaci zabiegają o wyborców przed wyborami, a potem mają nas głęboko gdzieś. Unia i tak ma nas za "głąbów". Przykładem są ich prawa, gdzie marchewka to owoc, banan ma być prostowany, ślimak to ryba, a nam nie wolno wędzić wędlin. Nawet gdybym poszedł, to co to da? Polacy w PE są w mniejszości, a ci co tam są, to albo się migają od obowiązków, albo nie mają nic do powiedzenia.
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • 19.05.2014 - 21:48
  Zbyszek Stonoga to gość, który jako jeden z nielicznych mówi prawdę jak przez lata okradano społeczeństwo... w dodatku posiada na to liczne dowody. Nie bez powodu czeka na kasacje wyroku poza granicami naszego kraju, popieram jego działania bo nie tylko na Wiejskiej tak jest! Odpowiadając na pytanie na kogo głosować, osobiście popieram Kongres Nowej Prawicy.
  10 3 Cytuj Zgłoś
 • jeden język a dwoje uszu 22.05.2014 - 21:03
  Obecnie myślę, że przy wyborach trzeba bardziej zwrócić uwagę na kim mamy być, niż co mieć. Zachęcam aby szczególnie zwrócić uwagę, który kandydat życia i małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety. Jest to bardzo ważne. Może w tym pomóc następująca strona (w środku jest lista kandydatów z Polski a pod koniec link do pdfa w którym pisze po naszemu o co w tym chodzi)
  http://www.novaeterrae.eu/en/english-top-news/630-a-pledge-for-europe.html
  3 2 Cytuj Zgłoś
 • 22.05.2014 - 21:08
  Nic tylko czekać na wyniki :) Swoje zrobiłem :)
  Pete_ napisał/a:
  osobiście popieram Kongres Nowej Prawicy.
  1 6 Cytuj Zgłoś
 • ania 23.05.2014 - 15:09
  wracając do pytania zasadniczego, rodzinnie głosujemy na Gowina
  1 10 Cytuj Zgłoś
 • Def Ibrylator 23.05.2014 - 15:55
  anula napisał/a:
  wracając do pytania zasadniczego, rodzinnie głosujemy na Gowina
  Ja chyba również zagłosuję na niego. Walczyłem sumieniem z KNP, ale stwierdziłem, że nie oddam na nich głosu.
  2 10 Cytuj Zgłoś
 • 23.05.2014 - 16:01
  Dla mnie też decyzja była trudna, ponieważ wśród prawicowych partii jest duży wybór, dobrych kompetentnych osób ale po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw wybieram:

  zdjecie
  8 13 Cytuj Zgłoś
 • 23.05.2014 - 17:08
  Gratuluję Sójka, jest to najbardziej kompetentna osoba.
  Ode mnie i mojej rodziny również ma głosy.
  Trzeba dokładnie przyglądać się kartom do głosowania..
  6 9 Cytuj Zgłoś
 • 23.05.2014 - 21:30
  Nigdy nie zagłosowałabym na "zdrajców" typu Ziobry,Gowiny,Kalisze,Palikoty i inne szu....ny itp szanuję wrogów o stałych poglądach,nie cierpię zdrajców i sprzedawczyków tak że Gowiny nie wchodzą nigdy w grę.Gdy było się ministrem Tusk i PO były cacy a teraz be.
  Oni naprawdę mają nas za idiotów.
  8 3 Cytuj Zgłoś
 • 23.05.2014 - 22:15
  Taka powinna być dewiza PO w tych wyborach-Wolę, gdy ludzie popierają mnie ze strachu niż z przekonania. Przekonania są zmienne, strach zawsze jest ten sam.
  http://wpolityce.pl/polityka/197380-wole-gdy-ludzie-popieraja-mnie-ze-strachu-niz-z-przekonania-tylko-strach-jest-niezmienny-donald-tusk-nie-jozef-stalin-zenujacy-final-premiera
  2 Cytuj Zgłoś
 • ten triggers 23.05.2014 - 22:52
  4 1 Cytuj Zgłoś
 • 24.05.2014 - 0:01
  bono, dlaczego zmieniłeś nick?
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • ten triggers 24.05.2014 - 0:13
  bono byłby za lewakami z PundS lub partią politycznego Programu Zero - dla ludzi.
  1 1 Cytuj Zgłoś
 • 24.05.2014 - 11:03
  zdjecie
  1 3 Cytuj Zgłoś
 • 24.05.2014 - 17:00
  krowka123 napisał/a:
  Z wyborami będzie jak z konkursem Eurowizji ,głosowali jak chcieli a wybrali tych co trzeba.
  Tak na marginesie wczorajsze głosowanie może być wzorcowym przykładem manipulacji,ludzie wysyłają SMSy za ciężkie pieniądze a decydujący głos ma ktoś inny,I jeszcze druga sprawa z tym środowiskiem nie miał szans wygrać nikt i to pokazuje że w walce z nimi jesteśmy na przegranej pozycji.
  Właśnie, to by tlumaczyło że Tusk przyznaje że nie zmniejszy podatków (bo dorwał się już do władzy) a czemu teraz nie boi się otwarcie o tym mówić? Bo głos decydujący być może ma ktoś inny.
  1 Cytuj Zgłoś
 • 24.05.2014 - 17:07
  Pizzaro napisał/a:
  Jeżeli masz już losowo głosować to wybierz coś z: Ruch Narodowy, PIS, Nowa Prawica.

  Głosując na Palikota popierasz zalegalizowanie małżeństw homoseksualnych z możliwością adopcji przez nich dzieci, walkę z kościołem, promowanie dewiacji i zboczenia już od najmłodszych lat w szkole, legalne narkotyki, homo-propagandę itd. w ogóle brak jakichkolwiek norm w społeczeństwie dlatego dobrze się zastanów bo wybory to nie jest zabawa, potem skutki są odczuwalne przez kilka następnych lat i całe społeczeństwo na tym cierpi ...

  Sto razy wolę powyższe partię niż to co chce naszemu społeczeństwu zafundować Palikot ....
  Dokładnie, popieram wypowiedź. Wszyscy tylko nie Palikot ani komuniści, lewaki.
  2 2 Cytuj Zgłoś
 • 24.05.2014 - 17:20
  michall_s napisał/a:
  Nic tylko czekać na wyniki :) Swoje zrobiłem :)
  Zaraz ok wszystko z tym programem tylko wytłumacz mi czemu on chce aby kobiety nie głosowały? I ja mam na niego głosować?
  3 1 Cytuj Zgłoś
 • 24.05.2014 - 21:35
  Jest cisza wyborcza więc nie chciał bym aby odpowiedź została uznana za jej złamanie.
  Temat kobiet jak sam powiedział to jego prywatne poglądy, ale proszę odwiedzić stronę KNP tam jest program w nim nic takiego nie ma.... Ja nie znalazłem takiego zapisu.
  Zresztą co tu gadać
  (ile za obecnych.... kobiety miały do powiedzenia w sprawie podniesienia wieku emerytalnego o 7 lat......)
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 25.05.2014 - 8:53
  Jeśli to jest prawdziwe to niezły cyrk.....

  zresztą sami zobaczcie jakie małpy wielkie....

  http://powisle.prawdemowiac.pl/newsreader/items/dowody-na-masowe-oszustwa-w-wyborach-w-parlamentu-europejskiego-w-polsce.html
  1 1 Cytuj Zgłoś
 • 13oddział 25.05.2014 - 15:28
  To już nie są poglądy polityczne- to czysty fanatyzm.
  2 3 Cytuj Zgłoś
 • Def Ibrylator 25.05.2014 - 21:50
  I co tam robaczki ? Gratuluję KNP aż 7 procent ! Jednak poszliście do urn. Czyli z dużej chmury jednak duży deszcz. Gratuluję, że PIS nie wygrał. W sumie wyniki nie są takie złe. Z dwojga złego wolałbym już, żeby KNP jeszcze przegoniło SLD. Ale i tak jest bardzo interesująco :)
  1 4 Cytuj Zgłoś
 • 25.05.2014 - 22:12
  "List otwarty - oświadczenie

  Podejmując na początku lat 80 ubiegłego wieku działania zmierzające do obalenia panującego w Polsce ustroju totalitarnego nigdy nie sądziłem, że kładę podwaliny pod demokrację totalitarną.
  Wracając w 1989 roku do odzyskującego wolność kraju, naszego kraju, nigdy nie sądziłem, że wracam do państwa, którego system polityczny sprzyjał będzie wszelkiego rodzaju patologiom i pozbawiał podstawowej ochrony i podstawowych konstytucyjnych praw jego własnych uczciwych obywateli.
  Rezygnując na początku 1989 roku z oferty azylu politycznego otrzymanej w jednym z krajów starej Unii Europejskiej nigdy nie sądziłem, że przyjdzie mi szukać takiego azylu i wewnętrznej emigracji we własnej ojczyźnie. Zakładając po powrocie do kraju, naszego kraju działalność gospodarczą nigdy nie przeszło mi nawet przez myśl, że z „pucybuta” stanę się nie milionerem, a emocjonalnym bankrutem pozbawionym prawa do wolności gospodarczej i konstytucyjnej obrony podmiotowości.
  Dzisiaj, w 6 roku niszczenia mojej firmy i mojego życia osobistego przy całkowitym na to przyzwoleniu konstytucyjnych organów Rzeczypospolitej Polskiej, podjąłem decyzję o zamiarze popełnienia największego z możliwych w Polsce aktów desperacji – dalszego życia i świadczenia o bezprawiu. Świadczenia o bezprawiu nie tylko wobec siebie samego i swojej firmy ale przede wszystkich wobec tych, którzy świadczyć już o tym nie mogą – samospalonych, samopowieszonych, samoutopionych i tych, którym nie starczy sił by nadal przeciwstawić się panującej w Rzeczypospolitej Polskiej dyskryminacji jej własnych obywateli.
  Dzisiaj, kiedy znajdujący się w parlamencie politycy mają 24 godzinny wyborczy tryb rozpatrywania swoich skarg, a zwykli obywatele muszą na to samo czekać 180 razy dłużej – dzisiaj, kiedy sąd Rzeczypospolitej uznaje, że nie jest kompetentny w rozpatrzeniu wyborczej skargi partii pozaparlamentarnej podjąłem w pełni świadomą decyzję o bojkocie wyborów.
  Dzisiaj, w obliczu jawnej prawnej dyskryminacji bezpartyjnych obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, w obliczu jawnej prawnej dyskryminacji partii politycznych znajdujących się poza parlamentem czynię to samo co wspólnie z obecnym prezydentem, premierem, marszałkiem sejmu i marszałkiem senatu RP oraz innymi czołowymi osobami polskiego życia społeczno-politycznego czyniłem w latach 80 ubiegłego wieku – apeluję o bojkot wyborów!
  Bezpartyjny Obywatel Rzeczypospolitej Polskiej
  Andrzej Filipowicz"

  https://www.youtube.com/watch?v=ovFjZXIYV0Q

  http://powisle.prawdemowiac.pl/newsreader/items/dowody-na-masowe-oszustwa-w-wyborach-w-parlamentu-europejskiego-w-polsce.html
  2 Cytuj Zgłoś
 • 25.05.2014 - 22:27
  wyborcy platformy w całym kraju wstydźcie się wybraliście na następne 4 lata bandę złodzieji i nieudaczników kiedy wy zmądrzejecie?
  8 2 Cytuj Zgłoś
 • 25.05.2014 - 22:50
  michall_s- gratulacje dla KNP- największy wygrany tych wyborów. Umarł generał niech żyje król :-)

  Największy przegrany palikot i bardzo dobrze- umarł Janusz, niech żyje Janusz :-)

  Oczywiście wolałbym żeby na pierwszym miejscu był PIS, ale nie jest źle, bo PO ma na razie tyle samo mandatów, zobaczymy jak będzie rano.

  Szkoda głosów oddanych na Solidarną Polskę i Polskę Razem- prawie 6% dałoby wygraną PISowi a tak niepotrzebnie prawica się rozdrabnia na grosze ...

  Już widać pierwsze skutki przegranej: Wojciech Wybranowski, dziennikarz tygodnika ''Do Rzeczy'' informuje, że z klubu Solidarnej Polski odeszli Ludwik Dorn i Tomasz Górski. To oznacza, że SP straciła wymagającą liczbę posłów do tego, by mieć klub parlamentarny
  5 2 Cytuj Zgłoś
 • ten triggers 25.05.2014 - 22:56
  pawcio napisał/a:
  wyborcy platformy w całym kraju wstydźcie się wybraliście na następne 4 lata bandę złodzieji i nieudaczników kiedy wy zmądrzejecie?
  Pawcio się zreflektuje i by nie być stronniczym dopiszę PiS, SLD, PSL.
  2 Cytuj Zgłoś
 • 25.05.2014 - 22:57
  Dziękuję :) szkoda że tylko 7 % liczyłem na więcej ... :)

  To dobry krok ku wolności obywatela ... Mam nadzieję że będę mieć coraz więcej sympatyków .. co raz mniej przeciwników .... Jeszcze raz Dziękuję za zaufanie...
  3 4 Cytuj Zgłoś
 • 25.05.2014 - 22:58
  bonobo napisał/a:
  Pawcio się zreflektuje i by nie być stronniczym dopiszę PiS, SLD, PSL.
  Zapomniałeś jeszcze o ruchu palikota ...
  3 Cytuj Zgłoś
 • ten triggers 25.05.2014 - 23:09
  Tak szczerz lekko dziwi mnie "słaby" wynik KNP choć spodziewałem się większej ogólnopolskiej frekwencji, stąd też może tylko/lub aż cztery mandaty. Ogólnie największy niesmak powoduje u mnie SLD z takim poważaniem wśród wyborców.

  Dobrze że to "tylko" wybory do EP.
  Już niedługo NP będzie forsować ustawy w rządzie popis'u.
  1 3 Cytuj Zgłoś
 • ten triggers 25.05.2014 - 23:12
  Sójka napisał/a:
  Zapomniałeś jeszcze o ruchu palikota ...
  Ruch Palikota o ile mnie pamięć nie myli, nigdy nie był stałym koalicjantem :)
  1 1 Cytuj Zgłoś
 • Def Ibrylator 26.05.2014 - 11:49
  Aj, chyba jednak PiS prowadzi...
  1 Cytuj Zgłoś
 • 26.05.2014 - 12:25
  zdjecie
  6 5 Cytuj Zgłoś
 • 26.05.2014 - 12:54
  I tutaj zgoda,wybory te pokazały że młodzież nie da się ogłupiać i głosowała głónie na KNP i PiS a to że PO cieszy się że wygrywa w miastach ,przecież to że ktoś mieszka w mieście wcale nie musi świadczyć że jest mądrzejszy i inteligentniejszy?
  Wyborcy pokazali jeszcze jedno że maja gdzieś celebrytów,niech sobie pajacują w telewizjach a nie w PE.
  6 3 Cytuj Zgłoś
 • 27.05.2014 - 0:34
  48% ludzi z wykształceniem podstawowym głosuje na PiS. To jest fakt. Połączcie go z waszymi dywagacjami. Coś tu nie pasuje. " Stara elita, ludzie inteligentni i patrioci"... wedle kogo? Niepotrzebnie dzielicie ludzi i szufladkujecie według politycznych sympatii. Społeczeństwo jest spolaryzowane. Nie wolno nikomu ubliżać.
  2 2 Cytuj Zgłoś
 • 27.05.2014 - 0:52
  Zacytuję może głosy w tle na zakończeniu kampanii pisu ....

  PIS, PO Jedno zło
  PIS, PO Jedno zło
  PIS, PO Jedno zło
  PIS, PO Jedno zło
  PIS, PO Jedno zło
  PIS, PO Jedno zło

  Jak ktoś chce to w sieci znajdzie .... Trzęsą się stołeczki KNP idzie po was :D Kolesie z układu Okrągłostołowego :)
  2 2 Cytuj Zgłoś
 • 27.05.2014 - 5:20
  pan Kracy napisał/a:
  bono, dlaczego zmieniłeś nick?
  Nie zmieniłem, ale to forum stało się nudne i monotematyczne, dlatego wybrałem wiosnę i korzystam z natury,
  3 1 Cytuj Zgłoś
 • Def Ibrylator 27.05.2014 - 8:00
  krowka123 napisał/a:
  I tutaj zgoda,wybory te pokazały że młodzież nie da się ogłupiać i głosowała głónie na KNP i PiS a to że PO cieszy się że wygrywa w miastach ,przecież to że ktoś mieszka w mieście wcale nie musi świadczyć że jest mądrzejszy i inteligentniejszy?
  Wyborcy pokazali jeszcze jedno że maja gdzieś celebrytów,niech sobie pajacują w telewizjach a nie w PE.
  Póki co wszelkie badania i sondaże pokazują jedno - na PIS głosuje mniej wykształcony elektorat niż na PO. Ale widać ciągłą zmianę trendu (wykształconych głosujących na PIS delikatnie, ale stale przybywa). Stąd to co piszesz krówka, jest trochę dalekie od prawdy, ale za kilka lat może się zmienić. Myślę, że nie ma sensu wybielać sobie elektoratu. Jest jak jest i głos głupiego ma taką samą siłę jak mądrego.
  2 Cytuj Zgłoś
 • 27.05.2014 - 9:25
  Ale jak nawet takich wyborów PiS nie wygrywa, to PO będzie rządzić dłużej niż niejeden papież.
  Myślałem, że te tak mało dla Polaków znaczące wybory , wygra w cuglach PiS, zwłaszcza, że ma stały elektorat.
  Wybór PiS niczego nie zmieni. Nie wierzę, że do PiS zapisują się same anioły a do PO sami złodzieje.
  Proporcja złodziei do aniołów w każdej partii jest taka sama. Jeżeli złodziej z PiS obejmie intratny urząd wyprowadzi z niego takie same pieniądze jak złodziej z PO.

  Za rok w Myślenicach będą głosować na PiS i znowu Łatas nic dla miasta nie zrobi.
  To już wolę Bisztygę, który Kraków i Warszawę przybliżył samorządowcom ziemi myślenickiej.
  U nas nic się nie zmieni, radni będą wybierani wg. nazwiska a nie opcji politycznej.
  A centralnie Kaczyński przerżnie kolejne wybory, bo to nie jest dziecko sukcesu, to raczej sierota socjalizmu.
  Jedyne co może ten wybór zmienić, to zmiana lidera w PiS,
  ale wtedy nastąpi rozpierducha i Hofman, Czarnecki, Błaszczak, Fotyga, Waszczykowski, Brudziński itd wezmą się za gardła i cały pis pierdutnie.
  4 1 Cytuj Zgłoś
 • 27.05.2014 - 9:32
  Zobaczycie że już w następnym sejmie będzie rządzić Pis w Koalicji z KNP. A Po będzie w opozycji.
  Cytuj Zgłoś
 • 27.05.2014 - 10:39
  michall_s napisał/a:
  Zobaczycie że już w następnym sejmie będzie rządzić Pis w Koalicji z KNP. A Po będzie w opozycji.
  Jeżeli z takim efektem jak z Samoobroną, to JKM będzie musiał się powiesić.
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • ten triggers 27.05.2014 - 12:28
  michall_s napisał/a:
  Zobaczycie że już w następnym sejmie będzie rządzić Pis w Koalicji z KNP. A Po będzie w opozycji.
  Tego właśnie się trochę obawiam (JKM ma mój głos nie od przedwczoraj), niemniej innej opcji raczej nie będzie jeśli KPN chce coś zmienić, nie znaczy to iż PiS-KPN będzie funkcjonować jak koalicja rodem z PO-PSL. Kluczowe pytanie (jak dla mnie) brzmi, czy podczas rządów prócz samego rządzenia polecą głowy polityków z PO SLD PSL, czy czystka dosięgnie też PiSu ... Naszą klasę polityczną trzeba mocno przewietrzyć, by zabrać się za orędowników prawa i zwykłych urzędników.
  1 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 27.05.2014 - 13:12
  Nikt nikogo z niczego nie rozliczy.
  1 Cytuj Zgłoś
 • ten triggers 27.05.2014 - 13:32
  Endrju napisał/a:
  Nikt nikogo z niczego nie rozliczy.
  Ciii... nie siej propagandy, system tego nie lubi ;)
  1 Cytuj Zgłoś
 • Def Ibrylator 27.05.2014 - 14:08
  Jeżeli KNP wejdzie w koalicję z PIS to będzie to początek jego końca (KNP).
  2 Cytuj Zgłoś
 • ten triggers 27.05.2014 - 14:36
  def_ibrylator napisał/a:
  Jeżeli KNP wejdzie w koalicję z PIS to będzie to początek jego końca (KNP).
  równie dobrze można zastosować odwróconą analogię ... Kwestia co kto zaproponuje, a co uda się wprowadzić w życie.
  Cytuj Zgłoś
 • 28.05.2014 - 7:17
  Czy to nie jest zastanawiające?
  http://wpolityce.pl/polityka/197993-228-005-kretynow-zadam-sprawdzenia-wszystkich-228-0005-kart-glosow-uznanych-przez-pkw-za-niewazne-dlaczego-az-tylu-polakow-nie-potrafi-postawic-krzyzyka
  Znajomy który pracował w komisjach od zawsze stwierdził kiedyś że aby uniknąć"pomyłek" członkowie komisji w czasie liczenia głosów nie powinni posiadać długopisów bo uznał że "robienie"głosów nieważnych to najlepszy sposób wpływania na wynik.
  1 Cytuj Zgłoś
 • 28.05.2014 - 8:59
  Bardzo ważne, kogo partie kierują do komisji, mają też prawo do mężów zaufania. Niech patrzą sobie na ręce. Są urzędnicy gminni w każdej komisji. Oni też pod wpływem wójta- aparatczyka mogą stosować metody opisywane. To wszystko rozstrzyga się w obwodowych komisjach. Atakowanie PKW jest absurdem. Oszustwo na większą skalę jest raczej niemożliwe. Za 200 zł członek komisji z PiS-u winien pilnować, a nie angażować Macierewicza do kolejnego śledztwa i siania podejrzliwości i podważania instytucji państwa. Krówce123 chcę uzmysłowić, że niebezpieczne jest upartyjnienie samorządu, ale on nie chce dyskutować z faktami, tylko wszystko odgrywaniem się tłumaczy. W wyborach samorządowych, gdzie czasem 1 głos przeważa trzeba uważąć. Tu nie widzę niebezpieczeństwa. Pod warunkiem, że partie dobiorą odpowiednich członków komisji i wykorzystają wszystkie możliwości prawne.
  1 Cytuj Zgłoś
 • 28.05.2014 - 10:58
  Tylko jak walczyć z upartyjnieniem?
  Zasada pierwsza powinna brzmieć-kto przechodzi do innego ugrupowania traci mandat radnego czy poselski-wyborca oddał głos na konkretną osobę z konkretnego ugrupowania(przy naszej ordynacji bardziej ze wskazaniem ugrupowania)
  Co do fałszowania wyniku rzecz stara jak świat i trzeba maksymalnie się zabezpieczyć,na uczciwość nie ma co liczyć bo polityka nigdy nie kojarzyła się z uczciwością.Akurat tam gdzie nasi z PKW jeździli na szkolenia istnieje wiekowa tradycja fałszowania wyników wyborów i powiedzenia-nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy.
  Nie stawiam tezy że wszystko sfałszowano ale i nie uwierzę że byłby niemożliwy wpływ zainteresowanych na wynik.
  Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz