Forum » Społeczeństwo

Prezydent 2015

  • Marek 5 maj 2015
    pan Kracy napisał/a:

    Klnącego jak majster na budowie (jeśli nie słuchałeś jego ostatniej płyty to zachęcam - możesz się od niego jeszcze wiele z łaciny nauczyć).

    Posluchaj tasm od Sowy :D

    Cytuj
  • 5 maj 2015

    Podoba mi się wypowiedź Kukiza że jeżeli nie będzie pustego miejsca w studio dla Komorowskiego to odmówi udziału w debacie.Czekam niecierpliwie 20.25.Dotrzyma słowa czy nie?

    1 Cytuj
  • 5 maj 2015

    Paweł Kukiz:na FB
    "Zaraz może się okazać, że nie wezmę udziału w tej debacie.
    Otóż dzwonili do mnie chłopcy z naszego Sztabu (są w TVP) i okazuje się, że nie będzie krzesła dla Bronisława bo Bronisława nie będzie więc krzesło nie jest potrzebne. O NIE!
    Ja upieram sie przy tym, by postawili puste krzeslo z tabliczką "Bronisław Komorowski". NIECH NARÓD WIE jak nas traktuje "prezydent wszystkich Polaków"!
    Pojdę do TVP ale jeśli tego krzesła nie wystawią to w debacie uczestniczyć nie będę.
    Nie będzie Bronek pluł nam w twarz. Po prostu."
    No i doczekała się.
    Nie należy obiecywać czegoś czego się potem nie wykona.Lepiej było nic nie mówić albo wyjść .Nie wiem czy ta decyzja nie przyniosłaby więcej dobrego niż debata.

    4 Cytuj
  • Andrzej 5 maj 2015

    Przecież jest krzesło dla Pana Bronisława. Od Kukiza.

    4 Cytuj
  • ten triggers 5 maj 2015

    Po dzisiejszej debacie mogę tylko stwierdzić że z partyjniaków "dużego" kalibru najlepiej wypadła Pani Ogórek. Duda jakiś taki rozczęśiony swoimi obietnicami...

    2 2 Cytuj
  • 5 maj 2015

    Paweł Kukiz nie jestem twoim fanem ale za to krzesełko na debacie masz u mnie wielkiego plusa

    4 Cytuj
  • ten triggers 5 maj 2015

    Czy model demokracji brytyjskiej wspomoże Kukiza ?

    Cytuj
  • 5 maj 2015
    pan Kracy napisał/a:

    Obywatel, widzisz chociażby nawet tego kukiza (pisownia nieprzypadkowa) na zagranicznej delegacji?
    W kurtce skórzanej?
    Klnącego jak majster na budowie (jeśli nie słuchałeś jego ostatniej płyty to zachęcam - możesz się od niego jeszcze wiele z łaciny nauczyć).

    aleś panie Kracy prostak, a aktorka jak w filmie goła to i na co dzień bez ubrania lata? jak robotnik w drelichu przy maszynie to i do kościoła w tym samym idzie?
    a poza tym to w skórze można godniej wyglądać niż w drogim garniturze na krześle głupa rżnąć

    5 2 Cytuj
  • 5 maj 2015
    pan Kracy napisał/a:

    http://niezalezna.pl/66671-wystapienie-jakiego-komorowski-nigdy-nie-bedzie-mial-duda-o-zmianach-w-konstytucji-wideo

    dr Duda prezydentem.

    dr Duda ? nie przejdą te cuda!

    2 2 Cytuj
  • 6 maj 2015

    Poziom w studiu kandydatów na prezydenta był taki, jak przewidział sztab obecnego prezydenta, który rezygnując z udziału w debacie, nie zgodził się na wspólny koncert tenorów opery, z laureatami konkursu młodych talentów.

    Tak głupich kandydatów na Prezydenta Polski, nie spodziewałem się widzieć. Duda się skompromitował, wyuczonymi na pamięć formułkami, powtarzanymi na każdym spotkaniu wyborczym, podobnie Ogórek, Najlepiej odebrałem Palikota. Reszta jest milczeniem. Kukiz wypadł jak daun, lepiej już niech śpiewa.

    4 13 Cytuj
  • 6 maj 2015

    Nieobecni nie mają racji... Znasz to powiedzenie Bono.
    Komorowski by ten poziom jeszcze zaniżył:)

    9 Cytuj
  • 6 maj 2015

    Nie ma dla mnie niestety kandydata w tych wyborach. Pan Kukiz fajny jest, ale znam go tylko jako twórcę. Mam wrażenie, że na polityce zna się jak Wałęsa.

    3 Cytuj
  • 6 maj 2015
    piękny marian napisał/a:

    Nieobecni nie mają racji... Znasz to powiedzenie Bono.
    Komorowski by ten poziom jeszcze zaniżył:)

    Ależ był obecny w innym studiu i odpowiadał dla kilku dziennikarzy i poziomu nie zaniżył.

    Wiem, że was nic nie przekona, macie swojego pupila,
    ale ja będąc Lewandowskim, też nie przyjąłbym zaproszenia z opluwającymi mnie piłkarzami z trzecioligowego klubu.

    Zresztą wybory coraz bliżej, będziecie szczekać po wyborach, ale to będzie skowyt
    i skamlenie.
    Ten kraj naprawdę jest w większości świadomy i oddzieli ziarno od plew.

    4 11 Cytuj
  • Andrzej 6 maj 2015

    Był w innym studiu i odpowiadał na wcześniej ustalone, grzeczne pytania. Wielka mi sztuka, tak to i ja bym potrafił.

    Ale fakt faktem, Komorowski byłby jechany z góry na dół w tej debacie w TVP przez innych kandydatów, nie wiem, czy byłby sens, aby był tam obecny.

    6 Cytuj
  • 6 maj 2015
    Endrju napisał/a:

    Był w innym studiu i odpowiadał na wcześniej ustalone, grzeczne pytania. Wielka mi sztuka, tak to i ja bym potrafił.

    .

    Ale tak jest na całym świecie, czy myślisz, że urzędujący prezydent USA czy Francji odpowiada każdemu na każde pytanie? i każdy dziennikarz ma wejście do studia?

    3 8 Cytuj
  • 6 maj 2015

    Pamiętajcie o tym głosując w niedzielę !

    zdjecie

    15 Cytuj
  • 6 maj 2015

    nie jestem za komorem ale w sumie się mu nie dziwie czemu nie przyszedł na debate

    2 Cytuj
  • 6 maj 2015

    Bono znalazłem dla Ciebie bardzo dobry tekst jak Komorowski stchórzył przed debatą.

    Buta Komorowskiego osiągnęła horyzont. Wczoraj olał wyborców i demokrację gorącym moczem. Wyborcy pamiętają jednak takie zniewagi...

    Buta i agresja często wynikają z lęku przed porażką i kompromitacją. W przypadku kandydata Platformy Obywatelskiej właśnie z tym mamy do czynienia. Nie pojawiając się na debacie zorganizowanej przez TVP Komorowski w rzeczywistości olał polskich wyborców i polską demokrację ciepłym moczem.

    Ani Putin, ani Assad, ani Łukaszenko nie chcą debatować z konkurentami politycznymi. Komorowski nawiązał wczoraj do tej "azjatyckiej" tradycji. Olał debatę, a tym samym zasady funkcjonowania państwa demokratycznego. To agresywne zachowanie obecnego prezydenta było w rzeczywistości podyktowane to panicznym lękiem. Lękiem przed porażką i kompromitacją. Warto zauważyć, że zdolności intelektualne "Bula" nie gwarantują tego, że sobie poradzi nie mając możliwości czytania z kartki. Skłonności do auto-kompromitacji i wpadek tylko pogarszają jego sytuację. Zwróćmy uwagę na ostatnie lata. Wszystkie publiczne wystąpienia Komorowski odczytywał z kartki. Unikał spontanicznych wypowiedzi z głowy, bo prawie zawsze kończyło się to jakąś wpadką. Unikał również otwartych konferencji prasowych, na których mogłyby paść niewygodne dla niego pytania.

    Strach przed kolejnymi kompromitacjami pchał Komorowskiego coraz mocniej w stronę arogancji i buty. Wczoraj osiągnęły one w jego przypadku granicę horyzontu. "Bul", nie przychodząc na debatę kandydatów na prezydenta, w rzeczywistości olał polskich wyborców ciepłym moczem. Stwierdził, że ma głęboko gdzieś zasady demokratycznego państwa i jest ponad tym wszystkim. Na szczęście wyborcy dobrze pamiętają takie zachowania, a za 5 dni I tura wyborów. Komorowski poczuje wówczas jak wyborcy olewają go strumieniem ciepłego moczu, tak jak on olał ich wczoraj.
    źródło: niewygodne.info.pl

    Nic dodać nic ująć, podpisuję się pod tym !

    9 Cytuj
  • 6 maj 2015

    Urzędujący Prezydent RP odmówił uczestnictwa w debacie. Urzędujący Parlament RP odrzucił wnioski o referenda podpisane przez miliony Polaków. To wszystko pokazuje, że obecna władza odcina się od społeczeństwa. Nie reprezentuje i nie szanuje go. Dlatego trzeba ją zmienić.

    Ta debata miała jedną wielką zaletę: pokazała, że Polacy chcą zmian !

    Kto nie oglądał wczorajszej debaty zapraszam do obejrzenia pod tym linkiem:

    http://wyboryprezydenckie.tvp.pl/19876535/debata-kandydatow-wybory-prezydenckie-2015

    5 Cytuj
  • 6 maj 2015
    Sójka napisał/a:

    Bono znalazłem dla Ciebie bardzo dobry tekst jak Komorowski stchórzył przed debatą.

    !

    Widzę, że mądrości pozostało w głowie niewiele.
    Wklejaj dalej teksty propagandowe twoich idoli, jeżeli nie masz własnych.
    Służba nie drużba.

    4 6 Cytuj
  • 6 maj 2015

    Twój idol pokazał wczoraj gdzie ma polskich obywateli ...

    Platforma Obywatelska- musicie zmienić drugi człon bo teraz nie pasuje ... Gdzie się podziały te miliony podpisów za przeprowadzeniem rożnych referendów ? Czego się wczoraj bał Prezydent który zlekceważył wyborców i nie przyszedł ?

    Takimi postawami macie mało wspólnego z obywatelską ...

    Może Platforma Obietnic ? :-)

    5 Cytuj
  • 6 maj 2015
    guzik14 napisał/a:

    Nie ma dla mnie niestety kandydata w tych wyborach. Pan Kukiz fajny jest, ale znam go tylko jako twórcę. Mam wrażenie, że na polityce zna się jak Wałęsa.

    I to Twój błąd. Wystarczy posłuchać lub poczytać co dany kandydat ma do powiedzenia. To nie wymaga wielkiego wysiłku. Kukiz od wielu lat angażuje się w sprawy naszego kraju i głośno o nich mówi. Niestety media od lat serwują obywatelom wyłącznie zestawy dnia PO lub PiS, nie bacząc na to, że przyprawiają ich o mdłości.

    4 2 Cytuj
  • 6 maj 2015
    bono napisał/a:

    Zresztą wybory coraz bliżej, będziecie szczekać po wyborach, ale to będzie skowyt
    i skamlenie.
    Ten kraj naprawdę jest w większości świadomy i oddzieli ziarno od plew.

    co bono straszysz nas? czym? podniesiecie podatki? zwiększycie kontrole? zmieńcie swą nazwę ale nie na Platforma Obietnic ale na Pomlicja Obywatelska

    6 Cytuj
  • 6 maj 2015

    rządzący mają się znać na prawie, gospodarce, ekonomii itp. popisowcopslowcy pokazali swą politykę krętactw, oszustw, złodziejstwa, politykę zegarków, zajadanych ośmiorniczek, kręcenia lodów, nadszedł czas powiedzenia DOŚĆ! popisowskie komuchy kończy się już wasz czas!

    3 1 Cytuj

Odpowiedz