Forum » Społeczeństwo

Prezydent 2015

  • 8 maj 2015
    paolo napisał/a:

    1sójka poieram cie w 100% bono wycofaj się ze swojej agitacji minusy mówią same za siebie

    Zaiste Sójka ma 4 plusy, ja mam cztery minusy. To jest pat! Bo wynik wychodzi zero.
    Prezydent w tych wyborach nie zostanie wyłoniony.

    5 9 Cytuj
  • 8 maj 2015

    Kiedyś to było królewskie miasto a teraz rywalizuje z Inowrocławiem.Oceńmy kto lepszy,Inowrocław
    https://www.youtube.com/watch?v=zo0yBhkTzPw
    czy miasto Kraków była stolica rządzona przez profesora tutaj widać nie stosują tanich chwytów
    http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3853515,szpital-uniwersytecki-w-krakowieprokocimiu-budowa-na-niby,id,t.html
    Pierwszy filmik już był ale wrzuciłam dla porównania.

    1 3 Cytuj
  • Def Ibrylator 8 maj 2015

    Cisza przedwyborcza ! Dość gadania o polityce do poniedziałku ! Palicie jakieś grille w weekend, czy coś ?

    2 Cytuj
  • 8 maj 2015
    def_ibrylator napisał/a:

    Palicie jakieś grille w weekend, czy coś ?

    Czy coś. Palimy. Gumy

    4 5 Cytuj
  • 8 maj 2015
    Endrju napisał/a:

    Co Wy z tymi Żydami tak? Jakieś kompleksy macie, jak Hitler?

    1 Cytuj
  • 8 maj 2015
    def_ibrylator napisał/a:

    Cisza przedwyborcza ! Dość gadania o polityce do poniedziałku ! Palicie jakieś grille w weekend, czy coś ?

    chłopie gdzie tam jeszcze do ciszy

    1 Cytuj
  • Def Ibrylator 8 maj 2015
    wiśniowa napisał/a:

    chłopie gdzie tam jeszcze do ciszy

    Ale do grila blisko.

    2 2 Cytuj
  • ten triggers 8 maj 2015

    Proponowałbym w niedziele przed każdym lokalem wyborczym postawić leminga blokera, a do wyznawców PiS już dziś wysłać zaproszenia na obowiązkowe 24h czuwanie w klasztorach. Polska zyskała by nową jakość.

    "precz z biurokracją" :)

    3 7 Cytuj
  • 10 maj 2015

    gratuluję wyborcom PO i PiS, dzięki wam dalej będziemy żyć w szambie

    7 9 Cytuj
  • 10 maj 2015

    Andrzej duda górą!!! ale smuci mnie fakt że komor wszedł jednak do drugiej tury

    15 6 Cytuj
  • 10 maj 2015
    bono napisał/a:

    Uświadamiaj ile wlezie, choć wydaje mi się, że poddani pis w 100% będą na wyborach, zaś zwolennicy Komora, liczą że i tak wygra. Te twoje hasła pisowskie, może ich wygonią z mieszkań.
    W takim razie popieram Twoją inicjatywę. Rzucaj więcej pisowsko rydzowskiej propagandy.

    Bono przecież to ty tutaj uprawiasz propagandę na rzecz tych cwaniaczków z Po.

    7 3 Cytuj
  • 10 maj 2015

    brawa dla debili którzy zbazgrali w nocy lokal wyborczy w wiśniowej

    4 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 11 maj 2015

    Pozdrawiam wszystkich wyborców Kukiza. Dobra robota ! To początek zmian. To początek końca dla PO-PIS'u. Walka potrwa długo, ale nie skończy się bez rozgłosu.

    8 6 Cytuj
  • 11 maj 2015

    No cóż. Wygląda na to że Budyń wygra.
    Jego atutem jest wiek i pochodzenie z Krakowa, może coś zyskamy.
    Wadą jest maminsynkowatość, brak suwerenności i szef sztabu wyborczego, Beata Szydło, która jest taka marudna, glamgowata i usypiająca swoim tembrem głosu i temperamentem, że trudno bez przełączania kanału doczekać do końca zdania wypowiadanego przez nią.
    Ale może się Budyń wypnie na Kaczyńskiego tak jak kiedyś Marcinkiewicz, i zostanie suwerennym prezydentem. Oby tak się stało!!!

    Wynik Komorowskiego, to wielkie zaskoczenie.
    Niemniej zarówno Duda jak i Komorowski, jeżeli ten pierwszy będzie prezydentem, będzie ten pierwszy i jest ten drugi, prezydentami z przypadku i z namaszczenia. Ten pierwszy z namaszczenia Kaczyńskiego, ten drugi z namaszczenia Tuska.

    Ani Duda ani Komorowski nie mają charyzmy, niewątpliwie ma ją Kukiz.

    10 8 Cytuj
  • 11 maj 2015

    Po zapowiedziach Kukiza wnoszę, że tworzy nową swoja partię.

    Wróżę mu, (tej partii) wielki sukces.

    Ludzie zwłaszcza młodzież, ma już dość boksowania się miedzy
    Prawdziwymi Polakami z PiS i Nieprawdziwymi Polakami z PO.
    Dość podziału na prawdziwego katolika i fałszywego katolika.
    Zdrajce i Patriotę.
    Zabójcę i ofiarę.
    Zbrodnie smoleńską i katastrofę smoleńską.
    Polskę suwerenną i Polskę zniewoloną.
    Pobłogosław Panie czy racz nam zwrócić Panie.

    11 6 Cytuj
  • 11 maj 2015

    Po raz kolejny wyborcy zostaną ograni przez polityków ze wsi
    http://www.tvn24.pl/powyborczy-poranek-kto-wygra-wybory-prezydenckie,541084,s.html
    Oni naprawdę uważają Naród za idiotów i niestety maja trochę racji.Po pierwsze zmiany ordynacji nie da się już zrobić przed jesiennymi wyborami a po drugie potrzebna jest do tego zmiana konstytucji.
    Tylko zgoda i bezpieczeństwo
    https://www.google.pl/search?q=memy+po+wyborach&espv=2&biw=1366&bih=643&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=R2RQVZPmMIHkULregfAO&ved=0CCgQsAQ#tbm=isch&q=memy+po+wyborach+prezydenckich

    1 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 11 maj 2015
    bono napisał/a:

    Po zapowiedziach Kukiza wnoszę, że tworzy nową swoja partię.

    Wróżę mu, (tej partii) wielki sukces.

    Ludzie zwłaszcza młodzież, ma już dość boksowania się miedzy
    Prawdziwymi Polakami z PiS i Nieprawdziwymi Polakami z PO.
    Dość podziału na prawdziwego katolika i fałszywego katolika.
    Zdrajce i Patriotę.
    Zabójcę i ofiarę.
    Zbrodnie smoleńską i katastrofę smoleńską.
    Polskę suwerenną i Polskę zniewoloną.
    Pobłogosław Panie czy racz nam zwrócić Panie.

    Wydaje mi się, że partia Kukiza mogłaby połączyć takich ludzi jak np. ja, czyli starego wyborcy PO, który po latach ich rządów jest już rozczarowany i zmęczony ich polityką, oraz ludzi spod szyldu PIS, którzy przez lata stali przy PIS'ie ale również zaczęli doszukiwać się ułomności i zakłamania w tej partii.

    13 2 Cytuj
  • 11 maj 2015

    Wydaje mi się, że jednak wyborów nie sfałszowano.
    Dowodem na to jest wygrana Dudy.
    Gdyby wygrał Komorowski, to było by fałszerstwo wyborcze.
    Czyli, że PO nie zawsze oszukuje.

    8 9 Cytuj
  • 11 maj 2015

    no i co wy na to? wy wszyscy wyśmiewający Kukiza, dzisiaj okazuje się, że i Komorowski i Duda to zwolennicy JOW-ów, referendów i innych pomysłów Kukiza, TVN-owskie gadziny, różni "profesorkowie" na usługach, już nic nie mają do powiedzenia, a tak szczekali na Kukiza przed wyborami, teraz chcą przejąć głosy, a ja wam mówię: pocałujta w d...ę wójta!

    5 2 Cytuj
  • 12 maj 2015

    Nie znam wyniku z Myślenic ale Kraków wybrał Komorowskiego:

    Bronisław Komorowski wygrał pierwszą turę wyborów w Krakowie, zdobywając 36,91 proc. głosów. Andrzej Duda zdobył 31,99 proc. głosów, a trzeci Paweł Kukiz – 19,58 proc. głosów – podała na stronie internetowej Państwowa Komisja Wyborcza.

    Wieś jest wasalem.

    7 6 Cytuj
  • Andrzej 12 maj 2015

    Kraków jest za to wasalem PO.

    Na Wyspach Kukiz miał ponad 50%. Dlaczego? IMO dlatego, że pojechał do tych ludzi, przemówił do nich i chwycił ich za serca. Nie był ignorantem, jak obecny prezydent. Ponieważ tam są ludzie, którzy chcą zmian i bredzenie Dudy, Kaczyńskiego, PiSu, Komorowskiego czy PO o tym, że oni wrócą do Ojczyzny za ich rządów do nich nie dociera, bo jest to tylko bredzenie.
    Oni tam z perspektywy morza widzą, że PO czy PiS to jedno bagno, które nie ma nic do zaoferowania. Lokalni watażkowie machający szabelką i mający w dup!e zwykłych ludzi. Ważna jest kasa. Niestety, sprytnie zostaliśmy podzieleni na lemingów i moherów. Już nie jesteśmy Polakami. Jesteśmy moherami, lemingami, zdrajcami, zomo, prawdziwymi Polakami, czerwonymi, solidarnościuchami, gejami - ale nie Polakami.
    Ci na Wyspach zobaczyli autentyzm Kukiza, pomimo, że tak na prawdę nic poza emocjami i JOWami ciekawego nie przedstawił. I pokazali czerwoną kartkę obecnym 'elytom'.

    Ja dałem kredyt zaufania PO - 2 razy z rzędu (chociaż tylko 2 obietnice z 10, które mnie żywo interesowały, zostały spełnione i to te mniej istotne). Raz głosowałem za nimi, drugim razem, nie oddałem głosu przeciwko. W zamian rząd robi same przekręty, żeby mu się księgowość zgadzała. Koniec.
    Zastanawiałem się nad oddaniem głosu na Dudę w II turze, jako znak protestu, ale po 10 kwietnia mi przeszło.

    Koniec z podziałem na nas i tamtych. Sam starając się być obiektywnym, ustawiałem się w opozycji do przeciwnej opcji politycznej. A wystarczy stanąć z boku i wtedy można zobaczyć, jak bardzo jesteśmy manipulowani - przez polityków, ale przede wszystkim przez media. GW, niezależna.pl, TVN, TV Republika.
    Zastanawiam się, czy oni tak z przekonania, czy może mają jakieś inne, ukryte cele...

    2 6 Cytuj
  • 12 maj 2015

    Alfa i omega polskiej polityki o wyborcach Kukiza
    http://wpolityce.pl/polityka/244201-michnik-na-gali-lewiatana-nie-oddajmy-polski-gowniarzom-tego-nie-ma-w-relacji-wyborczej
    Tylko zgoda i bezpieczeństwo,czyli zgoda na gnojenie Polski i bezpieczeństwo dla zdrajców.
    Wie że to niektórych denerwuje więc aby sprawić im przyjemność wrzucam kolejne linki
    http://niezalezna.pl/66968-spacer-komorowskiego-po-warszawie-tam-pocalunek-od-andrzejka
    Trzeba przyznać że Prezydent ciężko pracuje i przesyła hurtem projekty ustaw,Sikorski za chwilę nie wyrobi
    http://niezalezna.pl/66955-pawel-kukiz-wysmiewa-antysystemowca-komorowskiego-zobacz-film

    2 3 Cytuj
  • 12 maj 2015

    zdjecie

    11 5 Cytuj
  • 12 maj 2015

    Ponawiam pytanie, jak mogę pomóc panie Kukiz, może zrobimy coś w Myślenicach ?

    4 Cytuj

Odpowiedz