Forum » Społeczeństwo

Prezydent 2015

  • 7 kwi 2015

    jak w temacie, były oportunista teraz zaangażowany

    1 6 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    TYLKO KUKIZ!!! niewolnictwo albo wolność wybór należy do was!!!

    35 24 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    No jeszcze Pan/Pani :-) Grodzka, ale nie zebrała wystarczającej liczby głosów... :-( Jaka szkoda ;-P

    4 17 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    Duda Andrzej:)

    37 45 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    Zagłosują jak chcą wybiorą tego kogo trzeba.Ja żałuję jednego ,że nie kandyduje Pani Grodzka bo gdyby wygrała może nie byłoby lepiej ale na pewno śmieszniej.A te relacje z wizyt międzynarodowych,oglądalność 100%.
    Wreszcie mielibyśmy Prezydenta na jakiego zasługujemy.

    9 19 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    Tylko Duda !!

    37 38 Cytuj
  • Maria 7 kwi 2015

    Istne żarty chyba sobie robicie.Ludzie zagłosujcie na tą osobę która ma szanse wygrać a nie na figurantów wymienionych powyżej którzy nic nie znaczą .
    Moim zdaniem tylko Andrzej Duda może coś w Polsce zmienić, dajcie mu szansę bo obecny rząd zrujnuje nas do końca, bedziemy musieli pracować do śmierci!

    36 41 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    Oglądałem wiele wywiadów i przemówień Pawła Kukiza i szczerze mnie do siebie przekonał i z miłą chęcią oddam na niego swój mało warty głos. Głosujcie na Komora, a będzie tak jak było... Polecam sondaże, w których ludzie mówili na kogo będą glosować i dlaczego. Większość odpowiedzi brzmiała: "Na Komorowskiego z przyzwyczajenia." Cieszyłbym się też, gdyby wybory wygrał Duda. Korwin niby ma jakiś pomysł, ale jest trochę... Nie wiem jak to napisać ;D Jeszcze raz polecam wywiady z Kukizem. Możecie sobie je również porównać z wywiadami innych kandydatów ;)

    40 8 Cytuj
  • Def Ibrylator 7 kwi 2015

    Zagłosuję na Komorowskiego - nic się nie zmieni. Tego nie chcę. Zagłosuję na Dudę - będę o krok bliżej polskiego państwa wyznaniowego (takie katolickie Państwo Islamskie). Tego też nie chcę. Zagłosuję na każdego innego kandydata - stracę głos.

    Tak wygląda piękno głosowania w Polsce.

    27 30 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    Polecam zajrzeć do Muzeum Zgody Bronisława Komorowskiego:

    http://muzeumzgody.pl/galeria.html

    Prezydent Komorowski miał swoje 5 lat i pokazał, że jest notariuszem Platformy Obywatelskiej i zgadza się i podpisuje wszystko jak leci bez zastanowienia ...

    Hasło Prezydenta brzmi: Zgoda buduje !

    Podwyższenie wieku emerytalnego do 67 roku życia- Zgoda ...

    Sześciolatki do szkoły przeciw rodzicom- Zgoda ...

    Ustawa o GMO zagrażająca zdrowiu Polaków- Zgoda ...

    Niszczenie Lasów Państwowych- Zgoda ...

    Grabież oszczędności Polaków z OFE- Zgoda ...

    Podniesienie podatku VAT- Zgoda ...

    Czy o taką zgodę mu chodzi ?

    Jeżeli tak to nadszedł czas na kopniaka przy wyborach- Zgoda ?

    54 11 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    Co do pytania to w pierwszej i drugiej turze oddam głos na:

    zdjecie

    Prezydent z Krakowa !

    47 51 Cytuj
  • 7 kwi 2015
    Sójka napisał/a:

    Polecam zajrzeć do Muzeum Zgody Bronisława Komorowskiego:

    http://muzeumzgody.pl/galeria.html

    Prezydent Komorowski miał swoje 5 lat i pokazał, że jest notariuszem Platformy Obywatelskiej i zgadza się i podpisuje wszystko jak leci bez zastanowienia ...

    Hasło Prezydenta brzmi: Zgoda buduje !

    Podwyższenie wieku emerytalnego do 67 roku życia- Zgoda ...

    Sześciolatki do szkoły przeciw rodzicom- Zgoda ...

    Ustawa o GMO zagrażająca zdrowiu Polaków- Zgoda ...

    Niszczenie Lasów Państwowych- Zgoda ...

    Grabież oszczędności Polaków z OFE- Zgoda ...

    Podniesienie podatku VAT- Zgoda ...

    Czy o taką zgodę mu chodzi ?

    Jeżeli tak to nadszedł czas na kopniaka przy wyborach- Zgoda ?

    W tym wypadku zgoda rujnuje ;)

    26 5 Cytuj
  • Maria 7 kwi 2015

    i co pomimo że wszyscy wiedzą jak jest , pójdą głosować dalej na Komorowskiego bo tak z "przyzwyczajenia'..?
    a on sobie siedzi na ciepłym krzesełku i z każdym cacy ..karteczka uśmiech od ucha do ucha..to jest wasz wymarzony prezydent? ludzie otrząśnijcie się!

    30 7 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    A co Kaczor był lepszy? Ciągle kłótnie o to kto gdzie ma jechać...lecieć... Teraz jest cisza i spokój i tak właśnie powinno być. Prezydent pełni funkcje reprezentacyjną w Państwie, a nie pierwszego pieniacza kraju i opozycjonisty.
    Ja tam PISowi szczerze za prezydenturę dziękuję...

    24 38 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    marko-

    zdjecie

    51 14 Cytuj
  • Andrzej 7 kwi 2015

    Ja na Kukiza głosuję w I rundzie.
    W drugiej pewnie w ogóle, ostatecznie na Dudę. Komorowskiego jakoś nie lubię, z PiSem mi nie po drodze.

    25 3 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    ludzie obudźcie się nie możemy dopuścić aby na następną kadencję pozostał bredzisław komoruski!!

    32 10 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    [cytat=Endrju]Ja na Kukiza głosuję w I rundzie.
    W drugiej pewnie w ogóle, ostatecznie na Dudę. Komorowskiego jakoś nie lubię, z PiSem mi nie po drodze.w drugiej turze będziesz głosował na dudę ale z pisem ci nie po drodze endrju możesz mi to wyjaśnić

    7 6 Cytuj
  • 8 kwi 2015
    marko napisał/a:

    A co Kaczor był lepszy? Ciągle kłótnie o to kto gdzie ma jechać...lecieć... Teraz jest cisza i spokój i tak właśnie powinno być. Prezydent pełni funkcje reprezentacyjną w Państwie, a nie pierwszego pieniacza kraju i opozycjonisty.
    Ja tam PISowi szczerze za prezydenturę dziękuję...

    zdjecie

    Nie czytałeś tego POsta? No chyba że Masz 70 lat to sorki,.......

    Sójka napisał/a:

    Polecam zajrzeć do Muzeum Zgody Bronisława Komorowskiego:

    http://muzeumzgody.pl/galeria.html

    Prezydent Komorowski miał swoje 5 lat i pokazał, że jest notariuszem Platformy Obywatelskiej i zgadza się i podpisuje wszystko jak leci bez zastanowienia ...

    Hasło Prezydenta brzmi: Zgoda buduje !

    Podwyższenie wieku emerytalnego do 67 roku życia- Zgoda ...

    Sześciolatki do szkoły przeciw rodzicom- Zgoda ...

    Ustawa o GMO zagrażająca zdrowiu Polaków- Zgoda ...

    Niszczenie Lasów Państwowych- Zgoda ...

    Grabież oszczędności Polaków z OFE- Zgoda ...

    Podniesienie podatku VAT- Zgoda ...

    Czy o taką zgodę mu chodzi ?

    Jeżeli tak to nadszedł czas na kopniaka przy wyborach- Zgoda ?

    20 3 Cytuj
  • 8 kwi 2015

    Dobrze wiem, że w Myślenicach elektorat jest tylko jeden... symbol stoi i wrót Myślenic od strony Dobczyc...

    Ciekawe co pokaże Super-Duda. Nawet chciałbym, żeby wygrał - tak z ciekawości czystej.

    ZRESZTĄ WĄTEK ZOSTAŁ ZAŁOŻONY TYLKO I WYŁĄCZNIE W JEDNYM CELU...

    14 10 Cytuj
  • Maria 8 kwi 2015
    marko napisał/a:

    A co Kaczor był lepszy? Ciągle kłótnie o to kto gdzie ma jechać...lecieć... Teraz jest cisza i spokój i tak właśnie powinno być. Prezydent pełni funkcje reprezentacyjną w Państwie, a nie pierwszego pieniacza kraju i opozycjonisty.
    Ja tam PISowi szczerze za prezydenturę dziękuję...

    Był krótko prezydentem ale cenił swoją ojczyznę i rodzinę..był partiotą...widocznie ci zaszkodził bo zabrał się za złodzieji i oszustów ..ludzie uczciwi to docenili. Wierzę że kiedyś prawiedliwości stanie się zadośc..przykro mi że mój kraj upada...nie za taką ojczyzne ludzie życie oddali podczas wojny! wstyd -w grobach się przewracają!

    26 11 Cytuj
  • Def Ibrylator 8 kwi 2015

    Lech Kaczyński może i dużo chciał, ale politykiem był słabym. Miałkim. Z tego też powodu drażni mnie, jak tworzy się jego mit, aby później używać go do politycznych zagrywek. Już to nie raz mówiłem, że politykom, którzy tańczą na grobach mówię stanowcze NIE. Stąd nikt z PIS'u nie dostanie mojego głosu. Dla mnie jest to po prostu sprzeczne z moją wiarą.

    PIS dla swojego zwycięstwa rozkopał smoleńskie groby i ze szczątków ludzi zrobił transparenty i ulotki. Krwią zmarłych drukował propagandę i mit Lecha. Mam przez to do nich ogromny żal. Postąpili gorzej, niż obecny rząd, który tak kiepsko rządzi krajem. Bo postąpili nie tylko ohydnie pod względem politycznym, ale głównie moralnym.

    Żal mam również do społeczeństwa, które omamione "katolicką" stroną PIS'u ślepo wierzą, że to partia kierująca się religijnymi przesłankami. Żal mam do społeczeństwa, że tak łatwo dali się okłamać, że tak łatwo zagrano na ich, naszych uczuciach religijnych.

    I chętnie bym powiedział - opamiętajcie się ! Ale trudno jest mi to powiedzieć, bo na horyzoncie nie widzę nikogo, na kogo mógłbym wskazać jako dobrą alternatywę. Wielkie polskie bagno moralno-polityczne.

    24 27 Cytuj
  • Andrzej 8 kwi 2015
    paolo napisał/a:

    w drugiej turze będziesz głosował na dudę ale z pisem ci nie po drodze endrju możesz mi to wyjaśnić

    Mogę. W drugiej rundzie będę głosował przeciw obecnemu prezydentowi, chyba, że pisiory przywalą znów z grubej rury. Wtedy zostanę w domu, a jak będzie pogoda, pójdę z dzieciakami i żoną na spacer po okolicznych pagórkach.

    Maria235 napisał/a:

    Był krótko prezydentem ale cenił swoją ojczyznę i rodzinę..był partiotą...widocznie ci zaszkodził bo zabrał się za złodzieji i oszustów ..ludzie uczciwi to docenili. Wierzę że kiedyś prawiedliwości stanie się zadośc..przykro mi że mój kraj upada...nie za taką ojczyzne ludzie życie oddali podczas wojny! wstyd -w grobach się przewracają!

    Z tego, co pamiętam, to zabrał się za dziadów, którym kazał sprzeprzać i małpy w czerwonym, z którymi nie chciał rozmawiać. No, jeszcze zabrał się za pilotów, którzy nie chcieli latać tam, gdzie życzył sobie prezydent. Niestety, Lech to była marionetka polityczna brata, tańczył, jak ten drugi mu zagrał. Za to prezydentowa nie bała się mieć swojego zdania, co było widać i co mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie.

    12 8 Cytuj
  • 8 kwi 2015

    Jedni popełniali samobójstwa, kardiolodzy przestali leczyć, a wielkie afery... okazało się, że ludzie z PISu sa umoczeni. Tak wyglądał ten wspaniały okres...

    Nie, dziękuję. Wałęsa, Kwaśniewski, Komorowski - każdy z nich był lepszy! To jednak chyba nie problem człowieka, a formacji. Dlatego DUDA może i byłby OK, ale będzie tańczył jak "prezes" mu zagra.

    Jeszcze jedno. Każdy rządzi na swoim terenie: lakarz w szpitalu, a pilot w samolocie itd. - i prezydentowi nic do tego. Zresztą chciał polecieć do Smoleńska, upierał się... i poleciał, tylko szkoda, że nie sam! Taka jest prawda.

    16 20 Cytuj

Odpowiedz