Forum » Społeczeństwo

IMIGRANCI

  • 5 wrz 2015
    mateusz100 napisał/a:

    bono gdzie napisałem że mam pomysł na przyjecie tylu ludzi? Ja piszę że mi ich jest żal.
    .

    Właśnie o to chodzi, że nie napisałeś co ja czy ty powinniśmy zrobić.
    Mnie jest też ich bardzo żal.
    Żal mi jest Polaków w Londynie, Dablinie na Jackowie czy na Greenponcie, ale też zal mi jest Polaków i innych narodowości zabitych w Tunezji.
    I wiesz niczym się od ciebie nie różnię, oprócz żalu też nie mam pomysłu co miałbym zrobić.
    Ale wydaje mi się, że Austriacy, Anglicy, Niemcy powinni ich adoptować, natomiast co Polska powinna zrobić, ano tak jak ty żałować i podpowiedz rządowi co poza żałością powinni zrobić. Na pewno wiesz, podziel się z nami.

    Wiesz co mam tak samo jak ty też mi jest żal każdego i tu sobie może
    .

    mateusz100 napisał/a:

    Napiszę jeszcze raz że Ameryka traktuje nas tak samo jako UE tych uchodzców.
    .

    Gorzej, ci uchodźcy wstępują swobodnie na obcy teren , Polacy takiej swobody w USA nie mają, nawet gdyby przypłynęli Batorym, nie pozwolono by im przemierzać USA wzdłuż i wszerz.

    mateusz100 napisał/a:

    Zrozum mnie że żal mi każdego zwłaszcza kogos kto ucieka przed nędzą,wojną czy głodem..

    Wiesz co mam tak samo jak ty też mi jest żal każdego i tu sobie może reke podać.

    mateusz100 napisał/a:

    Czekam teraz co madrego napiszesz.
    PS.poproszę minusików jak najwięcej bo mam bekę z tego.

    No to sie doczekałeś. Co do minusów, to ja mogę ci załatwić tylko jeden , na resztę poczekaj, może się doczekasz.

    17 4 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Mateusz- tak trudno Ci zrozumieć, że większość Polaków nie chce obcych kulturowo nam ludzi, wiesz jakie zagrożenia i straty to ze sobą niesie ? Jeżeli nie to się dedukuj w Internecie bo widzę, że nie masz nikogo znajomego na Zachodzie Europy, ja mam w Niemczech i Anglii i wiele mógłbym opowiedzieć Ci o zachowaniu tych ludzi z ich osobistych relacji. Do tego dość w Polsce mamy biedy, dzieci idą głodne do szkoły, ubóstwo wciąż się utrzymuje na wysokim poziomie, emerytury są głodowe a mamy sprowadzać młodych byczków którzy uciekają ze swojego kraju dla socjalu ?

    GUS: ponad 4,5 mln osób w Polsce żyje poniżej granicy ubóstwa:

    Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/3895009,gus-ponad-45-mln-osob-zyje-ponizej-granicy-ubostwa,id,t.html

    Dlaczego nie bronią swojego kraju, najłatwiej z niego uciec nie ? To my mamy wysyłać tam swoje wojska i za nich walczyć czy jak ?

    Jeszcze do tego dojdzie, że ja będę miał na starość mniejszą emeryturę od takiego młodego murzyna któremu państwo zagwarantuje bezpłatne mieszkanie, wyżywienie i zasiłek żeby mógł sobie coś kupić, a ja będę zapierdalał całe życie żeby on mógł żyć z socjalu i nic nie robić i jeszcze będę miał mniejszą emeryturę na starość od niego ? Weź mnie nie rozśmieszaj ... Obudź się chłopie z tej lewackiej propagandy póki nie jest za późno ...

    24 3 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Wróciłem, bo nie mogłem wytrzymać jakie głupoty Mateusz tu wypisuje.

    Z Bono różnimy się w kwestii politycznej w Polsce, ale w tym przypadku się zgadzam z nim w 100%. Tak jak napisałem powyżej, każdy kto nie ma znajomych na Zachodzie którzy mają z nimi do czynienia na co dzień naprawdę niech nie zabiera głosu i się nie ośmiesza bo ich społeczeństwo już od dawna żałuje, że się na to zgodzili, a władza przeciwko nim ich nadal osiedla. Tworzą swoje getta gdzie nie masz wstępu, nawet Policja boi się tam zaglądać, w ogóle się nie asymilują ze społeczeństwem, na początku są spokojni, ale czym ich więcej to ich roszczenia rosną, oczywiście nie mówię o wszystkich, ale większość niestety tak postępuje. A jeżeli już raz im ustąpisz to jesteś przegranym ...

    Jeżeli Polska przyjmie ich dużo to za kilkanaście lat też będzie żałowała swojej decyzji, a najbardziej odczują to zwykli obywatele na własnej skórze a nie władza która odgrodzi się wysokim płotem od problemu ...

    21 3 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    [quote]To głównie Stany Zjednoczone, Francja i Wielka Brytania (ingerujący od wieków w tych krajach) oraz Arabia Saudyjska, Kuwejt, Katar, Iran, Turcja czy Izrael powinni przyjmować uchodźców i imigrantów ze swojej części świata. To są bogate kraje bliskie kulturowo i geograficznie.

    Patrząc na to co się dzieje myślę, że wszystko to jest ukartowane i ma na celu po prostu osłabienie Unii Europejskiej na czym zależy wielu mocarstwom w tym Stanom Zjednoczonym. Unia Europejska mogłaby się rozwijać, integrować i posiadać najpotężniejszą armię świata oraz najpotężniejszą gospodarkę. Jak widać komuś się to nie podoba i chce zrobić z Europy azjatycko-afrykański przytułek.

    Chcesz przyjmować ludzi z Azji i Afryki – weź ich do siebie do domu. Holandia, Niemcy, Francja mają doświadczenia ze społecznościami z Azji i Afryki i są to najlepsze rekomendacje do tego, żeby tych ludzi nie przyjmować. Niestety w większości przypadków przybysze z Azji i Afryki zachowują się najdelikatniej mówiąc jak dzikusy i brudasy. Nie asymilują się, standardem jest, iż po 20 latach zamieszkiwania w Holandii nie potrafią powiedzieć jednego zdania po holendersku. Może nawet by mi to nie przeszkadzało, gdybym wielokrotnie nie widział jak się zachowują i jak traktują innych.

    Pytanie brzmi, czy chcesz żeby nasze dzieci i wnuki za 20-40 lat żyły w Polsce, w której będą mniejszością i będą się czuli w najlepszym wypadku gośćmi, a gospodarzami będą dzikusy czy chcesz żyć w normalnej Polsce? Przyjęcie dzisiaj 10 czy 100 tysięcy imigrantów oznacza, że w ciągu paru miesięcy będzie ich 5-10 czy nawet 20 razy więcej. Tam są rodziny wielodzietne – ściągnięcie braci, sióstr, ojców, wujków i kuzynów będzie kolejnym szybkim krokiem. Kolejnym będą meczety i szkoły z nauką kolejnej religii za którą my będziemy płacić, kolejnym etapem będą konsekwencje obrazy uczuć religijnych, przejmowanie władzy w gminach, a później założą sobie dużą partię, wygrają wybory i ustanowią tu prawo Szariatu.

    Czy nie dziwi Was, iż takie mocarstwa jak Stany Zjednoczone (Policjant Świata) nie kwapią się, aby zniszczyć szybko ISIS i zapobiec tej wędrówce ludów? Jak chcemy im pomóc to nakłońmy USA i członków UE żeby dostarczać im broń, aby mogli walczyć.Dla USA i NATO to mały problem zrobić porządek w dowolnym rejonie świata, więc pomóżmy tym ludziom odzyskać ich kraj – dajmy im broń i pomóżmy zniszczyć Państwo Islamskie. Europeizujmy Azję, a nie afrykanizujmy i nie islamizujmy Europy!

    W Polsce kobieta rodzi średnio 1,3 dziecka, co kwalifikuje Polskę pod względem dzietności w trzeciej setce wszystkich krajów świata, a w Azji i Afryce współczynnik ten wynosi 6 lub więcej. Co oznacza, że liczba Polaków stale spada, a liczba imigrantów lawionowo będzie rosła. Wystarczy 20-40 lat, a nie poznamy naszej Ojczyzny.[/quote]

    http://pikio.pl/ryfinski-stop-imigrantom/

    Wiecie kto to napisał ? Armand Ryfiński, nie spodziewałem się szczerze :-)

    Rzeczowo i celnie wytłumaczył istotę problemu.

    17 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Nie dziwcie się sójce typowo pisowskie zachowanie.

    3 24 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    malina- wytłumacz tej Pani dlaczego biedni imigranci napadają mieszkańców i ich terroryzują ?

    http://pikio.pl/greczynka-o-imigrantach-wchodza-nam-do-domow-to-my-jestesmy-ofiarami/

    A to czytałaś droga Malinko ? :-)

    "Prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce. Ludzie będą szczęśliwsi” – zapowiada imam Anjem Choudary

    http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/233475-prawo-szariatu-zostanie-wprowadzone-takze-w-polsce-ludzie-beda-szczesliwsi-zapowiada-imam-anjem-choudary

    Z tego wynika, że już niedługo, będziesz szczęśliwa :D Poczytaj jak muzułmanie traktują kobiety ...

    20 Cytuj
  • 6 wrz 2015
    Sójka napisał/a:

    malina-

    Z tego wynika, że już niedługo, będziesz szczęśliwa :D Poczytaj jak muzułmanie traktują kobiety ...

    Ale jestem szczęśliwa :)
    Weź wyluzuj trochę bo Twoje nerwy i wklejanie linków jest żałosne , jak by nikt nie wiedział o co chodzi, nie oglądał telewizji nie czyta na każdym portalu w internecie co sie dzieje.

    Ale pisz może ktoś to zauważy i dzięki Tobie imigranci nie wkroczą do Polski :)

    2 18 Cytuj
  • Marcin 6 wrz 2015

    Wyżej wspomniany komentarz: "Miałem wrzucić linka o chłopcu który utonął w morzu ale były by wasze mądre komentarze że zdjęcie to fotoszop itp..."

    Wiesz dlaczego na pokładach pontonów czy czym oni tu płyną nie ma kobiet i dzieci? Skoro jesteś oczytany w internecie, to poczytaj sobie o tym. Teraz sobie sam obejrzyj zdjęcie, które chciałeś nam pokazać. Niemcy i Austria - tam wyjedź. To nie podchodzi pod tolerancje/nie tolerancje. Odwróć sytuację i podam przykład: Wojna w Polsce - Raj w Syrii. My, jako naród chrześcijański masowo przyjeżdżamy do Syrii w celu polepszenia dobrobytu. Teraz zadaj sobie pytanie co by się z nami stało :> Polecam film World War Z - dopiero teraz znalazłem podobieństwa.

    7 Cytuj
  • 6 wrz 2015

    Za ten cały burdel na świecie odpowiadają amerykanie i ich ziomki z góry Synaj. To oni od ok 2001 roku destabilizują i rujnują sytuacje na bliskim wschodzie. Zaczęło się od Aganistanu potem Irak, Libia , Egipt. Wszędzie narobili syfu. Teraz została im jeszcze Syria zarządzana notabene przez bardzo dobrego przywódcę ale problem tkwi w tym że kumpluje się z ruskimi toteż robi się z niego reźimowca znęcającego się nad własnym ludem. Do tego Iran. Hamerykany i ich mocodawcy z Izraela powinni mieć wystawiony za tą całą sytuację rachunek. Niestety w naszym kraju przy władzy są same sprzedawczyki toteż o tym nikt jasno nie powie. Przywódcy takich krajów jak Czechy , Węgry czy Słowacja zaczynają o tym coraz głośniej mówić choćby ostatnio prezydent Słowacji Ficko :
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Premier-Slowacji-Robert-Fico-zbulwersowany-wypowiedzia-szefa-francuskiego-MSZ,wid,17810169,wiadomosc.html?ticaid=115895

    8 Cytuj
  • mateusz nowakowski 6 wrz 2015

    Wy naprawde jesteście tacy tępi??? Mówicie że karmi mnie tv odnośnie tych wydarzeń.Tak karmi mnie i wiedze mam z tv tak samo jak wy! Bo wątpię żeby jedna osoba na tym forum była tam na miejscu i relacjonowała na zywo. Wszyscy wiemy z TV.
    Ja się powtórzę któryś raz że ŻAL MI TYCH NORMALNYCH LUDZI KTÓRZY UCIEKAJĄ Z PIEKŁA.
    Ci którzy robią to bydło wykorzystują to całe zamieszanie i chcą sie do europy przedostać.
    Jedno jest pewne i każdy się zgodzi że duuużo w tym jest polityki!
    Żaden naród nie powinien ponośić konsekwencji po politykach !

    5 8 Cytuj
  • Andrzej 6 wrz 2015

    Też mi ich żal.
    Ale, jak wspomniał Sójka (z którym rzadko się zgadzam), porozmawiaj z ludźmi z zachodniej lub północnej Europy, co sądzą na temat imigrantów z bliskiego wschodu i północnej Afryki. Ja nie chcę czegoś takiego

    mateusz100 napisał/a:

    Gdzie napisałem o religi? Mnie nie interesuje kto jest z jakiego kraju. Mam ci to wymalować czy już rozumiesz?

    A powinno, bo imigrant imigrantowi nierówny. Cały ten narzut kulturowo-religijny imigranta może wkrótce wpłynąć i to znacząco na Twoje życie w Twoim kraju.
    Nie pamiętam, czy w Twoim wieku też byłem takim idealistą, jak Ty obecnie.

    8 Cytuj
  • 6 wrz 2015

    zbyt duża masa ludzi ucieka z tamtych rejonów do europy i niema możliwości technicznych żeby zapewnić im egzystencje po drugie są z innego kręgu kulturowego po trzecie pochodzą z regionu gdzie jet isis i jego ludzie.
    żebyśmy się nie obudzili z ręką w nocniku bo przyjmując tych ludzi przyjmujemy także a nawet z pewnością terrorystów którzy dzięki takiej sytuacji jak jest teraz ze przemieszcza się duża liczba osób przemykają bez problemu. oby kraje zachodniej europy przejrzały na oczy i by nie było za późno na jakiekolwiek działanie
    obym się mylił jeżeli gdzieś w polsce albo w innym kraju powstanie ich tajna komórka ( jeżeli już istnieje) i zaczną się zamachy a z pewnością doprowadziłoby to do chaosu w europie
    dlatego należy niszczyć to co chcą zrobić terroryści na ich terenie a nie żebyśmy musieli z nimi walczyć na własnym terenie by nie było ZA PÓŹNO
    bo nic dobrego nie wychodzi z mieszania się kultur i religii

    11 Cytuj
  • 6 wrz 2015

    nie wiem dlaczego przywódcy wielkich mocarstw nie kwapią się do tego aby rozwiązać problem isis
    czyżby chcieli konfliktu ogólnoświatowego aby zaradzić kryzysowi wiadomo że wojna zawsze napędza gospodarkę ale niesie ze sobą śmierć zniszczenie i cierpienie
    przyjmując tych ludzi działa się na krótką metę tak im nie pomożemy przecież oni muszą za coś żyć beż przerwy nie da się ich utrzymywać muszą pracować i zarabiać na swoje utrzymanie przecież niewielu z nich zna język w kraju w którym są taka sytuacja może doprowadzić do konfliktu ponieważ mogą tworzyć grupy niezadowolone ze swojej sytuacji wywołując różnego rodzaju burdy chociaż nie musi tak być.
    Proszę po patrzeć co było nie tak dawno na przedmieściach Paryża jak płonęły samochody i policja rozganiała w wtedy rozwścieczały tłum niezadowolony ze swojej sytuacji materialnej
    W czasie gdy ich przyjmujemy isis będzie dalej rosło w siłę aż w końcu sytuacja wymknie się spod kontroli

    11 Cytuj
  • mateusz nowakowski 7 wrz 2015

    johnkotecki takl masz dużo racji w tym co piszesz. Ciężko to wszystko ogranąć. Często pokazują w tv tych imigrantów którzy chodzą i rabują, Jest ich dużó i tego się boją ludzie. Ale też trzeba zobaczyć tych którzy uciekają przed nimi i przed tą religią która traktują kobiety jak traktują.
    Przed chwilą w radio mówili że 16% Polaków jest przeciwko przyjęcia imigrantów do naszego kraju ALE miało by to być finansowane z UE lub ONZ to już wtedy dużo więcej jest za przyjęciem. I co z tego wynika że nie strach ale sprawy finansowe stoją na przeszkodzie.

    3 12 Cytuj
  • 7 wrz 2015

    Ciekawy tekst o Szwecji i jej "kulturowym" ubogacaniu przez imigrantów, serdecznie zachęcam do lektury:

    http://www.prawica.net/960

    8 1 Cytuj
  • 7 wrz 2015

    @mateusz100 Ty chyba na prawdę nie zdajesz sobie sprawy z tego co się obecnie dzieje w Europie za sprawą imigrantów. U nas na razie jest spokój i mam nadzieję, że tak zostanie. Myślę, że zmieniłbyś zdanie gdybyś sam doświadczył tego co Grecy czy Francuzi. Nie zastanawiałeś się nad tym dlaczego oni wybrali Europę, a nie np Katar albo Emiraty Arabskie? Przecież to są 100 razy bogatsze państwa niż nasze europejskie i do tego muzułmańskie. Ta sama kultura, mentalność, język itd. Ale nie, oni wybrali Europę. Chcą ją powoli skolonizować. Jak już wspomniał @johnkotecki- jaką masz pewność, że wśród tych "biednych" uchodźców nie ma terrorystów? To jest dla nich wymarzona sytuacja. Przekraczają granice państw bez żadnych problemów, a potem wiadomo jak to się wszystko skończy. Ja rozumiem, że jest Ci żal ludzi, którzy muszą opuścić swój kraj, żeby uciec przed wojną, ale rozejrzyj się trochę uważniej to może wtedy zobaczysz, że tak naprawdę wśród nich jest tylko garstka osób, które faktycznie szukają u nas pomocy, a cała reszta ma całkiem inny cel...

    mateusz100 napisał/a:

    Moi rodzicie w 97 roku jak była powódz przyjeli powodzian na miesiąc z tego co pamietam .

    Rozwaliło mnie to. Jeżeli Ty porównujesz powodzian do muzułmańskich uchodźców to chyba nie mamy o czym rozmawiać. Z tego co pamiętam to powodzianie wrócili do swoich domów, a poza tym nie gwałcili, nie rabowali i nie zachowywali się jak dzicz tylko byli wdzięczni za pomoc.

    10 Cytuj
  • 8 wrz 2015

    … 16 powodów dla których powinniśmy stanowczo zabronić uchodźcom osiedlenia się w Polsce …

    Poniższy tekst powstał jako wyraz mego głębokiego zmartwienia reakcją co poniektórych tzw. „intelektualistów” na komentarze prawdziwych, polskich patriotów dotyczące niewpuszczania uchodźców do naszego pięknego kraju. Postanowiłem więc, w swoim stylu, opisać główne argumenty w tej jakże oczywistej sprawie. Ponieważ poniższy tekst wymaga szczególnego wysiłku intelektualnego, musi być czytany ze zrozumieniem – co na pewno nie będzie problemem dla Polaków, którzy w ciągu kilku lat staną się posiadaczami jednej z największych na świecie ilości tytułów magistra, a więc są ludźmi światłymi i prezentują adekwatny poziom intelektualny. Oto 16 powodów, dla których powinniśmy stanowczo zabronić uchodźcom osiedlenia się w Polsce.

    1. Uchodźcy nie są katolikami

    Wśród Polaków jest ponad 90% katolików. Najważniejszymi dla nich zasadami są m.in.: miłość do Boga i do bliźniego, działanie we wspólnocie, czynienie innym tego, co chcemy, aby czyniono nam, traktowanie bliźniego swego jak siebie samego, bycie dobrym. Uchodźcy nie są katolikami, a więc nie rozumieją naszych zasad. W imię tego właśnie dobra nie powinni być wpuszczeni do Polski.

    2. Uchodźcy się w Polsce nie zasymilują

    Długie lata budowaliśmy naszą demokrację i polskość. Te 2000 osób, które do nas miałoby przyjechać, nigdy się nie zasymiluje. Kobiety będą chodziły w chustach na głowie, a nasze chodzą bez chust. Mężczyźni będą odwiedzali meczety, a nie kościoły. Co więcej, prawdopodobnie będą gardzić schabowym i piwem, bo nie jedzą wieprzowiny i nie piją alkoholu, a więc nie zaakceptują polskiej kuchni. Prawdziwa asymilacja jest wtedy, gdy wszyscy są tacy sami!

    3. Uchodźcy są terrorystami

    Na świecie jest ponad miliard muzułmanów, a przecież wszyscy muzułmanie to potencjalni terroryści. Wśród tych 2000 osób, które rzekomo uciekają z objętych wojną terytoriów, na pewno są tacy, co specjalnie rzucają wszystko w swych krajach i ryzykują życie, podróżując wraz z małymi dziećmi na niebezpiecznych na łodziach, by zniszczyć Pałac Kultury, nasze dobro narodowe. Wysadzą się w powietrze, bo przecież właśnie z tego powodu wyjechali z Syrii czy objętej wojną części Afryki, aby tutaj zabijać ludzi!

    4. Unia Europejska powinna się nimi zająć

    Polska nie jest najbogatszym krajem Unii Europejskiej, więc to Niemcy, Austria lub Francja powinny przyjąć uchodźców. Nas na to nie stać, my sami potrzebujemy pomocy. Dlatego bardzo chętnie korzystamy z nowych autostrad budowanych dzięki pieniądzom z Zachodu, bierzemy udział w darmowych szkoleniach i chodzimy do fundowanych przez nich szpitali. Ważne jest, by to zrozumieć – Polakom się należy! Z problemami Unii nie chcemy za to mieć nic wspólnego.

    5. Uchodźcy odbiorą nam nasze miejsca pracy

    Jak my jeździmy w ilościach setek tysięcy do Anglii, Niemiec i Irlandii, to wspieramy lokalny rynek będąc dobrymi pracownikami. Nie odbieramy miejscowym pracy, my tylko uzupełniamy to, czego im tam brakuje. Za to uchodźcy, którzy tu przyjadą, na pewno będą pracowali „za grosze”, przez co Polacy stracą pracę. To wcale nie jest związane z gospodarką wolnorynkową, z tym, że pracodawca wybiera lepszego pracownika, z tym, że część naszych jest zbyt leniwa, żeby podnieść swoje kwalifikacje, ale z faktem, iż Polacy powinni dbać o Polaków.

    6. Uchodźcy nas zmienią

    Przecież Polacy są wspaniałą nacją! Komunikują się w pozytywny sposób, a te historie o najgorszym na świecie hejcie głoszą jacyś niedorozwinięci debile. Słyniemy z tolerancji, poza oczywiście takimi zboczeniami jak małżeństwa „hetero – inaczej”, które wprowadzili niesłusznie w większości państw Unii. Jesteśmy otwarci na dialog i rozmowę z idiotami, którzy mają odmienne zdanie niż my, jesteśmy wierzący i wykształceni, dzięki czemu wiemy, że jeśli ktoś jest zwolennikiem in vitro, to się w piekle będzie smażył. Po co zmieniać coś, co już jest dobre?

    7. Pamiętamy, jak to było przez ostatnie 200 lat z nami

    W ciągu ostatnich 200 lat miliony Polaków uciekały z kraju do innych państw w poszukiwaniu lepszego życia. Wjeżdżali na nieznane ziemie z całymi rodzinami, bo nie chcieli ryzykować życia swych rodzin i nie mogli znieść obecności niechcianego okupanta. W ciągu ostatnich lat wyemigrowały do Anglii setki tysięcy Polaków, którzy zostali tam przyjęci. Ale te 2000 emigrantów… to jest inna sytuacja.

    8. Mamy inne od nich wartości

    Nasze dzieci chodzą do szkół, a ich dzieci pracują od wczesnych lat. My oglądamy w telewizji dobre seriale i konkursy, a oni nie mają telewizji. My w internecie możemy oglądać całymi nocami ściągane za darmo filmy (tylko idiota by płacił), a oni nie mają internetu. My chcemy się bogacić, a oni nie mają w ogóle pracy. I jak tu ich wpuścić, skoro są tak inni?

    9. Ich obecność będzie miała wiele negatywnych skutków

    To aż 2000 osób, więc biorąc pod uwagę, że powierzchnia Polski to 312.000 km2, to aż 1 uchodźca przypada na 156 km2. Warszawa ma 517 km2, tak więc w samej stolicy byłoby ich aż 3! Trzech uchodźców! Szansa na spotkanie któregoś z nich jest więc praktycznie żadna, ale kiedy się go spotka, to przecież może od razu zgwałcić, poderżnąć gardło albo się wysadzić w powietrze.

    10. Obrazki martwych dzieci to manipulowanie uczuciami

    Jeśli widzisz martwego 3-latka i odczuwasz ból, zostałeś zmanipulowany. To granie na prymitywnych emocjach odwołujących się do miłości rodzicielskiej i rzekomej bezbronności tego chłopca. Pamiętaj więc, że jeśli jesteś rodzicem i szkoda Ci małego, niewinnego dziecka, które umarło uciekając z kraju, w którym mogło stać się niewolnikiem albo nastoletniej dziewczyny, która mogłaby być zgwałcona i sprzedana za równowartość 100 zł, to absolutnie nie daj się wkręcić w tandetną wrażliwość. Pozostań obojętny i jeśli jest Ci przykro i chciałbyś im pomóc jak człowiek człowiekowi, to nie ulegaj tej manipulacji.

    11. Należy być sobą

    Europa Zachodnia dała się wkręcić i już nazywa Polskę krajem ksenofobów i wypomina, jak rzekomo to my uciekaliśmy przez lata do niej, a teraz odgradzamy się murem. Oni są naiwni, a my umiemy być sobą. I co z tego, że piszą o nas w negatywnym świetle? Że do niemieckiej opinii o byciu złodziejami samochodów, brytyjskiej o wykorzystywaniu socjalu, holenderskiej o imprezowaniu i odbieraniu miejsc pracy, bądź francuskiej o byciu tanimi, wąsatymi robotnikami pijącymi dużo wódki, właśnie dodaliśmy nową o byciu nietolerancyjnymi i niewdzięcznymi ksenofobami? W ogóle nie powinniśmy się przejmować, że świat widzi w nas zaściankowy egoizm, że istnieje przepaść kulturowa i intelektualna między Starą a Nową Europą, że zaskarbiamy sobie w ich oczach markę prymitywnej nacji. Najważniejsze jest przecież to, co myślimy o nas samych.

    12. Uchodźcy tak naprawdę nie są uchodźcami

    Te 49% uchodźców pochodzących z Syrii to przesadzona cyfra. Wszyscy wiedzieli na YouTube, że większość z nich stanowią młodzi mężczyźni, którzy tak naprawdę jadą po lepszą pracę i tylko ciągną za sobą kobiety z małymi dziećmi. A oni nie powinni tu przyjeżdżać, powinni zostać tam, gdzie byli i patriotycznie wypełniać swój obowiązek, tak jak na przykład Polacy w Anglii czy Holandii.

    13. Uchodźców powinno się zamknąć w obozach

    Gdyby już doszło do tej strasznej tragedii, jaką byłoby przyjęcie tych wszystkich ludzi, wówczas należy ich zamknąć w obozach. W nich mogą pozostać tacy, jacy są, bez ingerencji w naszą kulturę. Nie ma wtedy żadnego ryzyka, że poznamy ich zwyczaje. Że dowiemy się od nich czegoś innego. Że zarażą nas swoimi poglądami na świat i opowiedzą historie, które nas i tak nie interesują, bo mamy własne problemy na głowie. W Europie było wiele obozów, mamy duże doświadczenie i nie będzie problemów z ich zbudowaniem.

    14. Uchodźcy wezmą wszystko, co nasze

    Całe szczęście że Polacy mają swój rozum i nie robią takich głupot jak np. premier Finlandii Juha Sipila, który odda im swój własny dom. Mądrze napisała jedna patriotka, że pewnie jeszcze odda im swoje córki, bo przecież oczywiste jest, że kobiety można oddawać będąc mężczyzną, a wszyscy muzułmańscy mężczyźni chcą te kobiety brać. Zaczną od domów, potem będzie praca, kobiety i dzieci, a na końcu nas nie będzie! Polska powinna być tylko dla Polaków!

    15. Mamy własne problemy

    Nie potrzebujemy nowych problemów, bo mamy własne. Mnie, na przykład, zepsuł się samochód, a mam się niby przejmować tym, że z Budapesztu do Austrii uchodźcy szli na pieszo? Moje dziecko poszło niedawno do szkoły i grypę już przyniosło, a ja mam jakimiś martwymi ciałami nieznanych mi ludzi, o innym kolorze skóry, głowę sobie zawracać? Polska ma własne problemy, które na szczęście zostaną rozwiązane po nowych wyborach parlamentarnych.

    16. Media pokazują prawdę

    Po co miałbyś słuchać sumienia i zastanawiać się, co Ty zrobiłbyś w tej sytuacji? Jaki jest sens posiadania własnego zdania, skoro w telewizji pokazali starcia emigrantów między sobą? Dowód słuszności już jest – są przecież opinie jednostek, które można uznać za swoje, a czytając fora internetowe znajdziemy wiele komentarzy, jak zawsze w Polsce konkretnych i nazywających rzeczy po imieniu, co jest lepsze niż zbędna logiczna argumentacja, udawana życzliwość, oszołomowa otwartość na inne zdanie. Wyłącz sumienie, po co mieć swoje zdanie, skoro inni już wszystko powiedzieli na ten temat i sprawa jest zamknięta.

    Chętnie kontynuowałbym artykuł, ale akurat dają dobry serial w telewizji, więc szkoda czasu na przejmowanie się jakimiś tam uchodźcami.

    Cieszę się, że Polacy mają rozum i wygrywa głos rozsądku, a nie multi-kulti oszołomów myślących, że życie w świecie wypełnionym różnorodnością i innością ma największą wartość, bo dopiero wtedy można się zmieniać.

    Jestem tak bardzo dumny z naszych rodaków!

    4 12 Cytuj
  • 8 wrz 2015

    Biedni imigranci którzy mieli tysiące dolarów na opłacenie mafii za przerzut do Europy?Biedni to zostali na miejscu w krajach gdzie jest wojna bo nie mają na chleb.Lewactwo po raz kolejny chce uszczęśliwiać ludzi na siłę czyimś kosztem,dlaczego UE chce narzucać swoi członkom limity "uchodźców" jak wiadomo że oni i tak wcześniej czy później dotrą do krajów ktore wybrali za cel podróży?Z pomocą zachodu obalono dyktatorów nie lubianych przez przywódców Wielkiego Świata którzy trzymali to wszystko w ryzach a teraz każą innym rozwiązywać problem który sami stworzyli.Jakoś ci dyktatorzy w czasach gdy te kraje np.Libia były biedne nie przeszkadzali a dopiero po latach okazali sie wrogami.Czy do kraju będącego dla innych wzorem wolności i demokracji jakim są Stany Zjednoczone mogli by się bezkarnie przedzierać przez zasieki na granicy z Meksykiem?Nie bo państwo to chroni swoich obywateli i ich dorobek tworzony przez lata.Po co są granice które każdy może przekroczyć?Czy wszyscy ci emigranci to ofiary prześladowań,wojny itp czy uciekinierzy ze swoich krajów do lepszego świata?Czy czasem nie jest tak że do niektórych z krajów z ktorych ci emigranci uciekają rzekomo przed wojną jeżdżą na wakacje turyści z Europy?Świat bez granic i multikulturowość to wymysł lewackich ideologów który nie prowadzi do niczego dobrego.Państwa przez lata budowały swój dobrobyt i kulturę którą teraz ktoś chce zniszczyć.Udało się raz drugi bezkarnie przekroczyć granicę UE to nastąpiła reakcja łańcuchowa ,jak już przesiedlą się do Europy wszyscy Syryjczycy i Libańczycy zaczną kolejne nacje i zostaną w tych krajach tylko starcy,kaleki i ci ktorzy nie mają tysięcy dolarów na podróż czyli naprawdę ci ktorym trzeba by pomóc.

    13 1 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Arabia Saudyjska, nie zmieni polityki w stosunku do uchodźców . Zadeklarowała natomiast, że w ramach pomocy krajom, które przyjmują muzułmanów, wybuduje na terenach tych państw 200 meczetów.

    12 2 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Znalezione w internecie. Prawda czy fałsz?

    Wiecie co to jest Takija w Islamie? Co to są 3 etapy dżihadu? Czytaliście Koran, Hadisy, Sunny ? To co oni robią to jest właśnie Takija - święte kłamstwo Islamu...Już w Polsce mamy pierwszy etap Dżihadu...we Francji drugi... na Bliskim Wschodzie toczy się 3ci... Przeczytajcie coś, dowiedzcie się...jestem świeżo po lekturze Koranu- strach się bać. Amerykanie zaczęli czytać Koran po 11 wrześnie (nie żebym ich bronił bo wpieprzają się wszędzie) zmądrzeli i nie są tak tolerancyjni. Islam to ustrój, nie religia, obawiam się, że zanim ciemne masy to zrozumieją będzie w Europie 3 stopień dżihadu. Poczytajcie o tym wszystkim. A dlaczego pędzą do UE po socjał a nie innych krajów Arabskich pytają ludzie? Nie czytaliście Koranu ? tam to jest napisane - niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu....a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję...podatek od niewiernych...ps. Takija możliwe jest kłamstwo, bycie podstępnym, jeżeli zagrożone jest dobre imię Islamu oraz Muzułmanin jest w mniejszości...Mówię, że uciekają przed wojną? może 30% z nich. Dlaczego większość nie ma dokumentów? Przecież w intersie uchodźcy z regionu ogarniętego wojną lub uchodźcy politycznego jest dać się zidentyfikować - bo wtedy dostaje status uchodźcy i bezpieczne życie. Oni niszczą dokumenty... to jedna z doktryn, aby metodą osiedlania podbijać kolejne narody i ziemie.

    16 Cytuj
  • 9 wrz 2015
    aaa napisał/a:

    Znalezione w internecie. Prawda czy fałsz?

    .. to jedna z doktryn, aby metodą osiedlania podbijać kolejne narody i ziemie.

    I metoda zapladniania.
    Kozystajac z nie tak małej ilości białych kobiet, które chętnie dają się zapłodnienia tym osobnikom.

    8 3 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    bono to może zmówmy się tak na początek 10 tyś ludzi i emigrujmy do Arabi Saudyjskiej. Kościoły ktoś nam wybuduje. Tam poprosimy o azyl z powodu prześladowań w Polsce. Chyba nie będą robić żadnych przeszkód? A jak co to troche się narozrabia i w imię przyjaźni pozwolą zostać. Co Ty na to? Możemy zabrać malinkę jako tłumacza.

    12 Cytuj
  • 10 wrz 2015
    aaa napisał/a:

    bono to może zmówmy się tak na początek 10 tyś ludzi i emigrujmy do Arabi Saudyjskiej. Kościoły ktoś nam wybuduje. Tam poprosimy o azyl z powodu prześladowań w Polsce. Chyba nie będą robić żadnych przeszkód? A jak co to troche się narozrabia i w imię przyjaźni pozwolą zostać. Co Ty na to? Możemy zabrać malinkę jako tłumacza.

    Skąd wiesz, że malinka nie przeszła by na ich stronę gdy zobaczyła by złote krany w łazience? Co do kościołów to wątpię aby episkopat, Rydzyk, bądź Dziwisz zadeklarowali, że zbudują nam ze dwa kościoły, najwyżej jedna kaplicę, prawdopodobna była by kapliczka jak na Dolnym Przedmieściu, która sami byśmy z piasku usypali.

    7 3 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    Niemcy przyjmują uchodźców do bloków po NRD, blisko granicy polskiej. To opuszczone osiedla i opus to szale miejscowości migrantow niemieckich, którzy migrowali do zachodnich landow.
    Strefa buforowa wiec powstaje sama. Juz nie będziemy mieć sąsiada wroga Niemca.
    Takie samo rozwiązanie proponował bym za naszymi wschodnim i granicami a wtedy mocarstwa nie będą już z nami sasiadowac. Będziemy mocarstwem lokalnym jak Izrael.

    7 1 Cytuj

Odpowiedz