Forum » Społeczeństwo

IMIGRANCI

  • 3 wrz 2015

    "Masowe ucieczki ludności z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy sprawiają, że na Starym Kontynencie panuje przekonanie, iż dzięki uchodźcom złagodzimy problem starzenia się własnych społeczeństw.

    To nie będą w przyszłości "nasze" społeczeństwa – mówi mieszkający w Brukseli dziennikarz Marek Orzechowski. Dodaje, że wzrasta zakres inwigilacji obywateli, w tym również Polaków."

    Ale durnie i naiwniacy. Jak chcą nie mieć problemu z demografią, niech jadą do Afryki w miejsce imigrantów.

    Polak na nowojorskim lotnisku jest sprawdzany i w razie nie przekonania o swoje podróży turystycznej, zawracany tym samym samolotem do kraju.
    Gdy się dziwnie zachowuje jest zabijany paralizatorem.

    Imigranci są cacy i należy traktować ich jak dzieci. Zgoda ale nie w Polsce. Niech rozpieprzają zniewieściałe demokracje. Niemki, Angielki itd będą miały przynajmniej powodzenie na miejscu, bo jest ich znacznie więcej aniżeli mężczyzn.
    Cieszą się więc i zatykają usta swoim zniewieściałym menom.

    Może jak rozwalą demokracje na zachód od nas, przyjdzie czas, na dominację środka, zwaną wschodnią.
    Jak w przyszłości będziesz chciał zobaczyć syf i burdel na kółkach, będziesz jechał na zachód.

    Miłujący cywilizację będą robić starania o zamieszkanie w centrum, zwanym dzisiaj błędnie Europą Wschodnią.

    40 10 Cytuj
  • 3 wrz 2015

    z tego co czytałem to naszczęście do Polski im nie śpieszno bo za mało dostaja.

    30 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 4 wrz 2015

    Nie mogę zrozumieć was ludzie. Coraz bardziej widzę w jakim kraju żyje. Naprawdę smutne jest to co piszą ludzie o imigrantach. Oni uciekają przed śmiercią,głodem. Uciekają jak polacy na zachód. To samo można mówić o naszych rodakach że to uchodzcy. Jak ktoś napiszę że Polak może a oni nie to daje przykład:
    Ameryka nie chce Polaków tak samo jak Europa imigrantów a przykład BRAK wiz do Stanów! Nie chcą nas tam.
    Ci ludzie którzy chcą dotrzeć do Austri,Niemiec w większości mają wykupione bilety i co? Na węgrzech pociąg staje w szczerym polu i zaczyna się wyrzucanie ludzi z pociągu i oznaczanie ich jak jak bydło.
    Przecież to są ludzie tak jak my! Jesteśmy narodem katolickim ale coraz mniej w nas miłości do drugiej osoby . ... Naprawdę smutne to wszystko.

    19 78 Cytuj
  • 4 wrz 2015

    mateusz100, tu masz odpowiedź, dlaczego jesteśmy niechętni imigrantom. A to jest jeden z wielu powodów.

    http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201509/1441277124_by_domka999.jpg?1441312256

    15 9 Cytuj
  • 4 wrz 2015
    mateusz100 napisał/a:

    Nie mogę zrozumieć was ludzie.
    Ci ludzie którzy chcą dotrzeć do Austri,Niemiec w większości mają wykupione bilety i co?
    Przecież to są ludzie tak jak my! Jesteśmy narodem katolickim ale coraz mniej w nas miłości do drugiej osoby . ...

    Bardzo jest to smutne, że narody nie chcą utracić suwerenności i narodowości.
    Tacy Austriacy powinni przyjąć każdego z Afryki który przybył z takim życzeniem.
    Przecież Austriacy to katolicy, mają za duże mieszkania, niech oddadzą po dwa pokoje na rodzinę z Syrii. Przecież oni mają wykupione bilety do Wiednia.
    W końcu jak co drugi Austriak będzie z Afryki, to nic się nie stanie, mają już Turków i jakoś żyją.

    Zbudują dla nich szkoły języka niemieckiego, następnie trzyletnie szkoły zawodowe,
    i jak Austriacy się zestarzeją, podstarzali Syryjczycy zaczną na nich pracować.

    No wcześniej niejeden z nich zachoruje, więc należy ich otoczyć opieką lekarską, i i aby im z ust nie cuchnęło, należy dać im opiekę dentystów.
    No i na czas ukończenia szkół należy przekazać im akademiki z wyżywieniem całodziennym i dać im 1500 na drobne wydatki.

    No chyba, że chcesz ich umieścić w klasztorach i namiotach, jak na dniach młodzieży, tylko, że to może potrwać parę zim, nie wiem ilu ich przetrwa.

    Zgłoś jakąś własną inicjatywę, jak masz lepszy pomysł. Tylko nie wskazuj innych bogatszych którzy mają to zrobić. Dla afrykanów, to my jesteśmy Kanadą, dla arabów to nie wiem czy nawet Niemcy ich nie rozczarują.

    No chyba, że oni wszyscy szukają utraconego raju, albo nieba.

    Niektórzy syryjscy rodzice wysłali swoje dzieci już do niego.

    19 6 Cytuj
  • 4 wrz 2015
    mateusz100 napisał/a:

    Nie mogę zrozumieć was ludzie.
    Ci ludzie którzy chcą dotrzeć do Austri, mają wykupione bilety Na węgrzech.

    Małe narody mają to co mają dzięki swojemu egoizmowi.

    Przytaczam link do mało znanej historii z dziejów Słowacji.

    http://natemat.pl/153547,niezwykly-gest-ambasadora-slowacji-gdy-jego-rodacy-do-spolki-z-niemcami-atakowali-polske-on-glosno-protestowal

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Jozef_Tiso

    5 4 Cytuj
  • Andrzej 4 wrz 2015
    mateusz100 napisał/a:

    Nie mogę zrozumieć was ludzie. Coraz bardziej widzę w jakim kraju żyje. Naprawdę smutne jest to co piszą ludzie o imigrantach. Oni uciekają przed śmiercią,głodem. Uciekają jak polacy na zachód. To samo można mówić o naszych rodakach że to uchodzcy. Jak ktoś napiszę że Polak może a oni nie to daje przykład:

    Tak, Polacy uciekają przed śmiercią, głodem i wojną. Proponuje trochę mniej niezależnej prasy i TV. Ja nazwałbym to zwyczajną emigracją zarobkową.
    [cytat]
    Ameryka nie chce Polaków tak samo jak Europa imigrantów a przykład BRAK wiz do Stanów! Nie chcą nas tam.
    [/cytat]
    Mają prawo. Chociaż IMO z Polakami (skądinąd pracowitymi ludźmi) mieliby o wiele mniejsze problemy niż z Murzynami (o, przepraszam, Afroamerykanami).
    [cytat]
    Ci ludzie którzy chcą dotrzeć do Austri,Niemiec w większości mają wykupione bilety i co? Na węgrzech pociąg staje w szczerym polu i zaczyna się wyrzucanie ludzi z pociągu i oznaczanie ich jak jak bydło.
    [/cytat]
    A mają wizę do krajów UE? Weź kup bilet i leć do Stanów, czy nawet Rosji bądź na Białoruś. Powodzenia. Każdy kraj ma prawo decydować o tym, czy chce kogoś przyjąć czy nie. Zobacz, co się dzieje w Niemczech (Turcy), Francji czy Szwecji. Rozmawiałem z rodowitymi Szwedami - skarżą się okropnie. Dawniej zostawiali domy otwarte, nie było problemu, że z szatni na siłowni zginie coś wartościowego. Że nie wspomnę o tym, iż kradzież roweru przez Araba to chleb powszedni. Chcesz tego u nas? Chcesz, aby też w Polsce powstały getta obce kulturowo, gdzie będą tworzyły się no-go area?
    To przyjmuj garściami uchodźców odmiennych kulturowo, tak odmiennych, że nie sposób ich zasymilować. No i daj im oczywiście większy socjal, bo inaczej wybiorą kraje zachodu albo będą Cię wyzywać, że chcesz ich zagłodzić.
    [cytat]
    Przecież to są ludzie tak jak my! Jesteśmy narodem katolickim ale coraz mniej w nas miłości do drugiej osoby . ... Naprawdę smutne to wszystko.[/cytat]

    Tak. I jeśli wyrzekną się swojej kultury i przyjmą moją, to mogę się zastanowić, czy dać im kredyt zaufania i pozwolić zamieszkać w moim domu - Polsce.

    24 6 Cytuj
  • 4 wrz 2015

    Wszystkim zwolennikom poglądów mateusza100, polecam profil:

    https://www.facebook.com/GownoPrawda2?fref=nf

    Może nazwa jest mało subtelna, ale wyjątkowo pasuje.
    Może ktoś przejrzy na oczy i zmieni zdanie.

    10 4 Cytuj
  • Inżynier Monk 4 wrz 2015
    mateusz100 napisał/a:

    Uciekają jak polacy na zachód.

    Z małą subtelną różnicą: Polacy na Zachód uciekają pracować.

    21 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 4 wrz 2015

    Spodziewałem się takich odpowiedzi. Naprawde żal mi was ludzie.... Mam aż/tylko 29 lat ale takiej nienawiści do drugiej osoby nie spotkałem nigdy...
    Endriu napisał ''zwykła'' emigracja... tak my Polscy wyjezdzamy za chlebem bo żyje się super w Polsce...
    Nie zapominaj jak ludzie uciekali podczas wojny i wtedy można było teraz nie...
    Jeszcze raz napiszę że żal mi was ''ludzie''

    10 32 Cytuj
  • 4 wrz 2015

    Socjalizm to ustrój który bohatersko rozwiązuje problemy które sam stworzył-pasuje jak ulał.Obalono rządy które stabilizowały sytuację w tym regionie a teraz mamy problem,podobnie było z rozpadem Jugosławii.
    Ktoś kiedyś powiedział"nie każdy muzułmanin jest terrorystą ale każdy terrorysta jest muzułmaninem".

    13 4 Cytuj
  • 4 wrz 2015
    mateusz100 napisał/a:

    Jeszcze raz napiszę że żal mi was ''ludzie''

    Nie żałuj Mateuszu lat 29, tylko przedstaw propozycje przyjęcia 300 tyś - 1 mln imigrantów.
    Jak to widzisz, czy tak że jesteś litościwy i masz dobre serce, ale inni mają robotę wykonać za Ciebie?
    Po prostu zadeklaruj jaką grupę imigrantów przyjmiesz, bądź z finansujesz jej pobyt w Polsce.
    Jeżeli działasz na zasadzie:
    "dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane", to do tych żali oprócz nas "ludzi", dołącz też "siebie."

    19 5 Cytuj
  • 4 wrz 2015
    mateusz100 napisał/a:

    Nie zapominaj jak ludzie uciekali podczas wojny i wtedy można było teraz nie...
    '

    Znakomity dałeś przykład i trzymaj się go.
    W czasie wojny uciekaliśmy aby zachować życie do Iranu, Indii, Meksyku Nowej Zelandii, Portugalii, Mozambiku, Kenii, Ugandy, Tanganiki....

    A przecież to nie były krajem i mlekiem płynące, tylko super biedne.

    http://natemat.pl/148383,my-tez-bylismy-uchodzcami-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-przyjmowali-nas-na-calym-swiecie

    Obecni uchodźcy, wybierają sobie kraj gdzie chcą się osiedlić, żadne takie powyżej im nie odpowiadają, nawet Rosja z piękną przyrodą i w znacznej części niezamieszkała.

    Nasi szli przez Krasnojarsk nad Morzem Kaspijskim.

    Nikt nie liczył na zasiłek, na socjal. Lekarzy brali ze sobą, nie marzyli o mieszkaniach i ciuchach.

    http://natemat.pl/153647,tak-wygladala-droga-polskich-uchodzcow-zobacz-jak-przyjmowano-ich-w-iranie

    Zobacz jak są ubrani obecni imigranci.

    17 5 Cytuj
  • 4 wrz 2015
    mateusz100 napisał/a:

    Polscy wyjezdzamy za chlebem bo żyje się super w Polsce...

    Ci też szukają chleba, ale nie razowego.
    Zobacz jakie mają fryzury i okulary, czy tak wyglądają ludzie którzy wyszli z ruin swoich domów? Czy tak wyglądają ludzie których katowano, głodzono?
    Czy oni wyglądają na uchodźców z Pakistanu, na których runęła fabryka?
    Młody przestań. Może wyglądasz gorzej niż oni i to tobie jest potrzebna ta emigracja do Merkel.

    27 6 Cytuj
  • 4 wrz 2015

    Bono masz ode mnie plusy, A mateusz 100 cóż młody i jeszcze dużo musi zrozumieć.

    19 7 Cytuj
  • 4 wrz 2015
    aaa napisał/a:

    Bono masz ode mnie plusy, A mateusz 100 cóż młody i jeszcze dużo musi zrozumieć.

    Bardzo Ci dziękuję.

    12 4 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Wobec napływu niewykwalifikowanej siły roboczej na tereny na zachód od Odry, należy przewidzieć, że zakłady będą przenoszone do części Europy będącej w stadium rozwijania.
    Europa zachodnia, w najbliższym czasie przejdzie w stan zwijania.

    Należy więc zadbać na wzór Słowacji aby zakłady przenoszone były do nas, nie licząc się z kosztami infrastruktury, które musimy ponieść.
    Piechociński, spartolił sprawę z Land roverem.

    Zachód w przyszłości będzie muzułmański, a wiec z produkcją na bakier.
    Zakłady przenoszone będą tylko raz, i kto się na nie załapie będzie w przyszłości następcom Niemiec (produkcyjnym i technologicznym).

    Zakładów, ze względu na roboty, nie przybędzie. Stąd każda fabryka przenoszona dzisiaj do nas, w przyszłości będzie czynić z tego regionu, zagłębie przemysłowe a co za tym idzie PKB kraju.

    Nasze dzieci nie będą jeździć na wczasy do Tunezji, bo będą mieć egzotykę tuż za granicą, a klimat się ociepla.

    11 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 5 wrz 2015

    bono gdzie napisałem że mam pomysł na przyjecie tylu ludzi? Ja piszę że mi ich jest żal.
    Wy tylko o robocie że nie ma dla nich miejsc pracy czyli boicie sie o swoje dupy i tyle.
    Żyje w kraju w którym wy patrzycie na siebie i tylko żeby wam się żyło lepiej. Kto z was nie zna kogoś kto emigrował?Ja znam wielu. I nie wyjechali że żyło im się super w takim kraju.
    Polak może oni nie.Czym oni się różnią od nas? Tym że żyją w innym kraju? Gdzie te równe prawa?gdzie wolność?gdzie sprawiedliwosć??? Co teraz napiszesz że oni są z poza UE i muszą mieć wizę? Napiszę jeszcze raz że Ameryka traktuje nas tak samo jako UE tych uchodzców.
    Możesz się smiać ze mnie ale jak taki jestem i jak mogę to komuś pomagam . Moi rodzicie w 97 roku jak była powódz przyjeli powodzian na miesiąc z tego co pamietam a sąsiad chodził i pierdo....ł po okolicy że jaka to rodzina dobra do zlitowała się nad tą rodziną... I uwierz że nie przelewało się rodzica i ile mogli to pomogli.
    Tak że dla mnie obywatelstwo czy kolor skóry nie ma znaczenia. Zrozum mnie że żal mi każdego zwłaszcza kogos kto ucieka przed nędzą,wojną czy głodem. Czekam teraz co madrego napiszesz.
    PS.poproszę minusików jak najwięcej bo mam bekę z tego.

    7 30 Cytuj
  • Marcin 5 wrz 2015

    mateusz100

    Ciekawym czy powiesz to samo za kilka lat, kiedy to ty będziesz obcym we własnym domu xD Cieszy nas to, że masz takie poglądy i w ogóle bohater z Ciebie :) Poczytaj / pooglądaj sobie jaki rozpierdol robią np. na Lesbos czy w Calais :) Otrzymują pomoc w postaci żywności i również sobie zobacz co z tym robią. Myślisz, że im zależy tylko na tym, by zacząć życie od nowa w lepszej Europie? xD Tak, wiemy. Nie każdy jest taki sam. Wiemy... :)

    20 3 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Granica z Austrią: wstrząsająca relacja Polaka z autokaru napadniętego przez imigrantów

    http://niezalezna.pl/70607-granica-z-austria-wstrzasajaca-relacja-polaka-z-autokaru-napadnietego-przez-imigrantow

    Jednym słowem: dzicz ...

    21 4 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Tak się bawią imigranci we Francji:

    http://www.cda.pl/video/475904d9

    Tutaj macie pokazane jak traktują pomoc od Węgrów:

    https://www.youtube.com/watch?v=7L3eSbpETf8

    Ładni tak wyrzucać jedzenie do kosza ?

    zdjecie

    Sieć obiegła fotografia kosza na śmieci pełnego kanapek. Zdjęcie udostępnił mieszkaniec Węgier. Imigranci przebywający na Węgrzech otrzymali jedzenie w ramach pomocy od obywateli – jak widać wielu uchodźców nie chciało skorzystać z pomocy, jedzenie trafiło do śmietnika.

    A tutaj w Niemczech:
    Imigranci z krajów afrykańskich, którzy osiedli w Niemczech, mają duże wymagania dotyczące standardów życia. W internecie wielką popularnością cieszy się nagranie, na którym widać uchodźcę z pogardą wyrzucającego część paczki żywnościowej. Zawarte w niej produkty nie spełniały jego wygórowanych oczekiwań.

    http://www.fakt.pl/wydarzenia/imigranci-wyrzucaja-paczki-z-jedzeniem-nie-odpowiada-im-,artykuly,570730.html

    23 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 5 wrz 2015

    Naprawdę żal mi was....
    OK to od dziś każdy Polska to złodziej samochodów...
    Wrzucie jakieś linki o Polakach w Anglii....
    Sujka jak zawsze napisze coś i konto usunięte...
    Miałem wrzucić linka o chłopcu który utonął w morzu ale były by wasze mądre komentarze że zdjęcie to fotoszop itp...

    Żal mi was a zarazem śmieć mi się chce z was...

    5 21 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Jak jesteś taki otwarty to przyjmij ich sobie do swojego domu.

    CZY TO TAK MA WYGLĄDAĆ?

    POLACY WYJEŻDŻAJĄ ZA CHLEBEM PRACOWAĆ A SPROWADZĄ NAM IMIGRANTÓW KTÓRZY ZA DARMO DOSTANĄ MIESZKANIE, WYŻYWIENIE I ZASIŁKI?

    CZY TO JEST NORMALNE?

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    22 3 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    zdjecie

    „Nie dla islamizacji Europy” to oddolna obywatelska inicjatywa stworzona dla i wokół idei, która ma łączyć społeczeństwo. Nie zamierzamy popełnić tych samych błędów co zachód, jednoczymy się z myślą o przyszłych pokoleniach, nasz sprzeciw wywodzi się z postaw patriotycznych i tożsamościowych. Działamy, informujemy i uświadamiamy społeczeństwo na temat islamizacji Europy i zagrożeniach jakie z tego wynikają, piszemy o sprawach, których nie poruszają korporacyjne media głównego nurtu. Uważamy, że islamizacja ma wiele przyczyn, główne z nich to nieudolna polityka gospodarcza oraz imigracyjna Unii Europejskiej, słabnąca pozycja chrześcijaństwa, a także terror marksizmu kulturowego, dlatego postanowiliśmy walczyć.

    Portal internetowy http://www.ndie.pl jest kontynuacją inicjatywy która uzyskała dużą popularność w mediach społecznościowych, z tego względu została stworzona, aby na jeszcze większą skalę przekazywać informacje na temat naszych działań, oraz islamizacji Europy bez poprawności politycznej. Victoria in unitate!

    Tutaj znajdziecie dużo informacji jakich nie usłyszycie w mediach- polecam:

    https://www.facebook.com/pages/Nie-dla-Islamizacji-Europy/182944451832138?ref=stream

    http://ndie.pl/

    11 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 5 wrz 2015

    Sujka czytaj ze zrozumieniem. Gdzie napisałem o religi? Mnie nie interesuje kto jest z jakiego kraju. Mam ci to wymalować czy już rozumiesz? Wielki lament robicie a oni nawet o Polsce nie myślą żeby tu przyjezdzać.
    Tobie najlepiej wychodzi wklejanie zdjęci które sam sobie mogę zrobić

    3 22 Cytuj

Odpowiedz