Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 6 wrz 2015
    Endrju napisał/a:

    Chamstwa i niego nie widzę, a cynizm i ignorancja społeczna nie mogą być powodem dla dania bana.
    No, chyba, że marzy Ci się cenzura, jak za czasów PRL. Poczekaj, może Twa ukochana partia ją wprowadzi, jeśli tylko wygra wybory.

    Już kiedyś wygrała i nie przypominam sobie żadnej cenzury.. Czy tam jeszcze śmieszniejsze państwa kościelnego co poniektórzy bredzili..

    7 2 Cytuj
  • 6 wrz 2015
    Endrju napisał/a:

    Chamstwa i niego nie widzę, a cynizm i ignorancja społeczna nie mogą być powodem dla dania bana.
    No, chyba, że marzy Ci się cenzura, jak za czasów PRL. Poczekaj, może Twa ukochana partia ją wprowadzi, jeśli tylko wygra wybory.

    jaka cenzura,to zwykłe usuniecie trola
    nikt go juz nie czyta i nie dyskutuje z nim w temacie "a co tam panie w polityce" to założył nowy temat,

    4 3 Cytuj
  • 6 wrz 2015
    albert7575 napisał/a:

    jaka cenzura,to zwykłe usuniecie trola
    nikt go juz nie czyta i nie dyskutuje z nim w temacie "a co tam panie w polityce" to założył nowy temat,

    Trol nie trop, jak kocha pis, należy mu się szacunek.
    Co boisz się konkurencji na rodzimym polu, nie dobie na twoje przyszłe stanowisko.
    Ja tylko kochmm pis.

    4 10 Cytuj
  • mateusz nowakowski 7 wrz 2015

    dlaczego jak kocha pis to należy mu się szacunek?

    4 2 Cytuj
  • Andrzej 7 wrz 2015
    mateusz100 napisał/a:

    dlaczego jak kocha pis to należy mu się szacunek?

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
    https://pl.wikiquote.org/wiki/Sarkazm

    W wieku 29 lat takie rzeczy należy znać.

    4 Cytuj
  • 7 wrz 2015

    Bono słaby troll, wszyscy wiedzą doskonale, że jesteś platfusem mimo iż niby oficjalnie nie przyznajesz się do tego kału zwanego PO i niedługo będziesz klęczał przed Twoim Panem i Prezydentem Andrzejem Królem Dudą !

    6 5 Cytuj
  • 7 wrz 2015

    Wolę cynizm, kpinę, drwinę i szyderstwo bono niż język Kibla z Vegi, Walkera 85 , alberta 7575, krówki 123. To język miłości tych, co adwersarzy o nienawiść posądzają. Brak argumentów tylko oskarżanie o brak honoru, godności, patriotyzmu. Prawi i sprawiedliwi. Nie pomyśli - wyrzucić, zbanować, zamknąć usta. A ja wciąż pytam, czy Prezydent Duda Prezydenta Obamę w ramach reedukacji historycznej do znikomej roli Wałęsy przekona. Kiedy Obama i inni Polskę w ruinie oczyma Andrzeja Dudy zobaczą? Czy moralne są te urlopy obrońców głodujacych Dudów , jednego w Toskanii, drugiego w Kołobrzegu. Pytał będę pod stołkiem, na stołku, przy stołku, za stołkiem i w wielu innych pozycjach. Nigdy nie chciałem do PiS-u. Kocham PiS i jeszcze bardziej Prezydenta Dudę. Kocham miłością bono.

    5 11 Cytuj
  • 7 wrz 2015

    Kolejny platfus... Gdzie aasz Rudy zdrajca ? Gdzie zielona wyspa ? hahaha platfusy klękajcie przed Panem Prezydentem Andrzejem Królem Dudą.

    8 9 Cytuj
  • 7 wrz 2015

    http://www.newsweek.pl/

    Oto prawdziwe oblicze jednego ze zwolenników PIS. A ten pan podobno walczy o dobro ludzi. Kpina.

    9 7 Cytuj
  • 7 wrz 2015
    bill napisał/a:

    http://www.newsweek.pl/

    Oto prawdziwe oblicze jednego ze zwolenników PIS. A ten pan podobno walczy o dobro ludzi. Kpina.

    Aleś sobie znalazł periodyk i jego nadredaktora .. Pogratulować..

    8 6 Cytuj
  • 8 wrz 2015
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Bono słaby troll, wszyscy wiedzą doskonale, że jesteś platfusem mimo iż niby oficjalnie nie przyznajesz się do tego kału zwanego PO i niedługo będziesz klęczał przed Twoim Panem i Prezydentem Andrzejem Królem Dudą !

    Już klecze przed moim panem Duda. Dziwię się że ty jeszcze się nie ukorzyles. Klekaj hamie przy swoim panem.

    4 12 Cytuj
  • 8 wrz 2015

    Bono nie dość że platfus to analfabeta ! platfusie będziesz klęczał przed Twoim Prezydentem Andrzejem Królem Dudą ! ja ci to gwarantuje !

    5 5 Cytuj
  • 8 wrz 2015
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Bono nie dość że platfus to analfabeta ! platfusie będziesz klęczał przed Twoim Prezydentem Andrzejem Królem Dudą ! ja ci to gwarantuje !

    Będę kleczal i juz to robie, a ty prymitywne, myślisz ze się wykrecisz?8

    4 8 Cytuj
  • 8 wrz 2015

    Bono ty naiwniaku ile ty masz lat że ty jeszcze w tych platformianych wierzysz??

    8 5 Cytuj
  • 8 wrz 2015
    bono napisał/a:

    Będę kleczal i juz to robie, a ty prymitywne, myślisz ze się wykrecisz?8

    Platfusie nie denerwuj się tak bo z tych nerwów już ci się klawiaturka mieni w oczach :) Oj będziesz klękał będziesz przez Twoim Panem Andrzejem Królem Dudą ! ty i twoja zakłamana platforma.

    7 5 Cytuj
  • 8 wrz 2015

    Oj widzę, że pekasz, nasz pan nie oczekuje aby każdy wieśniak przed nim klekal, dlatego, przyjął hołd już ode mnie. A od cieniasow nic do życia nie wnoszarych tego nie wymaga. Prymitywow traktuje z przymrużeniem oka.

    2 10 Cytuj
  • 8 wrz 2015
    albert7575 napisał/a:

    czy PIS to temat polityczny??? polityczny,dlaczego powstał nowy temat na forum??????
    pytam dlaczego i prosze o odpowiedz,
    POrzelal,

    PO to rzeczywiście śmietnik, dlatego powstał nowy temat mojej obecnie ulubionej partii. Jak widzisz kocham namiętnie, tak już mam. Moje uczucia do PO, zostały całkowicie przeniesione na PiS

    3 9 Cytuj
  • 8 wrz 2015
    bono napisał/a:

    Oj widzę, że pekasz, nasz pan nie oczekuje aby każdy wieśniak przed nim klekal, dlatego, przyjął hołd już ode mnie. A od cieniasow nic do życia nie wnoszarych tego nie wymaga. Prymitywow traktuje z przymrużeniem oka.

    Platfusku ale ty sie denerwujesz hahaha obrażaj sobie platfusie obrażaj oboje wiemy z jakiej partii sie wywodzisz, Rudy zrobił w konia z drugą Irlandią to trzeba się wyżyć :) Oj będziesz klęczał platfusie przed Twoim Panem i Władcą Prezydentem Andrzejem Królem Dudą :) będziesz czyścił mu buty i błagał o łaskę.

    bono napisał/a:

    PO to rzeczywiście śmietnik, dlatego powstał nowy temat mojej obecnie ulubionej partii. Jak widzisz kocham namiętnie, tak już mam. Moje uczucia do PO, zostały całkowicie przeniesione na PiS

    Platfusku Ty nawet trolować nie potrafisz....poćwicz lepiej klękanie :D

    10 2 Cytuj
  • 9 wrz 2015
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Platfusku ale ty sie denerwujesz hahaha obrażaj sobie platfusie obrażaj oboje wiemy z jakiej partii sie wywodzisz, Rudy zrobił w konia z drugą Irlandią to trzeba się wyżyć :) Oj będziesz klęczał platfusie przed Twoim Panem i Władcą Prezydentem Andrzejem Królem Dudą :) będziesz czyścił mu buty i błagał o łaskę.:D

    Jeżeli rzeczywiście jesteś pisowcem, nie pisz wkoło to samo dbaj o zdrowie. Nam zależy na zdrowych zwolennikach.

    3 10 Cytuj
  • adzygmunt 9 wrz 2015
    bill napisał/a:

    bono czegoś ty się naćpał.
    Kaczyński miał nie być premierem ale nim został "robiąc w konia" wyborców.
    Duda miał dać po 500 zł na każde dziecko ale nic nie dostałem. I znów ludzi zrobiono w balona.
    Szydło poszła do PIS, bo w PO jej nie chcieli. Super zasady.
    TAK WYGLĄDA CZOŁÓWKA PIS-u.

    I teraz ją całują w PIS-ie?

    4 2 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Nie. Po wyborach premierem zostanie Kaczyński żeby sterować Dudą, a Szydło przejdzie do PO.

    4 5 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Błyskotliwy znawca polityki sie znalazł?Oczywiście w PiS panuje dyktatura a PO to wzór demokracji ,uczciwości i przejrzystości działań a Pani Kopacz nie jest przez nikogo sterowana.Główni kandydaci w wyborach do Sejmu startują w swoich okregach gdzie ich wszyscy znają i zostali wystawieni przez miejscowe koła partii a centrala tylko zatwierdziła listy.Nie tak jak w PiS gdzie listy ustalał Prezes radząc się tylko Feliksa mając gdzieś uwagi lokalnych działaczy.PO to partia w której każdy może mieć swoje zdanie,byle zgadzało się ze zdaniem Króla Europy,partia która dba o wysokie standardy moralne i nie pozwala na podstawie pomówień o nieetyczne zachowanie przekreślać danego człowieka nawet gdyby miał wyrok sądu.Co innego PiS który po wyroku skazującym nie odciął się od Kamińskiego który dzień i noc prześladował ludzi władzy którzy za skromną opłatą starali się pomóc innym.Trzeba być chrześcijaninem i dawać ludziom szansę na poprawę ,nawet zagubione owieczki które przypadkiem na swojej drodze zabładziły do PIS mają tutaj szansę znaleźć schronienie.PO to partia która wybacza ludziom którzy w swojej młodości walcząc w słusznej sprawie czasem lekko poturbowali wrogów ludu pracujacego Miast i WSI,w przeciwieństwie do PiS które ciągle sieje nienawiść a co najgorsze czci tych którzy ośmielali się z bronią w ręku walczyć po 1945 roku z jedynie słusznym ustrojem.Dlatego aby nie być z Bono ktory czując klęskę ucieka z tonącego okrętu pod kacze skrzydła przeskakuję ogrodzenie i idę na pastwisko PO.

    14 5 Cytuj
  • Andrzej 9 wrz 2015
    adzygmunt napisał/a:

    I teraz ją całują w PIS-ie?

    [ot]
    Nie wiem, czy ją całują w PIS-ie czy w co innego. Nie widziałem.

    7 1 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Nareszcie kraj przejrzał na oczy i Kaczyński został Człowiekiem Roku.
    To wspaniała wiadomość.

    10 12 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Bono nie ma to jak nawrócony grzesznik.Nie będzie Ci tęskno do kolegów Niesiołowskiego,Sikorskiego ,Kamińskiego ,.Kluzik ...i innych autorytetów że o Michniku nie wspomnę?????Ja coraz lepiej czuję się w nowym towarzystwie i zastanawiam się w jaki biznes wejść czy w hazard,czy handel stalą,czy może jakiś parabank w stylu Amber ?Ale tu fajnie.

    10 9 Cytuj

Odpowiedz