Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 15 wrz 2015

    Bardzo życzliwie i ze zrozumieniem reaguję na słowa Andrzeja Dudy, który podczas wizyty w Wielkiej Brytanii stwierdził, że nie "zachęcałby" emigrantów do powrotu do Polski.
    Mają dawać Syryjczykom, niech dadzą Polakom.

    6 1 Cytuj
  • 15 wrz 2015

    Niesamowite. Do sejmu już kandydują syryjczycy!
    i to od Korwina broniącego Polskości.

    http://www.pudelek.pl/artykul/83548/szefowa_fundacji_estera_startuje_do_sejmu_z_listy_korwin-mikkego/ #

    1 Cytuj
  • 15 wrz 2015

    Wolę zagłosować na Syryjczyka niż na Szlachetkę.On już ich dawno przerósł. A co do polskości to Duda w Anglii powiedział Polakom gdzie jest ich miejsce. Jeśli władzę przejmie PIS to rzeczywiście nie mają po co wracać do kraju.

    5 9 Cytuj
  • 15 wrz 2015

    The bill to poszukaj albo obejrzyj w mediach co mówił wcześniej Tusk i Komorowski?A jak Geremek obsrywał kraj w PE to też było cacy?

    7 3 Cytuj
  • 15 wrz 2015

    To może mnie oświeć i napisz co mówili albo zamilcz i nie pisz głupot.

    8 Cytuj
  • 15 wrz 2015

    Poszperaj w necie bo link podany będzie dla ciebie nie wiarygodny ale dzisiaj media pokazywały wypowiedź Tuska i Komorowskiego którzy mówili to samo.
    http://wpolityce.pl/polityka/265397-mainstream-atakuje-andrzeja-dude-za-jego-slowa-z-londynu-sprawdz-co-naprawde-mowil-polski-prezydent-i-co-w-tej-samej-sprawie-mowili-tusk-i-komorowski
    Oczywiście Duda szkaluje kraj bo wszyscy ci emigranci uciekają przed PiSem a nie dlatego że w Polsce jest źle.
    PiS jest dla ciebie dobry na spotkaniach "sadowników" ale jako partia już jest be.

    5 2 Cytuj
  • Andrzej 15 wrz 2015
    aaa napisał/a:

    Niesamowite. Do sejmu już kandydują syryjczycy!
    i to od Korwina broniącego Polskości.

    http://www.pudelek.pl/artykul/83548/szefowa_fundacji_estera_startuje_do_sejmu_z_listy_korwin-mikkego/ #

    Tutaj też Ci odpowiem:

    Endrju napisał/a:

    AFAIK, ona nigdy w Syrii nie była.
    Jest katoliczką, w połowie Polką.
    W poglądach bardziej ksenofobiczna niż niejeden na tym forum - pasuje do Korwina.
    Muzułmanów też nienawidzi bardziej, niż (patrz wyżej).

    1 2 Cytuj
  • 16 wrz 2015

    Czy ktoś wie dlaczego usunięto post ze Szlachetką? Czy to forum też się zrobiło już pro PISOWSKIE? Wstyd panowie administratorzy.

    4 6 Cytuj
  • 16 wrz 2015
    bill napisał/a:

    Czy ktoś wie dlaczego usunięto post ze Szlachetką? Czy to forum też się zrobiło już pro PISOWSKIE? Wstyd panowie administratorzy.

    Posty zostały przeniesione do tematu: http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/2536,co-tam-panie-w-polityce.html

    1 4 Cytuj
  • 16 wrz 2015

    malopolska za Pisiorami oooooo nieeeeeeeee :(((((((((((((99

    3 4 Cytuj
  • 16 wrz 2015
    ROOON napisał/a:

    malopolska za Pisiorami oooooo nieeeeeeeee :(((((((((((((99

    Kraj rozwija się gospodarczo bez polityków. Kolejne partie są jedynie baśnią, która podtrzymuje społeczeństwo w nadziei na lepsze.

    A ponieważ przyszło zmęczenie materiałowe (ciągle te same twarze), czas na zmiany.
    Dobrze, że jest na kogo.
    Czy będzie lepiej, pewnie tak z uwagi na to że biznes się rozwija niezależnie od opcji politycznej a bez niego żadna partia sukcesem pochwalić się nie może, nawet już Kuba do tego doszła.

    Więc niezależnie, że wczorajszy wyborca PO, dzisiaj zagłosuje za zmianą niezależnie z jaką barwą.
    Oby tylko kolejna niechęć i kolejne zmęczenie materiałowe nie przyszło za wcześnie,
    więc należy życzyć każdej partii, która przejmie władzę, sukcesu bo częste zmiany rządów państwu nie służą.
    A że fala zmian się już nie zatrzyma, należy tylko życzyć dobrego doboru ludzi w nowym rządzie.
    Aby za szybko nie stawiali na luksusowe darmowe apartamenty nad morzem, aby zegarki kupowali dopiero w drugiej kadencji i aby wczasy np. w Barcelonie, planowali za swoje a nie za sejmowe pieniądze i aby podejrzliwość nie zachwaściła mózgów przyszłej władzy.

    6 1 Cytuj
  • 17 wrz 2015

    PiS wygra te wybory w cuglach. Stąd mój głos i moich znajomych nie pójdzie na PiS.
    Robimy to bardzo świadomie, aby PiS nie uzyskał większości parlamentarnej. Będziemy głosować na te partie, które na pewno wejdą do parlamentu obok PiS.

    To taki bezpiecznik, zawsze się przyda przed takim jak Maciarewicz i niestety Kaczyński.
    Tych ludzi dalej należy się bać, to ludzie nieobliczalni i nieprzewidywalni aczkolwiek dobrzy organizatorzy i charyzmatyczni przywódcy.
    Ale wszyscy dyktatorzy byli charyzmatycznymi przywódcami, bez charyzmy nie ma dyktatora.

    8 4 Cytuj
  • 17 wrz 2015
    bono napisał/a:

    PiS wygra te wybory w cuglach. Stąd mój głos i moich znajomych nie pójdzie na PiS.
    Robimy to bardzo świadomie, aby PiS nie uzyskał większości parlamentarnej. Będziemy głosować na te partie, które na pewno wejdą do parlamentu obok PiS.

    To taki bezpiecznik, zawsze się przyda przed takim jak Maciarewicz i niestety Kaczyński.
    Tych ludzi dalej należy się bać, to ludzie nieobliczalni i nieprzewidywalni aczkolwiek dobrzy organizatorzy i charyzmatyczni przywódcy.
    Ale wszyscy dyktatorzy byli charyzmatycznymi przywódcami, bez charyzmy nie ma dyktatora.

    Popieram, choć tych cugli nie jestem pewien. Kaczynski parę RAZY WYSTĄPI I SONDAŻE POLECĄ. Ja wierzę w Jarka bardziej niż jego elektorat. szydło jest cienka i dlatego ją Kaczyński wystawił. Duda go zaskoczył, bo wygrał. Że cienki nikt nie może mieć złudzeń po paru tygodniach prezydentury. Szydło bryluje z wójtem Obajtkiem i imiennikiem swym Jarosławem,Szlachetką, którego krytyka na forum się wzmogła. O Szlachetce pisałem, gdy pcim " zdobywał' z radnego naszego miasta rezygnując. Zdradził wówczas, zdradza obecnie. w Pcimiu ma fuchę, choć nic nie robi. Posła ma w cuglach, bo elektorat wiejski go wybierze. Pcim bije rekordy głupoty, bo utrzymuje i zagłosuje. Podział lokalnego piS-u nastąpił, to i podzieleni się klócą na forum. Nic to nie da , Szlachetka posłem będzie. Swoją drogą wobec posła okazał się świnią, ale to nie mój problem.

    6 2 Cytuj
  • 17 wrz 2015

    Nie zgadzam się z Bono co do oddawania głosu na mniejsze partie. Te które maja listy ogólnopolskie mają realną szanse zameldować się w sejmie. Jeśli oddamy głos na molochy to dopiero się wystawimy.
    Co do tego że PiS zwycięży nie ma wątpliwości ale czy Szlachetka zostanie posłem to już zależy od nas. I tutaj można sporo zrobić.
    Ja na jego miejscu gdybym po raz kolejny nie wygrał to chyba bym się pod ziemię zapadł ze wstydu.
    Zobaczymy jacy kandydaci się objawią z naszego miasta. Możemy zrobić psikusa ale to musiał by być numer ogólnomiejski. Raz na 4 lata mamy głos musimy go dobrze użyć a przede wszystkim iść na wybory a nie jak na referendum (choć powiem że było bez sensu ale poszedłem) .

    3 Cytuj
  • 18 wrz 2015
    WKibic napisał/a:

    Popieram, choć tych cugli nie jestem pewien. Kaczynski parę RAZY WYSTĄPI I SONDAŻE POLECĄ. Ja wierzę w Jarka bardziej niż jego elektorat. szydło jest cienka i dlatego ją Kaczyński wystawił. Duda go zaskoczył, bo wygrał. Że cienki nikt nie może mieć złudzeń po paru tygodniach prezydentury..

    SredniPiotr napisał/a:

    Nie zgadzam się z Bono co do oddawania głosu na mniejsze partie. Te które maja listy ogólnopolskie mają realną szanse zameldować się w sejmie. Jeśli oddamy głos na molochy to dopiero się wystawimy.
    .

    No już na oko widać, że nowi dużo więcej nie zrobią i że cudów nie ma i cudotwórców również.
    Kiedyś Charles de Gaulle, bohater i sumienie Francji, został negatywnie zweryfikowany w wyborach, nie dlatego że był kiepski. Nie był dyktatorem i przyszło zużycie materiałowe.

    3 Cytuj
  • 23 wrz 2015

    Pis to świetna drużyna, ale śpiączka farmakologiczna przydała by się Kaczyńskiemu i Maciarewiczowi.
    Może Szydło nabierze też wigoru, bo obecny tembr jej głosu działa na mnie kojąco, ale usypiająco.
    Duda jest często w TV, przeważnie z żoną. Żona się prezentuje jak sprężyna, nienagannie. Obawiam się że to niedługo ona będzie mieć wyższe notowania sympatii, popularności i zaufania niż jej mąż, który obecnie ma notowania równe z byłym prezydentem Komorowskim, czyli 30% z groszami.

    7 Cytuj
  • 23 wrz 2015

    Tak Bono Pis to świetna drużyna nikt inny tak jak pis nie wydusił tak wiele dotacji z budżetu państwa, żadna partia nie wydawała milionów na ochronę prezesa itp

    a tutaj z innego wątku rynek lokalny pisu, czyli parcie na szkło

    odkrywca napisał/a:

    Mam informacje z pierwszej ręki odnośnie wczorajszego spotkania PiS i aż się coś robi jaki dyktat i nerwy targają Szlachetką.
    Szlachetka ograniczał czas wypowiedzi i nie pozwalał zabrać głosu „niewygodnym” osobom po raz drugi aby mogli ustosunkować się do zarzutów które im stawiano - chyba nie jest to normalne, prawda? Do posła Łatasa odnosił się bez żadnego szacunku - jak to ucznia w szkole - rozkazując i podnosząc na niego głos, nie pozwalając się odezwać w sprawach które wg niego nie powinny być poruszane. chyba JSz nie radzi sobie juz z emocjami. Żąda władzy za wszelką cenę i po trupach, gdyby nie poseł Łatas byłby dziś nikim, a odnosi się do niego bez żadnego szacunku przerywając wchodząc w zdanie, unosząc się, nie pozwalając dokończyć nawet wypowiedzi. Czy normalny człowiek tak się zachowuje? A CO DOPIERO kandydujący na każde publiczne stanowisko?!

    Ludzie pomyślcie obiektywnie i logicznie

    Radni PiS K. Panuś, M. MIkoś i K. Halek zawiesili swoje członkostwo w klubie PiS. Skoro radni najlepiej znający Szlachetkę i współpracujący z nim od wielu wielu lat naraz sprzeciwiają się jego dyktatowi i mówią stanowcze „nie” to chyba coś jest na rzeczy prawda?

    JSz jest po prostu biedy i mocno się zagubił.

    Panowie którzy podwiedzili Szlachetce dość i zawiesili swoją działalność w PiS K. Panuś, M. Mikoś i K. Halek -to powinno być dla ludzi zdrowo myślących kluczowe – dlaczego właśnie oni?

    Otóż odpowiedź jest bardzo prosta – znają Szlachetkę już baaardzo długo i widzą jak ten pan obrósł w piórka , że nie da się z nim konstruktywnie rozmawiać, jeżeli ktoś ma zdanie odmienne od Szlachetki jest od razu traktowany jak zdrajca, nie można się w absolutnie niczym mu sprzeciwić i merytorycznie z tym panem rozmawiać jeśli w 100% się go i każdej jego decyzji nie popiera. To jest chore. M. Mikoś – całe lata ze Szlachetką współpracował, bo trzymał go w Sokole jako naczelnika TG Sokół, w końcu dostrzegł co to za człowiek, że niestety zmienił się nie do poznania i woda sodowa uderzyła mu do głowy i robi tylko to co przynosi mu osobiste korzyści, dlatego odwołała go z funkcji. K. Panuś – jest jego wujkiem, więc dalszy komentarz jest zbędny - również zna go jak nikt inny, podobnie K. Halek, bo przez lata byli kolegami razem współpracowali w Biurze Poselskiem i z niego „wyrośli”.

    Więc ludzie, zdejmijcie te klapki z oczu, i popatrzcie trzeźwo na tę sytuację. Skoro Ci radni deklarują, że nadal popierają wartości które przyświecają PiSowi, ale współpracować z takim człowiekiem jak JSz się nie da – to chyba coś jest na rzeczy. Nikt kto zna JSzl osobiście od wielu lat i nikt kto jest w PiSie od wielu lat – nagle przez jakieś „widzi mi się” nie zrezygnuje. To wina tego pana, który wszystkich tylko oczernia i z wszystkimi się kłóci.

    5 7 Cytuj
  • 25 wrz 2015

    Właśnie Szydło wije się jak piskorz w Info. i nie daje odpowiedzi, jak ona się zachowa
    w sprawie uchodźców.
    Nie przyjmie pani uchodźców?
    Rząd zrobił źle.
    A jakie będzie pani stanowisko jako premiera.
    Kopacz źle rządzi.
    Czy pani nie przyjmie uchodźców?
    Rząd jest zły.
    Odwoła pani decyzje tego rządu?
    Zabrali pieniądze dla repatriantów.
    Czyli nie uzyskam od pani odpowiedzi i pani wyborcy jak pani zachowa się jako premier w sprawie uchodźców?
    Nie uzyska pani.

    A czy dobrze że prezydent nie spotyka się z premier?
    Nie ma takiej potrzeby.
    A jak pani będzie premierem też będzie mieć pani kontakt z prezydentem poprzez ministrów?
    Nie wiem czy będę premierem......

    5 2 Cytuj
  • 25 wrz 2015

    @bono
    Dokładnie, jak widzę w TV to Stra-Szydło to jest mi gorzej. Żadnej ale naprawdę żadnej sensownej wypowiedzi od niej nigdy usłyszałem. Tylko najeżdżanie na rząd, oskarżanie a na koniec sypanie obietnicami bez pokrycia.
    Żadnego dialogu, żadnej próby dyskusji. Ona/onii nie wiedzą co to słowo współpraca.

    Sondaże są dla PIS bardzo przychylne, ja osobiście pomimo prawicowych poglądów nie trawię PIS i ich fałszywego grania pod publikę.

    6 4 Cytuj
  • 25 wrz 2015

    Oczywiście Kopacz nie daje żadnych obietnic bez pokrycia bo z góry zakłada że ich nie spełni tak jak z poprzednich kampanii wyborczych że nie wspomnę podatku liniowego czy obniżki podatków przez Tuska?
    A to przeszło do historii
    https://www.youtube.com/watch?v=KckjYVki0-s
    i utrwało kilka lat i mamy setki fotoradarów
    Co do usłyszenia sensu wypowiedzi to każdy słyszy to co chce usłyszeć,ale żeby dalej wierzyć ludziom którzy o rządzonym przez siebie Państwie mówią że istnieje tylko teoretycznie a o sztandarowej agencji utworzonej przez siebie że to ch..j .dupa i kamieni kupa,żeby wierzyć tym ludziom którzy swoich wyborców uważają za idiotów to faktycznie trzeba być idiotą.?Oni was mają w d...pie bo i tak wiedzą że swoje posadki zawdzięczacie im a nie kwalifikacjom.Wiedzą że strach przed nowy odbiera wam rozum i przełkniecie każdą głupotę i każde kłamstwo i pójdziecie pokornie do urn bo to dla was sprawa życia i śmierci.

    5 3 Cytuj
  • 25 wrz 2015

    Duda kiedy dostanę 500 zł na trójkę dzieci?

    5 6 Cytuj
  • 26 wrz 2015
    bill napisał/a:

    Duda kiedy dostanę 500 zł na trójkę dzieci?

    Przyjdzie przelewem razem ze 100 milionami od Wałęsy.

    9 1 Cytuj
  • 26 wrz 2015

    http://natemat.pl/155895,przylapani-fakt-ujawnia-prezydent-duda-w-nocy-pojechal-na-rozmowy-do-domu-prezesa-kaczynskiego

    Zadanie na dzisiaj, wymień 3 różnice między Kopaczową a Szydłem.
    Ja widzę tylko takie
    Fryzura
    Okulary
    Ubranie

    Pomysły na Polskę mają jednakowe. Zabierać zabierać i jeszcze więcej zabierać w podatkach.

    3 4 Cytuj
  • 26 wrz 2015

    No i wyszło "szydło" z worka. Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości kogo reprezentuje Duda i jaką rolę odgrywa w tym wszystkim Kaczyński. A miało być tak pięknie. Czyżby powtórka Marcinkiewicza?

    8 4 Cytuj
  • 26 wrz 2015

    A kogo reprezentuje Kopacz ? Tuska, a kogo reprezentuje Tusk ? Pilnuje interesów Angeli Merkel ...

    Przecież za robienie dobrze Niemcom dostał stołek ...

    To ja POdziękuję za dbanie o interesy Niemiec a nie Polski ...

    6 6 Cytuj

Odpowiedz