Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 4 wrz 2015

    Nie wiedziałem, że tyle jest głodujących w Polsce.
    Na Skawińskiej w Krakowie codziennie jest kolejka do ciepłej strawy, ale jak przejeżdżam to wentylację ustawiam na obieg zamknięty, tak cuchnie od kolejkowiczów.

    16 56 Cytuj
  • 4 wrz 2015

    "Odlot Stefana" to jednak jest numer jeden wśród dopalaczy .
    Kiedyś ten gość podobnie pisał ale po latach też musiał coś zażyć bo zmienił poglądy o 180%
    http://kontrowersje.net/czas_to_g_o_no_powiedzie_je_li_g_osujesz_na_po_jeste_wie_niakiem
    Najlepsze zdanie w tym felietonie„Dać idiocie przekonanie, ze należy do elity” chociaż we wcześniejszych felietonach też ma niezłe określenia.
    Bono tak na marginesie jak się czujesz w towarzystwie "Misia " Kaminskiego Dorna i jego Saby,Giertyycha i innych uciekinierów z PiS?Podobno PO tworzy Rząd PiS na wygnaniu,dwóch wicepremierów już mają teraz trwają podchody o Ministra Spraw Zagranicznych,nie mylić z Radkiem od watahy.
    https://www.youtube.com/watch?v=_X0ym7jpfmE
    Gdybym nie wiedziała że to głupota myślałabym że to prowokacja.
    Wolę być ciemnogrodem niż taką elitą.

    21 6 Cytuj
  • 4 wrz 2015
    krowka123 napisał/a:

    "
    Bono tak na marginesie jak się czujesz w towarzystwie "Misia " Kaminskiego Dorna i jego Saby,Giertyycha i innych uciekinierów z PiS?
    .

    Tragedia.

    Dlatego przeszedłem do PiS, bo PO zostało zachwaszczone jakimiś Pisiorami przez nogawkę robionymi.
    To już nie jest PO, to podróba PiS. Taka chińszczyzna.

    8 26 Cytuj
  • Andrzej 4 wrz 2015

    Jeszcze tylko Hofmana, Brudzińskiego, Błaszczaka i delfina PiSu, Ziobry brakuje w PO. No ok, i Beaty Kempy.

    9 10 Cytuj
  • 4 wrz 2015

    jest osobny wątek na burdel polityczny, jeżeli forum ma zachować poziom, proszę admin o usunięcie tego tematu.

    16 7 Cytuj
  • 4 wrz 2015

    A to forum ma jakiś poziom?

    22 10 Cytuj
  • 4 wrz 2015
    irussus napisał/a:

    jest osobny wątek na burdel polityczny, jeżeli forum ma zachować poziom, proszę admin o usunięcie tego tematu.

    A nie nie, Nie wolno zamykać wątku z kochaną partią jaką jest PiS i jaka wkrótce przejmie władzę. To nasza partia, jak Ci się nie podoba zapisz się do PO, tak jak chciała Jakubiak i Kowal, dołącz do nich.

    10 23 Cytuj
  • 4 wrz 2015
    bono napisał/a:

    Nie wiedziałem, że tyle jest głodujących w Polsce.
    Na Skawińskiej w Krakowie codziennie jest kolejka do ciepłej strawy, ale jak przejeżdżam to wentylację ustawiam na obieg zamknięty, tak cuchnie od kolejkowiczów.

    dostałem siedem minusów i zastanawiam się gdzie ja tu popełniłem błąd. Skawińska jest, kolejka jest, zupa jest, smród jest,- aha, że może nie wdycham zapachu biedy?

    5 23 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    bono czegoś ty się naćpał.
    Kaczyński miał nie być premierem ale nim został "robiąc w konia" wyborców.
    Duda miał dać po 500 zł na każde dziecko ale nic nie dostałem. I znów ludzi zrobiono w balona.
    Szydło poszła do PIS, bo w PO jej nie chcieli. Super zasady.
    TAK WYGLĄDA CZOŁÓWKA PIS-u.

    29 17 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Ja z kolei jestem zadowolony , bardzo zadowolony z Prezydenta Dudy. Nie zawiodłem się na nim. Nie liczyłem, że tak szybko będę zadowolony. Minął miesiąc, a już potwierdsził moje obawy. Tak trzymać, Panie Prezydencie,a moja radość będzie wielka. Moja radość... tylko Polski mi żal. Egoista ze mnie się robi.

    15 23 Cytuj
  • 5 wrz 2015
    WKibic napisał/a:

    Ja z kolei jestem zadowolony , bardzo zadowolony z Prezydenta Dudy.

    Będziesz jeszcze bardziej zadowolony, gdy wybierzemy PiS jako partię rządzącą a Pani Szydło będzie premierem.

    9 16 Cytuj
  • mateusz nowakowski 5 wrz 2015

    Wkibic z czego taki zadowolony jesteś ?

    4 6 Cytuj
  • 5 wrz 2015
    irussus napisał/a:

    jest osobny wątek na burdel polityczny, jeżeli forum ma zachować poziom, proszę admin o usunięcie tego tematu.

    popieram w 100%
    a na jednego użytkownika nałożyć "bana",ten gość przerasta nawet niesiołowskiego swoim cynizmem ,chamstwem no i oczywiscie ignorancja,bo nie ma na tym forum wieszego ignoranta w sprawach społecznych in politycznych

    6 7 Cytuj
  • 5 wrz 2015
    albert7575 napisał/a:

    popieram w 100%
    nie ma na tym forum wieszego ignoranta w sprawach społecznych in politycznych

    Będzie dobrze, głowa do góry, więcej optymizmu i wiary w siebie. Duda jest nasz człowiek, rząd też przejmiemy i Polska będzie szczęśliwa. W PiS jest kompetentna kadra, jeszcze pokażemy tym PłOwcom jak się rządzi.
    A złodziei powsadzamy do więzień i kasę im zabierzemy, a zegarki do licytacji na szlachetne cele.

    8 18 Cytuj
  • 5 wrz 2015
    mateusz100 napisał/a:

    Wkibic z czego taki zadowolony jesteś ?

    Jak tu się nie cieszyć.Szydło w stylu Gierka szkoły maluje, czy gruntuje,sama nie wie, co jej wójt Obatek z lokalnym działaczem PiS-u Szlachetką popdsunęli, Prezydent Duda dobrze się czuje tylko w obecności drugiego Dudy, etos Solidarności sam chce konsumoweać,a jak już,to ręki nie podaje demokratycznie wybranemu premierowi, jakby sam nie wierzył, że prezydentem został i toon wedle protokołu powinien rękę podawać jako osoba numer 1 w państwie, tak przejęty Polską ruinie, że do Niemiec jedzie się skarżyć i prostować,zapominając, że niedawno on i jego towarzysze o kondominium rosyjsko - niemieckim napominali. Jak tu się nie cieszyć, Panie, jak nie cieszyć?

    16 15 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    Nasz pisowski Prezydent Niemców przekonuje ,że Polska jest w ruinie, do Obamy ma jechać i poinstruować go, że Wałęsa to żadna Solidarność,że Solidarność to On i jego środowisko. Prawdziwy patriota.W Polsce historię zakłamują już od paru lat,teraz wyruszą w świat, aby odkręcać i dezawuować III RP.Jak tu się nie cieszyć?

    18 14 Cytuj
  • 5 wrz 2015

    To jak sam pisałeś nie jest Twój Prezydent a widzę chcesz dorównać pewnemu profesorowi od komarów-trudno będzie.Jedno was łaczy ,On chciał do PiS ale Kaczor powiedział że zdrajców nie przyjmuje i od tego czasu nienawidzi PiS a w Twoich postach zieje nienawiść do PiS bo uważasz że to PiS pozbawił Cię ciepłego stołeczka-to nie PiS to wyborcy podziękowali i trzeba się z tym pogodzić.Ale do tego trzeba trochę godności i honoru.Tego nie kupi się w Biedronce.Kiedyś to byli nauczyciele.

    9 15 Cytuj
  • 5 wrz 2015
    bono napisał/a:

    Będzie dobrze, głowa do góry, więcej optymizmu i wiary w siebie. Duda jest nasz człowiek, rząd też przejmiemy i Polska będzie szczęśliwa. W PiS jest kompetentna kadra, jeszcze pokażemy tym PłOwcom jak się rządzi.
    A złodziei powsadzamy do więzień i kasę im zabierzemy, a zegarki do licytacji na szlachetne cele.

    to juz niechodzi o polityke,o ciebie chodzi,masz czlowieku jakas obsesje,juz jeden swir byl który w biurze poselskim PISu strzelal i zabil ludzi,mam wrazenie ze ty bedziesz takim nastepnym swirem gdy PIS wygra wybory,dla spokoju spolecznego na tym forum i w tym kraju dobrze byloby cie przymknac w jakims zakladzie bez klamek,odsuniety od niektórych mediow moze i tobie by sie poprawilo

    9 8 Cytuj
  • 6 wrz 2015

    Albert a gdzie postulat numer 1 że wybudujecie więcej więzień. Przecież jak nas wszystkich pozamykacie to w obecnych się nie zmieścimy. A gość strzelał bo mu ojciec radiowiec zrobił wodę z mózgu.

    11 5 Cytuj
  • 6 wrz 2015
    albert7575 napisał/a:

    to juz niechodzi o polityke,o ciebie chodzi,masz czlowieku jakas obsesje,juz jeden swir byl który w biurze poselskim PISu strzelal i zabil ludzi,mam wrazenie ze ty bedziesz takim nastepnym swirem gdy PIS wygra wybory,dla spokoju spolecznego na tym forum i w tym kraju dobrze byloby cie przymknac w jakims zakladzie bez klamek,odsuniety od niektórych mediow moze i tobie by sie poprawilo

    Coś z tobą nie jest tak.
    Zmieniłem opcję, co się zdarza nawet członkom partii. Obecnie moją opcją jest PiS i jego liderzy.
    Czy chcesz zachować wyznawane przez siebie wartości tylko dla siebie?
    Jeżeli piszesz o świrach i i strzelaniu, to zastanów się nad sobą. Może jakaś porada psychologa załatwiła by sprawę.

    5 14 Cytuj
  • 6 wrz 2015
    bill napisał/a:

    Albert a gdzie postulat numer 1 że wybudujecie więcej więzień. Przecież jak nas wszystkich pozamykacie to w obecnych się nie zmieścimy. A gość strzelał bo mu ojciec radiowiec zrobił wodę z mózgu.

    Nie wszystkich tylko tych którzy wywinęli się sprawiedliwości dzięki małomiasteczkowym układom.Już samo zatrudnianie the-billi na stanowiskach państwowych powinno być karalne.
    Co do wody z mózgu,u niektórych ta operacja się nie powiedzie bo nie ma sensu robienie wody z wody.

    9 3 Cytuj
  • 6 wrz 2015

    Zamykanie tylko niektórych to nie w waszym stylu. Wy lubicie to robić hurtem więc nie uwierzę że ograniczycie się tylko do niektórych. Ale jeżeli zatrudnianie the-billi na stanowiskach będzie karalne to gdzie znajdziecie ludzi. Będziecie musieli zatrudnić ludzi spoza układów.

    7 8 Cytuj
  • 6 wrz 2015
    bono napisał/a:

    Coś z tobą nie jest tak.
    Zmieniłem opcję, co się zdarza nawet członkom partii. Obecnie moją opcją jest PiS i jego liderzy.
    Czy chcesz zachować wyznawane przez siebie wartości tylko dla siebie?
    Jeżeli piszesz o świrach i i strzelaniu, to zastanów się nad sobą. Może jakaś porada psychologa załatwiła by sprawę.

    czy PIS to temat polityczny??? polityczny,dlaczego powstał nowy temat na forum??????
    pytam dlaczego i prosze o odpowiedz,
    PO w obecnym ksztalcie to smietnik polityczny,taki sam smietnik urzadza nam tu forumowicz bono.
    Dla jasnosci,gosc który strzelal w biurze poselskim PIS pałal obsesyjna nienawisia do PIS i Kaczynskiego,pomijam innch uzytkownikow forum,ale tylko portret psychologiczny Bono pasuje mi do tego goscia który strzelal,

    4 5 Cytuj
  • Andrzej 6 wrz 2015
    albert7575 napisał/a:

    popieram w 100%
    a na jednego użytkownika nałożyć "bana",ten gość przerasta nawet niesiołowskiego swoim cynizmem ,chamstwem no i oczywiscie ignorancja,bo nie ma na tym forum wieszego ignoranta w sprawach społecznych in politycznych

    Chamstwa i niego nie widzę, a cynizm i ignorancja społeczna nie mogą być powodem dla dania bana.
    No, chyba, że marzy Ci się cenzura, jak za czasów PRL. Poczekaj, może Twa ukochana partia ją wprowadzi, jeśli tylko wygra wybory.

    6 4 Cytuj
  • 6 wrz 2015
    bill napisał/a:

    Zamykanie tylko niektórych to nie w waszym stylu. Wy lubicie to robić hurtem więc nie uwierzę że ograniczycie się tylko do niektórych. Ale jeżeli zatrudnianie the-billi na stanowiskach będzie karalne to gdzie znajdziecie ludzi. Będziecie musieli zatrudnić ludzi spoza układów.

    Nie znam żadnego uczciwego któremu by się coś stało za pisiatych..

    11 2 Cytuj

Odpowiedz