Forum » Społeczeństwo

POLSKA W RUINIE

  • 8 paź 2015

    Bono jesteś częścią systemu propagandy PO, przyznaj otwarcie że z tego żyjesz.

    2 4 Cytuj
  • 8 paź 2015
    michall_s napisał/a:

    Bono jesteś częścią systemu propagandy PO, przyznaj otwarcie że z tego żyjesz.

    A ty jesteś częścią systemu propagandy Korwin, przyznaj otwarcie że z tego żyjesz.

    5 2 Cytuj
  • 8 paź 2015
    michall_s napisał/a:

    Nie bądź śmieszny doskonale wiesz że Partia Korwin nie jest finansowana z publicznych pieniędzy.
    Nie zatrudnia takich troli co to siedzą i za forsę podatnika piszą teksty na potrzeby propagandy.

    Każdy trol tak pisze, po czym robi robote dla swojej partii.

    A,propos- czy ty aby nie startujesz w tych wyborach? I nie wykorzystujesz forum na swoje partykularne potrzeby?

    4 2 Cytuj
  • 8 paź 2015

    Nie twój interes, a używam forum zgodnie z jego przeznaczeniem, do informowania ludzi. Myślisz że to twój prywatny folwark ? Czy co ?

    1 5 Cytuj
  • 8 paź 2015
    michall_s napisał/a:

    Nie twój interes, a używam forum zgodnie z jego przeznaczeniem, do informowania ludzi. Myślisz że to twój prywatny folwark ? Czy co ?

    .Ambaras w tym, że ja widzę problem-
    Polska w ruinie, to coś co pasuje do naszej niewolniczej mentalności, z której nijak nie możemy się wyzwolić.
    Byliśmy niewolnikami trzech mocarstw. Wszystko co ich było doskonale. My byliśmy sługami, robolami, pijakami i matolkami do bicia. Jak pokazywali nas, to jako podnarod.
    Zostało nam to do dzisiaj w naszej mentalnosci. Ten syndrom mają wszyscy, na dziennikarza kończąc.
    Stąd Polska w ruinie i wszystko co mamy jest gorsze. Nie w ocenie obcych, ale w ocenie nas samych.
    To niemożliwe, aby coś niewolnik robił lepiej. Dlatego zawsze dla nas będzie lepsze to co cysorskie czyli obce.
    I ja jako państwowiec przyjmę Dudę jako prezydenta, choć na niego nie głosowałem
    a ty jesteś partyjniakiem, chcesz się ulokować w parlamencie, plujesz na konkurencję bo to najłatwiejsza kampania reklamowa.
    Ja przyjmę każdą partię wybraną przez naród i po wyborach nie będę się zachowywał jak antypaństwowiec opluwający rządzących.

    6 2 Cytuj
  • 8 paź 2015

    Bono z idiotami się nie dyskutuje, nie karmi się troli. Nie sobie żyje w swoim bagnie, kto ma rozum i tak widzi że to facet z kompleksami i chyba nadaje się do specjalisty.

    Zostaw go w spokoju niech nadal marzy :)

    A tak w ogóle to gdzie jest administracja tego forum ?

    7 2 Cytuj
  • 8 paź 2015
    SredniPiotr napisał/a:

    Bono z idiotami się nie dyskutuje, nie karmi się troli. Nie sobie żyje w swoim bagnie, kto ma rozum i tak widzi że to facet z kompleksami i chyba nadaje się do specjalisty.

    Zostaw go w spokoju niech nadal marzy :)

    A tak w ogóle to gdzie jest administracja tego forum ?

    Problem to Pan ma ze sobą.

    7 Cytuj
  • 8 paź 2015
    bono napisał/a:

    .Ambaras w tym, że ja widzę problem-
    Polska w ruinie, to coś co pasuje do naszej niewolniczej mentalności, z której nijak nie możemy się wyzwolić.
    Byliśmy niewolnikami trzech mocarstw. Wszystko co ich było doskonale. My byliśmy sługami, robolami, pijakami i matolkami do bicia. Jak pokazywali nas, to jako podnarod.
    Zostało nam to do dzisiaj w naszej mentalnosci. Ten syndrom mają wszyscy, na dziennikarza kończąc.
    Stąd Polska w ruinie i wszystko co mamy jest gorsze. Nie w ocenie obcych, ale w ocenie nas samych.
    To niemożliwe, aby coś niewolnik robił lepiej. Dlatego zawsze dla nas będzie lepsze to co cysorskie czyli obce.
    I ja jako państwowiec przyjmę Dudę jako prezydenta, choć na niego nie głosowałem
    a ty jesteś partyjniakiem, chcesz się ulokować w parlamencie, plujesz na konkurencję bo to najłatwiejsza kampania reklamowa.
    Ja przyjmę każdą partię wybraną przez naród i po wyborach nie będę się zachowywał jak antypaństwowiec opluwający rządzących.

    Bono Ja nie pluję na konkurencję, Ja piszę co mi się nie podoba, a nie podoba mi się to że taka Niezależna która powstała na potrzeby ratowania przydupasów z PO udaje nowość i jest pompowana przez 4 władzę czyli media. Nie podoba mi się to że PIS uważany jest za partię świętą a tak naprawdę realizuje ona to co każą żydzi z Izraela, Nie podoba mi się to że PO 8 lat temu okłamało ludzi a ludzie ślepo nadal im wierzą. Nie podoba mi się to że urzędnik o wszystkim za nas decyduje. Nie podobają mi się wysokie podatki bo przez nie Polska zamiast się rozwijać to się zwija.

    Chcę zmian które mogą poprawić los najuboższych, a wy bronicie ciągle bogatych na stołkach.

    7 Cytuj
  • 8 paź 2015

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Dozywotnia-pozyczka-prezydentow-ogolocili-Kancelarie-Prezydenta,wid,17895512,wiadomosc.html?ticaid=115b94&_ticrsn=3

    W tekście postępowanie człowieka Platormy, każdy inny obywatel został by nazwany złodziejem ale on oczywiście święty, co gorsza tak robi cała platorma.

    5 Cytuj
  • 8 paź 2015
    bono napisał/a:

    A więc widzisz, że moje zainteresowania wszystkimi tematami nie robią ze mnie hejtera.
    Widać nie tylko PiS i nie tylko Maciarewicz leżą mi na sercu.

    Jednak to Ty jesteś tym hejterem płatnym przez Forum.

    bono napisał/a:

    Krówka 123, to typowy hejter, jadący po jednej partii, po jednym rządzie, po personalnie tych samych osobach i wklejająca wątki tylko przeciw jednym.
    Tak postępują płatni hejterzy.

    Puszczają Ci nerwy na tych co krytykują PO, ale od 8 lat rządzi rząd z PO i nie widzę powodu żeby ich decyzjami obciążać inne partie. Pewno jak będzie rządziło PIS to krytyka będzie w stosunku tej partii.

    bono napisał/a:

    Natomiast aktywność krówki 123, na moich i pozostałych tematach politycznych, jest na pierwszym miejscu. Tego jej nikt nie odbierze.

    Liczyć tego nie zamierzam, jednak widziałem twoje komentarze, które były Twoim monologiem, Krówka w porównaniu do Ciebie z ilością komentarzy jest tak jak w ilości założonych tematów.

    bono napisał/a:

    Dla mnie PO to partia zmierzchu, zaś PiS to partia czeluści, dopóki nie pozbędzie się swoich założycieli.
    Dlatego mój głos pójdzie na Nowoczesną i może w ten sposób pogodzę zwaśnione partie.

    Tobie wolno krytykować kogo chcesz, ile chcesz i jak chcesz. Innym? NIE! Dlaczego? Bo hejter tak chce?
    Twoje wypowiedzi podobne są do tego co mówił Tusk. Krytykował jednych a robił dokładnie to samo.
    https://www.youtube.com/watch?v=LRd4NPYRQGY

    4 5 Cytuj
  • 8 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Jednak to Ty jesteś tym hejterem płatnym przez Forum.

    Bardzo dziękuję za uznanie

    Twoje wypowiedzi podobne są do tego co mówił Tusk. Krytykował jednych a robił dokładnie to samo.

    Czuję się zaszczycony, ponieważ Prezydent Unii Europejskiej to dla mnie ktoś.

    Obawiam się , że długo po nim Polaka na takim stanowisku nie będzie.

    6 3 Cytuj
  • 8 paź 2015
    bono napisał/a:

    Czuję się zaszczycony, ponieważ Prezydent Unii Europejskiej to dla mnie ktoś.

    A kto jest tym Prezydent Unii Europejskiej?

    4 4 Cytuj
  • 8 paź 2015

    Taki z niego Prezydent jak z niektórych yntelygent?
    Polska miała Bolka Unia ma Lolka przeprasza Oscara

    4 5 Cytuj
  • 8 paź 2015

    Chyba, że bono myślał o Przewodniczącym? Dla mnie to taki sprzedawczyk za 100 tyś miesięcznie.
    Bono i co masz z tego szczytu, że masz tam swojego człowieka? Mówisz, że on tam to Polska? A dla mnie to tylko jakiś Tusk?

    5 5 Cytuj
  • 8 paź 2015
    krowka123 napisał/a:

    Taki z niego Prezydent jak z niektórych yntelygent?
    Polska miała Bolka Unia ma Lolka przeprasza Oscara

    Gnoje z was straszne, przecież to Polak, a jak się nazywa? może nawet mieć nazwisko Maciarewicz, dla mnie to dalej powód do dumy.

    aaa napisał/a:

    Chyba, że bono myślał o Przewodniczącym? Dla mnie to taki sprzedawczyk za 100 tyś miesięcznie.
    Bono i co masz z tego szczytu, że masz tam swojego człowieka? Mówisz, że on tam to Polska? A dla mnie to tylko jakiś Tusk?

    Kolejny gnój się z was wylewa, czy życzyłbyś sobie aby Polak robił za darmochę a Duńczykowi płacili 100tyś miesięcznie. Oj psy ogrodnika, ale strasznie durne, dla mnie Kaczyński siedzący na tym stołku byłby czymś czego ja nigdy i wy też nie doczekacie.

    Tacy jesteście maluczcy, jak to mówią gówno zawsze na wierzch wypływa.

    6 5 Cytuj
  • 9 paź 2015

    Bono czy ja gdzieś chwaliłem Kaczyńskiego, Maciarewicza?
    I co Ci z tej dumy? Niemiec popchnie Tuska, Francuz podłoży mu nogę, a Tusk powie przepraszam. Ten Twój Tusk i podobni uczestniczy w rozbiorze i osłabianiu Polski patrząc na swój zysk, a dla ciebie to bohater? Ale to Twoje zdanie, czy ja Cię z tego powodu wyzywam, obrażam?

    Myślałem,że jesteś poważnym gościem, ale ostatnio widzę, że coś Ci puszcza, bo wymyślasz od hajterów, gnoji, gówna, psy, strasznych durni. Pomału niczym się nie różnisz o niejakiego michlla, tylko, że on walczy o koryto i to w chamski sposób.
    To w Polsce można jeszcze mieć swoje zdanie czy już nie?

    8 5 Cytuj
  • 9 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Bono czy ja gdzieś chwaliłem Kaczyńskiego, Maciarewicza?
    I co Ci z tej dumy? Niemiec popchnie Tuska, Francuz podłoży mu nogę, a Tusk powie przepraszam. Ten Twój Tusk i podobni uczestniczy w rozbiorze i osłabianiu Polski patrząc na swój zysk, a dla ciebie to bohater? Ale to Twoje zdanie, czy ja Cię z tego powodu wyzywam, obrażam?

    Myślałem,że jesteś poważnym gościem, ale ostatnio widzę, że coś Ci puszcza, bo wymyślasz od hajterów, gnoji, gówna, psy, strasznych durni. Pomału niczym się nie różnisz o niejakiego michlla, tylko, że on walczy o koryto i to w chamski sposób.
    To w Polsce można jeszcze mieć swoje zdanie czy już nie?

    No sorry, ale nie mój Tusk, nie mój Czarnecki, nie mój Buzek, nie moja Bieńkowska, to są nasi ludzie.
    Gdy ich nie było tacy malkontenci jak ty wołali, że nas nie ma, że się z nami nie liczą.
    Tak źle i tak niedobrze.
    To w końcu napisz jaką masz wizję Europy. Bez Polski, jak Serbia, Macedonia, jak z Polską to rozbiór.
    Tusk jak jest prezydentem UE to rozbiór, a Jean-Claude Juncer jak jest premierem UE to Luksemburg nie jest rozbierany.
    Najlepiej gdyby rządził UE Orban z premierem Słowacji, to była by szczęśliwość i nie było by rozbiorów.
    Pozom dyskusji z tak myślącymi nie ma sensu. Musicie się kisić we własnym sosie.

    6 4 Cytuj
  • 9 paź 2015

    tusk sprzedaje nas i nasze interesy narodowe za posadkę w PE. Tylko taki platfus jak bono może się tym podniecać i udawać że wszystko jest ok . Wole nie mieć Polaka na takim stanowisku niż takiego frajera rudego tuska, który za profity dla siebie by własną matkę sprzedał.
    I nie, to nie są nasi ludzie, bo ja np. nie głosowałem na tych złodziei z PO, wiec nie przypisuj mi przynależności do tego syfu, który Twoja partia platfusie narobiła w tym kraju. Gardzę ludźmi którzy głosują i popierają złodziei od rudego tuska, kopaczowej, bieńkowskiej (która swoim zachowaniem bardziej nadaje się do pracy w burdelu) czy pożal się boże "bula" komorowskiego. To zaraza, którą trzeba 25 października wyciąć w pień ! Oszuści, obłudnicy i złodzieje to jest prawdziwy obraz Platformy "Obywatelskiej".
    Mam nadzieje, że dożyje czasów kiedy rudego złodzieja z jego bandą postawią przed Sądem i odpowiedzą za swoje "zasługi" dla tego kraju.

    10 3 Cytuj
  • 9 paź 2015
    bono napisał/a:

    No sorry, ale nie mój Tusk, nie mój Czarnecki, nie mój Buzek, nie moja Bieńkowska, to są nasi ludzie.
    Gdy ich nie było tacy malkontenci jak ty wołali, że nas nie ma, że się z nami nie liczą.
    Tak źle i tak niedobrze.
    To w końcu napisz jaką masz wizję Europy. Bez Polski, jak Serbia, Macedonia, jak z Polską to rozbiór.
    Tusk jak jest prezydentem UE to rozbiór, a Jean-Claude Juncer jak jest premierem UE to Luksemburg nie jest rozbierany.
    Najlepiej gdyby rządził UE Orban z premierem Słowacji, to była by szczęśliwość i nie było by rozbiorów.
    Pozom dyskusji z tak myślącymi nie ma sensu. Musicie się kisić we własnym sosie.

    To są nasi ludzie? Ale nie moi, więc pisz za siebie. Spłacisz za mnie część długu który zaciągnęli ci chwaleni przez Ciebie? Zobaczymy co będzie jak niedługo skończą się te wielkie dotacje?
    Te pozory liczenia się z nami to jest to co Ci odpowiada? Może odpowiesz kiedy będą wizy dla Polaków do USA?
    Jaka ma być Europa? A jaki mam na to wpływ? Gdybać nie zamierzam, a piszę o tym co widzę. A jest źle.

    5 3 Cytuj
  • Andrzej 9 paź 2015
    Bolek napisał/a:

    Mam nadzieje, że dożyje czasów kiedy rudego złodzieja z jego bandą postawią przed Sądem i odpowiedzą za swoje "zasługi" dla tego kraju.

    Nie będziesz tak długo żył.

    3 3 Cytuj
  • 9 paź 2015
    Bolek napisał/a:

    Cwel tusk sprzedaje nas i nasze interesy narodowe za posadkę w PE. Tylko taki platfus jak bono może się tym podniecać i udawać że wszystko jest ok . Wole nie mieć Polaka na takim stanowisku niż takiego frajera rudego tuska, który za profity dla siebie by własną matkę sprzedał.
    I nie, to nie są nasi ludzie, bo ja np. nie głosowałem na tych złodziei z PO, wiec nie przypisuj mi przynależności do tego syfu, który Twoja partia platfusie narobiła w tym kraju. Gardzę ludźmi którzy głosują i popierają złodziei od rudego tuska, kopaczowej, bieńkowskiej (która swoim zachowaniem bardziej nadaje się do pracy w burdelu) czy pożal się boże "bula" komorowskiego. To zaraza, którą trzeba 25 października wyciąć w pień ! Oszuści, obłudnicy i złodzieje to jest prawdziwy obraz Platformy "Obywatelskiej".
    Mam nadzieje, że dożyje czasów kiedy rudego złodzieja z jego bandą postawią przed Sądem i odpowiedzą za swoje "zasługi" dla tego kraju.

    ,,Rozbiór" Polski zaczął się od Balcerowicza i trwa do dzisiaj, to jest inny rodzaj rozbioru.
    Tak jak muzułmanie napadli na Europę bez jednego wystrzału.

    5 3 Cytuj
  • 9 paź 2015

    Dramat i dno, trzeba mieć zdrowo pod sufitem ..... żeby chwalić największego zdrajcę Tuska.

    4 7 Cytuj
  • Andrzej 9 paź 2015

    Rząd Tuska poturbował Józka :p

    A tak na poważnie, jest dużo ludzi, którzy uważają, że PO zrobiła wiele dobrego dla nich i dla społeczeństwa.

    5 2 Cytuj
  • 9 paź 2015
    Endrju napisał/a:

    Rząd Tuska poturbował Józka :p

    A tak na poważnie, jest dużo ludzi, którzy uważają, że PO zrobiła wiele dobrego dla nich i dla społeczeństwa.

    To samo jest na poziomie lokalnym. Dno i cztery metry mułu.

    3 2 Cytuj
  • 9 paź 2015
    Endrju napisał/a:

    Rząd Tuska poturbował Józka :p

    A tak na poważnie, jest dużo ludzi, którzy uważają, że PO zrobiła wiele dobrego dla nich i dla społeczeństwa.

    I pracują oni w urzędach. Zadowolone są też ich rodziny.

    2 2 Cytuj

Odpowiedz