Forum » Społeczeństwo

KARDIOLOG

  • 21 sty 2010

    szukam dobrego kardiologa, czy możecie mi kogoś polecić? Z góry dziękuję za odpowiedzi:)

    6 Cytuj
  • 21 sty 2010

    Piotr Ceranowicz, przyjmuje na ulicy Żwirki i Wigury, za sklepem medycznym, super lekarz, super podejście do pacjenta i leczenia, ogromna wiedza....tylko kolejki zaj...ste. Problem z rejestracją, bo już zbyt wielu pacjentów, ale wystarczy podejść wieczorkim do pana doktora jak kończy przyjmować i jeśli on wyrazi zgode (a zazwyczaj wyraża) to panie przy rejestracji ustalą termin. Naprawde polecam

    25 11 Cytuj
  • 22 sty 2010

    Polecam dra Edwarda Pietrzyka. Podobno ma jakieś dyżuty w Telefonice w soboty. Przedtem przyjmował w gabinetach przy ul Kazimierza Wlk. (u wyloty Słonecznej), ale nie wiem, jak jest teraz, bo słyszałam, że został ordynatorem kardiologii w Kielcach i cały tydzień nie ma do Myślenicach.

    Z czystym sumieniem polecam!

    4 7 Cytuj
  • 22 sty 2010

    dziękuję za odpowiedzi:)

    3 1 Cytuj
  • Marek Stoszek 27 sty 2010

    Ja polecam Piotra Ceranowicza według mnie to mistrz świata. Wyciągnął mnie z niezłych tarapatów.Oprócz tego rzeczowy ,dużej rangi fachowiec i co ważne miły i fajny facet. Oprócz tego na miejscu ful-serwis tzn. ekg, ekg wysiłkowe , echo serca , holtery itp. sprawy. Polecam z całego serca :-)

    22 5 Cytuj
  • 5 maj 2010

    Tylko dlaczego dr cyranowicz nie jest kardiologem ?

    13 5 Cytuj
  • 5 maj 2010

    Lecze się u dr. Ceranowicza i szczerze mówiąc nie zastanawiałem się dlaczego nie jest kardiologiem. Tzn. jest specjalistą chorób wewnętrznych, zna się na chorobach,nie tylko serca, odpowiednio dobiera leki, jest poprawa od czasu rozpoczęcia leczenia więc naprawde nie zaprzątam sobie głowy pytaniami dlaczego nie jest kardiologiem. Zresztą, nie wiadomo czy nie ma takiej spcejalizacji, wiadomo że często wyjeżdża w celu poszerzania swojej wiedzy. Ja polecam go szczerze jako lekarza, jako jeden z niewielu naprawdę oddaje sie swojej pracy, i ma naprawdę super podejście do pacjenta. Ci co leczą się u niego wiedzą o czym mówię.

    21 8 Cytuj
  • 5 maj 2010

    Pana doctorka Edwarda Pietrzyka stanowczo NIE polecam. Może i z niego fachowiec ale zdziera nawet za porady czy informacje telefoniczne !
    To skandal !

    6 7 Cytuj
  • 9 sty 2011

    A JA POLECAM MARCINA MARCINKOWSKIEGO.

    23 22 Cytuj
  • 4 lut 2013

    Witam! Mam pytanie : Czy doktor Ceranowicz przyjmuje prywatnie czy tylko na fundusz?

    4 2 Cytuj
  • 4 lut 2013
    nowak napisał/a:

    Witam! Mam pytanie : Czy doktor Ceranowicz przyjmuje prywatnie czy tylko na fundusz?

    Szczerze wątpie żeby z tyloma pacjentami miał czas jeszcze prywatnie przyjmować. Miałem raz pecha i byłem ostatnim pacjentem- do gabinetu wszedłem ok. 22.20. Wiadomo że nie jest tak zawsze, ale kolejki u niego są zawsze. Ale nie zaszkodzi zadzwonić i zapytać...

    10 1 Cytuj
  • 5 lut 2013

    tak dr Cyranowicz przyjmuje prywatnie , między pacjentami którzy są zapisani na NFZ wchodzą Ci prywatni np. 1 osoba z funduszu 5 prywatnie , bez zapisywania, i dlatego są takie kolejki bo sobie wpuszcza najpierw tamtych ...

    8 24 Cytuj
  • Def Ibrylator 5 lut 2013

    Pan Piotr Ceranowicz - Bardzo dobry lekarz. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Warto stać w kolejkach do niego. Świetnie diagnozuje wszelkie dolegliwości, jeszcze lepiej sobie z nimi radzi.

    iksiki napisał/a:

    tak dr Cyranowicz przyjmuje prywatnie , między pacjentami którzy są zapisani na NFZ wchodzą Ci prywatni np. 1 osoba z funduszu 5 prywatnie , bez zapisywania, i dlatego są takie kolejki bo sobie wpuszcza najpierw tamtych ...

    Czasami faktycznie sporadycznie ktoś do niego wejdzie "na lewo". Ale nigdy mi to nie przeszkadzało. Jakbym ja nigdy nie wchodził na lewo do znajomej dentystki... Niech pierwszy rękę podniesie ten, kto nigdy nie wykorzystał w życiu żadnej znajomości, żeby gdzieś dostać się szybciej.

    21 8 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    A ja polecam doktora Jacka Matogę. Mądry facet, a przy tym ma cierpliwość do ludzi. Niestety poza oddziałem kardiologii w szpitalu to chyba tylko prywatnie przyjmuje gdzieś w Myślenicach

    9 9 Cytuj
  • 8 cze 2013

    Znacie dobrego kardiologa na NFZ w Myślenicach??
    Proszę o poważne odpowiedzi.

    5 4 Cytuj
  • 9 cze 2013

    @jogobella czytaj wcześniejsze posty...tam są odpowiedzi na Twoje pytanie

    2 1 Cytuj
  • 26 lis 2013

    Witam!Mam pytanko czy leczył się ktoś może u dr.Latosiewicza?Jakieś opinie na temat jego leczenia i podejścia do pacjenta?
    Z góry dziękuję za odp.

    13 17 Cytuj
  • 17 mar 2017

    Witam
    Czy może ktoś polecić dobrego ale naprawde dobrego kardiologa w myślenicach???Jeśli wogóle jest w myslenicach dobry kardiolog??

    2 Cytuj
  • 18 mar 2017

    Kiedyś Dr. hab. Piotr Ceranowicz mimo ,że nie jest kardiologiem ,a lekarzem chorób wewnętrznych był najlepszym lekarzem w Naszym mieście Myślenice. Ale po latach ma zbyt wiele obowiązków ,które chce "dobrze" ogarnąć . Przypomnę tylko 1) wykładowca akademicki 2)Radny Powiatu 3)prywatna praktyka 4) pacjenci przyjmowani na NFZ .To wszystko powoduje ogólne przepracowanie co widać późnymi wieczorami po panu doktorze.

    22 1 Cytuj
  • 5 mar 2019

    Ma ktos namiary na dr Matoge prywatnie? Wiem ze gdziea na osiedlu ale ono jeat duże

    1 Cytuj
  • 5 mar 2019
    EwMo napisał/a:

    Ma ktos namiary na dr Matoge prywatnie? Wiem ze gdziea na osiedlu ale ono jeat duże

    Kardio Grupa tel. 600 151 802 lub 12 312 71 44. Też polecam dr. Jacka Matogę.

    1 Cytuj

Odpowiedz