Forum » Społeczeństwo

Złodzieje na cmentarzu w Polance

  • 30 paź 2015

    Pojechałam dziś na cmentarz w Polance i zobaczyłam, że z grobu moich Rodziców ktoś ukradł duży stroik, który zawiozłam tam przed kilkoma dniami. Ot, polski katolik, który w Święto Zmarłych będzie udawał pobożnego klepiąc różaniec. Pewnie jeszcze będzie przekonywał, że jego religia jest jedyna i najlepsza. Boże, chroń mnie przed takimi katolikami!

    15 34 Cytuj
  • 30 paź 2015

    Sami zmarli potrafią skutecznie odstraszyć złodziei. Słyszałem o takich przypadkach.

    10 3 Cytuj
  • Andrzej 30 paź 2015
    Lilka 1 napisał/a:

    Pojechałam dziś na cmentarz w Polance i zobaczyłam, że z grobu moich Rodziców ktoś ukradł duży stroik, który zawiozłam tam przed kilkoma dniami. Ot, polski katolik, który w Święto Zmarłych będzie udawał pobożnego klepiąc różaniec. Pewnie jeszcze będzie przekonywał, że jego religia jest jedyna i najlepsza. Boże, chroń mnie przed takimi katolikami!

    Nie będzie nic klepał, sprzeda stroik, żeby było na wódkę.

    30 1 Cytuj
  • 30 paź 2015

    Dobrą metodą na takie cmentarne hieny, jest polanie roztopionym woskiem po stroikach. Sam tak robię.
    Jeżeli mimo to ukradną, to będą mieć duży problem ze zbytem.

    26 Cytuj
  • 30 paź 2015
    Lilka 1 napisał/a:

    Pojechałam dziś na cmentarz w Polance i zobaczyłam, że z grobu moich Rodziców ktoś ukradł duży stroik, który zawiozłam tam przed kilkoma dniami. Ot, polski katolik, który w Święto Zmarłych będzie udawał pobożnego klepiąc różaniec. Pewnie jeszcze będzie przekonywał, że jego religia jest jedyna i najlepsza.. Boże, chroń mnie przed takimi katolikami!

    A mi się wydaje,że Ty jesteś nowoczesnym członkiem od Palikota i plujesz jadem nienawiści do katolików

    cyt."Ot, polski katolik, który w Święto Zmarłych będzie udawał pobożnego klepiąc różaniec. Pewnie jeszcze będzie przekonywał, że jego religia jest jedyna i najlepsza."

    Powiedz mi, skąd wiesz, że ten złodziej jest katolikiem?

    31 8 Cytuj
  • 30 paź 2015

    Statystyki mówią, ze prawie 100% Polaków to katolicy. Nie sądzę, żeby ktoś innego wyznania fatygował się na cmentarz w Polance po kwiaty. Ale wg niektórych to pewnie jakiś zabłąkany uchodźca krąży między grobami. P.S. Nie jestem ani nowoczesnym ani członkiem ani od Palikota. Stwierdzam tylko fakty. Ale wiem, że prawda w oczy kole.

    10 30 Cytuj
  • 30 paź 2015

    Statystyki kłamią ...

    Może ten złodziej był ateistą :-)

    Statystyka mówi, że przeciętne wynagrodzenie we wrześniu w Polsce to 4059,19 zł brutto :-)

    34 4 Cytuj
  • 30 paź 2015

    Staty

    Lilka 1 napisał/a:

    Statystyki mówią, ze prawie 100% Polaków to katolicy. Nie sądzę, żeby ktoś innego wyznania fatygował się na cmentarz w Polance po kwiaty. Ale wg niektórych to pewnie jakiś zabłąkany uchodźca krąży między grobami. P.S. Nie jestem ani nowoczesnym ani członkiem ani od Palikota. Stwierdzam tylko fakty. Ale wiem, że prawda w oczy kole.

    Statystyki mówią,że niejaka Lilka 1 jest tym kim jest

    26 5 Cytuj
  • 30 paź 2015

    Oczywiście, że jestem tym, kim jestem. Wcale się tego nie wstydzę. Żyję uczciwie, śpię spokojnie, mówię prawdę w oczy ( czasem niewygodną ), nikogo nie krzywdzę i żadne złośliwe komentarze mnie nie ruszają. Jestem po prostu szczęśliwym człowiekiem i postawione tu minusy tego nie zmienią. Miłego wieczoru życzę!

    15 27 Cytuj
  • 30 paź 2015

    Fakt jest faktem kradli,kradna i krasc beda

    13 6 Cytuj
  • M G 30 paź 2015
    Lilka 1 napisał/a:

    Oczywiście, że jestem tym, kim jestem. Wcale się tego nie wstydzę. Żyję uczciwie, śpię spokojnie, mówię prawdę w oczy ( czasem niewygodną ), nikogo nie krzywdzę i żadne złośliwe komentarze mnie nie ruszają. Jestem po prostu szczęśliwym człowiekiem i postawione tu minusy tego nie zmienią. Miłego wieczoru życzę!

    Jaką mówisz prawdę? O czym , o kim? Dla kogo niewygodną? Złapałaś/łeś złodzieja za rękę czy tylko spekulujesz...
    Czasem pół prawdy to całe kłamstwo...

    17 7 Cytuj
  • 31 paź 2015

    Gdybym złapała złodzieja za rękę, podałabym jego dane tutaj. Ale nie trzeba wybitnej inteligencji, by domyślić się, że kwiaty nie wyparowały ani same nie odfrunęły, tylko złodziejska ręka maczała w tym palce. Dla niektórych niewygodna prawdą jest stwierdzenie, że wśród katolików są złodzieje. Wystarczy otworzyć gazetę czy włączyć TV, by przekonać się, jakie mamy idealne społeczeństwo. Religia ani światopogląd nie ma tu nic do rzeczy. Nie każdy katolik jest aniołem i nie każdy ateista jest diabłem. Nie każdy chrześcijanin jest ideałem i nie każdy wyznawca innej religii jest mordercą i bandytą. Ludzie są po prostu dobrzy lub źli. Wiem, że nie każdy potrafi tę prawdę przełknąć, ale to już jego problem. Ja podałam tylko informację o złodzieju na cmentarzu, a zrobił się z tego prawie problem polityczno - religijno - światopoglądowy. Nie doszukujcie się wszędzie podtekstów, szkoda na to czasu! Żyjcie i dajcie żyć innym!

    13 19 Cytuj
  • 31 paź 2015

    Jesteś kobietą chorą z nienawiści do katolików,tak jak Niesiołowski do PIS-owców,albo Michnik do Polaków.
    Gdybyś tylko chciała podać informację o złodzieju, to napisałabyś,że ci jakiś c.... buchną kwiatki i jak byś takiego złapała to byś mu nogi z d..... powyrywała, a nie stwierdzała byś że to katolik
    Nie pozdrawiam i więcej z Tobą nie piszę,bo widzę że to nie ma sensu

    23 11 Cytuj
  • Andrzej 31 paź 2015

    To nie pisz, bo błędy robisz.

    4 19 Cytuj
  • 31 paź 2015

    Aleś Lilka1 narobiła "dziadostwa".
    Upominasz się o jakiś tam stroik. Cholera ze stroikiem, musisz wziąć to w koszty działalności na cmentarzu. A że napisałaś jeszcze katolik, oj to już przegięłaś, katolicy nie kradną, poza tym katolików w Polsce nie jest tak dużo, aby każdy szwingiel przypisywać katolikowi.
    A że jeszcze zrobiła się z tego sprawa polityczna, to normalne jak posądzasz bliźniego w wierze toś jest chora z nienawiści do katolików, czyli do mnie też. Ale jako katolik ci wybaczam. Ale to nie ja buchnąłem ten stroik, choć serdecznie ci współczuje.

    Na przyszłość jak będziesz takie rzeczy zgłaszać to pisz że jakiś złodziej od Palikota, Biedronia czy Grockiej rąbnął ci stroik i wtedy spotkasz się ze współczuciem i zrozumieniem , a plusy się same posypią. Możesz jeszcze napomknąć o cyganach i domokrążcach. Ludzie katolicy czegoś takiego by nie zrobili.

    Jak rower stoi przed kościołem, nikt go nie ruszy, dopiero jakiś ateista jak przechodzi, to rower kradnie, ale do cholery skąd w Polsce tylu ateistów, jak każdy deklaruje katolicyzm?
    A samochody znikały w latach 90-tych z polskich i niemieckich ulic, i kupowali je nieświadomi religijni ludzie a ci co im sprzedawali a wcześniej kradli to byli sami ateiści.
    Ten ateizm się panoszy teraz w Urzędach Skarbowych, które chcą niesłusznie opodatkować , pracującego na czarno, katolika.

    11 18 Cytuj
  • Inżynier Monk 31 paź 2015

    Cygany i pijaki kradną po cmentarzach ot rozwiązanie zagadki.
    A katolicy to z nich tacy sami jak i ateiści.

    16 Cytuj
  • 31 paź 2015
    Sfor napisał/a:

    Cygany i pijaki kradną po cmentarzach ot rozwiązanie zagadki.
    A katolicy to z nich tacy sami jak i ateiści.

    Pijak ochrzczony to katolik, czy jak? Czy katolik mniejszy? czy podkatolik, no sam nie wiem jaki mam mieć stosunek do pijaka.

    6 15 Cytuj
  • Inżynier Monk 31 paź 2015

    No ja w sumie nie wiem, wydaje mnie się, że katolik to człowiek wspólnoty katolickiej, utożsamiający się z tą wspólnotą i postępujący według jej reguł. Chrzest daje prawo do bycia katolikiem ale nie obowiązek... Inaczej: katolik musi być ochrzczony ale ochrzczony nie musi być katolikiem.

    13 Cytuj
  • M G 31 paź 2015
    bono napisał/a:

    Pijak ochrzczony to katolik, czy jak?

    To raczej grzesznik.

    Katolik który nie pije ale kradnie z grobów kwiatki to też grzesznik.

    Sfor napisał/a:

    Chrzest daje prawo do bycia katolikiem ale nie obowiązek... Inaczej: katolik musi być ochrzczony ale ochrzczony nie musi być katolikiem.

    Człowiek ochrzczony w Wierze katolickiej staje się dzieckiem Bożym więc powinien być praktykującym katolikiem , inaczej nie będzie zbawiony.

    5 1 Cytuj
  • 31 paź 2015

    lilka sąd wiesz że to katolik był? Piszecie o jakimś stroiku a baba chce wam pocisnąć o katolikach jacy to oni straszni są !
    Ej ja wam powiem coś.Dziś byli u mnie ludzie innej wiary i ukradli mi łopatę . Uwaga ! Oni są żli!!!

    5 7 Cytuj
  • Andrzej 31 paź 2015
    zwieprzony napisał/a:

    Człowiek ochrzczony w Wierze katolickiej staje się dzieckiem Bożym więc powinien być praktykującym katolikiem , inaczej nie będzie zbawiony.

    A kimże Ty jesteś człowieku, że w buty Boga wchodzisz?

    2 4 Cytuj
  • 1 lis 2015

    endriu zobacz jaki on ma nik ;)

    4 Cytuj
  • 1 lis 2015
    Sfor napisał/a:

    No ja w sumie nie wiem, wydaje mnie się, że katolik to człowiek wspólnoty katolickiej, utożsamiający się z tą wspólnotą i postępujący według jej reguł. Chrzest daje prawo do bycia katolikiem ale nie obowiązek... Inaczej: katolik musi być ochrzczony ale ochrzczony nie musi być katolikiem.

    A jak pije i chodzi do kościoła to....... katolik pijak, czy pijak katolik?
    A może katolik z czynnikiem chorobowym, albo nałogowiec praktykujący?

    4 3 Cytuj
  • 1 lis 2015

    Droga Lilko1 nie odkryłaś Ameryki niestety hieny cmentarne były są i niestety będą.Porządny katolik nie kradnie i nie klepie różańca tylko się modli. Nie musisz od razu atakować zrobił to jakiś lupm zapewne dla wódy.Nauczona doświadczeniem innych kwiaty i znicze na dzisiejsze święto przynoszę na groby bliskich w dniu dzisiejszym mnóstwo osób tak robi. Rozumiem oburzenie ale bądź taką zołzą.

    13 2 Cytuj

Odpowiedz