Forum » Społeczeństwo IV RP

 • 06.11.2015 - 11:29
  Budzę się , słońce jakaś nowa radość życia, nowe nadzieje.
  Co prawda nie ma wiadomości z frontu robót budowy autostrad, ale te budowy już z powszedniały, to po prostu normalne że budują, a co mają robić?

  Ważniejszą sprawą są sprawy społeczne, wychowanie, szkolnictwo, zdrowa żywność itd.
  Jak się ma już pełny talerz , to trzeba szukać ładnego talerza i jeść w dobrym towarzystwie, no i wybierać smaczniejsze kąski.
  Kiedyś ludzie jeździli po kolejnych nowo otwieranych centrach handlowych w poszukiwaniu kolejnych atrakcji, nawet dziecko nie szło do szkoły, aby z rodzicami mogło załapać się na nowy, atrakcyjny towar.

  Kiedyś porównywaliśmy się z byłymi demoludami, teraz już nikt się nie zająknie dobrobytem w Czechach. Jak ktoś stawia nasze niedostatki , to zestawia je z życiem w Niemczech , Anglii, Szwecji..... itd

  Fajnie, że awansowaliśmy i że naszym problemem jest opieka zdrowotna, gorsza niż w Anglii, Szwecji, czy Niemczech. Ale już żywność nasza jest lepsza, samochody ... no cóż o tym nie piszę bo bo "made in germany" zaczyna upadać na psy.
  Wypadało by ten okres wykorzystać i zbudować polską markę,
  nie wiem czy się do tego nadajemy, bo np. polski produkt w UE Donald Tusk czy Bieńkowska , to przecież dno.

  Gdyby te nazwiska pochodziły z Belgii czy Luksebmurga, w Polsce większość by ich nie znała, a że pochodzą z Polski z opcji która przegrała wybory, oj będą znane i opisywane w nowych podręcznikach szkolnych, jako przykład na którym nie należy się wzorować.
  4 20 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 06.11.2015 - 12:49
  Ta cała IV RP. Jeszcze PiS nie zaczął dobrze rządzić, a smog w Krakowie niemiłosierny. Cała Polska zakopcona.
  A jeszcze miesiąc temu za PO było tak świeżo i ciepło, bez smogu i dymu.
  13 18 Cytuj Zgłoś
 • 06.11.2015 - 13:26
  Endrju napisał/a:
  Ta cała IV RP. Jeszcze PiS nie zaczął dobrze rządzić, a smog w Krakowie niemiłosierny. Cała Polska zakopcona.
  A jeszcze miesiąc temu za PO było tak świeżo i ciepło, bez smogu i dymu.
  Jak komuna rządziła to w ogóle smogu nie było, świeżość nad świeżościami :-)
  I wiosna wiała ze wschodu......
  16 3 Cytuj Zgłoś
 • 06.11.2015 - 17:28
  widze że towarzystwo wzajemnej adoracji cały czas działa wymyslając to coraz nowsze tematy na tym forum..
  15 4 Cytuj Zgłoś
 • 06.11.2015 - 18:46
  Wielkie mi towarzystwo, dwie osoby przeciwko zorganizowanemu zespołowi zawodowo społecznej regionalnej służbie, jedynie słusznej partii, której biuro polityczne wybrało sekretarkę pełniącą obowiązki premiera, a teraz dobiera jej zespół, nazwijmy go politycznym, do spraw wypełniania założeń Wielkiego Wodza i Pana Prezesa, tu skłon J.K.
  Coś mi się wydaje, że sukces porównywalny z tym 2006, nadejdzie równie szybko, bo i sposób dobierania władzy wydaje się być kopią tej z 2006.
  Obym się mylił, czego sobie serdecznie życzę.
  9 11 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 06.11.2015 - 19:02
  No, w 2005 tak PiS rządził, że po 2 latach całą gospodarkę światową powalili ;) Nawet Lehman Brothers się nie ostał.
  11 8 Cytuj Zgłoś
 • 07.11.2015 - 11:50
  Ja zaś chwalę sobie pana Prezydenta. Królowi Danii wino za jedyne 12 euro podał. Hrabia Komorowski by tego nie zrobił. Rostowski z Sikorskim zaś łykali to po 6 tysięcy. Teraz Sikorski, żeby go stać było pracę na Harvardzie zaczął. My pod sklepem to po 2 euro pijem i walczym i kondominium rosyjsko - niemieckie żeśmy obalili. Kaczyński patriota ,z nim pójdziem na Moskali i Germańców. Smoleńsk wzorem naszych królów zdobędziemy i tupolewa do Warszawy przywieziemy. My patrioci za dwa euro. Nie chcemy też żadne Araby, by macały na miejscu nase baby. Niech na plaże Egiptu jadom, Kaczynski obiecał. My patrioci za dwa euro.
  8 15 Cytuj Zgłoś
 • 07.11.2015 - 23:17
  To byli wójtowie i nauczyciele teraz piją wino pod sklepem za 2 Euro?Do czego ten wredny PiS doprowadził?
  Nawet za komuny nauczyciel mimo że nie mógł wiele mówić miał jakąś klasę i autorytet wśród uczni a teraz ????Czy tęsknota za stołkiem odbiera rozum czy tak było zawsze?
  Czy jeżeli PiS podniesie kwotę wolną od podatku to WKibic dla dobra kraju aby uchronić go od ruiny powie dziękuję i będzie płacił podatek według starych zasad?
  7 6 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 08.11.2015 - 8:56
  Już zaczynają się gierki małego prezydenta, małego duchem. Mam znajomego w pracy, Duda się nazywa, czasami zdrobniale wołamy do niego Duduś, chociaż mały nie jest. Tak więc nasz mały (duchem) prezydent Duduś już zaczyna misterny plan budowania naszego polskiego piekiełka i na Maltę sam nie pojedzie, chociaż może, ani nie zmienił terminu zaprzysiężenia nowego parlamentu. Chce natomiast, żeby Kopacz wcześniej podała się do dymisji i sobie pojechała na też szczyt. Tylko jako kto? Sekretarka? To może sprzątaczkę z Ukrainy pracującą w sejmie niech Duduś i Szczerski wyślą na Maltę. Niech tam przedstawi swój punkt widzenia o uchodźcach.
  9 9 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 08.11.2015 - 9:20
  W nowym poście, choć powiązane z poprzednim wpisem:
  http://opinie.newsweek.pl/kto-z-polski-pojedzie-na-unijny-szczyt-wojna-o-puste-krzelo,artykuly,373505,1.html

  Tutaj autor też popłynął, nowego rządu jeszcze nie ma, ale już winien. Będę wytykał każde potknięcie PiSu, ale bez przesady. Ciała dał prezydent Duda, ale wyznawcy PiSu i tak twierdzą że to wina Tuska. Cóż zrobisz, takiej mantry się wyuczyli.
  7 7 Cytuj Zgłoś
 • 08.11.2015 - 12:15
  Przecież ta Kopacz odchodzi, to po cholerę ją na szczycie europejskim. Komu przekaże wiadomości, jak nikt z nowej władzy z nią nie rozmawia?

  To tak jakby wysłać dyrektora szkoły dzień przed zwolnieniem, do kuratorium, aby się dowiedział jak w najbliższym czasie ma pracować.

  Debilstwo czy dziecinada. Szczerski z Krakowa, myślałem że podniesie rangę Małopolan w stosunku do reszty kraju, a tu równanie w dół.
  8 6 Cytuj Zgłoś
 • 08.11.2015 - 13:06
  bono napisał/a:
  Debilstwo czy dziecinada. Szczerski z Krakowa, myślałem że podniesie rangę Małopolan w stosunku do reszty kraju, a tu równanie w dół.
  Debilstwo i dziecinadę to uprawiasz ty razem z Endriu. Pokrzykujecie jak wasza kopaczka. A tu wychodzi pomału co ta kopaczka ukrywała przed wyborami.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/los-merkel-w-rekach-kaczynskiego/kk5hcm
  Teraz pokrzykuje bo pewnie ma obiecaną posadę. Może i was zabierze (jako swoją propagandę).
  3 11 Cytuj Zgłoś
 • 08.11.2015 - 14:34
  aaa uważałam Cię za poważną osobę i myślałam że odpuścisz sobie dyskusję z takimi osobami.Uważaj bo ściągną Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. W manipulowaniu ludźmi.są dobrzy ,stara komunistyczna szkoła wyssana z mlekiem matki.
  3 7 Cytuj Zgłoś
 • 08.11.2015 - 14:51
  krowka123 napisał/a:
  aaa uważałam Cię za poważną osobę i myślałam że odpuścisz sobie dyskusję z takimi osobami.Uważaj bo ściągną Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. W manipulowaniu ludźmi.są dobrzy ,stara komunistyczna szkoła wyssana z mlekiem matki.
  Nie mogę sobie odpuścić komentarzy, raczej ograniczam. To ściąganie mnie do ich poziomu to po części masz rację, np przedtem pisałem z dużej litery ,,Ty", dotyczy to bono, a teraz jest ,,ty". Ale nie martw się wszystko jest pod kontrolą. Nie dałem się manipulować komunistom jak również obecnym kapitalistom, którzy próbowali różnych sztuczek. Dochodziło do mnie nawet, że mnie wykończą.
  4 6 Cytuj Zgłoś
 • 08.11.2015 - 17:24
  krówka 123 i aaa- , tobie i tobie już dziękujemy. Jak nie przestaniecie o mnie pisać "ty" a nie "Ty", to zadzwonię do mojego mocodawcy Putina i raz na zawsze z wami skończy.

  Nie żebym was straszył ale ostrzegam tak po ludzku.

  Co do wyssania komunistycznej szkoły z mlekiem matki, to nie, bo moja mama była i jest dewotą, cały dzień siedziała i siedzi w kościele.
  Raczej z mlekiem ojca ale to już sprawa matki co ssała. Ojciec, to stary komuch, jeździł na pielgrzymki z Dziwiszem a kumplował się z Bisztygą.
  Sam już nie wiem kim jestem, chyba uchodźcom, bo większość czasu spędzam poza granicami kraju ale nie z wyboru, tylko z delegacji.

  Jak patrzę na was i na nas z perspektywy biura z za granicy to rośnie we mnie to szyderstwo i w wolnych chwilach nie mogę się powstrzymać aby wam dołożyć.

  Co do tekstu wklejonego z Onet, to myślę, że bardzo źle go zinterpretowałeś. To im czyli Merkel, nie jest Kopacz potrzebna, tylko Kaczyński.

  Kopacz na odchodnym, może Merkrl poprosić jedynie o prace w klinice państwowej w Berlinie, a czy może jeszcze coś dla Merkel zrobić?

  Może przekonać Dudę aby pojechał na Maltę i na Marsie, sorry Malcie, i tam poparł Merkel aby mogła dalej być cesarzową UE.
  Zakładam, że Merkel o stosunkach Kopacz z Dudą, wie tyle samo od swoich sekretarzy ile Duda od swoich o terminie szczytu na Malcie.

  Jeżeli zaś zna relacje Kopacz PiS, to jesteś śmieszny w sugerowaniu, że Kopacz coś mogła obiecać Merkel.
  3 5 Cytuj Zgłoś
 • 08.11.2015 - 20:16
  Bono napisał
  "Sam już nie wiem kim jestem, chyba uchodźcom, bo większość czasu spędzam poza granicami kraju ale nie z wyboru, tylko z delegacji."
  to pewnie dyplomata albo kierowca TIRa żeby nie było tak jak ten co wykładał na uniwersytecie...kafelki?
  Lektura na wieczór
  http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-jesien-volksdeutscha,nId,1917264
  5 4 Cytuj Zgłoś
 • 08.11.2015 - 20:23
  Tak, właśnie robię sobie kolację w tirze bo wiozę kafelki, my fachowcy mówimy na to flizy.
  A ty jak tam monitoring miejski, działa czy już za ciemno?
  3 4 Cytuj Zgłoś
 • 08.11.2015 - 21:18
  Widać przemykających kanałami obrońców przed IV RP może szykują jakieś powstanie?
  4 3 Cytuj Zgłoś
 • 08.11.2015 - 23:08
  Powstań ci u nas dostatek. Codziennie powstajemy z łóżka, a ja z pryczy w TIRze.
  Ile upadków tyle powstań. Teraz upadłem ale jutro powstanę przed uniwersytetem układać te płytki, tylko jeszcze podpowiedz mi czy w cegiełkę czy karo?
  I tak Cię kocham krówko. pozdrowionka i miłego snu.
  3 4 Cytuj Zgłoś
 • 08.11.2015 - 23:50
  No popatrz, raz straszy Putinem, a teraz kocha krówkę. Czy to normalne zachowanie?
  1 6 Cytuj Zgłoś
 • 09.11.2015 - 8:27
  aaa napisał/a:
  No popatrz, raz straszy Putinem, a teraz kocha krówkę. Czy to normalne zachowanie?
  Ty aaa jak nie przestaniesz do mnie pisać "ty", to do ciebie nie gadam i wyślę cię na Maltę, chcesz? mogę ci to u Kopacz załatwić.
  3 6 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 09.11.2015 - 11:28
  Ledwie nastała IV RP (second edition), Macierewicz jeszcze nie został szefem MON, a już 2 rosyjskie samoloty się rozbiły a Anodina do Francji uciekła. Ot, ten niepozorny PiS z niepozornym prezesem.
  8 4 Cytuj Zgłoś
 • 09.11.2015 - 16:15
  Tego to się spodziewałem. Uderzenie z grubej rury. Drzyjcie oszuści i czarnoroby, niegodziwcy i wszyscy, którzy próbuje cie coś ukryć. Teraz wszystkie swing le wyjdą na jaw.
  4 6 Cytuj Zgłoś
 • 09.11.2015 - 17:01
  https://www.youtube.com/watch?v=me2l6uhz5Vs warto posłuchać niezły kabaret........
  1 2 Cytuj Zgłoś
 • 09.11.2015 - 17:24
  Jedno mnie niestety zaskoczyło w składzie nowego rządu. Mianowicie minister finansów, radca prawny z wykształcenia i praktyki.
  Jak macie oszczędności w płn, czas zamienić je na dolary $, bo po czterech latach oszczędności stopnie ją jak w latach 90 tych.
  5 4 Cytuj Zgłoś
 • 09.11.2015 - 19:51
  No i stało się. IV RP wróciła, a w rządzie nawet ludzie z nieprawomocnymi wyrokami. Ale za to prawi i sprawiedliwi. Niech żyje JAROSŁAW!
  8 5 Cytuj Zgłoś
 • 09.11.2015 - 20:43
  bono napisał/a:
  Jedno mnie niestety zaskoczyło w składzie nowego rządu. Mianowicie minister finansów, radca prawny z wykształcenia i praktyki.
  Jak macie oszczędności w płn, czas zamienić je na dolary $, bo po czterech latach oszczędności stopnie ją jak w latach 90 tych.
  Mi oszczędności stopniały za Platformianaych a i znam sporo ludzi co to balcerowicza czyli ich mentora by na drzewie powiesili za to co odstawiał w latach 90-tych..
  5 5 Cytuj Zgłoś
 • 09.11.2015 - 20:52
  Pożyjemy,zobaczymy?
  https://www.youtube.com/watch?v=27yKKF4zuMc
  W swoich dziejach przechodziliśmy nie takie plagi.
  https://www.youtube.com/watch?v=0-v-p1kd580
  może za dużo tych linkow ale wieczór długi i każdy może przy czym lubi obejrzeć i przeczytać.
  Bono wybacz wiem że Cię to wk...ia.
  2 4 Cytuj Zgłoś
 • 09.11.2015 - 21:28
  Droga krowko, raczej trudno mnie wku-rzyc linkami o treści retro. To twoja młodość, mnie bawią współczesne kabarety, bo to moja młodość. Musisz mnie też zrozumieć. Każdy z nas swoją młodość wspomina jako najlepszą. Co do plag na które będziemy odporni, upodabniamy się do Rosjan, oni już zaciskają zęby. Wolałbym aby było nam bliżej np.do Holendrów.
  3 3 Cytuj Zgłoś
 • 09.11.2015 - 21:39
  I tutaj pełna zgoda.
  Ale przyznaj że zdjęcie dobrane przez Matkę Kurkę -genialne.
  2 1 Cytuj Zgłoś
 • 10.11.2015 - 8:54
  Widzę pozytywy w IV dla Małopolan.
  Dostaliśmy szansę, wręcz super szansę, takie 10 min dla Małopolski.
  Mianowicie:
  prezydent -Kraków
  sekretarz prezydenta -Kraków
  premier- Kraków
  minister infrastruktury- Krzeszowice (budowa dróg i autostrad), ten kto trzyma to ministerstwo, buduje dla swojego regionu (był z Łodzi obecnie z Kielc i to od razu widać gdzie się buduje)
  sprawiedliwość- Ziobro
  edukacja- Gowin

  Tak mocnej reprezentacji, Małopolska jeszcze nie miała.
  Tylko moi drodzy się wspierać i lobbować dla Małopolski, zwłaszcza drogi:
  Bielsko Biała
  Nowy Sącz, Krynica, Gorlice
  Chyżne, Zakopane
  5 6 Cytuj Zgłoś
 • 10.11.2015 - 9:40
  bono i co nam z tego? I tak o wszystkim decydował będzie Kaczyński.
  6 11 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 10.11.2015 - 12:45
  Na pewno jakieś ochłapy dostaniemy, może Kaczyńskiego nie będzie interesowało to, gdzie się drogi buduje, wszak prawa jazdy nie posiada.
  9 10 Cytuj Zgłoś
 • 13.11.2015 - 19:13
  bono napisał/a:
  Widzę pozytywy w IV dla Małopolan.
  Dostaliśmy szansę, wręcz super szansę, takie 10 min dla Małopolski.
  Mianowicie:
  prezydent -Kraków
  sekretarz prezydenta -Kraków
  premier- Kraków
  minister infrastruktury- Krzeszowice (budowa dróg i autostrad), ten kto trzyma to ministerstwo, buduje dla swojego regionu (był z Łodzi obecnie z Kielc i to od razu widać gdzie się buduje)
  sprawiedliwość- Ziobro
  edukacja- Gowin

  Tak mocnej reprezentacji, Małopolska jeszcze nie miała.
  Tylko moi drodzy się wspierać i lobbować dla Małopolski, zwłaszcza drogi:
  Bielsko Biała
  Nowy Sącz, Krynica, Gorlice
  Chyżne, Zakopane
  Droga na Nowy Sącz jest całkiem całkiem Krynica też.
  1 3 Cytuj Zgłoś
 • 13.11.2015 - 21:48
  A czy ktoś wie ile Szlachetka zarabia na organizacji Światowych dni młodzieży,bo słyszałem że tam się płaci nawet za bycie wolontariuszem?
  7 8 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 14.11.2015 - 14:59
  Nie wiem, ja mu tam nie płacę. Niech się martwią Ci co płacą.
  6 4 Cytuj Zgłoś
 • 17.11.2015 - 22:02
  Robio co chco
  4 5 Cytuj Zgłoś
 • 17.11.2015 - 22:23
  Kiedyś PO wygrywało wybory w więzieniach ale po tym co dzisiaj zrobił Duda sytuacja się odwróci. Niech żyje prawo i sprawiedliwość! Niech żyje IV RP!
  4 8 Cytuj Zgłoś
 • 17.11.2015 - 22:53
  Jeszcze tv i radio obsadzić swoimi. Prokuratura i sądy dla swoich, pogoda tez, kościół też, gazety też. Wylać z Polski RMF, TVN i inne takie burzuazyjne pozostałości a wtedy będzie prawdziwą demokracja.
  6 6 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 17.11.2015 - 23:36
  bill napisał/a:
  Kiedyś PO wygrywało wybory w więzieniach ale po tym co dzisiaj zrobił Duda sytuacja się odwróci. Niech żyje prawo i sprawiedliwość! Niech żyje IV RP!
  To było do przewidzenia. Układ rządzi, cóż poradzisz.
  5 5 Cytuj Zgłoś
 • 18.11.2015 - 6:50
  Niech poczytają ci, którzy mają problemy z pamięcią:
  "Od początku tego roku prezydent Bronisław Komorowski rozpatrywał sprawy 73 osób. Od początku jego kadencji takich spraw do kancelarii prezydenta trafiło 241. Kogo ułaskawił Komorowski? W tej grupie znaleźli się alimenciarze-oszuści, złodziej, nieszczęśnicy skazani za nielegalny połów ryb czy wyrąb drzewa. Ale też zabójca."
  12.03.2011

  źródło: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/325910,oto-skazancy-ktorych-ulaskawil-komorowski.html
  4 3 Cytuj Zgłoś
 • 18.11.2015 - 7:18
  Ale nie ułaskawiał swoich kolegów podważając wyrok sądu. On miał być prezydentem a nie buforem dla nielegalnych działań jego kolegów. Może Szlachetka nam to wytłumaczy? W końcu to ta sama partia.
  9 4 Cytuj Zgłoś
 • 18.11.2015 - 7:35
  Można ulaskawiac osoby skazane, ale robić awans przyszłemu przestępcy to tylko w PiS. Myślałem złudne, że będzie prawnie i sprawiedliwie a jest jak zawsze .Każde grabie grabia ku sobie.Teraz czekam na afery finansowe i uwlaszczenie się pis na majątku państwowym.
  A naiwniacy zaufali PIS jak świętym a przecież to tacy sami złodzieje jak każdy zmieniający się w polityka.
  11 4 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 18.11.2015 - 7:51
  Na układ nic nie poradzisz...
  Wiedziałem, że Kamiński wyłga się, ale myślałem, że zrobią to tak bardziej w cywilizowany sposób, czyli sąd orzeknie o jego niewinności (oczywiście po weryfikacji i wymianie sędziów). Ale PAD się w tańcu nie p***, wiedział, że Kamiński był winny, więc go uniewinnił. Co tam sądy, nieomylność prezydenta to jeden z dogmatów wiary PiSowkiej.
  8 3 Cytuj Zgłoś
 • 18.11.2015 - 8:27
  Ale dostaliście prezent na tacy.
  Potężny pisowski układ w mediach i biznesie wreszcie dorwał się do władzy i mamy temat na jakiś czas chociaż niektórzy(trzeba przyznać odważni) mają swoje zdanie
  http://wpolityce.pl/polityka/272172-prof-kruszynski-prezydent-nie-zlamal-prawa-prawo-laski-wyplywa-z-konstytucji
  Co innego poprzednicy a zwłaszcza ulubieńcy mediów ,oni korzystali z prawa łaski bardzo oszczędnie a jak już to tylko wobec tych niesłusznie skazanych i skrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości jak np.Słowik itp.
  http://zuzanna.salon24.pl/285742,walesa-kwasniewski-kaczynski-ulaskawienia
  4 2 Cytuj Zgłoś
 • 18.11.2015 - 8:56
  O jakich ulubiencach mediów piszesz? W Sieci, w Polityce, Do Rzeczy, Nasz Dziennik, Republika, Trwam, Gość Niedziela, Radio Maryja, Wprost, to tuba propagandowe pis, za chwilę dołączą publiczne media. O czym ty w ogóle piszesz?
  6 5 Cytuj Zgłoś
 • 18.11.2015 - 12:15
  Endrju napisał/a:
  Na układ nic nie poradzisz...
  Wiedziałem, że Kamiński wyłga się, ale myślałem, że zrobią to tak bardziej w cywilizowany sposób, czyli sąd orzeknie o jego niewinności (oczywiście po weryfikacji i wymianie sędziów). Ale PAD się w tańcu nie p***, wiedział, że Kamiński był winny, więc go uniewinnił. Co tam sądy, nieomylność prezydenta to jeden z dogmatów wiary PiSowkiej.
  Wolność Tomku w swoim domku ,,,widać dużo się nauczyli w ciągu tych ośmiu lat od swoich poprzedników .
  3 5 Cytuj Zgłoś
 • Andrzej 18.11.2015 - 12:52
  To nie to. Ja myślę, że oni to z mlekiem matki wyssali. [Tutaj niecenzuralne słowo] to się trzeba urodzić.
  2 5 Cytuj Zgłoś
 • 18.11.2015 - 13:05
  jasmin napisał/a:
  Wolność Tomku w swoim domku ,,,widać dużo się nauczyli w ciągu tych ośmiu lat od swoich poprzedników .
  A niech biorą wszystko, dobre zapowiedzi, dobre leczenie, dobra informacja, dobra prokuratura, dobry sąd, dobre kredyty, dobre mieszkania, dobre zarobki, dobry rozwój, wczesna emerytura, dodatki na dzieci bardzo mi się wszystko podoba, tylko boję się, że niedługo wszystkie zarobione pieniądze będziemy w kantorach zamieniać na walutę obcą, by na końcu miesiąca kupić to samo co na początku.
  Z dobrych chęci do inflacji, jest bardzo cienka nić.

  Ktoś już to w przeszłości przerabiał, nazywano ich wtedy komuną.

  No nie ma takiego rządu na świecie aby te wszystkie pobożne życzenia spełnił, ale przecież PiS-u jeszcze nikt nie przerabiał. Może to nowe idzie....? i wszyscy na świecie będą się od nich uczyć?

  Muszę częściej niż raz w tygodniu chodzić na mszę, bo wiary u mnie niedostatek.
  7 4 Cytuj Zgłoś
 • 18.11.2015 - 20:52
  Kto słuchał exspoze Pani Premier mógł słyszeć odzywki posłów opozycji z ław sejmowych,hejterzy możecie pisać co chcecie ale tak nie zachowują sie menele spod mleczarni czy innego miejsca a nie posłowie na Sejm RP.Tak samo wypowiedzi niektórych na tym forum świadczą o wysokiej kulturze osobistej,niektórym nie ma się co dziwić ?Czego można było nauczyć się na WUML czy zaocznych szkołach tworzonych dla zdolnych działaczy w każdej wiosce.Ale gdy czyta się wypowiedzi nauczycieli czy byłego wójta to myslę sobie kto im dał dyplom ,kto Go wybrał?
  Szkoda klawiatury ale trzeba pożegnać ten zacny klub dyskusyjny aby nie zostać przeciągniętą na ich stronę i pokonaną doświadczeniem.
  Bono z Tobą mogę dyskutować godzinami ale bill czyWKibicitp. to nie na moje siły . szkoda czasu.
  Byłam jeszcze na starym forum ale teraz to to już zeszło na psy.
  Ze starej gwardii prawie nikt nie zostal,czasami ADZ coś się odezwie a reszta po ugraniu tego co chcieli olali i zostawili pole działania dla billi i im podobnym.Taka nowoczesna w wersji małomiasteczkowej.
  Udało mi się przekonać Bono do pokochania PiSu i teraz mogę spokojnie sprawy IV RP na tym forum pozostawić w Jego ręku.
  Idę na zielone pastwiska.Zasługuję na urlop.
  6 4 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz