Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 25 kwi 2016
    bono napisał/a:

    Przedtem wywoziliście za Bug, czyżby przyjaciel teraz był z tamtej strony?

    to wy tworzycie obce agentury w Polsce,mi tam obojetne czy za Bug czy za Odre,byle was wywieść

    6 5 Cytuj
  • 25 kwi 2016
    albert7575 napisał/a:

    to wy tworzycie obce agentury w Polsce,mi tam obojetne czy za Bug czy za Odre,byle was wywieść

    Ale nas jest więcej, my jesteśmy kadrą produkcyjną (robimy na was), wy zaś mniejszością przeważnie humanistyczna (czyli marzyciele)

    5 6 Cytuj
  • 25 kwi 2016

    hehe,ale teraz to powywracałeś kota ogonem ( a juz szczególnie jeśli chodzi o twoja osobe która już od dawna swoje przemyslenia wypisuje na tym forum),
    a jesli chodzi o większość....jakos widze że od jesieni nie możesz sie odnaleść

    3 7 Cytuj
  • 25 kwi 2016
    albert7575 napisał/a:

    hehe,ale teraz to powywracałeś kota ogonem,a jesli chodzi o większość....jakos widze że od jesieni nie możesz sie odnaleść

    No jak? przecież PiS wybrało 4.5 mln. ludzi na 36 mln społeczeństwa.

    7 6 Cytuj
  • 25 kwi 2016
    albert7575 napisał/a:

    a inne partie ilu ludzi wybrało?

    Odpowiednio proporcjonalnie mniej. Ale ja reprezentuję społeczeństwo polskie a nie partię polityczną.

    Nas społeczeństwa, nieakceptujących politykę PiS jest większa połowa, wiec możecie mieć problem z tym przepędzeniem, bo w trakcie, sami możecie być wypchnięci na peryferie Europy.

    6 6 Cytuj
  • 25 kwi 2016
    bono napisał/a:

    Odpowiednio proporcjonalnie mniej. Ale ja reprezentuję społeczeństwo polskie a nie partię polityczną.

    Nas społeczeństwa, nieakceptujących politykę PiS jest większa połowa, wiec możecie mieć problem z tym przepędzeniem, bo w trakcie, sami możecie być wypchnięci na peryferie Europy.

    ręce opadaja,najwiekszy ujadacz na forum ,pewnie z najwiekszą ilościa postów i założonych wątków,nagle jednego wieczoru staje sie apolityczny

    wyjde na ulice do społeczeństwa i przeczytam im wszystkie wątki które na tym forum napisałeś ,za chwile wyjdziesz ty i powiesz społeczenstwu to co przed chwilą napisałeś,ciekawe czy zdarzysz uciec,

    akurat was jest tylu co widzisz na marszach KODu ,a średnia wieku na tych marszach to około 60 lat....

    5 10 Cytuj
  • 25 kwi 2016
    albert7575 napisał/a:

    akurat was jest tylu co widzisz na marszach KODu ,a średnia wieku na tych marszach to około 60 lat....

    No Petru staruch, nie to co młodzież z PiS, jarek i Antoni.

    No to wychodzimy z domu za 10min pod Strażnią.OK?

    9 6 Cytuj
  • 25 kwi 2016

    Zanim odpowiesz mam jeszcze pytanie, czy zakładasz że może istnieć jakaś opozycja, czy raczej żadna?
    A jak tak to jaka Petru,Tusk,Schetyna, PSL czy kto?

    8 5 Cytuj
  • 25 kwi 2016
    albert7575 napisał/a:

    masz szambiarzu tematy o polityce ...to tam daj upust swoim frustracjom ...

    Drogi Albercie,
    dajesz wspaniałe świadectwo tego jakimi ludźmi są wyborcy PiS. Czy nie wstyd Ci katoliku - wyzywać ludzi?
    Z drugiej strony oglądając TVPiS 1 i TV TRWAM napatrzyłeś się pseudo katolików ziejących jadem i nienawiścią lansujący się na grobach innych (patrz Smoleńsk lub pogrzeb "Łupaszki" - człowieka mordującego kobiety i dzieci).

    I właśnie tacy ludzie jak Ty, są motorem napędowych dla tych co mają mózg i jaja.
    Zainspirowałeś mnie do zainteresowania się KODem. Tym bardziej, że jest to ruch społeczny, którego nie wiem dlaczego - tacy jak ty się obawiają.

    Zapraszam zatem na FB do polubienia profilu KOD_MAŁOPOLSKIE.

    PS. Nie zapomnij się wyspowiadać z tego, że bluźnisz na internecie.

    11 8 Cytuj
  • 25 kwi 2016

    Pewnie PiS niedługo zablokuje ten wątek.

    "Ustawa antyterrorystyczna umożliwi blokowanie stron internetowych bez zgody sądu - wynika z projektu przepisów. "

    http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/blokowanie-stron-ustawa-antyterrorystyczna,18,0,2068242.html

    7 8 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Na poprawę humoru:

    Wykoleił się pociąg wiozący posłów PiS z "przystawkami". Na miejsce pędzą ekipy
    ratownicze, karetki i śmigłowce. Gdy przybyli okazało się, że nie ma
    żadnych ciał. Szef ratowników pyta okolicznych mieszkańców:
    - Gdzie się podziali wszyscy z tego pociągu?
    - Pochowalim.
    - Wszyscy zginęli, co do jednego?
    - No niektórzy mówili, że jeszcze żyją, ale kto by tam, panie, politykom PiS
    wierzył...

    12 7 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Polecam również profil NOWOCZESNA MYŚLENICE.
    Good job Bartek.

    7 8 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Kolejna "dobra zmiana"

    "Rząd co innego przed kamerą, co innego w realu. Od stycznia 2017 r. uprawnienia do ULG KOMUNIKACYJNYCH mogą STRACIĆ uczniowie, studenci i osoby z niepełnosprawnością. Teraz 100%!!! W życie wchodzą przepisy, które pozbawią prawa do zniżek rzesze osób dotąd korzystających z tańszych przejazdów. Spać spokojnie mogą za to POSŁOWIE oraz SENATOROWIE, których zmiany nie dotkną! Oczywiście 0%."

    http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/mib-nie-zmienia-sie-ulgi-w-transporcie,2321605,4141

    10 8 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Polecam również profil NOWOCZESNA MYŚLENICE.
    Good job Bartek.

    Już jakiś czas temu pisałem że nie jesteś wiarygodną osobą tylko nasłanym przez kogoś od petrusa albo donka. I kolejny raz to potwierdzasz.
    Szkoda że nie protestowałeś w obronie demokracji jak Graś z Kulczykiem załatwiali szefa jednej z największych gazet w Polsce. Jesteś podobnie jak bono czy markos kolejnym hipokrytą.

    9 15 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Ja czekam na jedną, dosłownie jedną "dobrą zmianę" która zostanie wprowadzona bez wpadki. Bylejakość wprowadzanych zmian jest tragiczna.
    PIS nic jeszcze nie zrobił bez wpadki, oni po prostu nie znają się na niczym.
    Wszystko co zmieniają do poprawy lub bez prawne - szkoda gadać. Jeszcze 3,5 roku - oby chyba że naczelnik nie zrobi już wyborów.

    20 8 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    Walker84 napisał/a:

    Jesteś ... kolejnym hipokrytą.

    Typowa PiSowska wypowiedź. Ujadanie i plucie. A kościół uczy : " kochaj bliźniego swego jak siebie samego".
    Wstyd Panowie.

    13 9 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Następny pajac lansujący złodzieji, krętaczy i szumowiny z PO i nowotworowej. Najpierw zaczął sprytnie od ujadania na pis, żeby teraz łagodnie przechodzić na nowotworową. Nawet nie chce mi się pisać z takimi jak Ty bo to nie ma sensu użerać się z kimś na kogo twarz tusk lał 8 lat a ten gada, że deszcz padał. Zakichani obrońcy demokracji, którzy za swoich rządów wywalali na zabity pysk dziennikarzy za to, że źle o rudym zdrajcy pisali ;)

    Ale powtarzam po raz kolejni im głośniej świnie kwiczą tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, że w końcu wszystko zmierza w dobrym kierunku :) (A wczorajsze orędzie alkoholika, donosiciela i analfabety rozwaliło mnie do końca hahahaha) jeden pisał drugi sprawdzał trzeci donosił :D

    15 20 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Fantyków z PIS to od zawsze cechował mesjanizm. Tylko oni są w stanie dostrzec wszechobecny układ, tylko oni znają receptę na "jedynie słuszne państwo", metody choćby po trupach są dobre. Każdy kto z nimi się nie zgadza to zdrajca, element animalny, gorszy sort, szpieg syjony, agent Merkel itd.

    Choroba psychiczna i tyle. Pomyśleć że kościół się z nimi jeszcze zbratał...

    21 14 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Nie wymieniłem wśród tych, których wpisy popieram bono, bo z tym towarzyszem [ pancernym ] w staropolskim rozumieniu, nie zaś pisowskim, juz pod Grunwaldem z PiS-em walczylim. Poziom pisiorczyków na tym forum porażający. No, ale cóź, skoro poseł zgarnia młodzież ze szkół i pod pozorem rozmowy o monografii rotmistrza Pileckiego i na PO nawala i to w Betanii, to czemu się dziwić. Oni nawet Pileckiego chcą do PiS-u wpisać. Wyklętych uważają za swoich. Na siłę szukają bohaterów do tej przez PiS pisanej historii. Łączenie rotmistrza Pileckiego z aktualną polityką i instrumentalne traktowanie to podłość i profanacja tej świetlanej postaci, której postawa zdecydowanie nie pasuje do pisowskiego skundlonego patriotyzmu. Brak zasad, kultury, wykorzystywanie młodzieży szkolnej do brudnej polityki i bezczeszczenie bohaterów narodowych to wyjątkowa podlość. pilecki jest bohaterem narodowym, nie pisowskim. Nie kalajcie tej postaci. Mali ludzie, z posłem na czele.

    10 14 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    PiS pisze historię,dobre zwłaszcza w ustach nauczyciela.Ciekawe czy w szkole w której uczył przedmówca uczono o Pileckim i żołnierzach wyklętych?Czy wtedy byli to bandyci czy bohaterowie?Czy w Katyniu według tej historii Polaków wymordowali Niemcy czy Rosjanie?Jakiej historii uczył wybitny przedmówca?Nie pisowskiej tylko jakiej?
    Poziom pisiorczyków porażający jak to określiłeś ale co się dziwić jak mieli takich zdolnych nauczycieli?Gdyby moje dziecko miał uczyć nauczyciel któremu wyborcy powiedzieli dziękujemy przez co popadł w jakąś paranoję i wszystko co złe kojarzy mu się z PISem to lepiej żeby nie chodziło do szkoły.

    14 5 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    Bolek napisał/a:

    Następny pajac lansujący złodzieji, krętaczy i szumowiny

    Drogi przyjacielu,
    trochę dystansu do życia. Pamiętaj że jeśli ktoś ma inne zdanie od Twojego nie musi byc od razu pajacem, złodziejem, krętaczem i szumowiną.
    Z Waszych ust takie słowa stają się dla nas ludzi trzeźwo myślących miodem na serce i komplementem.

    6 12 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Wkibic dla Cieie bohaterem narodowym jest Jaruzelski i Bartoszewski jak dla tego całego powskiego fanatyzmu. Zastanawiam sie czy ty na prawdę jesteś takim kretynem czy moze pan Poseł Ci krzywdę zrobił i jedziesz po PiS-ie z automatu . Nie wyobrażam sobie jak inteligenta i Mądra osoba moze bronić to szambo zwane po i te ich pożal sie boze 8 lat rządów pełnych złodziejstwa wałów i syfu. Tak nazwij mnie fanatykiem PiS buahahaha

    Ps. A bono platfus i tak bedzie klęczał przed królem jego i Panem Andrzejem Duda !

    15 13 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Po pierwsze nie jestem twoim przyjacielem i nie przypisuj mi przyjaźni z bojówkarzami po :) po drugie ktoś kto popiera złodziejstwo i korupcję niczym nie różni się od tych którzy to robią :)
    po trzecie:

    Lukaszz napisał/a:

    dla nas ludzi trzeźwo myślących.

    hahahaha że co ????? gdzie było twoje "trzeźwe myślenie" jak platfusy przez 8 lat topiły ten kraj w szambie ?????
    litości, serio nie potrzebnie w ogóle odpowiadam na te prowokacje fanatyków platformy, widocznie lubicie być bardzo ruchani w du.pke skoro tak wam tego brakuje (przez 8 lat rudy z niesiołem i kopaczową was pięknie pojeżdżali więc rozumiem, że ciężko się odzwyczaić). Bez odbioru

    11 13 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    krowka123 napisał/a:

    PiS pisze historię,dobre zwłaszcza w ustach nauczyciela.Ciekawe czy w szkole w której uczył przedmówca uczono o Pileckim i żołnierzach wyklętych?Czy wtedy byli to bandyci czy bohaterowie?Czy w Katyniu według tej historii Polaków wymordowali Niemcy czy Rosjanie?Jakiej historii uczył wybitny przedmówca?Nie pisowskiej tylko jakiej?
    Poziom pisiorczyków porażający jak to określiłeś ale co się dziwić jak mieli takich zdolnych nauczycieli?Gdyby moje dziecko miał uczyć nauczyciel któremu wyborcy powiedzieli dziękujemy przez co popadł w jakąś paranoję i wszystko co złe kojarzy mu się z PISem to lepiej żeby nie chodziło do szkoły.

    Patriotyzm nie równa się PIS. Oni wcale nie maja monopolu na Pileckiego, żołnierzy wyklętych i inne symbole. A tak się zachowują jakby każdy kto nie podzielał ich wizji był sprzedawczykiem Polski.

    Patriotyzm trzeba kultywować ale używanie go do podkreślania stanu zagrożenia, do obrony przed wszechobecnym "układem" to nadużycie które zraża nie tylko mnie.

    I tak potweirdzam, w szkole uczono (przynajmniej mnie) o zamordowanych przez rosjan, uczono o żołnierzach wyklętych, powstaniu warszawskim i nawet więcej bo o cichociemnych, Kuklińskim itd. Tak więc to nie jest tak że dopiero za PISu te karty historii są na nowo odkrywane jak trochę sugerujesz.

    11 7 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    A od kiedy tak naprawdę zaczęto mówić o żołnierzach wyklętych nie jako bandytach?
    A od kiedy można mówić o Katyniu?
    https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBo%C5%82nierze_wykl%C4%99ci
    To chyba chichot historii że list w obronie demokracji w Polsce piszą komuniści razem z "opozycjonistami",ilu pod tym listem TW a ilu prawdziwych bohaterów?
    Komunistyczny aparatczyk,zataczający się na grobach w Charkowie ma czelność nas pouczać?
    A wy nic tylko Kaczyński dyktator,gdzie macie godność że pozwalacie pluć sobie w twarz takim ludziom?
    Widzę tam podpisanych TW"Bolek"TW "Alek",TW"Litwin"TW"Carex"TW"Must"-o jaką Polskę oni się troszczą,czyje dobro mają na myśli?Czy to nie kpina z Narodu?
    Nawet gdy połowa z nich nie była TW to o czym to świadczy?

    3 7 Cytuj

Odpowiedz