Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • Def Ibrylator 26 kwi 2016

    Dobra zmiana ! W dwa miesiące PIS zadłużył nasze Państwo 40% bardziej, niż poprzedni rząd za cały rok 2015.

    http://niewygodne.info.pl/artykul6/02978-Gigantyczny-wzrost-dlugu-po-zaledwie-2-miesiacach.htm
    na bazie danych:
    http://www.finanse.mf.gov.pl/zadluzenie-skarbu-panstwa

    Mój PIS, taki piękny !
    zdjecie

    14 13 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    krowka123 napisał/a:

    A od kiedy tak naprawdę zaczęto mówić o żołnierzach wyklętych nie jako bandytach? A od kiedy można mówić o Katyniu?
    https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBo%C5%82nierze_wykl%C4%99ci
    To chyba chichot historii że list w obronie demokracji w Polsce piszą komuniści razem z "opozycjonistami"

    W moim otoczeniu od zawsze, tym bardziej że członek mojej bliskiej rodziny był takim żołnierzem wyklętym który zginął w zasadzce grubo po zakończeniu wojny. Nie było to może jakoś specjalnie hołdowane bo są ważniejsze rocznice historyczne od tego ale było.

    O Katyniu od dawna, w moim otoczeniu w mówiono w środku komuny. Na lekcjach historii o tym się uczyłem a było to na początku lat 90.

    Tak więc nie odkrywacie historii na nowo. Wy nią tylko manipulujecie.

    Chichotem jest komunistyczny prokurator Piotrowicz w takiej prawicowej partii jak PIS. A kpiną jest to że łamiecie konstytucję pod pozorem obrony przed układem. Gdybyście zmieniali TK w zgodzie z konstytucją nikt wy nie miał pretensji. Ale wy jesteście tak jak PO: nie liczycie się ze społeczeństwem zupełnie.

    9 8 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Cytat"O Katyniu od dawna, w moim otoczeniu w mówiono w środku komuny. Na lekcjach historii o tym się uczyłem a było to na początku lat 90."
    Jedno przeczy drugiemu-jeżeli o Katyniu rozmawiałeś w środku komuny to nie mogłęś uczyć się historii w latach 90 tych że o Kuklińskim nie wspomnę,chyba że kilkanaście lat powtarzałeś klasę:)
    Trybunał to tylko wymówka tak jak dla Hitlera napad na radiostację w Gliwicach.
    A skoro tak znasz historię to może wiesz kto pracował w latach 50 w budynku przy Kazimierza Wielkiego gdzie później był ośrodek zdrowia?Myślę że nie Rosjanie tylko rodacy dbali tam o zdrowie żołnierzy wyklętych?Oni też bronili Polski przed zagrożeniem ze strony prawicowych ekstremistów przeciwnych władzy ludowej.

    6 9 Cytuj
  • Def Ibrylator 26 kwi 2016

    Jeżeli ktoś uważa, że temat Żołnierzy Wyklętych czy Kulkińskiego to sprawy "czarno białe" to gratuluję mu znajomości historii. O Żołnierzach i Kuklińskim powinno się w szkole DYSKUTOWAĆ a nie nakazywać jednej albo drugiej opinii. Trzeba pamiętać, że były to czasy wojny, oraz powojenne. Ci ludzie często mieli krew na rękach. Kukliński mógł być odpowiedzialny za śmierć całego kraju. Wielu z Wyklętych mordowało bez powodów. Owszem, jest też druga strona - Kukliński mógł uratować świat poniekąd przed 3 wojną, Wyklęci walczyli o wolną Polskę do końca swych dni. Ale to nie są tematy czarno białe i tu wymagany jest dialog i dyskusja. Ludzie muszą poznać wszelakie aspekty związane z tymi tematami.

    A PIS jak to PIS, wszystko chce wrzucić do jednego wora.

    O historii trzeba rozmawiać i wyciągać wnioski. Historią nie można żyć.

    11 11 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Typowa PiSowska wypowiedź. Ujadanie i plucie. A kościół uczy : " kochaj bliźniego swego jak siebie samego".
    Wstyd Panowie.

    Jesteś łukaszu niestety kolejnym klakierem establishmentu po okrągłostołowego który się zakisił tutaj na 25 lat i teraz kwiczy bo jest po tym czasie w końcu odrywany od koryta i taka prawda.
    Umiesz tylko rzucać frazesami o opętaniu pisiorów i nic innego. Jak ktoś ci podaje fakt z życia twoich towarzyszy to milczysz. Gdzie byłeś 8 lat ? Rzekomo bronisz demokracji , polecasz nowoczesną która razem w komitywie z Po i alimenciarzem organizuje szopki a nic nie słychać u ciebie o rozmowach Kulczyka i jednego z platformianych. A razem chodzicie na marsze i "bronicie" demokracji. Czysty cynizm i hipokryzja przemawia za takimi jak wy.
    I daj już spokój z tym puszczanym jak stara zdarta płyta biadoleniem o pisiorskich wypowiedziach i czego uczy kościół. Bo mało w takim układzie wiesz czego uczy kościół.

    11 9 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego = od dziś "Zespół kolesi" według Jedynych Prawdziwych Patriotów z PiS.
    Walker do BOJU tłumacz tą "dobrą zmianę" nam głupim i maluczkim z drugiego sortu (jak już odespałeś wpisy z wczesnego poranka - 5.40)

    Oczywiście oprócz pani rzecznik PiS Beaty Mazurek (to ta od kolesi) w tej sprawie poucza nas były komunistyczny prokurator poseł PiS Stanisław Piotrowicz:

    - Sąd Najwyższy stwierdził, że nie będzie przestrzegał obowiązującego w Polsce porządku prawnego. Tym samym pokazał on, że jest ponad wszystkimi władzami, nie zamierza honorować uchwał sejmowych i lekceważy stanowisko narodu wyrażone w ostatnich wyborach i dalej takie ble ble ble............

    10 9 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    Jeżeli ktoś uważa, że temat Żołnierzy Wyklętych czy Kulkińskiego to sprawy "czarno białe" to gratuluję mu znajomości historii. O Żołnierzach i Kuklińskim powinno się w szkole DYSKUTOWAĆ a nie nakazywać jednej albo drugiej opinii. Trzeba pamiętać, że były to czasy wojny, oraz powojenne. Ci ludzie często mieli krew na rękach. Kukliński mógł być odpowiedzialny za śmierć całego kraju. Wielu z Wyklętych mordowało bez powodów. Owszem, jest też druga strona - Kukliński mógł uratować świat poniekąd przed 3 wojną, Wyklęci walczyli o wolną Polskę do końca swych dni. Ale to nie są tematy czarno białe i tu wymagany jest dialog i dyskusja. Ludzie muszą poznać wszelakie aspekty związane z tymi tematami.

    A PIS jak to PIS, wszystko chce wrzucić do jednego wora.

    O historii trzeba rozmawiać i wyciągać wnioski. Historią nie można żyć.

    Właśnie w przypadku Żołnierzy Wyklętych temat jest oczywisty. A takie opinie na ten temat są dowodem na ogromne zakłamanie jakie serwowano ludziom w głowach jeszcze w latach 90-tych i dziś próbuje się wcisnąć młodzieży przez potomków bolszewików i wszelkiej maści esbeków.
    Podobnie zresztą jak z mitem " wyzwalania " Polski przez Sowietów czy z ostatnich lat obrzucanie nas gnojem przez temat Jedwabnego..

    9 6 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    bono napisał/a:

    Zanim odpowiesz mam jeszcze pytanie, czy zakładasz że może istnieć jakaś opozycja, czy raczej żadna?
    A jak tak to jaka Petru,Tusk,Schetyna, PSL czy kto?

    pewnie że zakładam istnienie opozycji,ale to nie 26 mln które nie głosowały na PIS,bo idąc twoim tokiem rozumowania wobec innych parti jest jeszcze wieksza opozycja bo nie oddali na nich głosów,

    czy według Ciebie od nastepnych wyborów wygraja ci na których jak najmniejsza liczba glosów została oddana?

    def_ibrylator napisał/a:

    Jeżeli ktoś uważa, że temat Żołnierzy Wyklętych czy Kulkińskiego to sprawy "czarno białe" to gratuluję mu znajomości historii. O Żołnierzach i Kuklińskim powinno się w szkole DYSKUTOWAĆ a nie nakazywać jednej albo drugiej opinii. Trzeba pamiętać, że były to czasy wojny, oraz powojenne. Ci ludzie często mieli krew na rękach. Kukliński mógł być odpowiedzialny za śmierć całego kraju. Wielu z Wyklętych mordowało bez powodów. Owszem, jest też druga strona - Kukliński mógł uratować świat poniekąd przed 3 wojną, Wyklęci walczyli o wolną Polskę do końca swych dni. Ale to nie są tematy czarno białe i tu wymagany jest dialog i dyskusja. Ludzie muszą poznać wszelakie aspekty związane z tymi tematami.

    A PIS jak to PIS, wszystko chce wrzucić do jednego wora.

    O historii trzeba rozmawiać i wyciągać wnioski. Historią nie można żyć.

    może przytocz jakąś opinie o mordach zołnierzy wykletych,bo aż mnie krew zalewa jak takie rzeczy czytam,normalnie mam wrażenie jakbym czytał wyznania jakiegoś SSmana kombatanta?
    na kim mordy popełniali ci zołnierze??? kogo mordowali bez powodu??? sąd podziemny wydawał wyroki na niemców za ich szczególne znecanie sie na ludności okupowanej i wydawał wyroki na kolaborantów i szmalcowników....
    gdzie ty słyszałes o jakichs mordach bez powodu???

    8 7 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    albert7575 napisał/a:

    pewnie że zakładam istnienie opozycji,ale to nie 26 mln które nie głosowały na PIS,bo idąc twoim tokiem rozumowania wobec innych parti jest jeszcze wieksza opozycja bo nie oddali na nich głosów,

    czy według Ciebie od nastepnych wyborów wygraja ci na których jak najmniejsza liczba glosów została oddana?może przytocz jakąś opinie o mordach zołnierzy wykletych,bo aż mnie krew zalewa jak takie rzeczy czytam,normalnie mam wrażenie jakbym czytał wyznania jakiegoś SSmana kombatanta?
    na kim mordy popełniali ci zołnierze??? kogo mordowali bez powodu??? sąd podziemny wydawał wyroki na niemców za ich szczególne znecanie sie na ludności okupowanej i wydawał wyroki na kolaborantów i szmalcowników....
    gdzie ty słyszałes o jakichs mordach bez powodu???

    Dobre pytanie. Tak im wmówiła choćby sensyszynowa i łapią jak pelikany.

    10 7 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Drogi przyjacielu,
    trochę dystansu do życia. Pamiętaj że jeśli ktoś ma inne zdanie od Twojego nie musi byc od razu pajacem, złodziejem, krętaczem i szumowiną.
    Z Waszych ust takie słowa stają się dla nas ludzi trzeźwo myślących miodem na serce i komplementem.

    dystansu do życia??? a kto założył ten durnowaty wątek i swoje żale i frustracje w nim wylewa?

    zaczynając od słowa "szambo"

    wiec łukaszu drogi ty też pamietają że inni mają inne zdanie od twojego i wyraźli to w wyborach,ale ty tego jak widać nie szanujesz i ich zdania i ich wyborów

    9 6 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    albert7575 napisał/a:

    pewnie że zakładam istnienie opozycji,ale to nie 26 mln które nie głosowały na PIS,bo idąc twoim tokiem rozumowania wobec innych parti jest jeszcze wieksza opozycja bo nie oddali na nich głosów,

    No to mam problem z tą opozycją z waszego nadania bo KOD to V kolumna, Tusk to marionetka, PO to sługusy Niemiec, Nowoczesna to reprezentacja obcego biznesu, PSL to komuchy,

    Jaka opozycja była by was w stanie zadowolić?. Może Marcinkiewicz, no nie zdrajca.
    Zróbmy tak, rząd PiS (układ plemienny), stworzy opozycję z pośród oddanych sobie towarzyszy. Nada tej nowej organizacji nazwę np. Plemię II
    (plemię od plemiennego wykreowania, organizacji, II aby odróżniało się od plemienia rządzącego w raz z należącymi do wspólnej rodziny współplemieńcami).

    Rząd zaakceptuje nową opozycję i ją zarejestruje. Pozostałe zgromadzenia będą nielegalne, a grupy powyżej 15 osób, na ulicach będą traktowane jako przestępcze.

    Nowa opozycje będzie miała w statucie zapis obowiązkowej współpracy z rządem i pracy na rzecz państwa.

    Wydaje mi się , że to sprawiedliwe i demokratyczne rozwiązanie.

    6 10 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Bono masz się za yntelygenta na forum więc mam pytanie,oświeć jeżeli możesz ciemną krówkę.Kto według Ciebie wygrał ostatnie wybory i zgodnie z Konstytucją powołał Rząd RP?Czy rząd został powołany zgodnie z Konstytucją i wolą Narodu?
    Kto złamał prawo odnośnie wyboru sędziów TK w czerwcu 2015 roku?Czy gdyby Prezydent zwołał pierwsze posiedzenie nowo wybranego Sejmu w pierwszym z mozliwych terminów to wszyscy wybrani prze PO sędziowie byliby wybrani niezgodnie z prawem?
    Znając Twoją metodę omijania niewygodnych pytań nie liczę na odpowiedź ale pytania musiałam zadać.

    7 4 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    http://fakty.interia.pl/swiat/news-europoslowie-pis-pytaja-ke-o-naciski-polityczne-na-polskie-m,nId,2192454

    hej KODowcy,obrońcy wolnych mediów....,to coś dla was,tym razem pikiete powinniscie zrobić w brukseli przed samym waszym bóstwem "słońcem Peru",a jak i debate w PE o naciskach rządu na media w latach 2007-2015

    bono napisał/a:

    No to mam problem z tą opozycją z waszego nadania bo KOD to V kolumna, Tusk to marionetka, PO to sługusy Niemiec, Nowoczesna to reprezentacja obcego biznesu, PSL to komuchy,

    Jaka opozycja była by was w stanie zadowolić?. Może Marcinkiewicz, no nie zdrajca.
    Zróbmy tak, rząd PiS (układ plemienny), stworzy opozycję z pośród oddanych sobie towarzyszy. Nada tej nowej organizacji nazwę np. Plemię II
    (plemię od plemiennego wykreowania, organizacji, II aby odróżniało się od plemienia rządzącego w raz z należącymi do wspólnej rodziny współplemieńcami).

    Rząd zaakceptuje nową opozycję i ją zarejestruje. Pozostałe zgromadzenia będą nielegalne, a grupy powyżej 15 osób, na ulicach będą traktowane jako przestępcze.

    Nowa opozycje będzie miała w statucie zapis obowiązkowej współpracy z rządem i pracy na rzecz państwa.

    Wydaje mi się , że to sprawiedliwe i demokratyczne rozwiązanie.

    CZŁOWIEKU,wybory były na jeśien zeszłego roku,wszystko jest już poukładane,dalej tego nie rozumiesz....

    8 6 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego = od dziś "Zespół kolesi" według Jedynych Prawdziwych Patriotów z PiS.
    Czyli od dziś każdy wyrok sądu mogę mieć w doopie ????

    6 6 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Witam all po pracowitym dniu :-)
    Witam również kilku mieszkańców Pcimia z PiS bardzo aktywnych w tym wątku.
    Zanim udokumentuję dzisiejsze wybryki "dobrej zmiany" z PiS, proponuję coś na rozluźnienie.

    "Na chodniku przewróciła się staruszka. Nie może wstać, wola o pomoc.
    Akurat drogą przechodziła posłanka z PiS - u. Pomógła kobiecie wstać i otrzepać się z błota.
    - Dobry człowieku - mówi kobieta - jak ja się pani odwdzięczę?
    Rencinę mam tak marniutką, że ledwo koniec z końcem wiążę, a i sama co pomóc nie mam sil.
    - Wie pani co - mówi premier - za 2 tygodnie są wybory. Jak chce mi się pani odwdzięczyć, niech pani glosuje na PiS
    - Pani! Ja upadlam na dupę, a nie na głowę!"

    9 8 Cytuj
  • 26 kwi 2016
    krowka123 napisał/a:

    oświeć jeżeli możesz ciemną krówkę.Kto według Ciebie wygrał ostatnie wybory i zgodnie z Konstytucją powołał Rząd RP?Czy rząd został powołany zgodnie z Konstytucją i wolą Narodu?
    Kto złamał prawo odnośnie wyboru sędziów TK w czerwcu 2015 roku?Czy gdyby Prezydent zwołał pierwsze posiedzenie nowo wybranego Sejmu w pierwszym z mozliwych terminów to wszyscy wybrani prze PO sędziowie byliby wybrani niezgodnie z prawem?
    Znając Twoją metodę omijania niewygodnych pytań nie liczę na odpowiedź ale pytania musiałam zadać.

    Oświecam cię.
    A czy rząd poprzedniej kadencji, prezydenci, premierzy byli wybrani zgodnie z Konstytucją i rządy i prezydenci zostali powołani zgodnie Z Konstytucją i Wolą Narodu?- teraz ty mnie oświeć!!!

    Bo żaden z nich nie był uznawany przez twojego wodza, palono kukłę Wałęsy, Tusk był słońcem Peru, Komorowski był komoruskim - nieistniejącym prezydentem a Tusk był uzurpatorem, Niemcem sługą Merkel. Czy mam wymieniać dalej między innymi twoje epitety nt. legalnie wybranej wcześniej władzy?

    Mieczem wojujesz, od miecza giniesz. Narzuciliście ten styl, my okazaliśmy się pojętnymi uczniami.

    5 10 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    A wracając do mojego posta nt. opozycji. Żona mówi mi, że już jest legalna opozycja.

    Już mamy w Polsce dwa plemiona:
    plemię PiS i
    plemię Radia Maria.
    To drugie. należy zarejestrować jako opozycja i demokracja kwitnie dalej.

    Bedą krytykować rząd za źle zorganizowanie ŚDM, za małe emerytury dla duchownych, za niedostateczne dofinansowanie Świątyni Opaczności Bożej w Warszawie, za opóźniającą sie budowę parku wodnego w Toruniu, za za małą ilość świąt..........

    6 9 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Podsumowanie „dobrej zmiany „z dnia dzisiejszego, czyli …

    1.) PIJANY POSEŁ PIS – HISTORIA JAK POMYLIĆ OBORĘ Z TEATREM (poniewieranie kobietą, alkohol, molestowanie, wulgaryzmy i groźby)

    „– Chyba nie wiecie, co się będzie działo, gdy nie wpuścicie PiS-u na salę. Jak jakieś nagranie wyjdzie dalej, wszyscy macie przej... – te słowa 18 marca Zbigniew Boćko, radny PIS-u z Działdowa, wygłosił do pracowników i widowni w warszawskim Teatrze 6 piętro. Polityk miał być pod wpływem alkoholu. Jak przyznają pracownicy teatru oraz świadkowie zdarzenia, polityk PiS-u próbował molestować jedną z pracownic teatru oraz prosił inną o to, by „zlizała" rzekome nieczystości zlokalizowane w teatralnym foyer. Panowie przeklinali i wyzywali pracowników oraz członków widowni.”

    http://www.fakt.pl/plotki/pijany-radny-pis-zbigniew-bocko-zrobil-afere-w-teatrze-6-pietro-michala-zebrowskiego,artykuly,628565.html

    Ps Czytając wpisy z tego wątku, mogę jednoznacznie stwierdzić – przykład zachowania idzie z góry.

    2.) NA RYNKU FINANSOWYM "DOBRA ZMIANA" BIJE WSZELKIE NEGATYWNE REKORDY -
    GUS opublikował dramatyczne dane z przemysłu i o sprzedaży detalicznej.

    "złoty pozostaje najsłabszą walutą świata w ostatnim tygodniu. Oprocentowanie obligacji polskich jest już wyższe niż węgierskich. Po raz pierwszy w historii. ...”

    http://finanse.wp.pl/kat,1033767,title,Zloty-najslabsza-waluta-swiata-Spekulanci-wykorzystuja-zamieszanie-polityczne,wid,18291158,wiadomosc.html?ticaid=116e75

    3.) PiS CHCE WYŁĄCZYĆ STRONY INTERNETOWE

    Projekt ustawy antyterrorystycznej zakłada, że szef ABW za pisemną zgodą Prokuratora Generalnego, czyli ministra Zbigniewa Ziobry, może blokować dowolne strony internetowe. Nie potrzebuje nawet zgody sądu. - Tylko ci dwaj panowie będą o tym decydować .

    http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szok-ziobro-chce-wy%C5%82%C4%85cza%C4%87-strony-internetowe/ar-BBsgXtP?ocid=spartanntp

    4.) ZNANY ANGIELSKI HISTORYK NORMAN DAVIES WYRAZIŁ BARDZO ZŁĄ OPINIĘ O KACZYŃSKIM (uważa, że zachowuje się jak bolszewik) i PiS (najbardziej mściwy gang w Europie).

    PS Pewnie zaraz usłyszymy, że Davies jest lewakiem, pochodzi z KODu, PO lub Nowoczesnej ? Hahahah 

    http://wyborcza.pl/1,75399,19973247,prof-norman-davies-kaczynski-dziala-jak-bolszewik-a-pis-to.html

    5.) SZOK ! SZYDŁO ZADŁUŻA POLSKĘ SZYBCIEJ NIŻ GEREK !

    Edward Gierek w ciągu 10-letnich rządów zadłużył Polskę na ok. 24 miliardy dolarów. Wszystko wskazuje na to, że politycy PiS chcą pobić ten niechlubny rekord. Według najnowszych wyliczeń dług publiczny Polski rośnie obecnie rekordowo szybko, o 9,3 mln zł na godzinę! Eksperci od ekonomii prognozują, że w ciągu kilku lat rząd podwyższy podatki.
    http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/szok-szydlo-zaduza-polske-szybciej-niz-gierek_823606.html

    12 10 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    Ten cały łukaszz jest przecież spowinowacony z platformianymi to co się dziwić. Artykuły z gównoborczej czy stron finansowanych przez michnikowszczyzne.
    Z tym zadłużaniem i porównaniem do Gierka to przedni żart :) Dobrze się uśmiałem.
    Dla odmiany Łukaszek nie widział jak przez 8 lat poprzedni rząd zadłużył Państwo na kwotę większą niż Gierek:
    http://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=1955112&strona=1
    http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/prof_gomulka_dlug_publiczny_przekracza_3_bln_zl/81346

    10 6 Cytuj
  • Def Ibrylator 27 kwi 2016
    bono napisał/a:

    A wracając do mojego posta nt. opozycji. Żona mówi mi, że już jest legalna opozycja.

    Już mamy w Polsce dwa plemiona:
    plemię PiS i
    plemię Radia Maria.
    To drugie. należy zarejestrować jako opozycja i demokracja kwitnie dalej.

    Bedą krytykować rząd za źle zorganizowanie ŚDM, za małe emerytury dla duchownych, za niedostateczne dofinansowanie Świątyni Opaczności Bożej w Warszawie, za opóźniającą sie budowę parku wodnego w Toruniu, za za małą ilość świąt..........

    Dlatego zamiast walczyć z PIS'em trzeba byłoby zacząć od odsunięcia kościoła katolickiego od władzy i polityki. Pomóc kościołowi wrócić do Boga i religii. Bo partie się zmieniają, a kościół jak trzymał się koryta, tak trzyma się nadal. Tylko, aby to się udało, trzeba jeszcze poczekać z 20-30 lat, aż przeminie jedynie słuszne pokolenie, zaślepione tym i owym.

    Heh, najśmieszniejsze jest to, że ultra-prawica wychodzi z hasłami niezależności od "obcych Państw", ale pełna zależność od Watykanu już ich tak nie boli.

    Ultra prawica i ultra lewica powinny być zdelegalizowane. No ale niestety, mamy demokrację.

    8 8 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    Lukaszz jesteś zwykłym platfusem który ma niemiłosierny "BUL" dupska, spójrz prawdzie w oczy a nie błaźnij się jak inne platfusy po forach anty polaku (i jeszcze wrzuca te gówno źródła hahahaha). Płacą ci chociaż za pisanie tych bredni i przyznawanie sie do tego kału zwanego Platforma ? bo jeżeli nie to polecam maść na ból dupy bo nic innego ci nie pomoże. Gębe masz już brązową od lizania tyłka kopaczowej tuska czy niesioła więc gratuluje. Grardzę takimi anty polakami, jak miałbym zagłosować na platfusów to wolałbym sobie ręke odciąć a nie popierać tego szamba i złodziejstwa. Nie pozdrawiam, lecz dalej swoje kompleksy platfusie, ja chętnie poczytam i pośmieje się jak reszta (zapewniam, beka z twojego bólu dupy jest nieziemska)

    Zarzuć jeszcze jakimś sucharem pasujesz idealnie do poziomu owych "kawałów" :D

    10 10 Cytuj
  • Def Ibrylator 27 kwi 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Lukaszz jesteś zwykłym platfusem który ma niemiłosierny "BUL" dupska, spójrz prawdzie w oczy a nie błaźnij się jak inne platfusy po forach anty polaku (i jeszcze wrzuca te gówno źródła hahahaha). Płacą ci chociaż za pisanie tych bredni i przyznawanie sie do tego kału zwanego Platforma ? bo jeżeli nie to polecam maść na ból dupy bo nic innego ci nie pomoże. Gębe masz już brązową od lizania tyłka kopaczowej tuska czy niesioła więc gratuluje. Grardzę takimi anty polakami, jak miałbym zagłosować na platfusów to wolałbym sobie ręke odciąć a nie popierać tego szamba i złodziejstwa. Nie pozdrawiam, lecz dalej swoje kompleksy platfusie, ja chętnie poczytam i pośmieje się jak reszta (zapewniam, beka z twojego bólu dupy jest nieziemska)

    Zarzuć jeszcze jakimś sucharem pasujesz idealnie do poziomu owych "kawałów" :D

    A ja ? :( Czuję się pominięty ! Tak się staram...

    5 9 Cytuj
  • 27 kwi 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    A ja ? :( Czuję się pominięty ! Tak się staram...

    Ty to się wystarczająco błaźnisz tekstami typu zależności od Watykanu. Buahahah chłopie coś ty brał ? zależnosć od ruskich i szwabów ci nie przeszkadzała ? a no tak, kolejny platfus który na złodziejstwo przymykał oczy a teraz becy po forach że zależni od watykanu jesteśmy. Polecam maść na ból dupy fanatyku kału zwanego platforma ;) Wielki Polak opowiadający się za anty polskim rządem buahahahaha Powtarzam zaopatrzcie sie w MAŚĆ NA BÓL DUPY

    9 9 Cytuj
  • Def Ibrylator 27 kwi 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Ty to się wystarczająco błaźnisz tekstami typu zależności od Watykanu. Buahahah chłopie coś ty brał ? zależnosć od ruskich i szwabów ci nie przeszkadzała ? a no tak, kolejny platfus który na złodziejstwo przymykał oczy a teraz becy po forach że zależni od watykanu jesteśmy. Polecam maść na ból dupy fanatyku kału zwanego platforma ;) Wielki Polak opowiadający się za anty polskim rządem buahahahaha Powtarzam zaopatrzcie sie w MAŚĆ NA BÓL DUPY

    Ah, od razu lepiej :) Proszę nie zapominaj o mnie następnym razem.

    6 20 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    Strasznie długo myślałeś nad odp :) serio kup maść na ból dupska i z kolegą lukaszzem smarujcie sobie razem a gwarantuje następnego razu nie będzie :)

    20 10 Cytuj

Odpowiedz