Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 20 sie 2016
    Walker84 napisał/a:

    Kogo to obchodzi ? Ludzie to mają gdzieś . Nie fiksujcie z powodu jakiegoś medalu . Za Tuska tak samo je byle komu przyznawano.

    O kochany życie składa się ze szczegółów. czym różni się Norweg od Szweda- szczegółami.

    Jeżeli ktoś ma takie podejście jakiegoś tam medalu, to ma takie samo wobec przypalonego obiadu, poplamionej koszuli, cuchnących ust i tłustych włosów i pijanego kelnera. Dla mnie to duża różnica. No ale ja nie głosowałem na PiS!

    3 2 Cytuj
  • 20 sie 2016
    bono napisał/a:

    O kochany życie składa się ze szczegółów. czym różni się Norweg od Szweda- szczegółami.

    Jeżeli ktoś ma takie podejście jakiegoś tam medalu, to ma takie samo wobec przypalonego obiadu, poplamionej koszuli, cuchnących ust i tłustych włosów i pijanego kelnera. Dla mnie to duża różnica. No ale ja nie głosowałem na PiS!

    To może dla ciebie. Ja tam patrzę na swój portfel. I tak ma większość polaków. A jakieś tam koniki czy medale i inne świecidełka nikogo nie obchodzą..

    1 5 Cytuj
  • 20 sie 2016

    Walker, oskarzaj, oskarzaj.Sledczy czy sedzia?
    Mam czarna teczke na Rajmunda skrzetnie ukryta, na kaczora tyz cos mom. Czekom tyko na lepse casy i ujawnie teczke.Kon by sie usmial jacy wy w tej partii sztywni w mysleniu jestescie:-d

    1 1 Cytuj
  • 20 sie 2016
    Walker84 napisał/a:

    To może dla ciebie. Ja tam patrzę na swój portfel. I tak ma większość polaków. A jakieś tam koniki czy medale i inne świecidełka nikogo nie obchodzą..

    Ty tak rzeczywiście masz, ale czy większość Polaków intelektualnie równa z tobą? jeżeli tak, to widzę że mamy bardzo inteligentny naród i większość wychodzi z takiej intelektualnej pustki. Widać to po ilości ludzi studiujących.

    3 1 Cytuj
  • 20 sie 2016
    prywatnie napisał/a:

    Walker, oskarzaj, oskarzaj.Sledczy czy sedzia?
    Mam czarna teczke na Rajmunda skrzetnie ukryta, na kaczora tyz cos mom. Czekom tyko na lepse casy i ujawnie teczke.Kon by sie usmial jacy wy w tej partii sztywni w mysleniu jestescie:-d

    Jakieś konkrety czy w typowy dla was sposób próbujecie zbić temat robiąc sobie głupkowate żarty?

    1 2 Cytuj
  • 20 sie 2016
    bono napisał/a:

    Ty tak rzeczywiście masz, ale czy większość Polaków intelektualnie równa z tobą? jeżeli tak, to widzę że mamy bardzo inteligentny naród i większość wychodzi z takiej intelektualnej pustki. Widać to po ilości ludzi studiujących.

    Daruj sobie kolego te prywatne wycieczki i jakieś bredzenie o inteligencji. Twoja pisanina tutaj o pierdołach nic nie daje jak widać bo pisiory dalej mają ponad 35 % poparcia.

    1 3 Cytuj
  • 20 sie 2016

    Bono, moze i tak jest ze trzeba troche wchlonac swiata zeby odkryc i docenic w koncu to co swoje? Nie mamy sie czego wstydzic jesli chodzi o polskie produkty.Czlowiek ma naturalna ciekawosc do tego co obce.Probujmy, smakujmy, porownujmy i cenmy swoje.Mamy smaczne pieczywo, wedliny, ciasta... moznaby wymieniac i mnozyc konkrety ale nie o to chodzi.
    Polskie miasta robia sie ladne i turystycznie atrakcyjne, no i przyroda (minusy to wszedobylskie smieci i infrastruktura drogowa).

    Odnosnie dumy narodowej - wiem bono co masz na mysli.Powody moga byc dosc zlozone i dlugo by o nich pisac.Ja mysle ze "reset" o ktorym piszesz sie dzieje.Nie jest to sprawa na raz dwa.Ciagle mamy rozwarstwienie spoleczne na ludzi swiatlych, wyksztalconych, obytych ze swiatem i "odchamionych" oraz ludzi moze nie do konca z tej epoki - zabobonnych, ograniczonych swiatopogladowo i religijnie...

    Dziwny polski konserwatyzm zmiksowany z zabobonem, religia, fobiami i czyms tam jeszcze.

    Zainteresowani tematem moga np. siegnac do wypowiedzi dominikanina o. Jozefa Pucilowskiego, ktory nie stroni rowniez od polityki,,,,

    1 1 Cytuj
  • 21 sie 2016
    Walker84 napisał/a:

    To może dla ciebie. Ja tam patrzę na swój portfel. I tak ma większość polaków. A jakieś tam koniki czy medale i inne świecidełka nikogo nie obchodzą..

    Oj, zamiast merytoryki - arogancja. Pokazałeś prawdziwą twarz pisowskiego wyborcy? Jednak myślałem, że wielu z Was głosuje na PiS z przyczyn ideologicznych. uwierzyła w patriotyzm Kaczyńskiego, zamach smoleński , religijność pokazową Dudy i Szydło. A tu tylko portfel na 500+. Tak nie ma większość " polaków". Może tych 37 % dalej deklarujących poparcie dla PiS-u? Mylisz się, wielu interesują koniki arabskie, bo to oprócz interesu tradycja ponad dwustuletnia i kultura. Medale, ordery, odznaczenia dla " patriotów" z PiS-u z hasłami Bóg Honor Ojczyzna na ustach, odmawiającym innym prawa do patriotyzmu nic nie znaczą? Walker, ze stołka spadłem, to czytając. Pokazałe prawdziwą twarz pisowskiego wyborcy. Mimo wszystko liczę, że przynajmniej cześć z pisowskiego elektoratu, choć się myli i źle zainwestowała , jest ideowa.

    4 3 Cytuj
  • 21 sie 2016
    WKibic napisał/a:

    Oj, zamiast merytoryki - arogancja. Pokazałeś prawdziwą twarz pisowskiego wyborcy? Jednak myślałem, że wielu z Was głosuje na PiS z przyczyn ideologicznych. uwierzyła w patriotyzm Kaczyńskiego, zamach smoleński , religijność pokazową Dudy i Szydło. A tu tylko portfel na 500+. Tak nie ma większość " polaków". Może tych 37 % dalej deklarujących poparcie dla PiS-u? Mylisz się, wielu interesują koniki arabskie, bo to oprócz interesu tradycja ponad dwustuletnia i kultura. Medale, ordery, odznaczenia dla " patriotów" z PiS-u z hasłami Bóg Honor Ojczyzna na ustach, odmawiającym innym prawa do patriotyzmu nic nie znaczą? Walker, ze stołka spadłem, to czytając. Pokazałe prawdziwą twarz pisowskiego wyborcy. Mimo wszystko liczę, że przynajmniej cześć z pisowskiego elektoratu, choć się myli i źle zainwestowała , jest ideowa.

    Możesz sobie myśleć co chcesz. Jest wolny kraj chociaż tacy jak ty by woleli żeby tak nie było bo trzeba bić w kaczora. Ludzi obchodzą pieniądze i tak jest prawda.
    Jak ty tutaj o merytoryce piszesz to zobacz co wypisał tutaj niedawno ten cały prywatnie czy ten zakuty czołgista. Zadaję pytanie dlaczego Ojca Kaczyńskiego porównują do bolka pracownika SB a o ni jakieś pierdoły piszą że może się coś kiedyś okaże. Jak z takimi osobami można poważnie dyskutować ?

    3 6 Cytuj
  • 21 sie 2016
    Walker84 napisał/a:

    Możesz sobie myśleć co chcesz. Jest wolny kraj chociaż tacy jak ty by woleli żeby tak nie było bo trzeba bić w kaczora. Ludzi obchodzą pieniądze i tak jest prawda.
    Jak ty tutaj o merytoryce piszesz to zobacz co wypisał tutaj niedawno ten cały prywatnie czy ten zakuty czołgista. Zadaję pytanie dlaczego Ojca Kaczyńskiego porównują do bolka pracownika SB a o ni jakieś pierdoły piszą że może się coś kiedyś okaże. Jak z takimi osobami można poważnie dyskutować ?

    Stary już jesteś komunę znasz, po komunę też i obecnych noworyszy też.

    Powiedz kiedy miałeś najlepiej, bo coś mi się wydaje że w komunie też dobrze się czułeś?

    3 2 Cytuj
  • 22 sie 2016

    Program 500+ przynosi efekty!

    zdjecie

    4 2 Cytuj
  • 22 sie 2016

    Dawniej obciachem były tablice KLI czy KNT teraz KMY to faktycznie KMYcki.

    2 2 Cytuj
  • 22 sie 2016

    Przecież 500+, nie jest dla bezdomnych, ale nagroda za prokreacje, a jak ktoś wydaje uczciwie zdobyte pieniądze, to już jego sprawa. Niektórzy chcieli by zaglądać innym nawet do majtek.

    3 3 Cytuj
  • 22 sie 2016

    "Sponsorowano z 500+"

    Zartownis :d

    4 1 Cytuj
  • 23 sie 2016
    Walker84 napisał/a:

    To może dla ciebie. Ja tam patrzę na swój portfel. I tak ma większość polaków. A jakieś tam koniki czy medale i inne świecidełka nikogo nie obchodzą..

    No i to jest właśnie cały towarzysz walker z pisowskiego rodu....

    Chciałbym wiedzieć czy powiedziałbyś coś takiego jakiemuś tam byle żołnierzykowi co go za byle coś tam byle jakim świecidełkiem czy byle jakim medalikiem obwiesili za udział w byle jakiejś tam nic nie znaczącej byle jakiej misyjce, która nikogo nie obchodzi (bo liczy się tylko koryto..) w której jego byle jacy koledzy ponieśli byle jakie rany albo byle jak zginęli.

    Może walną by cię w ten twój nie byle jaki szanowny łeb za takie gadanie.

    DNO I DWA METRY MUŁU towarzyszu....
    Ja może i zakuty czołgista ale szacunek do pewnych rzeczy trzeba mieć bo inaczej to kim my będziemy ?
    Stoczymy się do pisu czy jak ?????

    5 3 Cytuj
  • 23 sie 2016

    Pogubili się Ci nasi polemiści z PiS-u i okolic. Emocje im tylko zostały. Nawet manewry bono z pogłaskaniem krówki 123 nie pomogły. Żałość człowieka ujmuje na widok sypiących się polemistów PiS-u po atakach nie tyle czołgistów ile husarii prodemokratycznej, różnorodnej i skutecznej zarazem. Mnie nie interesuje fakt, czy krówka 123 to Szlachetka. Krówka 123 to krówka 123, robert to robert, a Walker 84 to Walker 84. A w sumie to ciury obozowe, na które kije i baty wystarczą. Taka to potęga PiS-u w Myślenicach i okolicach.

    5 3 Cytuj
  • Andrzej 24 sie 2016

    Nie obrażajmy się i nie atakujmy nawzajem. Ciężko dyskutować poplecznikom PiSu, bo dobra zmiana ewoluowała w koryto+, argumentów zaczyna brakować, to deprecjonuje się medale do świecidełek, adwersarzy redukuje do idiotów a miliony do nic nie znaczących liczb (skoro i tak finalnie liczy się tylko własny portfel i dupa sąsiadki).

    Gdzieś tam z tyłu głowy miałem nadzieję, że przyjdzie PiS i coś zrobi dobrego, ale brak poczucia własnej wartości w połączeniu (o dziwo!) z wybujałym ego zaślepia Kaczyńskiego, Macierewicza, Pawłowicz, Kuchcińskiego, Błaszczaka, którym w sukurs idzie młoda gwardia, jak Jaki, Misiewicz...
    Taniec na Szkieletach Smoleńskich to główna linia programowa MON. Animozje personalne paraliżują TK. O ułaskawianiu własnych przez marionetkowego prezydenta nie wspomnę (zresztą, jedynym prezydentem, który zdołał się odciąć - jakby jego zapijaczonej mordy nie lubić - był Kwaśniewski).

    5 3 Cytuj
  • 24 sie 2016
    Endrju napisał/a:

    Nie obrażajmy się i nie atakujmy nawzajem. Ciężko dyskutować poplecznikom PiSu, bo dobra zmiana ewoluowała w koryto+, argumentów zaczyna brakować, to deprecjonuje się medale do świecidełek, adwersarzy redukuje do idiotów a miliony do nic nie znaczących liczb (skoro i tak finalnie liczy się tylko własny portfel i dupa sąsiadki).

    Gdzieś tam z tyłu głowy miałem nadzieję, że przyjdzie PiS i coś zrobi dobrego, ale brak poczucia własnej wartości w połączeniu (o dziwo!) z wybujałym ego zaślepia Kaczyńskiego, Macierewicza, Pawłowicz, Kuchcińskiego, Błaszczaka, którym w sukurs idzie młoda gwardia, jak Jaki, Misiewicz...
    Taniec na Szkieletach Smoleńskich to główna linia programowa MON. Animozje personalne paraliżują TK. O ułaskawianiu własnych przez marionetkowego prezydenta nie wspomnę (zresztą, jedynym prezydentem, który zdołał się odciąć - jakby jego zapijaczonej mordy nie lubić - był Kwaśniewski).

    Najpierw sprawdz sobie kto tutaj kogo obraża a potem pismakuj coś o pisiorach. Zobacz choćby tego czołgistę co tutaj wyżej napisał i prześledź forum jak traktował przeciwników politycznych.

    3 2 Cytuj
  • 24 sie 2016
    WKibic napisał/a:

    Pogubili się Ci nasi polemiści z PiS-u i okolic. Emocje im tylko zostały. Nawet manewry bono z pogłaskaniem krówki 123 nie pomogły. Żałość człowieka ujmuje na widok sypiących się polemistów PiS-u po atakach nie tyle czołgistów ile husarii prodemokratycznej, różnorodnej i skutecznej zarazem. Mnie nie interesuje fakt, czy krówka 123 to Szlachetka. Krówka 123 to krówka 123, robert to robert, a Walker 84 to Walker 84. A w sumie to ciury obozowe, na które kije i baty wystarczą. Taka to potęga PiS-u w Myślenicach i okolicach.

    Wygląda na to że tobie się coś pogubiło bo patrząc wstecz tam gdzie kilku twoich opłacanych kompanów nie zagląda już to dostajesz same minusy. To chyba twoja ekipka się sypie podobnie jak pracodawcy z platformy/nowoczesnej i od kodziarzy..

    4 3 Cytuj
  • 24 sie 2016
    Walker84 napisał/a:

    Najpierw sprawdz sobie kto tutaj kogo obraża a potem pismakuj coś o pisiorach. Zobacz choćby tego czołgistę co tutaj wyżej napisał i prześledź forum jak traktował przeciwników politycznych.

    towarzyszu walker, a przypomnij sobie kto pierwszy w tej prześwietnej dyskusji użył słowa idiota (i to w stosunku do kobiety),
    kto pierwszy zaczął pisać imiona i nazwiska z małej litery itd....
    kto wymyślał tych co mają inne zdanie od kodziarzy peowców itp.

    więc towarzyszu nie wypłakuj się tu teraz w klawiaturkę. Ja na przykład w stosunku do ciebie używam twojego stylu więc o co ci chodzi ????

    2 2 Cytuj
  • 24 sie 2016

    W nawiązaniu do powyższej wypowiedzi i ku potomności kilka co bardziej kulturalnych wypowiedzi naszego towarzysza walkera.

    24.04.2016 - 15:21 Kolejny histeryk który nie może podać żadnych konkretów.
    26.04.2016 - 5:40 Jesteś podobnie jak bono czy markos kolejnym hipokrytą.
    26.04.2016 - 19:20 Jesteś łukaszu niestety kolejnym klakierem establishmentu po okrągłostołowego który się zakisił tutaj na 25 lat i teraz kwiczy bo jest po tym czasie w końcu odrywany od koryta i taka prawda.
    03.05.2016 - 12:42 ten cały Łukaszek to podstawiony troll internetowy platformianych i ich pomagierów.
    08.05.2016 - 11:02 Człowieku już ci tutaj dziesiątki razy różni ludzie pisali. Ale dalej udajesz głupiego.
    13.05.2016 - 5:09 Od początku wiedziałem że łukaszzu jesteś klakierem platformy
    14.05.2016 - 16:07 To nie są kobiety tylko ok. 300 jakiś lewackich idiotek.
    17.05.2016 - 20:04 Nie zwykłego idiotę. Bo tylko idiota może porównywać dzisiejszą sytuację z Stanem wojennym. ...........................Dlatego stwierdzam że jest idiotą ewentualnie dostał zlecenie i je wykonał.
    19.05.2016 - 19:13 Z tego co tutaj widzę na forum fiksujesz coraz bardziej i robisz z siebie durnia
    20.05.2016 - 18:31 Wygląda na to że jesteś kolejnym pismakiem robiącym z siebie durnia pisząc takie głupoty..
    22.05.2016 - 12:22 Po tym wpisie już wszyscy wiemy że jesteś klakierem nowoczesnej/platformy
    28.05.2016 - 10:43 Jak jesteś z kodziarzami to jesteś lewakiem bo z nimi już biegają pedzie i reszta tej bandy popalikotowej.
    28.05.2016 - 15:03 Jego wnuczka niestety jest idiotką albo dostała zlecenie żeby tak mówić
    02.06.2016 - 19:20 Nie rżnij znowu głupa.
    02.06.2016 - 20:28 Bono i kilka klakierów tutaj na forum tańczy jak zagrają
    03.06.2016 - 11:21 Śmieszny z ciebie ludzik.
    05.06.2016 - 2:41 Jesteś klasycznym głupcem..
    05.06.2016 - 12:34 Powiedz mi kolego czy ty masz wszystko w porządku z głową
    07.07.2016 - 16:09 Sam jesteś propagandysta i mąciciel w jednym.
    14.07.2016 - 5:48 Sam jesteś kłamcą.
    20.07.2016 - 19:06 Chodzi tylko o to żeby cały czas powtarzać że to są hipokryci bądź internetowi trolle platformianych.

    Oczywiście wszystkie cytaty pochodzą z wątku Dobra zmiana i są wyrwane z kontekstu i baaardzo stronnicze.

    Ktoś powie, że nie jestem lepszy - moja wina, moja wina !!!
    Ale chyba kpiłem wyłącznie z towarzysza walkera i jego dojnej zmiany.
    W ZWIĄZKU Z TYM WSZYSTKICH OPRÓCZ TOWARZYSZA WALKERA SERDECZNIE PRZEPRASZAM.
    ZAKUTY CZOŁGISTA

    3 3 Cytuj
  • 24 sie 2016

    T 34 ten typ tak ma.
    Pójdzie w zaparte albo uda ze nie czytał Twojego wpisu.

    Ciekawy jestem co im każe prezes mowic o ogromnym deficie jaki Pis nam zafundował ... by żyło sie pisowi lepiej.

    3 3 Cytuj
  • 25 sie 2016

    Nie ważne co zrobi demokratycznie wybrany Rząd dla t-34 i jemu podobnych i tak będzie zle, i to nie dlatego, że jest zle, tylko dlatego że ten Rząd pokrzyżował interesy właśnie tych od ,,ośmiorniczek,,. Dlaczego poparcie dla PiS wciąż rośnie ? jesteście zawistnikami ?

    2 5 Cytuj
  • 25 sie 2016
    jasmin napisał/a:

    Nie ważne co zrobi demokratycznie wybrany Rząd dla t-34 i jemu podobnych i tak będzie zle, i to nie dlatego, że jest zle, tylko dlatego że ten Rząd pokrzyżował interesy właśnie tych od ,,ośmiorniczek,,. Dlaczego poparcie dla PiS wciąż rośnie ? jesteście zawistnikami ?

    Kazdy rzad akceptuje pod warunkiem ze działa w zakresie prawa. Obecny rząd to rząd kolesiów łamiących polskie prawo dla ktorych wazniejszy jest ich interes a nie interes społeczeństwa. Rząd pis jest rzadem anty Polskim.

    2 4 Cytuj

Odpowiedz