Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 30 sie 2016
    krowka123 napisał/a:

    Ale jaja ,ale jaja...jak mawiała minister Bieńkowska,Kwiatkowski przeszedł do PiS?
    Jeżeli nie to przedmówca strzelił sobie w kolano.

    Kolesiostwo dobrej zmiany i jego dopada. Bez zgody pis nic sie w tym kraju nie dzieje.

    2 7 Cytuj
  • 30 sie 2016

    Gdyby głupota miała skrzydła.....

    6 2 Cytuj
  • Andrzej 30 sie 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Kolesiostwo dobrej zmiany i jego dopada. Bez zgody pis nic sie w tym kraju nie dzieje.

    Nie przesadzajmy, za gradobicie PiS nie odpowiada. Kwiatkowski grabi, co sie da, bo koryto ucieka. Poprzednicy [i] kradli [/i] z klasą, obecni nie kryją się z kolesiostwem, ale dla nas finał jest taki sam.

    1 4 Cytuj
  • 30 sie 2016

    Final dla nad jest taki sam - dokladnie.Ale co zrobia nastepni (zakladajac ze dojdzie do wolnych wyborow) jesli ci teraz posuwaja sie az do takiego zepsucia?

    Przeciez ci ludzie podchodza z marszu pod paragrafy i dziwne by bylo zeby nie mieli tej swiadomosci,a skoro ja maja i robia to co robia znaczy ze:
    1) Beda zmierzac do dyktatury ewentualnie komunizmu (a moze pojawi sie nowe pojecie np. kaczynizm?)
    2) Jest nie pisany uklad i wiedza ze po "oddaniu" wladzy nic im nie grozi (czyt. polska glupota od stuleci znana, "Polska nierzadem stoi", prywata - hasla o dziwo ciagle aktualne)

    Tak czy owak Endrju, traca malutcy ciagle robieni w bambuko,,,,,

    2 6 Cytuj
  • Andrzej 30 sie 2016

    Ależ ja tutaj cały czas piszę, ze nawet jeśli rządy się zmienią, to żadnych trybunałów stanu nie będzie. To jedna banda, ręka rękę myje.

    4 1 Cytuj
  • 30 sie 2016

    Prywatnie nie kompromituj się dalej,Kwiatkowski to jeden z uczciwszych POwców ,to co powiedzieć o reszcie?

    6 3 Cytuj
  • 30 sie 2016

    Leady Nina i Ola Kot tez pisowi przeszkadzały? :-)

    Eska Tv bedzie dostępna na nadajnikach cyfrowej telewizji naziwmnej dvb t do konca wrzesnia.

    Potem pis zafunduje nam bogaty program muzyczny utworow z lat 80 i 90. Repertuar bedzie bardzo zbliżony do utworów muzycznych znanych z TV Trwam.

    Miłego oglądania. Yyyy słuchania .

    2 6 Cytuj
  • 30 sie 2016

    Ironia losu.Boze moj...

    Czy ukrainski porucznik UPA odpowiedzialnej za mordowanie Polakow na Wolyniu to dziadek prezydenta?
    (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Mychaj%C5%82o_Duda )

    Jesli to prawda to dlaczego zarzadzaja Polska ciagle osoby z uwiklanym rodowodem?

    2 5 Cytuj
  • 30 sie 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Potem pis zafunduje nam bogaty program muzyczny utworow z lat 80 i 90. Repertuar bedzie bardzo zbliżony do utworów muzycznych znanych z TV Trwam.

    Kolego, gdybyś interesował się muzyką (sądząc po Twoim wpisie raczej daleki jesteś od tego) to wiedziałbyś, że tak naprawdę muzyka była muzyką właśnie w tamtych czasach.
    Wtedy ludziom- muzykom chciało się grać, chciało się komponować i teksty miały sens. Dzisiejszej muzyce bardzo daleko do tego czym się tak szumnie chce nazywać...
    Ale to dyskusja nie na ten wątek.

    7 3 Cytuj
  • 30 sie 2016
    pan Kracy napisał/a:

    Kolego, gdybyś interesował się muzyką (sądząc po Twoim wpisie raczej daleki jesteś od tego) to wiedziałbyś, że tak naprawdę muzyka była muzyką właśnie w tamtych czasach.
    Wtedy ludziom- muzykom chciało się grać, chciało się komponować i teksty miały sens. Dzisiejszej muzyce bardzo daleko do tego czym się tak szumnie chce nazywać...
    Ale to dyskusja nie na ten wątek.

    Czy ja musze słuchać tego co Ty?

    1 5 Cytuj
  • 30 sie 2016
    pan Kracy napisał/a:

    Kolego, gdybyś interesował się muzyką (sądząc po Twoim wpisie raczej daleki jesteś od tego) to wiedziałbyś, że tak naprawdę muzyka była muzyką właśnie w tamtych czasach.
    Wtedy ludziom- muzykom chciało się grać, chciało się komponować i teksty miały sens. Dzisiejszej muzyce bardzo daleko do tego czym się tak szumnie chce nazywać...
    Ale to dyskusja nie na ten wątek.

    Kazdy do tej pory mógł słuchać czego chciał. Jeden woli muzykę graną w TV Trwam inny muzykę rozrywkową. Każdy moze mieć swoj gust. To chyba normalne?

    2 5 Cytuj
  • 31 sie 2016
    pan Kracy napisał/a:

    tak naprawdę muzyka była muzyką właśnie w tamtych czasach.
    Wtedy ludziom- muzykom chciało się grać, chciało się komponować i teksty miały sens. Dzisiejszej muzyce bardzo daleko do tego czym się tak szumnie chce nazywać...
    Ale to dyskusja nie na ten wątek.

    Mieczysław Fog to było to - muzykom chciało się grać, chciało się komponować i teksty miały sens. Dzisiejszej muzyce bardzo daleko do tego czym się tak szumnie chce nazywać...
    mawiała moja prababcia o muzyce lat 70-80-tych.

    Tak więc każdy tęskni za młodością. Dzisiejsza młodzież , za 30 lat tak będzie mówić o latach 2010 swoim dzieciom i wnukom. A kolejne pokolenia - swoim.

    2 7 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Dobrym przykładem sprawności Państwa jest proces złapanego na gorącym uczynku dawno temu "śmieciarza" który kpi sobie z prawa ,sądów i współmieszkańców.Dzisiaj miał być wyrok i znowu odroczony o miesiąc.Sprawa ewidentna która powinna zakończyć się w jednym dniu będzie wlokła się latami.Ale to nie jest ważne dla dyskutantów na tym forum,ważny jest TK i alimenciarz z kucykiem to co akurat przecietny obywatel a w d...ie.Co tam lokalne problemy,ważne co powie Rzepliński ,TVN i napisze GW.

    7 4 Cytuj
  • 31 sie 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Czy ja musze słuchać tego co Ty?

    Absolutnie nie. Nie musisz. Jest (albo będzie) wiele innych kanałów/programów "dla każdego coś innego".
    Ot demokracyja nastala :-)

    4 2 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Heheh, a kto jest przyzwoitszy krowka123: "alimenciarz" z kucykiem nie rwacy sie do wladzy czy podejrzany gangsterke dostajacy fuche od PiS?

    Krowka123, uprawiasz tania propagande.Cokolwiek nie napiszesz, zawsze palniesz cos co ktos majacy jakakolwiek orientacje w zagadnieniach politycznych musi prostowac.

    Co za "smieciarz"? Kogo interesuja w odniesieniu do spraw panstwowych jakies niepubliczne osoby? O co chodzi w tej propagandzie o smieciarzu - przybliz nam. Niby sady sie zblaznily czy jak?

    O demokratycznym duchu swiadczy szacunek do pogladow innych. KOD zaistnial, nie jest nawet partia lecz organizacja spoleczna, przypatrz sie sam(a) co PiS wypisuje o KOD: wysmiewanie,wyzwiska,obelgi,komunisci,czerwoni (jezyk nienawisci)

    To jest kompromitujace co zwolennicy PiS mowia i pisza o KODzie.Przeciez to swiadczy tylko o czyims zupelnym zaslepieniu i niewiedzy.Ciemnogrod,,,,,

    3 8 Cytuj
  • 31 sie 2016

    @ prywatnie

    @ Lukaszz

    Wy piszecie z jednego komputera czy jak? :-)

    Coraz rzadziej zaglądam na to forum, ale takie pierdoły jakie wypisują powyższe osoby to już za wiele jak dla mnie, tego nie da się czytać.

    Nie ma nawet sensu odpisywać na te brednie i tracić czasu. Dość, że zniechęcają do pisania to jeszcze wierzą w to co piszą :-) hehheh

    zdjecie

    zdjecie

    8 2 Cytuj
  • Andrzej 31 sie 2016
    krowka123 napisał/a:

    Dobrym przykładem sprawności Państwa jest proces złapanego na gorącym uczynku dawno temu "śmieciarza" który kpi sobie z prawa ,sądów i współmieszkańców.Dzisiaj miał być wyrok i znowu odroczony o miesiąc.Sprawa ewidentna która powinna zakończyć się w jednym dniu będzie wlokła się latami.Ale to nie jest ważne dla dyskutantów na tym forum,ważny jest TK i alimenciarz z kucykiem to co akurat przecietny obywatel a w d...ie.Co tam lokalne problemy,ważne co powie Rzepliński ,TVN i napisze GW.

    No widzisz... a ja mam w dupie jakiegoś tam śmieciarza z Osieczan, bo ani podatków mi nie wprowadzi do rachunków za prąd, ani nie spowoduje podwyżek w bankach. Nawet u mnie nie śmieci. Za to PiS mnie żywo interesuje.

    2 4 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Ustawic przed kazdym kosciolem "lysych" i oni niech decyduja kto wejdzie. Wierzacy niepraktykujacy zakaz wstepu! Oczywiscie fakt ze rozwodnik Obaj..k robil "pokazowke" koscielna z okazji jakis uroczystosci PiSowi nie przeszkadzalo, a akurat Kijowski bardzo razi.Oj czy nie za wybiorczo traktujecie ludzi Panowie z PiS? A jak z ta belka w oku?

    Co z tym wstepem, Sojka: do kosciola nie ma prawa wstepu kazdy? Na uroczystosc patriotyczna nie ma prawa wstepu kazdy?

    1 6 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Za odpowiedź niech posłuży Ci ten artykuł:

    http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/306338-dlaczego-kod-chcial-zbrukac-nawet-ten-dzien-bo-kod-najbardziej-ze-wszystkiego-boi-sie-prawdziwej-wspolnoty-wartosci

    Tu też zgodzę się z autorem:

    zdjecie

    PS Ten łysy gość z KODu (Szumenda) przyszedł z bandażem już na uroczystości, (są zdjęcia i filmy), a potem pokazywał, że go Narodowcy pobili jak już wcześniej miał zabandażowaną rękę, także takich niestworzonych rzeczy to dawno nie widziałem. Nikt go nie dotknął, przyszedł z zabandażowaną ręką i udaje wielkiego pobitego. JAJA jak berety :-)

    Kończąc, KOD odstawił niezły kabaret i od początku mieli taki zamiar zrobić z siebie ofiary przychodząc ze swoimi flagami na tą mszę i prowokując ludzi. Trzeba im przyznać, że się im udało.

    Ładny cyrk odstawili. BRAWO KOD!

    8 3 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Sojka, znaczy ze byles tam,stales przy KODzie i widziales obandazowana reke przed zdarzeniem?
    Ja nie bylem i nie potwierdzam stuprocentowo zadnej wersji.Ale na opublikowanych filmikach widac kto byl agresywny. Filmik pokazuje jak Kijowski spokojnie wychodzi w asyscie policji a narodowcy ublizaja,obrazaja, sa bardzo agresywni.

    Czym Ty Sojka chcesz nas przekonac, no czym?

    1 6 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Jego słowa: "Mam zakrwawioną rękę, spodnie i marynarkę". Na zdjęciach nic takiego nie ma .

    Nikogo nie chcę przekonać, mówię tylko, że ładnie to wszystko sobie zaplanowaliście :-)

    Tutaj filmik jak KOD przed pogrzebem Inki kalkuluje ryzyko i uchwycony bandaż na dłoni :-)
    https://www.youtube.com/watch?v=OzqOrgI86Cw

    zdjecie

    8 3 Cytuj
  • 31 sie 2016

    KODziarze, zdecydujcie się w końcu która wersja jest prawdziwa!

    zdjecie

    Cel: Zaistnieć przez zadymę i szum medialny.

    Wykonany. BRAWO KOD!

    7 3 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Nie bede rozkladal zdarzenia na czynniki pierwsze. Tylko bezposredni swiadkowie znaja prawde.Natrafilem gdzies w necie na filmik na ktorym widac w tlumie flage KOD trzymana przez ktoregos z uczestnikow, nagle z tylu ktos krzyczy: 'zabierz stad ta szmate', po czym ktos mowi do tej krzyczacej osoby 'a niechze sobie stoi'.

    Z filmikow wynika ewidentna agresja slowna ze strony narodowcow, widac dzialaczy KOD oslanianych przez policjantow, czyli musialo do czegos dojsc. Sama agresja slowna moze byc juz przestepstwem,,,,

    2 6 Cytuj
  • 31 sie 2016

    @prywatnie, takie bajeczki to sobie możesz dzieciom w domu opowiadać.

    Do niczego nie doszło, nikt nie został pobity, żaden z KODowców nie zgłosił żadnego zajścia i przestępstwa na Policję, także PRZESTAŃCIE W KOŃCU KŁAMAĆ!

    Policja poinformowała, że nie dotarło do niej żadne zgłoszenie na temat incydentu, do którego miało dojść podczas niedzielnych uroczystości pogrzebowych Danuty Siedzikównej ps. "Inka" i Feliksa Selmanowicza ps. "Zagończyk".

    – Do chwili obecnej do policji nie wpłynęło zawiadomienie od żadnej ze stron nieporozumienia – poinformowało biuro prasowe Komendy Głównej Policji w Gdańsku.

    7 3 Cytuj
  • 31 sie 2016

    "W poniedziałek popołudniu Radomir Szumełda z pomorskiego KOD złożył w tej sprawie zawiadomienie w Prokuraturze Okręgowej w Gdańsku. - Złożyłem w prokuraturze wniosek o ściganie sprawców czynów zabronionych. Nie wskazuje nikogo konkretnego, ale mówię, że prawdopodobnie były to osoby związane z ONR i Młodzieżą Wszechpolską, ale takiej pewności nie mam. Gdyby nie policja doszłoby tam do linczu - ocenia szef pomorskiego KODu"

    https://m.youtube.com/watch?v=JMEhWg7xOmY

    https://m.youtube.com/watch?v=N8pV3tFPLP0

    (Filmiki rowniez w tym artykule)
    http://www.tvn24.pl/pomorze,42/gdansk-incydent-na-pogrzebie-zolnierzy-wykletych,671917.html

    2 7 Cytuj

Odpowiedz