Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 4 wrz 2016
    prywatnie napisał/a:

    Ze wzgledu na niskie swiatowe ceny paliw. Zarzad PKN Orlen juz chyba wymieniony na partyjny.Teraz mozna podwyzszac bo "ceny najnizsze od lat". Panstwo,przepraszam - partyja zarabia.

    Z powodu ustawy uchwalonej przez PiS cena lpg moze wzrosnac nieomal dwukrotnie (https://bezprawnik.pl/lpg-moze-zdrozec-3-zl/ )

    Jak dowiedzielismy sie powyzej teraz nszywa sie to " zdrowy podatek",,,,___

    Orlen to już jest od prawie roku zarządzany przez ich ludzi a paliwo wielokrotnie taniało. I tak jest o 1,5-2 złotych tańsze niż kilka lat temu. Policz sobie ile kasy zostaje w skali roku w portfelu. LPG i tak jest dalej tańsze od etyliny. I co tam do tego jakieś podwyżki po parę groszy za chleb czy wodę. Zawsze były.

    Jak kiedyś paliwo na chwilę skoczyło przed świętami o 40-50 groszy to pisaliście że przez kaczora jak potem znowu spadło do 4,10 za litr to wstrętny kaczor nie miał z tym nic wspólnego.
    W tej nienawiści do Kaczyńskiego tracicie powoli zdrowy rozsądek.

    9 6 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Walker84 napisał/a:

    Ej słuchaj no ! Nie zgrywaj durnia. Wiesz doskonale że każdy takie pierdy wypuszcza przed wyborami. Gdzie byłeś w 2007 roku i 2011 ? Takie same gnioty szły.
    Tutaj chodzi o efekt końcowy a nie jakieś pół słowa . Kto ci powiedział o tych nauczycielach ? szef tego związku co jest na politycznych usługach jak praktycznie wszyscy szefowie związków w tym kraju o setek lat ?
    Pamiętam jak likwidowali 8-letnią podstawówkę to tak samo klakierzy opozycji wołali że tysiące nauczycieli pójdzie na bruk . I co ? I nic z tego nie wyszło.
    Dzieci od jednego podpisu ubędzie ? Nie nie nie ubędzie przejdą tylko do roboty z jednej szkoły do drugiej.
    Uprawiasz tutaj polityczną propagandę na siłę i tyle.

    Więc wg. Ciebie można być "debilem aby mieć stanowisko" bo .. pis wygrał wybory więc to on obsadza stanowiska,
    można KŁAMAĆ przed wyborami bo kłamstwo jest oczywiste?
    Nie wiem w jakim środowisku się obracasz, ale wśród ludzi gdzie ja się obracam kłamstwo jest karygodne !

    5 8 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Więc wg. Ciebie można być "debilem aby mieć stanowisko" bo .. pis wygrał wybory więc to on obsadza stanowiska,
    można KŁAMAĆ przed wyborami bo kłamstwo jest oczywiste?
    Nie wiem w jakim środowisku się obracasz, ale wśród ludzi gdzie ja się obracam kłamstwo jest karygodne !

    Wielokrotnie sam tutaj pisałeś nieprawdziwe inf. i manipulowałeś czytelnikami.
    Powiedz mi . Co z tego że obiecywał? Jak sytuacja tych kopalń jest jaka jest to co ma zrobić? Trzymać trupa przy życiu na siłę za nasze pieniądze ? Masz wielkie problemy z +500 plus a nie widzisz problemu w pakowaniu kasy podatników w jakieś bankrutujące kopalnie ? Ciekawa logika.
    A i gdzie są ci górnicy ? Strajkują ? A nikt ci nie powiedział że większość pójdzie do innych kopalń ?

    8 6 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    [cytat=t-34]"Pełzający zamach na Konstytucję". Prof. Zoll ostro o prezesie PiS i obecnych władzach

    • Wystąpienie prof. Andrzeja Zolla sala przerywała gromkimi brawami
    • B. prezes TK stanął w obronie prof. Andrzeja Rzeplińskiego
    • Ostro skrytykował wypowiedzi Kaczyńskiego i działania władz wobec TK

    -

    Sala raz po raz przerywała jego wystąpienie, nagradzając je głośnymi brawami.

    "Prezes TK nie prowadzi polityki"
    Kiedyś Twoi idole pisali tak
    -Wystąpienie Tow,Breżniewa,Bieruta,Gomułki itd. sala przerywała gromkimi brawami
    -Tow,Breżniew,Bierut,Gomułka skrytykował amerykański imperializm i poparł walkę władzy radzieckiej o pokój na świecie
    itp pierdoły znalazłeź szablony u tatusia w szufladzie czy zostały po wykładach Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu i Leninizmu?
    Jesteście już śmieszni walcząc o jeden z ostatnich bastionów który może zaszkodzić PiSowi .Ludzie mają głęboko w d...ie i Trybunał i jego obrońców.Widać już wasi wodzowie powoli godzą się z porażką tylko jeszcze kundelki ujadają chcąc przypodobać się panu.
    Zastanawiam sie czy wierzycie w te pierdoły które wypisujecie czy we krwi macie jak wasi ojcowie którzy w piątek na zebraniu partyjnym walczyli z Kościołem a w niedzielę zasuwali do kościoła w innej parafii żeby czasem sąsiad nie podpier...ił że towarzysz chodzi do kościoła.
    Dawniej na forum dyskutowano o lokalnych sprawach były naprawdę burzliwe dyskusje,mniej było polityki aż Bono hurtem nie zaczął zakładać wątków w których mozna by dołożyć PiSowi czy Kościołowi.Forum stało się miejscem w którym paru przegranych czy bojących sie o d...pę wyładowuje swoje frustracje.Większość ma gdzieś wasze wypociny. Ludzie mają swoje zdanie o sędziach i politykach.
    Gdy Walker i kilka innych osób przestaną odpowiadać na Wasze zaczepki to forum po prostu zdechnie.Po co komu kolejna GW w wersji elektronicznej?

    7 5 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Walker84 napisał/a:

    Tak jakby do tej pory nie było podwyżek wszystkiego.
    A paliwo mamy za to najtańsze od lat. O tym ile kasy zostaje w portfelu nie piszesz..

    Walker ?!
    A więc żyło nam się do tej pory za dobrze ?
    Dlatego wszystko trzeba spieprzyć ?

    Mamy droższe opłaty za konta bankowe.
    Najważniejsze stanowiska w Państwie obstawia się ludźmi bez kompetencji.
    Spółki Skarbu Państwa doi się na maksa - co spowoduje brak inwestycji i rozwoju.
    PiS wspiera w Polsce faszyzm i agresję wobec osób o poglądach innych niż dojna zmiana.
    Społeczeństwo oszukuje się przed wyborami a po wyborach wycofuje się z obietnic.
    Notariusz Duda przekłamuje historię Polski.
    Na skalę nigdy dotąd niespotykaną, pis obsadza media swoimi ludźmi - zwalniając dziesiątki dziennikarzy.
    Pis dzieli polaków na "gorszych" i "lepszych".
    Pis podnosi opłaty za prąd.
    Pis podnosi ceny paliw w tym lpg.
    Pis podnosi ceny żywności.
    Pis niszczy gospodarkę Polski.
    Pis podnosi składki zus dla prowadzących działalność.

    No i można tak długo wymieniać "zasługi" jakimi pis uraczył nasze społeczeństwo.

    Będziemy mieć masowe zwolnienia w szkolnictwie (ok 35 000 osób), górnictwie (ok 15 000 osób), poprzez wprowadzenie zakazu handlu w niedzielę kolejne (ok 50 000) .... aby żyło nam się DOJNEJ ZMIANIE lepiej.

    zdjecie

    7 12 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Walker84 napisał/a:

    Wielokrotnie sam tutaj pisałeś nieprawdziwe inf. i manipulowałeś czytelnikami.

    1.) SZYDŁO obiecuje, że nie zamknie kopalń.

    "Obiecują, że kopalnie nie będą zamykanie, nie będzie zwolnień, a po to żeby ratować branżę zostaną powołane konsorcja surowcowo - energetyczne, tak, by w pierwszej kolejności wykorzystywać polski węgiel."

    "Jeżeli po 25 października usiądziemy razem do stołu, wspólnie będziemy rozwiązywać problemy, to będziemy potrafili doprowadzić do tego, że polskie górnictwo będzie konkurencyjne i będzie się rozwijało, a miejsca pracy nie tylko będą utrzymane, ale będą powstawały nowe."

    a po kilku miesiącach (po wyborach):

    "Nawet sześć kopalni węgla może zostać zlikwidowanych, a to tylko część spółek z rządowej listy nierentownych zakładów górniczych - donosi "Dziennik Gazeta Prawna". Rząd zastanawia się teraz, jak przekazać tę decyzję opinii publicznej."

    Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3948045,beata-szydlo-w-katowicach-namawia-gornikow-do-glosowania-na-pis,id,t.html

    2.)

    Walker84 napisał/a:

    W Co z tego że obiecywał? J

    SZYDŁO okazała się kłamcą, której nie można ufać. Oszukała wyborców by sięgnąć po władzę. Nie dotrzymuje obietnic, oszukuje.

    Walker84 napisał/a:

    Wielokrotnie sam tutaj pisałeś nieprawdziwe inf. i manipulowałeś czytelnikami.

    Stwierdzenie faktów i rozliczanie władzy nie jest manipulowaniem.

    5 9 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Lukaszz napisał/a:

    1.) SZYDŁO obiecuje, że nie zamknie kopalń.

    "Obiecują, że kopalnie nie będą zamykanie, nie będzie zwolnień, a po to żeby ratować branżę zostaną powołane konsorcja surowcowo - energetyczne, tak, by w pierwszej kolejności wykorzystywać polski węgiel."

    "Jeżeli po 25 października usiądziemy razem do stołu, wspólnie będziemy rozwiązywać problemy, to będziemy potrafili doprowadzić do tego, że polskie górnictwo będzie konkurencyjne i będzie się rozwijało, a miejsca pracy nie tylko będą utrzymane, ale będą powstawały nowe."

    a po kilku miesiącach (po wyborach):

    "Nawet sześć kopalni węgla może zostać zlikwidowanych, a to tylko część spółek z rządowej listy nierentownych zakładów górniczych - donosi "Dziennik Gazeta Prawna". Rząd zastanawia się teraz, jak przekazać tę decyzję opinii publicznej."

    Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3948045,beata-szydlo-w-katowicach-namawia-gornikow-do-glosowania-na-pis,id,t.html

    2.) SZYDŁO okazała się kłamcą, której nie można ufać. Oszukała wyborców by sięgnąć po władzę. Nie dotrzymuje obietnic, oszukuje.

    Stwierdzenie faktów i rozliczanie władzy nie jest manipulowaniem.

    To nie są żadne fakty tylko twoje widzimisię. Podobnie jak ta liczba do zwolnienia. Powiedział ci tak gość siedzący w kieszeni u petrusa albo kogoś od donka.
    Ceny to rosną każdego roku. Nie wiem czy jest ci znane coś takiego jak inflacja. Tą tabelkę od tego troglodyty petrusa byś sobie podarował.
    Opłaty bankowe zawsze były i to za donka co kilka miesięcy.
    O tych "dziennikarzach" to nie ma co wspominać. Jeszcze mi powiesz że lis i kraśkowy to dziennikarze.
    Manipulowałeś tutaj wielokrotnie jak choćby z konfidentem bolkiem czy choćby liczbą osób na marszu kodziarzy.

    Mimo pokrzykiwań kilku takich jak ty manipulatorów rząd , Prezydent i Premier ma nadal ogromne poparcie. Karawana jedzie dalej i nie zatrzymacie tego !

    9 6 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    https://naforum.zapodaj.net/c2d5d70e0c24.png.html
    Czy wy uważacie ludzi za idiotów?
    Podatek handlowy wszedł w życie 1 września a ceny wzrosły już w sierpniu jeszcze przed jego wprowadzeniem?
    Czy jeżeli wasz wódz i guru co wypowiedź robi z siebie idiotę to myślicie że wszyscy nie potrafią czytać i nie mają swojego zdania?
    http://niezalezna.pl/85552-petru-nie-traci-formy-jego-slowa-o-procesie-kafki-podbijaja-internet
    Straszne rzeczy nas czekają przez PiS,tyle ludzi do zwolnienia ,zamknięte hipermarkety w niedzielę ,koniec świata.Kiedy w Niemczech czy Austrii rządził PiS że też i pozamykał hipermarkety w niedzielę?
    Czy wy jesteście idiotami czy innych macie za idiotów?

    7 6 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Walker84 napisał/a:

    Nie wiem czy jest ci znane coś takiego jak inflacja. Tą tabelkę od tego troglodyty petrusa byś sobie podarował.

    I znowu kłamiesz. OD dwóch lat nie było w Polsce inflacji.

    2014 - 0%
    2015 - (-)0,9 % deflacja (ceny liczone rok do roku były niższe !)

    Zanim coś napiszesz - doucz się. I nie powtarzać kłamstw !

    PIS TO KOLESIOSTWO NISZCZĄCE POLSKĘ ! DOJNA ZMIANA, KTÓRA MA SIĘ OBŁOWIĆ.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Inflacja_w_Polsce

    6 10 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Lukaszz napisał/a:

    I znowu kłamiesz. OD dwóch lat nie było w Polsce inflacji.

    2014 - 0%
    2015 - (-)0,9 % deflacja

    Zanim coś napiszesz - doucz się.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Inflacja_w_Polsce

    Ale od 25 lat finalnie była chyba nie ? Ceny rosną chyba nie ? To co mi tutaj z dwoma latami wylatujesz ?
    I skąd petrus wykombinował tą tabelkę ? W wawie są takie ceny. Jak kupowałem ostatnio tak samo jak z pół roku wcześniej większość produktów w tej samej cenie .

    9 6 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    I powiedz mi kolego łukaszku jak jest tak strasznie i tak źle to dlaczego ludzie dalej popierają ten Rząd i tego Prezydenta. A twój mentor petrus powoli się zawija.
    Ile ci płacą z gaży którą kazał rozdysponować Soros na Polskę ? Tak z czystej ciekawości ?

    9 6 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Walker84 napisał/a:

    I powiedz mi kolego łukaszku jak jest tak strasznie i tak źle to dlaczego ludzie dalej popierają ten Rząd i tego Prezydenta. A twój mentor petrus powoli się zawija.
    Ile ci płacą z gaży którą kazał rozdysponować Soros na Polskę ? Tak z czystej ciekawości ?

    Każdy może popierać kogo chce, ale pamiętaj CEBOC jest w rękach Pis.

    5 9 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Walker84 napisał/a:

    Ale od 25 lat finalnie była chyba nie ? Ceny rosną chyba nie ? To co mi tutaj z dwoma latami wylatujesz ?
    I skąd petrus wykombinował tą tabelkę ? W wawie są takie ceny. Jak kupowałem ostatnio tak samo jak z pół roku wcześniej większość produktów w tej samej cenie .

    Twoja teza że podniesienie cen w Polsce to wynik inflacji - okazał się kłamstwem.
    WYŻSZE CENY TO ZASŁUGA PIS.

    5 9 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Twoja teza że podniesienie cen w Polsce to wynik inflacji - okazał się kłamstwem.
    WYŻSZE CENY TO ZASŁUGA PIS.

    Kłamstwem jest to co ty tutaj piszesz .
    Przecież ceny rosną od 25 lat . To chyba logiczne ? Za Tuska przez 8 lat nie rosły ?
    A średnio Polacy nie zarabiają więcej niż przed rokiem ?
    U mnie w pracy były już podwyżki.

    10 6 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Każdy może popierać kogo chce, ale pamiętaj CEBOC jest w rękach Pis.

    Hahhhahha!! Śmieszny jesteś i podobni tobie. Z 2 lata temu podawaliście notowania bronka i donka z Cebosu a dzisiaj wam śmierdzi ten sam cebos.
    Można się przy was ładnie uśmiać :)
    Dlatego nie macie praktycznie żadnego poparcia bo jesteście niewiarygodni o czym tutaj pisałem już wielokrotnie.

    10 6 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Walker84 napisał/a:

    Kłamstwem jest to co ty tutaj piszesz .
    Przecież ceny rosną od 25 lat . To chyba logiczne ? Za Tuska przez 8 lat nie rosły ?
    A średnio Polacy nie zarabiają więcej niż przed rokiem ?
    U mnie w pracy były już podwyżki.

    Za czasów PO inflacja miała tendencję spadkową a w pewnym momencie po raz pierwszy od 40 lat miała wartość ujemną - co oznacza, spadek cen w PL.

    Dzięki pis ta tendencja się odwróciła - MAMY OBECNIE WZROST CEN.

    Walker84 napisał/a:

    A średnio Polacy nie zarabiają więcej niż przed rokiem ?

    Nie, obciążenia takie jak:

    a.) wzrost cen w sklepach,
    b.) wzrost cen paliw,
    c.) wzrost kosztów usług bankowych (http://www.polskieradio.pl/42/276/Artykul/1565672,Banki-szykuja-sie-na-nowy-podatek-Oplaty-w-gore )
    d.) wzrost obciążeń zusowskich dla prowadzących działalność
    e.) brak inwestycji i ucieczka kapitału z PL
    f.) inflacja
    g.) wzrost cen walut spowodowany nieudolną polityką pis

    powoduje, że w Polska zmierza ku gorszemu. Obecnie w PL liczy się kolesiostwo, kłamstwo i nepotyzm. Nie toleruje się innego zdania niż zdanie Kaczyńskiego, prezydent który miał być prezydentem wszystkich Polaków -fałszuj historię Polski, a Szydło wycofuje się z obietnic kampanii które wg. WALKERA są tylko kłamstwem i należy się liczyć z tym że rząd kłamie (bo to takie oczywiste).

    W normalnych czasach NIGDY Obajtek nie dostałby pracy w ARMIR.

    6 10 Cytuj
  • 4 wrz 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Za czasów PO inflacja miała tendencję spadkową a w pewnym momencie po raz pierwszy od 40 lat miała wartość ujemną - co oznacza, spadek cen w PL.

    Dzięki pis ta tendencja się odwróciła - MAMY OBECNIE WZROST CEN.

    Nie, obciążenia takie jak:

    a.) wzrost cen w sklepach,
    b.) wzrost cen paliw,
    c.) wzrost kosztów usług bankowych (http://www.polskieradio.pl/42/276/Artykul/1565672,Banki-szykuja-sie-na-nowy-podatek-Oplaty-w-gore )
    d.) wzrost obciążeń zusowskich dla prowadzących działalność
    e.) brak inwestycji i ucieczka kapitału z PL
    f.) inflacja
    g.) wzrost cen walut spowodowany nieudolną polityką pis

    powoduje, że w Polska zmierza ku gorszemu. Obecnie w PL liczy się kolesiostwo, kłamstwo i nepotyzm. Nie toleruje się innego zdania niż zdanie Kaczyńskiego, prezydent który miał być prezydentem wszystkich Polaków -fałszuj historię Polski, a Szydło wycofuje się z obietnic kampanii które wg. WALKERA są tylko kłamstwem i należy się liczyć z tym że rząd kłamie (bo to takie oczywiste).

    W normalnych czasach NIGDY Obajtek nie dostałby pracy w ARMIR.

    Co ty tutaj wypisujesz za farmazony. Może pod koniec PO była deflacja. Przez 8 lat to wyglądało całkiem inaczej.Wcześniej była zawsze inflacja. Było nawet gorzej bo siła nabywcza złotówki spadała w zastraszającym tempie.
    Reszta jest na zasadzie nie bo nie! Wzrost cen w sklepach był od zawsze. A z tymi paliwami znowu kłamiesz. Przecież paliwo jest tańsze o ok 2 złotych nisz 4-5 lat temu.
    Usługi bankowe regularnie kilka razy w roku rosły i tak było cały czas. Z choinki się urwałeś.

    12 7 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    A od kiedyz to dzialacze polityczni przesiaduja bezczynnie na forach? O czym to swiadczy niech sobie czytelnik odpowie. To wlasnie pokazuje jakimi politykami jestescie.Smieciowymi,niesamodzielnymi,czekajacymi na wytyczne od wodza.W zasadzie to funkcjonariuszami paryjnymi a nie politykami.

    Jest do zrobienia konkretna robota,po to ludzie glosowali na PiS.A co wy robicie?

    Obrona wartosci demokratycznych i prawdy- do niej powolani sa wszyscy Polacy jak zachodzi potrzeba. I wlasnie taka potrzeba mowienia prawdy nadeszla,,,,,

    5 10 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    A i powiedz mi gdzie był za PO ten spadek cen ? Bo coś chyba przeoczyłem.
    I dlaczego Obajtek nie może być szefem AIMIR-u jak jakiś Nowak bł ministrem infrastruktury czy much a sportu ? I on i ona wmontowali tam swoich koleżków z młodzieżówek platfromy i tym "sterowali" Dzieciaki po 20-22 lata. A dlaczego troglodyta i błazen który kompromituje się na każdym kroku petrus ma ciągoty do rządzenia w wy go jeszcze w tym popieracie?
    Obajtkowi nie wolno a tym błaznom wolno ?
    Tacy z was wolnorynkowcy i demokraci ..

    11 8 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    Ceny będą rosły, bo pln. będzie leciało na łeb na szyję, a paliwa, samochody, surowce, komputery, telefony itd, to wszystko za $.
    Ponieważ rząd się zadłuża na potęgę i do długu wcześniejszego dodaje swój, kto żyw ucieka z polskiej waluty i trwa wyprzedaż akcji, i zamiana na pewną walutę, w bankach są przewalutowania i firmy też zaczynają przechodzić w rozliczeniach na euro.

    To można zatrzymać tylko wzrostem PKB na 7%, ale to nam nie grozi. Grozi nam dług i jego obsługa.

    Auta sprzedawanego z niespłaconym kredytem, nikt nie kupi.
    A Grecy już pokazali, że można się zadłużać, tylko że oni maja euro i dla jego ratowania musieli sie na Greków wszyscy z rzucić.
    Na złotówke nikt nie bedzie się zrzucał, po prostu robotnik z Polski bedzie tanszy od Albańczyka i Chińczyka.

    Znowu będziesz robił az parę euro przy winogronach, tam nie zarobisz nawet na śniadanie, za to w Polsce będziesz paniskiem.

    Ale jakimi paniskami będą wtedy Angole? loda będą mieli zrobionego za 1 euro.

    6 10 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    A tak troszkę z innej beczki, żeby atmosferę rozładować i pośmiać się żeby walkerka wylew jaki albo zawał nie chwycił bo durną zmianę diabli by wtedy (albo jakie lewaki) zabrali.

    Jarosław Czembrowski, redaktor naczelny serwisu FilmPolski.pl, otrzymał od dwóch osób prośby, aby ich nazwiska zniknęły z opublikowanej "listy płac". Sprawa dotyczy filmu "Smoleńsk".

    "Wczoraj opublikowałem w serwisie 'listę płac' 'Smoleńska'. Zastanawiałem się, czy i kiedy pojawią się prośby i groźby, żeby usunąć ten tytuł z filmografii. Dziś rano czekały już na mnie dwie: 'Mam pilną sprawę. Proszę natychmiast usunąć informację, że grałem w 'Smoleńsku'" – pisze Czembrowski.

    Naczelny nie sprecyzował, czy chodzi o aktorów, czy członków ekipy, którzy pracowali na planie "Smoleńska".

    Film "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauzego o katastrofie lotniczej rządowego Tupolewa miał wejść do kin 15 kwietnia, kilka dni po szóstej rocznicy. Już w marcu pokazywano jego zwiastun, ale kwietniową premierę odwołano. Jako oficjalny powód tej decyzji podano brak środków do zakończenia produkcji. "Ze względu na dobro filmu Antoniego Krauzego pt. 'Smoleńsk' zmuszeni jesteśmy przesunąć datę jego premiery. Z uwagi na trudności przy realizacji filmu i stopień technologicznego skomplikowania, dodatkowy czas jest niezbędny, by przedstawić widzom w pełni ukończone dzieło" - głosiło oficjalne oświadczenie producenta Macieja Pawlickiego.

    Ostatecznie film wejdzie na ekrany kin 9 września.

    8 13 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    Niestety ten film dużo zarobi, bo będą na niego chodziło dużo młodzieży ze szkół, przez co film zostanie okrzyknięty mianem finansowego sukcesu.

    Z drugiej strony pewnie wiele osób pójdzie się pośmiać z polskiej kinematografii na którą idą pieniądze podatników, więc film pomimo śmiesznej fabuły odniesie sukces, chociaż recenzje będą same negatywne, ale kto patrzy na recenzje, ważne ile zarobi.

    7 11 Cytuj
  • 4 wrz 2016

    Jaroslaw filmu nie popiera.Ciekawe co takiego nie spodobalo sie wodzowi partyi, ze sie od niego odcina.
    Czy to ze byc moze w filmie ruskie nie detonuja bomby lub nie nawalaja z dzial przeciwlotniczych?
    Czy tez to ze Lechu nie wypowiada przed wejsciem na poklad slow: jam jest nowy Winkelried. Wiem ze moge polec pod ostrzalem wroga ale jesli polegne na polu bitwy,przeleje krew za narod.Tak mi dopomoz Bog. Amen.

    4 10 Cytuj
  • 5 wrz 2016

    Czy widział ktoś ten film?
    Jeżeli nie to o czym ta dyskusja?
    Znowu znalazł sie temat żeby dowalić PiSowi?
    Może załóżcie stronę "Dobić watahę" a tutaj poruszajcie lokalne tematy.

    9 5 Cytuj
  • 5 wrz 2016
    krowka123 napisał/a:

    Czy widział ktoś ten film?
    Jeżeli nie to o czym ta dyskusja?
    Znowu znalazł sie temat żeby dowalić PiSowi?
    Może załóżcie stronę "Dobić watahę" a tutaj poruszajcie lokalne tematy.

    Twoja wypowiedź to frustracja czy rozczarowanie pisem?

    3 9 Cytuj

Odpowiedz