Forum » Społeczeństwo "Dobra zmiana" PiS

• 24.06.2018 - 23:07
    Tak oceniając mecz Polska Kolumbia myślę, że te Orliki Tuska zupełnie nie zdały egzaminu , powinny być zbudowane o wiele wcześniej.
    Szybkie efekty mogą przynieść tylko strzelnice PiS. Tak że chłopaki z PiS, zamieniajcie szybko te Orliki na strzelnice.
    6 4 Cytuj Zgłoś
  • 29.06.2018 - 21:39
    4 Cytuj Zgłoś
  • 08.07.2018 - 16:08
    Jestem na krótkim urlopie, obok pani z Wrocławia.
    Najechało się do nas Ukraińców- mówi i na początku robili co im kazano, a teraz to jak uchodźcy z Morza Śródziemnego, tylko roszczenia i żądania, wszystko im się należy i za tyle co Polacy robić nie będą. Zgadują się na portalach w sprawie oczekiwań i nie schodzą poniżej własnych warunków.

Ciekawe, mówię bo Polacy budowali przyszłość USA i części Europy harując za psie pieniądze. Teraz dowiaduję się, że Ukraińcom Polacy płacą więcej niż rodakom, bo tamci mają taki apetyt. Nasi związani umową od lat, godzą się na wynagrodzenia z przed lat.

Myślę, że gdyby rząd zrównał wiek emerytalny mężczyzn i kobiet,
    Ukraińcy zarabiali by w Polsce, tyle co w średniobogatych państwach starej unii.

Myślę, że niedługo odkupią Przemyśl i wszystkie łemkowskie ziemie.
    Za pokolenie, będzie próba przyłączenia Podlasia i Bieszczad do Ukrainy, a język ukraiński powoli będzie wypierał język polski.
    5 1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz