Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 11 paź 2016
    Endrju napisał/a:

    Litości... Profesorowie po podstawówce. Ja myślę, że główną winę ponoszą żłobki i przedszkola!

    Tak, po 8 klasach podstawówki uzyskiwano tytuł profesora. Chyba, że ty taki masz...
    Nie kompromituj się

    2 3 Cytuj
  • 11 paź 2016

    A według mnie najlepsze jest to że Pan Broniarz i większość była przeciw gimnazjom gdy je wprowadzano a teraz żeby dowalić PiSowi są przeciw.Tu nie chodzi o dzieci ani zwykłych nauczycieli chodzi po prostu o to że przy okazji reformy PiS wymieni większość dyrektorów i tu jest pies pogrzebany.Straszy się zwolnieniami mając za idiotów większość-jak mają być zwolnienia gdy ilość dzieci sie nie zmieni?

    2 2 Cytuj
  • 11 paź 2016

    Może jednak z powrotem do obronności...

    W 2007 roku rząd PIS SPRYWATYZOWAŁ zakład PZL Mielec i oddał w ręce Amerykanów po zaniżonej cenie a teraz Macierewicz bez przetargu zleca im produkcję kilku śmigłowców dla wojska. W zeszłym tygodniu wyszły na jaw powiązania Macierewicza z byłym senatorem USA a teraz lobbystą koncernów, które były i są właścicielami Sikorsky Aircraft właściciela zakładu w Mielcu. Przypadek? Nie sądzę.

    Oferowany Polsce Black Hawk S-70i jest chyba cywilna maszyną - ewentualne uzbrojenie i wojskową awionikę trzeba dokupić od rządu USA, już bez przetargu ale po cenie per sztuka o wiele wyższej niż za oferowanego "karalucha". O tym, że BH S-70i jest mniejszy i nie spełnia wymagań ani SAR ani wojsk specjalnych nie warto przecież mówić, bo i tak trzeba kupić amerykański sprzęt a oni nas za to obronią przed złym ruskim

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-zerwany-kontrakt-ws-caracali-airbus-wydaje-oswiadczenie,nId,2288696#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

    3 1 Cytuj
  • Andrzej 11 paź 2016
    pan Kracy napisał/a:

    Tak, po 8 klasach podstawówki uzyskiwano tytuł profesora. Chyba, że ty taki masz...
    Nie kompromituj się

    Ale to Ty się kompromitujesz, zwalając całą winę na brak 8 klasowej podstawówki.

    A jeśli chodzi o mój tytuł naukowy... Pisałem już o tym na forum - nie jestem profesorem.

    3 3 Cytuj
  • 11 paź 2016

    No jak was śmigłowce nie interesują to może TVpis i jego rzetelna propaganda.......

    "Wiadomości" lustrują uczestnika protestu nauczycieli. Gdyby wiedzieli, co robił w w PRL-u...

    Ten sam człowiek protestował z nauczycielami, przeciwko zakazowi aborcji i w obronie praw zwierząt - podały "Wiadomości " TVP. Reporterzy ukryli jednak m.in. fakt, że jest on przewodniczącym partii Zielonych.

    „Wiadomości” wyemitowały materiał dotyczący protestu nauczycieli. To jednak nie organizatorzy zostali najbardziej skrytykowani przez reporterów programu. Kozłem ofiarnym został pewien tajemniczy uczestnik manifestacji. Usłyszeliśmy:

    Manifestacja nauczycieli w Warszawie dla niektórych stała się kolejną okazją do pokazania się na antyrządowym proteście. W tłumie twarze, które oglądaliśmy na innych manifestacjach

    Nawet w obronie praw zwierząt

    W tym czasie na ekranie pojawił się profil na Facebooku i kolejne zdjęcia. Lustrowany działacz brał udział w: marszu kobiet, Buncie Ciał przed Sejmem, protestach KOD-u, marszu równości, proteście artystów, a nawet - podkreślał z oburzeniem reporter - w obronie praw zwierząt w cyrkach.

    Niedługo później na antenie TVP, w programie „W tyle wizji”, pojawiły się szyderstwa

    Marcin Wolski: Ten pan wygląda jak Karol Marks, gdyby nie był dokarmiany przez Engelsa. Rafał Ziemkiewicz: Nie wiadomo, czy nie jest inkarnacją

    Karta opozycyjna

    Pokazaną w „Wiadomościach” osobą był Marek Kossakowski. Reporter TVP nie wspomniał o tym, że Kossakowski jest współprzewodniczącym Partii Zieloni, a w okresie PRL był działaczem opozycyjnym. Współpracował m.in. z KSS KOR czy Niezależną Oficyną Wydawniczą, prowadził kolportaż wydawnictw podziemnych i udostępniał własne mieszkanie na potrzeby wydawnicze. W stanie wojennym, między 17 grudnia 1981 a 20 lipca 1982 był internowany w ośrodku odosobnienia na warszawskiej Białołęce.

    O zasługach przewodniczącego Zielonych może świadczyć jego biogram w „Encyklopedii Solidarności”.

    Dominik Uhlig z "Gazety Wyborczej" żartował natomiast, że reporter "Wiadomości" wykonał słaby research. Nie wspomniał bowiem o tym, że bohater materiału pracował przed laty w "Wyborczej".

    Po emisji materiału Kossakowski podziękował wszystkim za wyrazy solidarności. „Informuję, że najbliższa demonstracja, na której też będę zaczyna się za godzinę” - napisał. Tam spotkał go reporter Gazeta.pl:

    Polityk zdaje się nie przejmować lustracją. - Tak, my Zieloni uczestniczymy we wszystkich demonstracjach. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie powinniśmy być - mówi

    2 1 Cytuj
  • 11 paź 2016
    t-34 napisał/a:

    Może jednak z powrotem do obronności...

    W 2007 roku rząd PIS SPRYWATYZOWAŁ zakład PZL Mielec i oddał w ręce Amerykanów po zaniżonej cenie a teraz Macierewicz bez przetargu zleca im produkcję kilku śmigłowców dla wojska. W zeszłym tygodniu wyszły na jaw powiązania Macierewicza z byłym senatorem USA a teraz lobbystą koncernów, które były i są właścicielami Sikorsky Aircraft właściciela zakładu w Mielcu. Przypadek? Nie sądzę

    Masz rację, PiS przegina. Ale może nie tak jak poprzednicy?

    Fundacja wieloletniej wiceszefowej sejmowej komisji obrony narodowej z PO, Jadwigi Zakrzewskiej, otrzymywała wsparcie nie tylko od państwowych firm zbrojeniowych, ale także prywatnych przedsiębiorstw starających się o gigantyczne zamówienia dla polskiej armii. Z fundacją współpracował również francusko-niemiecki koncern Airbus, producent śmigłowców wielozadaniowych Caracal.

    [i]Kiedy za rządów PO-PSL MON zadecydował o wyborze Caracali, Marcin Kierwiński, był szefem gabinetu politycznego premier Ewy Kopacz. Sam przez kilka lat pracował dla jednej ze spółek Airbusa – PZL Okęcie. Z informacji „Gazety Polskiej Codziennie” wynika, że ta sama firma sponsorowała kampanię „Rock Niepodległości” pod patronatem prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jej organizatorem była m.in. spółka należąca do Łukasza Zakrzewskiego, syna byłej poseł PO Jadwigi Zakrzewskiej, która zajmowała się kwestiami obronności, a kiedyś była bliską współpracownicą Komorowskiego.

    Z kolei fundację, której szefowała Zakrzewska, wspierała firma Airbus. Na jednej z aukcji członek zarządu polskiej spółki należącej do Aibusa wylicytował tzw. fotel prezydencki.[/i]

    2 3 Cytuj
  • 11 paź 2016
    Endrju napisał/a:

    Ale to Ty się kompromitujesz, zwalając całą winę na brak 8 klasowej podstawówki.

    A jeśli chodzi o mój tytuł naukowy... Pisałem już o tym na forum - nie jestem profesorem.

    No sorry, Winnetou, ale jak pani z wyższym wykształceniem mówi, że Włosi i Rzym jest wyżej na północ Europy niż Norwegia to ja już wymiękam. No ale w klasie, w której ja miałem geografię to ta pani miała przygotowywanie się do kolejnego z egzaminów (do gimnazjum?)

    2 3 Cytuj
  • 11 paź 2016

    Tyle się dzieje w tej "dojnej zmianie", że nie wiadomo już o czym pisać.....

    Kiedyś nasz ukochany towarzysz walker albo inny pisowczyk pisał na, że demokracja ma się dobrze, bo przecież możemy chodzić na manifestacje i protestować więc o co nam chodzi ????

    A tu masz !!!! Czyżby Solidarność zaczęła przechodzić na drugą stronę płotu tam gdzie stało ZOMO ????

    Prokuratura sprawdza, kto organizował "czarny protest"

    W ramach czynności sprawdzających gdańska Prokuratura Okręgowa wystąpiła do Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy o wskazanie organizatorów tamtejszego "czarnego protestu". Zrobiono to po zawiadomieniu "S", że do promocji protestu bezprawnie użyto znaku związku.

    O skierowaniu zapytania dotyczącego organizatorów "czarnego protestu" w stolicy poinformowała PAP we wtorek rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Tatiana Paszkiewicz.
    Reklama

    Rzecznik wyjaśniła, że zapytanie było efektem zawiadomienia złożonego przez KK NSZZ "S", dotyczącego "nieuprawnionego wykorzystania znaku słowno-graficznego" związku do promocji odbywającego się w stolicy 3 października "czarnego protestu".

    Złożenie takiego zawiadomienia potwierdził w rozmowie z PAP rzecznik prasowy przewodniczącego KK NSZZ "S" Marek Lewandowski. Wyjaśnił, że grafikę, w której użyto logo "S", można było znaleźć w internecie.

    Grafika ta nawiązuje do plakatu "W samo południe" (autorstwa Tomasza Sarneckiego) zachęcającego do głosowania w wyborach 4 czerwca 1989 roku. W pracy Sarnowskiego nawiązującej do słynnego westernu pojawił się cień Garego Coopera, ściskającego w prawej dłoni, zamiast colta, kartkę do głosowania, a w tle umieszczono logo "Solidarności" (jego twórcą jest Jerzy Janiszewski).

    W grafice służącej promocji "czarnego protestu" także pojawia się logo "S", ale - zamiast postaci Coopera - umieszczono w niej sylwetkę kobiety w spódnicy i w kowbojskim kapeluszu na głowie.

    Paszkiewicz poinformowała także, że - w ramach czynności sprawdzających, we wtorek śledczy przesłuchali też przedstawiciela związku.

    "Czarne protesty" odbyły się 3 października w wielu miastach Polski. Były one wyrazem sprzeciwu wobec możliwości zaostrzenia przepisów dotyczących aborcji. W manifestacji w Warszawie - jak szacują służby porządkowe - wzięło udział w kulminacyjnym momencie ok. 17 tys. osób.

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-prokuratura-sprawdza-kto-organizowal-czarny-protest,nId,2289225#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

    5 2 Cytuj
  • 12 paź 2016

    Tak, sprawdzaja, kilka tysiecy osob przyznalo sie juz do zorganizowania protestu - "Uprzejmie donosze, ze to ja organizowalam czarny protest" :-D.

    W sprawie smiglowcow, no nie rozumiem tej pokretnej logiki, czyli co nie ma jeszcze dostatecznej decyzji czy jak? Moze powinni przy tym calym zamieszaniu jeszcze raz rozpisac przetarg i przejrzyscie ale bardzo sprawnie poprowadzic procedure. Maciar dal d.py i tyle ,,,,

    <W informacji, którą uzyskał dziennikarz RMF FM w Ministerstwie Obrony Narodowej napisano, że dopiero rozważany jest wybór trybu dokonania takiego zakupu. Jak zapewniono, ma być zgodny z zasadami wydawania środków publicznych, ale także musi gwarantować, że "kolejne lata nie zostaną zmarnowane na prowadzenie długotrwałych procedur przetargowych".Resort przypomina, jakie możliwości przewiduje prawo zamówień publicznych - czyli przetarg, negocjacje lub zakup z wolnej ręki. Dodaje też, że w sytuacjach uzasadnionych względami bezpieczeństwa państwa możliwa jest rezygnacja ze stosowania tej ustawy. Oznacza to tyle, że wszelkie scenariusze są możliwe. MON informuje także, że rozmowy dotyczące zakupu śmigłowców prowadzone są z producentami, którzy mają zakłady w Polsce, ale nie wyklucza też podjęcia negocjacji z podmiotami zagranicznymi>

    4 1 Cytuj
  • 12 paź 2016
    prywatnie napisał/a:

    Tak, sprawdzaja, kilka tysiecy osob przyznalo sie juz do zorganizowania protestu - "Uprzejmie donosze, ze to ja organizowalam czarny protest" :-D.

    W sprawie smiglowcow, no nie rozumiem tej pokretnej logiki, czyli co nie ma jeszcze dostatecznej decyzji czy jak? Moze powinni przy tym calym zamieszaniu jeszcze raz rozpisac przetarg i przejrzyscie ale bardzo sprawnie poprowadzic procedure. Maciar dal d.py i tyle ,,,,

    <W informacji, którą uzyskał dziennikarz RMF FM w Ministerstwie Obrony Narodowej napisano, że dopiero rozważany jest wybór trybu dokonania takiego zakupu. Jak zapewniono, ma być zgodny z zasadami wydawania środków publicznych, ale także musi gwarantować, że "kolejne lata nie zostaną zmarnowane na prowadzenie długotrwałych procedur przetargowych".Resort przypomina, jakie możliwości przewiduje prawo zamówień publicznych - czyli przetarg, negocjacje lub zakup z wolnej ręki. Dodaje też, że w sytuacjach uzasadnionych względami bezpieczeństwa państwa możliwa jest rezygnacja ze stosowania tej ustawy. Oznacza to tyle, że wszelkie scenariusze są możliwe. MON informuje także, że rozmowy dotyczące zakupu śmigłowców prowadzone są z producentami, którzy mają zakłady w Polsce, ale nie wyklucza też podjęcia negocjacji z podmiotami zagranicznymi>

    Nie bredźcie już o organizacji protestu bo tutaj nie chodzi o protest tylko o wykorzystanie słynnego logo Solidarności i to kto to wykorzystał przecież się da łatwo sprawdzić a nawet chyba już jest ta osoba/osoby znana.
    Jak dla mnie to nic nie szkodzi. Chcieli się bawić w politykę kosztem kobiet mogą oberwać z tej strony. Jest śmiesznie. W zasadzie też by mi się nie podobało żeby mi ktoś ukradł znaczek firmowy i paradował na protestach z feministkami -idiotkami i takimi jak wandzia N. co to dostaje kasę od firm produkujących środki antykoncepcyjne.

    1 6 Cytuj
  • 12 paź 2016

    Tylko naiwniak da sobie wmowic ze ziebro nie szuka odwetu, ale g.no zrobi. Panie, szalency z tej partyi,,,
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/internauci-donosza-na-siebie-ws-czarnego-poniedzialku,683260.html

    Ps. ciagle nie rozumiem co bedzie z helikopterami ;)

    6 1 Cytuj
  • 12 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Nie bredźcie już o organizacji protestu bo tutaj nie chodzi o protest tylko o wykorzystanie słynnego logo Solidarności i to kto to wykorzystał przecież się da łatwo sprawdzić a nawet chyba już jest ta osoba/osoby znana.
    Jak dla mnie to nic nie szkodzi. Chcieli się bawić w politykę kosztem kobiet mogą oberwać z tej strony. Jest śmiesznie. W zasadzie też by mi się nie podobało żeby mi ktoś ukradł znaczek firmowy i paradował na protestach z feministkami -idiotkami i takimi jak wandzia N. co to dostaje kasę od firm produkujących środki antykoncepcyjne.

    W końcu trzeba to powiedzieć........człowiek, który tak nazywa kobiety (nieważne czy feministki,czy zakonnice, czy poseł Pawłowicz) zachowuje się po prostu jak CHAM i tyle........

    6 2 Cytuj
  • 12 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Nie bredźcie już o organizacji protestu bo tutaj nie chodzi o protest tylko o wykorzystanie słynnego logo Solidarności i to kto to wykorzystał przecież się da łatwo sprawdzić a nawet chyba już jest ta osoba/osoby znana.
    Jak dla mnie to nic nie szkodzi. Chcieli się bawić w politykę kosztem kobiet mogą oberwać z tej strony. Jest śmiesznie. W zasadzie też by mi się nie podobało żeby mi ktoś ukradł znaczek firmowy i paradował na protestach z feministkami -idiotkami i takimi jak wandzia N. co to dostaje kasę od firm produkujących środki antykoncepcyjne.

    Logo solidarność towarzyszu zostało opatentowane rok temu.
    Znak graficzny z kobietą i logiem S. powstało wcześniej.
    Wszystko w temacie.

    http://znakitowarowe-blog.pl/solidarnosc-chroniona-znakiem-towarowym/

    www.misiewicze.pl

    7 1 Cytuj
  • 13 paź 2016

    CETA. A PiS mial dbac o polski interes.Kolejny slogan bez pokrycia?
    http://fakty.interia.pl/raporty/raport-ceta/aktualnosci/news-ceta-rzad-nie-chce-znalezc-sie-na-celowniku,nId,2289556

    Tu zapis debaty z udzialem profesorow UJ: https://m.youtube.com/watch?v=m5Spau6ngZk

    4 1 Cytuj
  • 13 paź 2016

    No to już nawet prawicowe pieski plują na pis..... (pewnie to ci z drugiego sortu lup dzieci esbeków).

    Przemysław Wipler u Pawła Lisickiego: zapisywałem się do PiS Zyty Gilowskiej
    - Zapisywałem się do PiS Zyty Gilowskiej, które składkę rentową obniżyło z 13 do 6 proc., zlikwidowało trzeci próg podatkowy, a drugi podniosło tak, że niecałe 3 proc. Polaków jest w drugim progu. To była partia, która wtedy obniżała i uproszczała podatki, obniżała koszta pracy. Obecna polityka jest 180 stopni w drugą stronę - stwierdził w programie "WP rozmowa" wiceprezes partii Wolność Przemysław Wipler.
    Wipler ocenił, że jeśli wicepremier Mateusz Morawiecki będzie pracował tak, jak podczas ostatniego roku, to "zostaną po nim tylko ładne slajdy, robione przez najlepsze firmy doradcze na świecie". - Nic więcej. I zero realnych zmian w gospodarce - stwierdził.

    Marcin Kierwiński u Kamili Baranowskiej o jednolitym podatku: kolejny pomysł na to, by Polacy pod płaszczykiem, że coś dostaną, zapłacili więcej
    Jego zdaniem, Morawiecki został obciążony gigantycznymi kompetencjami i będzie swoją twarzą odpowiadał za "tragiczny dla Polski" program ujednoliconego podatku. - Będzie on bardzo szczelny, wysoki i antymotywacyjny dla setek tysięcy polskich przedsiębiorców, którzy będą przenosić swoją działalność za granicę. Znam ludzi, którzy prowadzą kancelarie adwokackie, małe firmy produkcyjne, usługowe. Oni teraz mówią: gdybym wiedział, to bym zagłosował wtedy na was - mówił Wipler.

    Przypomniał, że mniej więcej 1/3 osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, zagłosowała na PiS. - Prawie wszystkich tych ludzi, z ich rodzinami, z dużą częścią ich pracowników, ta formacja straci. Mam nadzieję, że będzie jak w Anglii. Gdy premier Cameron podniósł podatek VAT, były demonstracje na 150 tys. osób - dodał Wipler.

    Wipler skomentował również reformę podatkową PiS, mówiąc, że najbardziej uderzy ona w młodych pracowników, pracujących na umowy zlecenie i umowy o dzieło.

    - Jeżeli zostaną one tak samo oskładkowane, opodatkowane jak umowa o pracę, to same regulacje kodeksu pracy, które dają pewną większą elastyczność, będą różnicowały te umowy. Nie będzie tak dużej dyskryminacji umów o pracę względem innych umów. Wszystkie będą dyskryminowane bardzo wysokim podatkiem - mówił gość "WP rozmowy"

    Pytany o potencjalne powody takiej decyzji, Wipler wskazał, że w budżecie "dramatycznie brakuje pieniędzy", np. na "500 plus".

    - Niestety realizowane są obietnice, które sprawiły, że wyszedłem z PiS. Doskonale pamiętam jak w marcu trzy lata temu na spotkaniu w Sierpcu Jarosław Kaczyński powiedział, że nie może być tak, żeby z tytułu tej samej pracy jeden płacił 19 proc., drugi 32 proc. Zapowiedział wtedy, że zlikwiduje podatek liniowy dla małych, średnich przedsiębiorców. Bo ci duzi płacą go już dawno za granicą - kontynuował Wipler, po czym dodał: - Ci mali, to ostatni silnik, na którym leci polska gospodarka. I ten silnik, z tego samolotu o nazwie "polska gospodarka", przez panów Kowalczyka, Morawieckiego i obecną większość ma zostać odstrzelony. Zadzwonił do mnie wtedy rzecznik Adam Hofman i powiedział: - Przemek, idziesz dzisiaj do Polsatu, lepiej nic nie mów o tym co myślisz o tych propozycjach w Sierpcu, bo nie wystąpisz z PiS, tylko wylecisz.

    4 1 Cytuj
  • 13 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Logo solidarność towarzyszu zostało opatentowane rok temu.
    Znak graficzny z kobietą i logiem S. powstało wcześniej.
    Wszystko w temacie.

    http://znakitowarowe-blog.pl/solidarnosc-chroniona-znakiem-towarowym/

    www.misiewicze.pl

    Towarzyszu komsomolcu i sam potwierdziłeś że mogą się o to sądzić . Już pomijam fakt że każdy dureń wie że logo solidarności powstało z kilkadziesiąt lat temu a to z kobietą na czarno zostało od niego zerżnięte w ostatnim czasie i przecież nie jest na odwrót.
    A gdzie tam jest napisane że znaczek z kobietą i logiem solidarności został zarejestrowany wcześniej ?

    2 7 Cytuj
  • 13 paź 2016

    Świat według walkera:
    każda kobieta przeciw pis to idiotka, a każdy facet to dureń........

    4 2 Cytuj
  • 13 paź 2016

    Widocznie oglada: swiat wedlug Kiepskich :-d

    3 2 Cytuj
  • 14 paź 2016

    Jak donosi RMF Airbus obiecywal 6 tys. miejsc pracy. Negocjacje uwalila strona polska bo zazadala... Zreszta poczytajcie: http://fakty.interia.pl/polska/news-rmf-airbus-potwierdza-informacje-dot-negocjacji-byla-oferta-,nId,2290514

    3 2 Cytuj
  • 14 paź 2016

    Na całym świecie Airbus Helicopters zatrudnia w sumie 22 000 pracowników we wszystkich swoich firmach a w Polsce miałby stworzyć 6000 miejsc pracy dla dostarczenia 60 śmigłowców?Wyszliby jak Zabłocki na mydle.Jak można wierzyć w takie brednie.
    https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.airbushelicopters.com/&prev=search

    2 7 Cytuj
  • 14 paź 2016

    Sikorski i Augusta zakłady już mają i nie otwierali je na potrzeby kontraktu z Polską.
    Airbus miał otworzyć swoje zakłady w Polsce na potrzeby kontraktu i do produkcji eksportowej.

    Jeżeli w Polsce jest Opel a wojsko (policja) kupuje samochody od mercedesa, to nie znaczy, że opla zamykają, to znaczy że mercedes dodatkowo zainwestuje w Polsce i będzie jedno i drugie.

    Zakup Sikorskiego bez negocjacji, jest taki jakby Biedronka kupowała towary z Lidla.

    7 2 Cytuj
  • 14 paź 2016

    Już nikt nie pamięta jak poprzedni rząd szukał oszczędności nawet na nieboszczykach i jakoś nie powstawały wtedy KODY czy czarne marsze które w tym akurat wypadku pasowały jak ulał do sytuacji.
    http://www.se.pl/wiadomosci/polska/rzad-donalda-tuska-obniza-zasiek-pogrzebowy_155160.html
    Teraz rząd daje 500 na dziecko i jest wielki raban.Czy to nie dom wariatów?Tamci zabierali i było cacy a ci dają i jest źle?
    Tylko że tamci zabierali biednym aby wyrównać to co ukradli bogaci na podatkach a ci dają biednym przy okazji pilnując aby tamci nie rabowali.
    Ale jak zwykle głupia krowa pisze pier...ły.

    2 5 Cytuj
  • 14 paź 2016

    Nie daja ze swoich, tylko pozyczaja. Nie zgadzam sie zeby ktos bral kredyt na moj rachunek. Polacy wybrali demokratycznie,szanuje wybor i ponosze konsekwencje we wzroscie zadluzenia panstwa per capita,co nie znaczy ze sie z tym zgadzam.

    Do mnie nic nie wraca - 500+ nie biore, podwyzszaja mi podatki,rosnie cena energii,lada chwila moze buchnac cena lpg,do tego obowiazkowy abonament RTV i skok kosztu zuzycia wody. Mam prawo wolac hurra?!

    2 2 Cytuj
  • 14 paź 2016
    krowka123 napisał/a:

    Na całym świecie Airbus Helicopters zatrudnia w sumie 22 000 pracowników we wszystkich swoich firmach a w Polsce miałby stworzyć 6000 miejsc pracy dla dostarczenia 60 śmigłowców?Wyszliby jak Zabłocki na mydle.Jak można wierzyć w takie brednie.
    https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.airbushelicopters.com/&prev=search

    Otóż to. Tylko kretyn może w coś takiego uwierzyć. Może oni mówili o miejscach pracy w .. Francji :)
    Kolejny gość wyżej porównuje produkcję aut osobowych i ich zbyt z produkcją specjalistycznego śmigłowca dla wojska.
    Jak już kiedyś pisałem kabarecik ..

    3 6 Cytuj
  • 15 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Ot óż to. Tylko kretyn może w coś takiego uwierzyć. Może oni mówili o miejscach pracy w .. Francji :) Kolejny gość wyżej porównuje produkcję aut osobowych i ich zbyt z produkcją specjalistycznego śmigłowca dla wojska. Jak już kiedyś pisałem kabarecik ..

    Sam jesteś kretynem. PIS zerwaniem przetargu wysłał wiadomość do świata biznesu że Polska jako państwo jest nieprzewidywalnym partnerem.

    Biznes militarny jest połączony z polityką. PIS zamiast tworzyć sojusze tylko je burzy. Szkodnik polityczny do potęgi. Tego to chyba tylko ich ciemnny elektorat nie widzi.

    http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/533270,airbus-nie-startuje-przetarg-na-samoloty-dla-polskich-vip-ow-vip-uplynal-termin.html

    3 2 Cytuj

Odpowiedz