Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 20 paź 2016

    [cytat=Walker84]To twój kumpel z ekipki mnie tutaj obraził wyzywając od kretynów a potem imputując mi słowa których nie napisałem próbował obrzydzić na forum. Taka jest wasza filozofia. Obrzucić kogoś szambem a nuż się coś przyklei i będzie się smród ciągnął długo . Dokładnie jak już kiedyś wspominałem technika jak u bolszewików.

    Faktycznie walker nigdy nie nazwał kobiet idiotkami..............

    28.05.2016 - 15:03 Jego wnuczka niestety jest idiotką albo dostała zlecenie żeby tak mówić ....
    TO O WNUCZCE PILECKIEGO

    14.05.2016 - 16:07 To nie są kobiety tylko ok. 300 jakiś lewackich idiotek.
    TO O FEMINISTKACH

    17.05.2016 - 20:04 Nie zwykłego idiotę. Bo tylko idiota może porównywać dzisiejszą sytuację z Stanem wojennym. ...........................Dlatego stwierdzam że jest idiotą ewentualnie dostał zlecenie i je wykonał.
    TO ..(nie pamiętam o kim a nie chce mi się szukać)

    Więc faktycznie czego my się czepiamy ??????

    2 3 Cytuj
  • 20 paź 2016

    Coz, trzeba patrzec na dzialania i je oceniac a dyskusje z trollami oplacanymi przez Jaroslawa to mozna o zadek rozbic.

    Co mnie dzis poruszylo? Otoz, slowo sie rzeklo - w Dzienniku TVP (celowo przytaczam nazewnictwo z PRLu) padlo haslo "repolonizacja mediow". I znow ciekawa sprawa, ze teraz przeszkadza to tym ludziom, ktorzy swoje 3 grosze w wyprzedaz naszych mediow wlozyli. A dlaczego teraz przeszkadza - nietrudno sie domyslic... Przykladow pewnie jest wiecej, ja pozwole sobie zacytowac komentarz internetowy:

    <Ależ, przypomnę uprzejmie, prasę polską po rozparcelowaniu RSW Prasa Książka Ruch przede wszystkim dostała "Solidarność". I wszystko śpiesznie przehandlowała. Najpierw Francuzom, żeby nie wyglądało na to, że Niemcom, ale docelowo tak to zaplanowano.
    O zdolnościach prasowych posolidarnościowych speców najwięcej mówi przykład Jarosława Kaczyńskiego, który jako naczelny położył tygodnik "Solidarność" a potem - do spółki między innymi z Czabańskim - przejął Exspress Wieczorny, dochodowy i czytany, w atmosferze nigdy nie rozliczonych przekrętów na korzyść własnej partii położył pismo i półtrupa sprzedał właśnie zagranicznemu, szwajcarskiemu wydawcy.
    Czy wszyscy już potracili pamięć?>

    Zas ponizej link do starszego juz artykulu, ciekawego bo dajacego poglad na imperium Jaroslawa.. Troche szerzej, nie tylko o prasie,,,
    http://natemat.pl/119717,prywatna-republika-jaroslawa-kaczynskiego-firma-srebrna-ktora-chce-zbudowac-wiezowiec-to-finansowe-zaplecze-pis

    5 4 Cytuj
  • 21 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    To twój kumpel z ekipki mnie tutaj obraził wyzywając od kretynów a potem imputując mi słowa których nie napisałem próbował obrzydzić na forum. Taka jest wasza filozofia. Obrzucić kogoś szambem a nuż się coś przyklei i będzie się smród ciągnął długo . Dokładnie jak już kiedyś wspominałem technika jak u bolszewików.

    Zapomniałeś dodać że do tego agresywnym. Moje określenie ciebie jest adekwatne do twojego stylu pisania tutaj i jest bezpośrednia odpowiedzią na to co tutaj wyrabiasz. Renomę sobie na tym forum już wyrobiłeś.

    Manipulację to ty uprawiasz. Myślisz że jak w jednym kontekście napiszesz: feministki, idiotki, szmaty, czarny marsz. Takie rzeczy to sobie możesz sugerować swojemy ciemnemu elektoratowi

    Rozczaruje cie, nie należę do żadnej ekipki, nie znam nikogo z tego forum, nie należę do żądnej parti i nikt mi nic nie płaci. Jeszcze kilka lat temu dopingowałem PISowi. Dziś między innymi dzięki takim osobom jak ty wiem że do PIS należą ludzie u których z psychiką jest coś nie tak.

    7 3 Cytuj
  • 21 paź 2016

    19 października 2016, 09:55
    <Mamy chaos. Każdy dzień przynosi nowe informacje i to się staje kompletnie niepoważne. Minister Macierewicz najpierw powiedział, że kupuje Black Hawki, później był śmigłowiec polsko-ukraiński, wczoraj zakup w pilnej potrzebie. Dwa fakty są niezaprzeczalne. Stracono rok - trzeba było w styczniu, lutym zamknąć sprawę z Airbusem, a nie ciągnąć negocjacje. Druga twarda informacja - z 13,5 mld zł przeznaczonych na śmigłowce, wydanych będzie miliard. Czyli 12,5 mld na inne potrzeby - obronę terytorialną Macierewicza albo premier Morawiecki, też aktywny w tym procesie, parę miliardów weźmie. Mamy stracony rok i śmigłowce za miliard, czyli zupełnie coś innego niż wojsko potrzebowało - mówił w programie "WP rozmowa" były szef MON Tomasz Siemoniak>

    5 2 Cytuj
  • 21 paź 2016

    Tego się nie spodziewałem. Krzysztof Ziemiec prezenter wiadomości, publicysta "wPolityce"
    twarz TVP_PIS, krytykuje "dobrą zmianę"...

    No to teraz będzie wypowiedzenie, hejt, wyzywanie od sbekow, ormowcow, kodowcow, lewicowców itd.
    Coś na wzór wiązki którą nam Walker puszcza za każdym razem jak coś napiszemy.

    --------------------------------
    Ziemiec: Pycha, rewanżyzm, wyrzynanie "obcych"

    "Zaczęło się po ubiegłorocznych wyborach od ostentacyjnie demonstrowanego poczucia wyższości zwycięzców, a nawet pychy, która nadeszła zadziwiająco szybko. Równie szybko pojawił się polityczny rewanżyzm, choć oczywiście nie wszędzie, bo obóz rządzący nie jest jednolity i spójny" - pisze Ziemiec. Dodaje, że szybko okazało się, że dla pokonanych "nie ma miłosierdzia".

    "Zamiast tego mamy wyrzynanie &#039;obcych&#039; i zagarnianie kolejnych przestrzeni przez &#039;swoich&#039;. Nastąpił szturm ludzi związanych z władzą na lukratywne i wpływowe stanowiska (zjawisko tzw. Misiewiczów) - co gorsza, wielu polityków rządzącej partii nie widzi nic w tym złego. Czy w ten sposób działać powinno ugrupowanie obiecujące realną zmianę, także etyczną? Taki styl musiał wyborców zwycięskiej partii zaboleć, i to bardzo" - twierdzi.

    "Władza otacza się ludźmi niedouczonymi, ale pokornymi"
    Zdaniem prezentera "Wiadomości" rządzący nie mają żadnej propozycji dla "normalsów", a więc np. "ekspertów bez partyjnych legitymacji czy koneksji". "Władza woli otaczać się ludźmi niedouczonymi, ale pokornymi, gotowymi bezrefleksyjnie wykonywać polityczne zlecenia. W pochodzących ze &#039;starego rozdania&#039; pracownikach widzi tylko wrogów, którzy będą stawiać tylko opór &#039;dobrej zmianie&#039;" - twierdzi.

    Ziemiec ma też do rządzących żal, że Ci, którzy krytykują zmienianie współczesnego człowieka na "paneuropejską" i liberalną modłę, dziś robią "to samo, tylko w drugą stronę", traktując jako zdrajcę każdego, kto nie zgadza się z nimi choćby w niewielkim stopniu. "Czyżby zapomnieli, że bez samodzielnego myślenia nie uda się żadna, nawet najlepiej zaplanowana zmiana? A zamiast nowego &#039;lepszego&#039; człowieka będziemy mieli zastępy może "swoich" ale tępych koniunkturalistów" - podsumowuje dziennikarz.

    http://www.rp.pl/Polityka/161029843-Krzysztof-Ziemiec-Dobra-zmiana-hoduje-tepych-koniunkturalistow.html
    http://wyborcza.pl/7,75398,20866960,krzysztof-ziemiec-dobra-zmiana-hoduje-tepych-koniunkturalistow.html
    --------------------------------

    5 2 Cytuj
  • 21 paź 2016
    m_markos napisał/a:

    T

    "Zamiast tego mamy wyrzynanie &#039;obcych&#039; i zagarnianie kolejnych przestrzeni przez &#039;swoich&#039;. Nastąpił szturm ludzi związanych z władzą na lukratywne i wpływowe stanowiska (zjawisko tzw. Misiewiczów) - co gorsza, wielu polityków rządzącej partii nie widzi nic w tym złego. Czy w ten sposób działać powinno ugrupowanie obiecujące realną zmianę, także etyczną? Taki styl musiał wyborców zwycięskiej partii zaboleć, i to bardzo" - twierdzi.
    -

    Mówiłem, że czerpią z komuny, która ich odrzuciła w młodości, ale imponowała im logistycznie.

    Panowie Maciarewicz, Kaczyński, gdyby komuna widziała w nich sekretarzy KC PZPR- w ciemno by w to, w tamtych latach poszli.

    Ich dzisiejsza zemsta jest na tych wszystkich, którzy ich w przeszłości zepchnęli w polityczny niebyt.

    8 3 Cytuj
  • 21 paź 2016

    Podejrzewałem i za Giertychem i sam, że Macierewicz to ruski agent, a kwity na niego są w Moskwie. Po obejrzeniu wczorajszej dyskusji w Sejmie o Caracalach etc. Dochodzę do wniosku, że to jednak osobowość, połączenie szaleństwa z przerostem ambicji i konfliktów intrygant, mierzący wszystkich podłe siebie, węszący spiski. Potwierdzają to byli opozycjoniści. Jako intrygant go postrzegali. Szkodnik. Kaczyński o tym wie, ale Antek zbudował sobie imperium w PiSie i Prezes jest bezradny, Za dużo szabel ( Misiewiczów- ) Antek ma.

    11 5 Cytuj
  • 21 paź 2016

    Agent czy nie agent - robi ta sama krecia robote. Rozklada armie, uniewaznia kontrakty na sprzet odciagajac pilne potrzeby w czasie i wpycha wiernych sobie slugusow gdzie sie da. Kwalifikacja czynu ta sama - dzialanie na szkode,,,

    10 2 Cytuj
  • 22 paź 2016
    m_markos napisał/a:

    Zapomniałeś dodać że do tego agresywnym. Moje określenie ciebie jest adekwatne do twojego stylu pisania tutaj i jest bezpośrednia odpowiedzią na to co tutaj wyrabiasz. Renomę sobie na tym forum już wyrobiłeś.

    Manipulację to ty uprawiasz. Myślisz że jak w jednym kontekście napiszesz: feministki, idiotki, szmaty, czarny marsz. Takie rzeczy to sobie możesz sugerować swojemy ciemnemu elektoratowi

    Rozczaruje cie, nie należę do żadnej ekipki, nie znam nikogo z tego forum, nie należę do żądnej parti i nikt mi nic nie płaci. Jeszcze kilka lat temu dopingowałem PISowi. Dziś między innymi dzięki takim osobom jak ty wiem że do PIS należą ludzie u których z psychiką jest coś nie tak.

    Po tym co ty tutaj piszesz doszedłem do wniosku że jesteś jednostką wybitnie bezczelną i cyniczną. Nazwałeś mnie kretynem co nawet twoim kompanom się nie zdarzyło ani chyba nikomu na tym forum a do tego przypisujesz mi słowa których nigdy nie napisałem o kobietach. Swą bezczelność prezentujesz zarzucając mi manipulacje podczas gdy sam manipulujesz tutaj od początku.
    Próbując zmanipulować czytających to forum i wcisnąć im że nazwałem kobiety (w domyśle wszystkie jak sugerujesz) Idiotkami podczas gdy wiesz doskonale że tak nie napisałem .
    W tych kłamstwach jesteś mistrzem świata.
    O tych kitach z pis-em to sobie daruj. Zacząłeś uprawiać propagandę na forum dokładnie jak Pis wygrał podobnie jak kilku innych tutaj i można to sprawdzić w archiwum tego forum.
    Wcześniej cie nie było..

    8 Cytuj
  • 22 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Po tym co ty tutaj piszesz doszedłem do wniosku że jesteś jednostką wybitnie bezczelną i cyniczną. Nazwałeś mnie kretynem co nawet twoim kompanom się nie zdarzyło ani chyba nikomu na tym forum a do tego przypisujesz mi słowa których nigdy nie napisałem o kobietach. Swą bezczelność prezentujesz zarzucając mi manipulacje podczas gdy sam manipulujesz tutaj od początku.
    Próbując zmanipulować czytających to forum i wcisnąć im że nazwałem kobiety (w domyśle wszystkie jak sugerujesz) Idiotkami podczas gdy wiesz doskonale że tak nie napisałem .
    W tych kłamstwach jesteś mistrzem świata.
    O tych kitach z pis-em to sobie daruj. Zacząłeś uprawiać propagandę na forum dokładnie jak Pis wygrał podobnie jak kilku innych tutaj i można to sprawdzić w archiwum tego forum.
    Wcześniej cie nie było..

    Himalaje hipokryzji. Wyzywać ludzi przez miesiące od ormowców,sbekow, komuchów lewaków a ostatnio wypowiadać się pogardliwie o femistkach, uczestnikach czarnego marszu i dziwić się że ktoś zaczął rozmawiać z nim tym samym pogardliwym tonem. Wiesz co to znaczy asertywność? Widać że nie, tak więc poczytaj o niej, zacznij się do jej zasad stosować a twoi rozmówcy nie tylko ci internetowi w większości automatycznie dostosują się do tego poziomu.

    Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i nie ukrywam że to coś zdenerwowało mnie najbardziej z twoich mniej lub bardziej pokręconych wypowiedzi:

    zdjecie

    Możesz sobie pisać że miałeś feministyczne marsze szmat na myśli, nie będę się bawił w grę słów z tobą. Ale w czarnym marszu większością były zwykłe kobiety których jedym celem był sprzeciw przeciwko zaostrzeniu zasad aborcji. Ty zaś w swojej ŚCISŁOŚCI napisałeś to w kontekście idiotek, feministek i szmat co jest obrażeniem kobiet i powinieneś za to przeprosić.

    8 2 Cytuj
  • 22 paź 2016
    m_markos napisał/a:

    Himalaje hipokryzji. Wyzywać ludzi przez miesiące od ormowców,sbekow, komuchów lewaków a ostatnio wypowiadać się pogardliwie o femistkach, uczestnikach czarnego marszu i dziwić się że ktoś zaczął rozmawiać z nim tym samym pogardliwym tonem. Wiesz co to znaczy asertywność? Widać że nie, tak więc poczytaj o niej, zacznij się do jej zasad stosować a twoi rozmówcy nie ty tylko internetowi w większości się do automatycznie dostosuj do tego poziomu.

    Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i nie ukrywam że to coś zdenerwowało mnie najbardziej z twoich mniej lub bardziej pokręconych wypowiedzi:

    Możesz sobie pisać że miałeś feministyczne marsze szmat na myśli, nie będę się bawił w grę słów z tobą. Ale w czarnym marszu większością były zwykłe kobiety których jedym celem był sprzeciw przeciwko aborcji. Ty zas w swojej ŚCISŁOŚCI napisałeś to w kontekście idiotek, feministek i szmat co jest obrażeniem kobiet i powinieneś za to przeprosić.

    Szkoda na ciebie słów. Gdzie ja na forum kogoś wyzwałem od ormowców czy esbeków ? Czy ty jesteś nie rozumny ? Przecież to padało w dyskusji na temat konkretnych grupy osób z życia politycznego i całej tej otoczki. Jest to element mojej wypowiedzi i mam do tego pełne prawo podobnie jak ty i twoi kompani wyzywają "pisiorów" od nawiedzonych itd, itd. Ty przecież o mnie napisałeś "kretyn" nie ja o tobie i nikt wcześniej nikogo tutaj tak nie obrażał.
    O feministkach to byś sobie darował bo się kompromitujesz. One przecież same się określają jako feministki.A większość ludzi i tak ma je za idiotki.
    I doskonale wiesz że o nich były te słowa. Mimo to próbowałeś wcisnąć tutaj ludziom chłam że nazywam kobiety idiotkami gdzie dokładnie to rozróżniłem. A teraz próbujesz się z tego wymigać. Jesteś manipulatorem.
    Nic nie napisałem w kontekście jak to ująłeś: "idiotek,feminiestek i szmat.."
    Napisałem jasno i klarownie że feministki to idiotki i to one organizują/ popierają co roczny marsz tzw. "marsz szmat" i podałem ci linki które są tego dowodem. A ty to wrzuciłeś do jednego worka z wszystkimi kobietami. I chyba tylko kretyn nie może tego zrozumieć.
    Kobiety ich nigdy nie popierały czego dowodem jest poparcie jakie miała tzw . "Partia Kobiet" . Praktycznie marginalne..
    Czarny marsz zorganizowały lewackie organizacje między innymi feministki spięte z wszelkiej maści przeciwnikami kaczora jak kodziarze, nowocześni czy platformersi i wszędzie ich było pełno. Zwykłe kobiety które tam były zostały przez nich wykorzystane do celów gry politycznej co potem podczas głosowania udowodnili i zresztą podobnie jak i ty wykorzystaliście to do walenia po pisie.
    Paradoksem jest to ze pis tej szopki nie rozpętał..

    1 8 Cytuj
  • 22 paź 2016

    Na czarnym marszu był główny prowokator wrzucany przez "opozycję " gdzie się da.
    Pan Leszek:
    http://telewizjarepublika.pl/manifestant-na-zlecenie-tym-razem-na-czarnym-marszu,38764.html
    Kazia nadworna feministka na marszu:
    http://pl.blastingnews.com/spoleczenstwo/2016/10/youtuberzy-robia-sobie-zarty-z-feministek-na-czarnym-marszu-odpowiedzi-rozbrajaja-wideo-001163905.amp.html
    Czarny marsz w obiektywie pyty:
    https://www.youtube.com/watch?v=m6al5_XCL2g
    Proszę zwrócić uwagę na minutę 13:19.
    Czyż to nie ta sama pani od kobiet chłopek :
    https://www.youtube.com/watch?v=Pr03oVrHaBs
    Tak dokładnie !!
    Ewa Dąbrowska-Szulc zadeklarowana feministka :)

    2 7 Cytuj
  • 22 paź 2016

    Polecam artykuły pani ewy na stronce feministek.
    Tutaj trochę o skrobaneczce:
    http://codziennikfeministyczny.pl/mialysmy-szczescie-my-kobiety-pokolenia-beatlesowskiego/
    Ta też jest dobra:
    https://www.youtube.com/watch?v=dv7jzZ0QpIo

    2 5 Cytuj
  • 22 paź 2016

    <Antoni Macierewicz przekonywał w piątek, że Misiewicz został zawieszony w funkcjach, które pełnił dotychczas, bo rozpoczął się rok akademicki. Jak informuje "Fakt", ponoć Beata Szydło miała wymusić odejście Misiewicza. Macierewicz jednak nie posłuchał premier. "Macierewicz się odwinął (...) Wyraźnie poszedł na konfrontację" - "Fakt" cytuje "ważnego polityka PiS". Za aferę z Misiewiczem wściekły na szefa MON jest też prezes PiS. Jeden z rozmówców tabloidu zastanawia się "co takiego Macierewicz, ma na prezesa, że absolutnie wszystko mu wolno> (cyt. Interia)

    6 1 Cytuj
  • 22 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Gdzie ja na forum kogoś wyzwałem .....

    Tu towarzyszu Walker.
    Wzywałeś kobiety od "szmat" i "idiotek" a ponadto:

    24.04.2016 - 15:21 Kolejny histeryk który nie może podać żadnych konkretów.
    26.04.2016 - 5:40 Jesteś podobnie jak bono czy markos kolejnym hipokrytą.
    26.04.2016 - 19:20 Jesteś łukaszu niestety kolejnym klakierem establishmentu po okrągłostołowego który się zakisił tutaj na 25 lat i teraz kwiczy bo jest po tym czasie w końcu odrywany od koryta i taka prawda.
    03.05.2016 - 12:42 ten cały Łukaszek to podstawiony troll internetowy platformianych i ich pomagierów.
    08.05.2016 - 11:02 Człowieku już ci tutaj dziesiątki razy różni ludzie pisali. Ale dalej udajesz głupiego.
    13.05.2016 - 5:09 Od początku wiedziałem że łukaszzu jesteś klakierem platformy
    14.05.2016 - 16:07 To nie są kobiety tylko ok. 300 jakiś lewackich idiotek.
    17.05.2016 - 20:04 Nie zwykłego idiotę. Bo tylko idiota może porównywać dzisiejszą sytuację z Stanem wojennym. ...........................Dlatego stwierdzam że jest idiotą ewentualnie dostał zlecenie i je wykonał.
    19.05.2016 - 19:13 Z tego co tutaj widzę na forum fiksujesz coraz bardziej i robisz z siebie durnia
    20.05.2016 - 18:31 Wygląda na to że jesteś kolejnym pismakiem robiącym z siebie durnia pisząc takie głupoty..
    22.05.2016 - 12:22 Po tym wpisie już wszyscy wiemy że jesteś klakierem nowoczesnej/platformy
    28.05.2016 - 10:43 Jak jesteś z kodziarzami to jesteś lewakiem bo z nimi już biegają pedzie i reszta tej bandy popalikotowej.
    28.05.2016 - 15:03 Jego wnuczka niestety jest idiotką albo dostała zlecenie żeby tak mówić
    02.06.2016 - 19:20 Nie rżnij znowu głupa.
    02.06.2016 - 20:28 Bono i kilka klakierów tutaj na forum tańczy jak zagrają
    03.06.2016 - 11:21 Śmieszny z ciebie ludzik.
    05.06.2016 - 2:41 Jesteś klasycznym głupcem..
    05.06.2016 - 12:34 Powiedz mi kolego czy ty masz wszystko w porządku z głową
    07.07.2016 - 16:09 Sam jesteś propagandysta i mąciciel w jednym.
    14.07.2016 - 5:48 Sam jesteś kłamcą.
    20.07.2016 - 19:06 Chodzi tylko o to żeby cały czas powtarzać że to są hipokryci bądź internetowi trolle platformianych.

    7 2 Cytuj
  • 22 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Tu towarzyszu Walker.
    Wzywałeś kobiety od "szmat" i "idiotek" a ponadto:

    24.04.2016 - 15:21 Kolejny histeryk który nie może podać żadnych konkretów.
    26.04.2016 - 5:40 Jesteś podobnie jak bono czy markos kolejnym hipokrytą.
    26.04.2016 - 19:20 Jesteś łukaszu niestety kolejnym klakierem establishmentu po okrągłostołowego który się zakisił tutaj na 25 lat i teraz kwiczy bo jest po tym czasie w końcu odrywany od koryta i taka prawda.
    03.05.2016 - 12:42 ten cały Łukaszek to podstawiony troll internetowy platformianych i ich pomagierów.
    08.05.2016 - 11:02 Człowieku już ci tutaj dziesiątki razy różni ludzie pisali. Ale dalej udajesz głupiego.
    13.05.2016 - 5:09 Od początku wiedziałem że łukaszzu jesteś klakierem platformy
    14.05.2016 - 16:07 To nie są kobiety tylko ok. 300 jakiś lewackich idiotek.
    17.05.2016 - 20:04 Nie zwykłego idiotę. Bo tylko idiota może porównywać dzisiejszą sytuację z Stanem wojennym. ...........................Dlatego stwierdzam że jest idiotą ewentualnie dostał zlecenie i je wykonał.
    19.05.2016 - 19:13 Z tego co tutaj widzę na forum fiksujesz coraz bardziej i robisz z siebie durnia
    20.05.2016 - 18:31 Wygląda na to że jesteś kolejnym pismakiem robiącym z siebie durnia pisząc takie głupoty..
    22.05.2016 - 12:22 Po tym wpisie już wszyscy wiemy że jesteś klakierem nowoczesnej/platformy
    28.05.2016 - 10:43 Jak jesteś z kodziarzami to jesteś lewakiem bo z nimi już biegają pedzie i reszta tej bandy popalikotowej.
    28.05.2016 - 15:03 Jego wnuczka niestety jest idiotką albo dostała zlecenie żeby tak mówić
    02.06.2016 - 19:20 Nie rżnij znowu głupa.
    02.06.2016 - 20:28 Bono i kilka klakierów tutaj na forum tańczy jak zagrają
    03.06.2016 - 11:21 Śmieszny z ciebie ludzik.
    05.06.2016 - 2:41 Jesteś klasycznym głupcem..
    05.06.2016 - 12:34 Powiedz mi kolego czy ty masz wszystko w porządku z głową
    07.07.2016 - 16:09 Sam jesteś propagandysta i mąciciel w jednym.
    14.07.2016 - 5:48 Sam jesteś kłamcą.
    20.07.2016 - 19:06 Chodzi tylko o to żeby cały czas powtarzać że to są hipokryci bądź internetowi trolle platformianych.

    Ej człowieku podobnie jak twój kolega markos udajesz niepełno-sprytnego ? Też masz sztukę manipulacji opanowaną do perfekcji widzę. Wyrwałeś z kontekstu zdanie i myślisz że jesteś alfą i omegą ?
    Gdzie ja na forum w sensie jakiegoś forumowicza wyzwałem od matołów , kretynów czy idiotów ????
    Jesteś w stanie podać taki przykład?
    Jak piszę że ktoś jest kłamcą bo wmawia mi że niby napisałem że kobiety to idiotki a nie jest w stanie podać cytatu to znaczy że go obrażam ? Dziwne macie poczucie wartości tow. Komsomolcu. kat to ofiara .
    Ale w sumie ty też jesteś kłamcą bo powieliłeś tą bzdurę o kobietach szmatach.
    Na szczęście forumowicze was ocenią w odpowiedni sposób.
    Wystarczy się wycofać do tyłu żeby zobaczyć ile macie już negatywów nawalone.

    1 9 Cytuj
  • 22 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Ej człowieku podobnie jak twój kolega markos udajesz niepełno-sprytnego ? Też masz sztukę manipulacji opanowaną do perfekcji widzę. Wyrwałeś z kontekstu zdanie i myślisz że jesteś alfą i omegą ?
    Gdzie ja na forum w sensie jakiegoś forumowicza wyzwałem od matołów , kretynów czy idiotów ????
    Jesteś w stanie podać taki przykład?
    Jak piszę że ktoś jest kłamcą bo wmawia mi że niby napisałem że kobiety to idiotki a nie jest w stanie podać cytatu to znaczy że go obrażam ? Dziwne macie poczucie wartości tow. Komsomolcu. kat to ofiara .
    Ale w sumie ty też jesteś kłamcą bo powieliłeś tą bzdurę o kobietach szmatach.
    Na szczęście forumowicze was ocenią w odpowiedni sposób.
    Wystarczy się wycofać do tyłu żeby zobaczyć ile macie już negatywów nawalone.

    Przecież ty wyzywasz wszystkich jak leci jeśli nie popierają pisu...

    7 3 Cytuj
  • 23 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Ej człowieku podobnie jak twój kolega markos udajesz niepełno-sprytnego ? Też masz sztukę manipulacji opanowaną do perfekcji widzę. Wyrwałeś z kontekstu zdanie i myślisz że jesteś alfą i omegą ?
    Gdzie ja na forum w sensie jakiegoś forumowicza wyzwałem od matołów , kretynów czy idiotów ????
    Jesteś w stanie podać taki przykład?
    Jak piszę że ktoś jest kłamcą bo wmawia mi że niby napisałem że kobiety to idiotki a nie jest w stanie podać cytatu to znaczy że go obrażam ? Dziwne macie poczucie wartości tow. Komsomolcu. kat to ofiara .
    Ale w sumie ty też jesteś kłamcą bo powieliłeś tą bzdurę o kobietach szmatach.
    Na szczęście forumowicze was ocenią w odpowiedni sposób.
    Wystarczy się wycofać do tyłu żeby zobaczyć ile macie już negatywów nawalone.

    Jesteś w stanie podać coś takiego z moich słów : kobiety to idiotki????

    2 7 Cytuj
  • 23 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Jesteś w stanie podać coś takiego z moich słów : kobiety to idiotki????

    a proszę, mówisz - masz :

    14.05.2016 - 16:07 To nie są kobiety tylko ok. 300 jakiś lewackich idiotek.
    28.05.2016 - 15:03 Jego wnuczka niestety jest idiotką albo dostała zlecenie żeby tak mówić (to o wnuczce rotmistrza Pileckiego, kiedy krytykowała pisowskie szopki ślubne)

    No i zaorane jak mówi dziś młodzież.........

    No chyba, że to nie kobiety.....

    6 3 Cytuj
  • 23 paź 2016

    Nie inaczej.Dla nacjonalistow kobieta to maszynka do rodzenia zeby narod byl liczniejszy.Dlatego gardza feministkami,,,

    7 3 Cytuj
  • 23 paź 2016

    Dlaczego redakcja pozwala na zarabianie przez nabijanie postów kodo- nowoczesnym z Myślenic ? był temat o sprzątaniu forum to nagle zniknął a taki "prywatnie" z kilku nicków jak nabijał posty i szerzył propagandę, przy okazji oszukując z plusowaniem i minusowaniem, tak robi to nadal.

    2 8 Cytuj
  • 23 paź 2016

    Widzę że nadworni klakierzy petrusa zgrywają durniów na forum.
    Wystarczy przeczytać coś takiego:

    t-34 napisał/a:

    a proszę, mówisz - masz :

    14.05.2016 - 16:07 To nie są kobiety tylko ok. 300 jakiś lewackich idiotek.
    28.05.2016 - 15:03 Jego wnuczka niestety jest idiotką albo dostała zlecenie żeby tak mówić (to o wnuczce rotmistrza Pileckiego, kiedy krytykowała pisowskie szopki ślubne)

    No i zaorane jak mówi dziś młodzież.........

    No chyba, że to nie kobiety.....

    Przykład na całkowite otępienie umysłowe..

    2 8 Cytuj
  • 23 paź 2016

    Facet pisze że napisałem iż kobiety to idiotki a podaje cytat w którym jest napisane:
    "To nie są kobiety tylko ok. 300 jakiś lewackich idiotek."
    Ludzie zlitujcie się.
    Dobrze że nie wdaje się w dyskusje z takimi typami..

    1 10 Cytuj
  • 23 paź 2016

    Boże!! według niego feministka to nie kobieta ???? Ale fragment o wnuczce Pileckiego to już pominął ....
    Zakłamany jak cała ta jego partia.

    10 2 Cytuj
  • 23 paź 2016
    prywatnie napisał/a:

    Nie inaczej.Dla nacjonalistow kobieta to maszynka do rodzenia zeby narod byl liczniejszy.Dlatego gardza feministkami,,,

    One same sobą gardzą organizując marsze szmat.
    A poparcia społecznego to nie mają w ogóle. Kobiety ich nie popierają i to jest najlepsze:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Inicjatywa_Feministyczna_(Polska )

    2 7 Cytuj

Odpowiedz