Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 28 paź 2016

    Ojeeej, niedobrze. Warszawskie mieszkance na ulicach. Co ich ugryzlo? Tak naskakiwac na reformy, no nie chodzi o majtki ale o reformy szkolnictwa naszego. Nie robcie przykrosci poczciwej minister Zalewskiej, plakac bedzie (http://fakty.interia.pl/raporty/raport-reforma-edukacji/aktualnosci/news-staneli-w-obronie-gimnazjow-trzeba-zmieniac-nie-burzyc,nId,2298353 ).

    Jaroslaw z ministrami swoimi chce przeciez dobrze, ja w to wierze ze chce. Reforma ma byc robiona w duchu narodowym, ku pokrzepieniu serc i madrosci narodu wiekszej. Milosc ojczyzny w sercach mlodych wlewac, co by nie uciekali po szkolach za granice bo Zachod jest zly! O dzieki prezesie ze chcesz nas wyprowadzic z tej wrednej Unii!

    5 3 Cytuj
  • 28 paź 2016

    Młodzi, wykształceni, bezrobotni,
    Oszukani piramidą kłamstw,
    Wyjeżdżają często bezpowrotnie
    Szukać w świecie swych życiowych szans.

    Oszukani słodką obietnicą
    Zaufali, swój oddali głos,
    Teraz muszą ruszać za granicę.
    Zdani na niepewny los.

    Gdy się naród obudzi, gdy radosny wstanie dzień,
    Prawdą, co jest dla ludzi, gdy się kłamstwa skończy sen,
    Gdy się naród obudzi, gdy opadnie kłamstwa mgła,
    Gdy się nowe obudzi pokolenie JP2.

    5 1 Cytuj
  • 28 paź 2016

    Rzecz nie do pomyślenia. Te nieuki z PO złożyły wniosek o odwołanie minister Zalewskiej napisany z błędami ortograficznymi. Wybitna ta niewiasta nad tym ubolewa. Takiego ministra nie mieliśmy od czasów Oświecenia i Komisji Edukacji Narodowej. Taki afront. Ona KEN poprawia. Nauki przyrodnicze dobre na XVIII w. W XXI wieku trzeba położyć nacisk na dzieje ojczyste, szczególnie te najnowsze i pomniki stawiać. Ten lewak Broniarz to twór KODu. Nie będzie nam psuł Narodu. Suweren wybrał PiS , a nie Broniarza. Solidarność zaś blisko pisowskiego ołtarza. Święta miłości kochanej Ojczyzny, dla Ciebie zjadłe smakują pisowskie trucizny. Od czasów, gdy Duda z Karolkiem w Bałtyku się w dobrach pławił, tAkich smaków się nabawił.

    7 5 Cytuj
  • 28 paź 2016

    A no buduje sie Polska, o jak sie dobrze Polakom zyje w tej dobrej zmianie (http://m.krakow.wyborcza.pl/krakow/1,106511,20896723,rosnie-willa-w-lanckoronie-daniel-obajtek-buduje-zgodnie-z.html )

    Podaj cegle, daj zaprawe
    Zbudujemy gniazdko prawe
    Sprawiedliwie to zrobimy
    Fundamenta polozymy.

    8 3 Cytuj
  • 28 paź 2016

    Teraz to jest normalne, ale rok temu w to byśmy w to nie uwierzyli......
    że ministrem MON zostanie Antoni Macierewicz.............
    który na swego doradcę powoła Edmunda Jannigera..........
    a na rzecznika Bartłomieja Misiewicza, którego zresztą zaraz odznaczy złotym medalem
    za zasługi dla obronności................
    który zapowie szokujące taśmy rozmów Tuska z Putinem od sześciu lat dostępne na you tube......
    a międzyczasie będzie nagrywać felietony w Radiu Maryja.....................

    Nie uwierzylibyśmy, że ministrem środowiska zostanie leśniczy podróżujący w dyniowej karocy, który obawia się, że samoloty rozpylają trujące chemiczne ślady.
    Że zechce on wyciąć puszczę zlecając jedną z ekspertyz specjaliście od pilarek.
    Że doprowadzi on do ograniczenia powstawania elektrowni wiatrowych i będzie utrzymywał, że drewno jest energia odnawialną.

    Nie uwierzylibyśmy, że Obama na szczycie NATO wyrazi zaniepokojenie sytuacją w Polsce.

    Nie uwierzylibyśmy, że minister spraw zagranicznych nazwie szefa europarlamentu słabo wykształconym lewakiem i wezwie ministra spraw zagranicznych Niemiec do cenzurowania tamtejszych karykaturzystów, a w gazecie "Bild" skrytykuje wegetarian i rowerzystów.

    Nie uwierzylibyśmy, że Komisja Wenecka zostanie oskarżona o nieobiektywność, pomimo tego, że to sam PiS poprosił o opinię.

    Nie uwierzylibyśmy, że wiceminister MON w odpowiedzi Francuzom za odwołanie wizyty powie, że uczyliśmy ich jeść widelcem.

    Nie uwierzylibyśmy, że Kurski zostanie "obiektywnym i bezpartyjnym" prezesem TVP, który później zostanie odwołany i powołany z powrotem w ciągu jednego dnia, a parę miesięcy później wygra konkurs na swoje stanowisko pomimo fatalnego spadku oglądalności.

    Nie uwierzylibyśmy, że z wiadomości odejdzie Piotr Krasko, a z Teleekspresu Maciej Orłoś.

    Nie uwierzylibyśmy, że w TVP będą transmitowane comiesięczne msze smoleńskie, a zamiast potężnych manifestacji będą pokazywać czat z prezesem.

    Nie uwierzylibyśmy, że parlament będzie obradować nad ranem,
    ważne i kluczowe ustawy będą czytane bez zapowiedzi,
    będzie dochodziło do głosowania na dwie ręce,
    że w komisjach będą łamane regulaminy,
    a posłom będzie odbierać się głos (no chyba, że będzie to Kaczyński),
    że posłowie PiS będą opozycji pokazywać w czasie obrad obraźliwe gesty,
    a fotografowie robiący posłom niekorzystne zdjęcia będą dostawać zakaz wstępu do sejmu.

    Nie uwierzylibyśmy, że rząd swoimi deklaracjami wywoła wojnę światopoglądową, a sejm skieruje do komisji projekt jeszcze zaostrzający przepisy aborcyjne.

    Nie uwierzylibyśmy, że polskie kobiety będą musiały wyjść na ulicę w celu obrony swoich praw, a ich protesty zostaną nazwane zabawą, a dzień później wystraszony PiS zmieni swoje decyzje w sprawie aborcji i wyrzuci projekt po to aby tydzień później znowu rozpocząć aferę na nowo.

    Nie uwierzylibyśmy, że Trybunał Konstytucyjny i sędziowie to grupa kolesi, której działanie PiS całkowicie sparaliżował.

    I pieknie jest !!!! Niech żyje pincet plus !!!!

    7 5 Cytuj
  • 29 paź 2016

    http://fakty.interia.pl/polska/news-fakt-pis-buntuje-sie-przeciwko-szefowi-mon,nId,2298604
    Jakze to mozliwe, nie wierze ze patryjoty prawdziwe sie kloca. To na pewno sprawka tej parszywej unii co chce Polske doprowadzic do nierzadu!
    Bo przeciez Pan Antoni, Pan Misiewicz, Pani Beata, Pan Jaroslaw tak sie kochali, tak sciskali i bylo dobrze, bylo uczciwie, po polsku. Nie dokuczajcie biednemu Panu Antoniemu, dajcie mu szanse niech pokaze jaki dobry,,,

    4 3 Cytuj
  • 29 paź 2016
    prywatnie napisał/a:

    http://fakty.interia.pl/polska/news-fakt-pis-buntuje-sie-przeciwko-szefowi-mon,nId,2298604
    Jakze to mozliwe, nie wierze ze patryjoty prawdziwe sie kloca. To na pewno sprawka tej parszywej unii co chce Polske doprowadzic do nierzadu!
    Bo przeciez Pan Antoni, Pan Misiewicz, Pani Beata, Pan Jaroslaw tak sie kochali, tak sciskali i bylo dobrze, bylo uczciwie, po polsku. Nie dokuczajcie biednemu Panu Antoniemu, dajcie mu szanse niech pokaze jaki dobry,,,

    Widzę że stałeś się głównym propagandystą na tym forum platformianych/nowoczesnych.
    Ile dostajesz za taki etacik ?
    A tutaj jeszcze trochę o takich propagandystach na zachodzie:
    http://polki.pl/zdrowie/prawa-pacjenta,poronienie-a-aborcja,10345137,artykul.html

    4 7 Cytuj
  • 29 paź 2016
    pan Kracy napisał/a:

    bono >, wesprzyj łaskawie swoich bo toną!
    http://niezalezna.pl/88364-wyborcza-tonie-okopress-slepnie-rozpaczliwy-apel-o-wplaty-na-wolnosc-slowa
    Nie czytaj w internecie tylko kupuj gazetę W.!

    Z tego co widzę to wszystkie media oprócz tych które są na orbicie PIS to punktują rząd za ich "cudowne pomysły".

    Rynek nie znosi próżni. Nie będzie GW to nie będzie. Redaktorzy się rozproszą a PISowi zamiast jednego identyfikowalnego wroga przyjdzie walczyć z nimi na różnych polach. Ludzie o poglądach lewicowych byli i będą.

    Moim zdaniem już w następnej kadencji lewica pod szyldem Polska Razem będzie bardzo znaczącą siłą w parlamencie.

    5 4 Cytuj
  • 29 paź 2016

    Coś znowu skopane jest na tym forum bo tekst po cytacie pojawia się pogrubiony.

    2 1 Cytuj
  • 29 paź 2016
    m_markos napisał/a:

    Moim zdaniem już w następnej kadencji lewica pod szyldem Polska Razem będzie bardzo znaczącą siłą w parlamencie.

    Lewica już NIGDY do parlamentu nie wejdzie, zapomnij. Ona miała już swoje pięć minut...

    3 7 Cytuj
  • 29 paź 2016
    pan Kracy napisał/a:

    Lewica już NIGDY do parlamentu nie wejdzie, zapomnij. Ona miała już swoje pięć minut...

    Oby ale obawiam się że za kilka lat dojdzie kolejna nowa generacja wyborców która da się na nich nabrać czy na takich pokraków jak paligłupek.
    Jeżeli ludzie pozbyli się UW i leszka a potem znowu na nich głosowali pod przykrywką PO a teraz mamy to samo w postaci nowoczesnej. Czyli albo mają słabą pamięć albo dochodzi nowe pokolenie które nie zna się na polityce i daje się mamić obietnicami.

    3 5 Cytuj
  • 29 paź 2016

    Oby Pan Jaroslaw wygral nastepne wybory, jakze by sie Polska budowala a chwala jej rosla po calej ziemi. Polacy bogaci beda jezdzic BMW z 500+ juz za pare lat jak sie Polska bedzie w tempie pendolino rozwijac. Jaroslaw wie co gdzie poruszyc zeby Polakom dobrze sie zrobilo. Autem kierowac nie umie, ale za to co za fachowiec - ekonom, prawnik, sedzia, znawca stosunkow ewropejskich, rolnictwa przedni. A morale jakie u niego , jakie wychowanie, jaki gest i kultura osobista z najwyzszego sortu,,,

    7 3 Cytuj
  • 29 paź 2016

    Z rejonów Pcimia wyprowadzono frontalny atak z wykorzystaniem czołgów na przyczółki zajęte przez wyklętych z PiS.Tylko że większość ma to gdzieś,powiększcie litery bo nie widać.

    5 8 Cytuj
  • 30 paź 2016
    Walker84 napisał/a:

    Oby ale obawiam się że za kilka lat dojdzie kolejna nowa generacja wyborców która da się na nich nabrać czy na takich pokraków jak paligłupek.
    Jeżeli ludzie pozbyli się UW i leszka a potem znowu na nich głosowali pod przykrywką PO a teraz mamy to samo w postaci nowoczesnej. Czyli albo mają słabą pamięć albo dochodzi nowe pokolenie które nie zna się na polityce i daje się mamić obietnicami.

    W mateczniku PiSu i takie obawy. Nowa generacja wyborców , a to ciekawe. Nic innego tych kilku na forum nie robi, tylko szuka tej nowej generacji. Już zwątpiłem. Dziękuję ,walker, dodałeś mi otuchy. O nową generację w Polsce jestem pewien. Może w powiecie ludzie przejrzą na oczy. Może.

    2 5 Cytuj
  • 30 paź 2016
    WKibic napisał/a:

    W mateczniku PiSu i takie obawy. Nowa generacja wyborców , a to ciekawe. Nic innego tych kilku na forum nie robi, tylko szuka tej nowej generacji. Już zwątpiłem. Dziękuję ,walker, dodałeś mi otuchy. O nową generację w Polsce jestem pewien. Może w powiecie ludzie przejrzą na oczy. Może.

    Też mam wielką nadzieję że za kilka lat nikt ni będzie już głosował na zdrajców takich jak donki czy niesioły i resztę twoich mocodawców.
    Dla przypomnienia nocna zmiana :
    https://www.youtube.com/watch?v=w8V6od4FpQs

    3 7 Cytuj
  • 30 paź 2016

    Moim zdaniem lewica się odbuduje. Również za sprawą nowej generacji ludzi/wyborców.
    Wklejam jeszcze raz sondaż. W mazowieckim partia Razem ma 12,6% obecnie a jeszcze 2 lata temu mało kto o niej słyszał.

    Oczywiście grupą docelową wyborców nie będą dla nich wioski i małe miasta tylko duże ośrodki miejskie i skupiska ludzi o poglądach lewicowych którym nie po drodze z katolicyzmem i konserwatyzmem ale także liberalizmem gospodarczym.

    Przewiduję że Partia Razem wchłonie SLD. SLD kojarzy się z leśnymi dziadkami poprzedniej epoki i Andrzejek Pęczakiem i jego firnkami w mercedesie. Osoba Zandberga i jego młodzi działacze skutecznie odmładzają i odświeżają wizerunek.

    Obecnie w całej Europie jest zwrot w "prawo" głównie też za sprawą imigrantów. Z czasem jednak wahadło przesunie się bliżej środka i w lewo.

    Lewica to nie moja bajka ale naprawdę jestem pełen podziwu dla Zandberga za stworzenie rozpoznawalnej stabilnej partii w tak krótkim czasie.

    zdjecie
    Obrazek do powiększenia.
    https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/eb/e0/5809b158b8399_o.jpg?1477030232

    3 4 Cytuj
  • 30 paź 2016

    Ledwie pare dni jestem prawy i sprawiedliwy. No i dylematy sa, powiem intymne. Lecz skoro niewiasty prawe na forum tez sie pojawiaja to mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni i bedzie juz tylko dobrze. Chodzi o to czy w nocy mozna popuscic prawym cugle fantazji, czy nie? Co wolno a czego nie wolno? Prezes wydal jakies instrukcje dla czlonkow PiS? Jestem czlonkiem a co bedzie jak prezes sie dowie ze w dzien jestem konserwatywny a w nocy liberalny?

    Jak ta milosc prawa i czysto konserwatywna powinna wygladac oczyma wielebnego Jaroslawa najjasniejszego? No i czy wolno sie prawym rozwodzic czy nie wolno. Bo jak wolno to czy to nie nazbyt liberalne i lewackie jest. Co na to nasz kochany prawodawca i najwiekszy etykiety, moralnosci znawca? Czy daruje mi wine jesli ku innej niewiascie na morzu uczuc poplyne? A od paru lat bardzo podoba mi sie pewna sasiadka Zuzanna,,,

    4 4 Cytuj
  • 30 paź 2016
    prywatnie napisał/a:

    Ledwie pare dni jestem prawy i sprawiedliwy. No i dylematy sa, powiem intymne. Lecz skoro niewiasty prawe na forum tez sie pojawiaja to mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni i bedzie juz tylko dobrze. Chodzi o to czy w nocy mozna popuscic cugle fantazji, czy prawym? Co wolno a czego nie wolno? Prezes wydal jakies instrukcje dla czlonkow PiS? Jestem czlonkiem a co bedzie jak prezes sie dowie ze w dzien jestem konserwatywny a w nocy liberalny?

    Jak w nocy zmieniasz na chłopaka to Ty musisz z żoną, dziewczyna pogadać a nie z prezesem. Twoj problem jest zgoła inny niz polityczny.

    [Cytat]Jak ta milosc prawa i czysto konserwatywna powinna wygladac oczyma wielebnego Jaroslawa najjasniejszego? No i czy wolno sie prawym rozwodzic czy nie wolno. Bo jak wolno to czy to nie nazbyt liberalne i lewackie jest. Co na to nasz kochany prawodawca i najwiekszy etykiety, moralnosci znawca? Czy daruje mi wine jesli ku innej niewiascie na morzu uczuc poplyne? A od paru lat bardzo podoba mi sie pewna sasiadka Zuzanna,,,[/cytat]
    Znów zamiast pytać "prezesa" zapytaj żony co o tym mysli, widzisz widocznie mało wiesz o swojej partnerce. Może akurat sie okaże że ona lubi we troje więc po co się rozwodzić? Tylko pytanie jest (nie do "prezesa") czy dasz rady? Bo w takim układzie to wiesz, co dwie glowy to nie jedna. W dodatku podwójny wydatek, jeszcze sam bedziesz po "pińcset plus" gonił "do prezesa" jak się obu rodzić dzieci zachce.

    4 4 Cytuj
  • 1 lis 2016
    7 3 Cytuj
  • 1 lis 2016

    Julka odszczekuje słowa z przed lat. Musi przeprosić Kamińskiego którego tutaj tak się szkaluje:
    http://wpolityce.pl/polityka/313766-pitera-przeprasza-kaminskiego-po-raz-kolejny-tym-razem-na-lamach-rz

    2 5 Cytuj
  • 1 lis 2016

    Julka "odszczekuje", Kamińskiego ułaskawiono. Trudno, aby mogła liczyć na ułaskawienie. Sąd nakazał przepraszać, choć Julka rację ma. Tak też bywa. Złodziej każe się przepraszać, bo udowodnić trzeba, a się rzekło. Wyroki sądu są jednak respektowane. Premier, Prezydent i PiS nie uznaje wyroków TK. Julka z oporami, słusznymi, ale wykonuje.

    4 3 Cytuj
  • 1 lis 2016
    WKibic napisał/a:

    Julka "odszczekuje", Kamińskiego ułaskawiono. Trudno, aby mogła liczyć na ułaskawienie. Sąd nakazał przepraszać, choć Julka rację ma. Tak też bywa. Złodziej każe się przepraszać, bo udowodnić trzeba, a się rzekło. Wyroki sądu są jednak respektowane. Premier, Prezydent i PiS nie uznaje wyroków TK. Julka z oporami, słusznymi, ale wykonuje.

    Nie czytasz co komentujesz albo udajesz głupiego..

    2 5 Cytuj
  • 1 lis 2016

    Jakze sie PiS caly cieszy z CETA! Ojejej, leje sie alkohol i zabawa trwa. Ja tez wypilem lampke wina przed portretem prezesa. W kalendarzu powinno byc wpisane nowe swieto narodowe ku pamieci i czci wielkich patryjotow. Zdrowa zywnosc z Ameryki wnet w sklepach. Koniec z rakiem, koniec z otyloscia. Sto lat, sto lat niech Jaroslaw rzadzi nam!

    7 5 Cytuj

Odpowiedz