Forum » Społeczeństwo

Dłużnicy

  • 26 cze 2016

    Jak sądzicie - czy podanie do publicznej wiadomości nazwiska i imienia dłużnika może być niezgodna z prawem? Czy może to być skuteczny sposób na skłonienie go do zwrotu długu?

    8 7 Cytuj
  • Agata 26 cze 2016

    myślę, że tak, bo ustawa o chronię danych osobowych

    4 3 Cytuj
  • ania 27 cze 2016

    wiem, że człowiek ma wkurz jak trafi na złodzieja, tak, tak złodzieja, bo każdy kto nie reguluje swoich zobowiązań jest złodziejem. Sama mam w Myślenicach tylko kilka takich osób, które wiszą mi grubą kasę. Miałabym ochotę udusić takiego ale jestem zdecydowanie przeciwna, niekontrolowanemu tworzeniu "czarnych list", bez wcześniejszej weryfikacji, bez znaczenia czy są to dłużnicy pracodawcy czy pracownicy.

    2 2 Cytuj
  • 2 lip 2016

    "Dobry zwyczaj nie pożyczaj"

    8 2 Cytuj
  • 3 lip 2016

    moze jakas firma co za procent odzyska dlug?

    5 1 Cytuj
  • 4 lip 2016

    a wystarczylo te ofiare dać na tacę kto daje i odbiera ten sie w piekle poniewiera

    1 6 Cytuj
  • 31 paź 2016

    Skoro mowa o zadłużeniu, czy ktoś przerabiał może temat pożyczek konsolidacyjnych? Czy one rzeczywiście coś dają? W sensie poprzez wydłużenie terminu płatności.

    1 Cytuj
  • 31 paź 2016

    Sam prowadzę firmę i widzę jak jest z płatnościami ... Sam mam parę faktur które firmy mi do dziś nie zapłaciły. Nie dawno trafiłem na firmę windykacyjną która zajmuje się odzyskiwaniem należności i dodatkowo pobiera od dłużnika 6 lub 12 % odsetek .

    2 Cytuj

Odpowiedz