Forum » Społeczeństwo

Marsz w obronie praw kobiet - Rynek Myślenice pon. 03.10.2016 g.13:00

  • 7 paź 2016
    bono napisał/a:

    Nie mam z tego powodu kompleksów i dlatego też, nie muszę zgrywać wyższego sortu.

    bono, powiedz otwarcie.. co Ci Kaczyński zrobił, czym Ci tak podpadł? Zaczynam domniemywać, że uległeś propagandzie z czasów wyborów i tak Ci zostało.. Wtedy to PO stając w szranki z PiSem zwróciła się do ekspertów hAmerykanckich o poradę jak wygrać wybory. I co? Udało się. Ci polecili skuteczną jak się okazało metodę i która to zwycięża w Stanach - obrzydzić konkurenta. No więc była nagonka (bez psów) - media i nie tylko wszystkim skutecznie obrzydzały przeciwników. Pamiętasz? Kaczyzm we wszystkich przypadkach, miało być "państwo policyjne" (no i było tyle, że w wykonaniu Platformy - czytaj podsłuchy dziennikarzy, interwencje o 6 rano, w siedzibie redakcji). Piterę powołali, żeby malwersacje w PiSie wyniuchała, itd. Młodzi w liceum zapytani na kogo będą głosować, nie będąc w ogóle w polityce od razu twierdzili - na każdego byle nie na Kaczyńskiego.
    Skąd im to przyszło?
    To Wam zostało po dziś dzień. Teraz widzicie, że pojawili się fachowcy, że Polska zaczyna się odradzać, że zamiast wyprzedawać majątek w celu ratowania budżetu zaczynają się inwestycje, itd. i to zaczyna boleć bo wychodzi powoli na jaw, że do tej pory sami nieudacznicy rządzili..
    bono, naprawdę wystarczy tylko wyłączyć nieprzychylne Polsce zachodnie media a włączyć samodzielne myślenie.

    10 8 Cytuj
  • 7 paź 2016
    Sójka napisał/a:

    Ja nie widzę tu żadnego miażdżenia, tylko hiPOkryzję Pana Kamińskiego, niby taki nowoczesny, postępowy, teraz lewicowy, a inni zacofani i ze średniowiecza, a tu co?

    A tu klęczy na kolanach hahahhaha

    .

    Nadrabiał tylko za kler, który bojkotował Papieża w Krakowie.

    Na szczęście nie widziałem Kamińskiego, klękającego przed polskim
    "pasterzami", za to Kaczor, niby "wódz" klęka przed nimi na oba kolana, a Rydzykowi to nawet dłonie polerował.

    8 12 Cytuj
  • 7 paź 2016

    Kraje w ktorych jest zakaz niedzielnego handlu mozna zliczyc mysle na palcach jednej reki, ale mniejsza juz nawet z tym.

    Czy sa panstwa w ktorych za przylapanie na niedzielnym handlu idzie sie za kratki? Mam na mysli rzecz jasna cywilizowana czesc Europy bo w Rosji trafia sie do aresztu np. za wykonywanie piosenek ktore Putinowi sie nie podobaja. Wiec Putin pewnie powie ze Jaroslaw idzie w dobrym kierunku z ta "moralno-narodowa odnowa".

    Polaku, czeka Cię moralna odnowa: kraty i Telewizja Narodowa!

    8 13 Cytuj
  • 7 paź 2016
    pan Kracy napisał/a:

    bono, powiedz otwarcie.. co Ci Kaczyński zrobił, czym Ci tak podpadł?
    Teraz widzicie, że pojawili się fachowcy, że Polska zaczyna się odradzać, że zamiast wyprzedawać majątek w celu ratowania budżetu zaczynają się inwestycje, itd.
    bono, naprawdę wystarczy tylko wyłączyć nieprzychylne Polsce zachodnie media a włączyć samodzielne myślenie.

    Proszę bardzo spieszę wyjaśnić:
    Zacznę od końca:
    jeżeli media zachodnie są nam nieprzychylne, to jakie są nam przychylne? wschodnie, amerykańskie, brazylijskie- no jakie?
    Angola i Węgry!

    Jakie inwestycje się zaczynają?- odpływ kapitału w sposób lawinowy, że musiała być rezerwa walutowa zamieniona na PLN aby PLN nie poleciał na łeb na szyję, jedyna inwestycją w tym roku jest zapowiedz Mercedesa, ale nie sfinalizowana - zacznij stąpać twardo po ziemi. A w Polsce co zbudowano z inicjatywy tego rządu? otwierają kolejne odcinki autostrad zbudowane przez poprzedników!

    Do Kaczyńskiego nie mam nic, pod warunkiem, że nie będzie nas cofał do średniowiecza, że nie zostaniemy ostatnimi durniami u których nauka medycyny prokreacyjnej cofnie się o 50 lat i będziemy jedynymi na globie, którzy mają rację a reszta to durnie;

    (zasada normalności jest taka, że jeżeli większość uważa kogoś za durnia- to nim jest.
    Jeżeli większość dureństwa uważa za normę, to te dureństwa normą są. A nie że uzurpator- prorok powie, że jego prawda jest jedyna)

    A kolejne, że nie będzie nas cofał do średniowiecza w uległości wobec kleru, bo może ty jesteś chłopem, ale ja się nim cywilizacyjnie nie czuję i nie będę zginał karku przed klerem, tylko dlatego, że próbują przedstawiać się jako sługi Boże.

    Chcę rozdziału kościoła od państwa a nie oddawania moich ziem w postaci majątku wspólnego- kościołowi, które ten natychmiast spienięża i wcale nie idą na np. zrujnowane obiekty sakralne jak np. Wambierzyce, ale rozpływają się w powietrzu.

    Pragnę też od Kaczyńskiego, świeżości umysłu, równego z logiką rozwoju świata. Nie oczekuję od niego niesienia zbawiennej ideologii czy nauki. Nie chcę dziwaka, chcę przeciętnego, nowoczesnego, postępowego przywódcę,
    a nie ignoranta niosącego wybawienie po potępieńcach, czy poganach.
    Chciałby jeszcze, aby szanował swoich wrogów, bo to jest miarą przyzwoitości przywódcy.

    Czy to za dużo?

    13 13 Cytuj
  • 8 paź 2016
    pan Kracy napisał/a:

    bono, powiedz otwarcie.. co Ci Kaczyński zrobił, czym Ci tak podpadł? Zaczynam domniemywać, że uległeś propagandzie z czasów wyborów i tak Ci zostało.. Wtedy to PO stając w szranki z PiSem zwróciła się do ekspertów hAmerykanckich o poradę jak wygrać wybory. I co? Udało się. Ci polecili skuteczną jak się okazało metodę i która to zwycięża w Stanach - obrzydzić konkurenta. No więc była nagonka (bez psów) - media i nie tylko wszystkim skutecznie obrzydzały przeciwników. Pamiętasz? Kaczyzm we wszystkich przypadkach, miało być "państwo policyjne" (no i było tyle, że w wykonaniu Platformy - czytaj podsłuchy dziennikarzy, interwencje o 6 rano, w siedzibie redakcji). Piterę powołali, żeby malwersacje w PiSie wyniuchała, itd. Młodzi w liceum zapytani na kogo będą głosować, nie będąc w ogóle w polityce od razu twierdzili - na każdego byle nie na Kaczyńskiego.
    Skąd im to przyszło?
    To Wam zostało po dziś dzień. Teraz widzicie, że pojawili się fachowcy, że Polska zaczyna się odradzać, że zamiast wyprzedawać majątek w celu ratowania budżetu zaczynają się inwestycje, itd. i to zaczyna boleć bo wychodzi powoli na jaw, że do tej pory sami nieudacznicy rządzili..
    bono, naprawdę wystarczy tylko wyłączyć nieprzychylne Polsce zachodnie media a włączyć samodzielne myślenie.

    Wiara Wam została. To tylko wiara w obiecanki. Życie ją brutalnie weryfikuje. Wierzycie dalej. Tak chcecie, ale tak nie jest. Momentami można by uznać Twoją wypowiedź za ironię, ale wim, że Ty w to wierzysz. Ne wypominaj nikomu braku samodzielnego myślenia, boś sam dobitnym przykładem tego.

    7 13 Cytuj
  • 8 paź 2016

    Fanatykow PiS,tych trzech czy czterech na tym forum nie da sie przekonac w dyskusji sila argumentow.Ja pisze tu tylko dlatego ze nie zgadzam sie na oglupianie reszty uzytkownikow tego forum do ktorego jestem przywiazany od lat.

    Z fanatykami Jaroslawa dyskusja nie wchodzi w rachube. Jestem pewny,ze gdyby PiS mial ku temu mozliwosc to wszyscy majacy inne zdanie od zostakiby zapuszkowani.Taka bylaby dyskusja. Ale Jaroslaw z Polakami musi sie liczyc, wie o tym i boi sie spoleczenstwa ktore juz cos pokazalo ze w kasze dmuchac sobie nie da.

    Spojrzcie na twarz Ziebry ktory ma byc glownym narzedziem zaostrzania prawa. Co widzicie?

    Polaku, czeka Cie "moralna odnowa", kraty i Telewizja Narodowa,,,

    www.misiewicze.pl

    9 12 Cytuj
  • 8 paź 2016

    To za platfusów przecież demokracja była wtedy kiedyś ktoś myślał tak jak oni a wszyscy inni byli inwigilowani. Czego siła ? "argumentów "? BUAHAHAHAHAHA chyba debilizmu w czystej postaci :D Tyś widział ARGUMENTY HAHAHAHAHAHAHAH błaźnijcie się dalej i piszcie te żałosne komenty nabijając sobie hajsu. Oho dzisiaj sobota, czyżby łukaszzek pracował tylko od poniedziałku do piątku ? albo ładuje z konta "prywatnie" :D PO I NOWOCZESNA WSTYD HAŃBA I KOMPROMITACJA ! Szkoda gadać z fanatykami tuska i swetru, przecież to tak jak bym ze ścianą rozmawiał :D kogo tym razem wykorzystacie po kobietach do swojej brudnej gry politycznej ? dzieci ? w sumie już nimi zagraliście i to tymi nienarodzonymi w dodatku. Buractwo bez zasad, honoru i wstydu ! ale już niedługo i tak wylądujecie na śmietniku historii bo wasza propaganda już nie dział i dobrze o tym wiecie frustraci za piątke !

    Dalej będziecie na siłę zmuszać babki do chodzenia na te pseudo prostesty, jak to miało miejsce w Myślenicach ? albo wyciąganie kobiet po 80 żeby mizerna bo mizerna ale jakaś frekwencja była :D :D żałosne to było jak ta szopka którą odstawiacie od października ! :Drównie dobrze weźcie jeszcze żuli z pod monopolowego za flaszke przyjdą i będą trzymać transparent "moja macica moja sprawa" czy jakoś tak hahahahaha KABARET :D :D ohh wait, przecież ten kabaret się już skończył i jak zwykle nic wam się nie udało ugrać jaaak mi przykro :D powtarzam PO I NOWOCZESNA WSTYD HAŃBA I KOMPROMITACJA

    12 13 Cytuj
  • 8 paź 2016
    prywatnie napisał/a:

    Ja pisze tu tylko dlatego ze nie zgadzam sie na oglupianie reszty uzytkownikow tego forum do ktorego jestem przywiazany od lat.

    Skończ więc pisać bo właśnie sam ogłupiasz ludzi sianiem swojej propagandy i próbujesz udowadniać, nieudolnie zresztą, że białe jest czarne.

    prywatnie napisał/a:

    Z fanatykami Jaroslawa dyskusja nie wchodzi w rachube. Jestem pewny,ze gdyby PiS mial ku temu mozliwosc to wszyscy majacy inne zdanie od zostakiby zapuszkowani.Taka bylaby dyskusja.

    Jak zwykle pudło. Ten niedobry Kaczyński po raz kolejny udowodnił, że w przeciwieństwie do PO, liczy się z innymi ludźmi. Co teraz wam nie pasuje, że projekt odrzucili ? zabawne :). Ja już od dawna pisze, że z takimi ludźmi jak Wy, nie ma sensu dyskutować bo i tak będziecie w kółku powielać te same brednie. Przypomnij sobie jak za PO wpadali o 5 rano do domów ludziom, którzy otwarcie krytykowali złodziejską politykę platformy. I nie kompromituj się więcej proszę Cie....

    Lukaszz napisał/a:

    Szacunek do Kobiet jest miarą męskości.
    Prawdziwy facet szacunek do kobiety ma zawsze.
    Tyle w temacie.

    Chłopcze, nie pogrążaj się. Nie masz żadnego pojęcia o szacunku do kobiet. Tak bardzo szanujecie kobiety, że posłużyliście się nimi w swojej brudnej grze o utracone koryta. Do tego mieszając tak intymną i delikatną sprawę jak aborcja. Hańba, ludzie wam tego nie zapomną ! i ten jeszcze śmie wypisywać o "szacunku do kobiet" jaki trzeba byś bezczelnym człowieczkiem, żeby tak się kompromitować. Widać, że to jedna i ta sama osoba pisze z kilku nicków, albo macie jeden schemat rozmów i siania propagandy. Żal mi Was. Krzyczcie głośniej, bo jakoś nikt was nie słyszy :)

    9 9 Cytuj
  • Andrzej 8 paź 2016
    Bolek napisał/a:

    Skończ więc pisać bo właśnie sam ogłupiasz ludzi sianiem swojej propagandy i próbujesz udowadniać, nieudolnie zresztą, że białe jest czarne.

    On próbuje to udowadniać, za to PiSiewicze przyjmują to za aksjomat po słowach prezesa w jego expose.

    8 9 Cytuj
  • 8 paź 2016

    <<Marszałek Kuchciński niezbyt ochoczo podszedł do projektu przewidującego możliwość karania kobiet dopuszczających się aborcji (...) Sprawa nabrała tempa, kiedy prezes PiS wyraził swoje poparcie dla tej inicjatywy. W podobnym tonie wypowiadało się wówczas wielu członków jego ugrupowania. Komitet "Stop Aborcji" rozpoczął zbiórkę podpisów, która - nie ulega wątpliwości - zakończyła się dla obrońców życia sukcesem w postaci prawie 500 tys. głosów poparcia. W odpowiedzi na projekt postulujący wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji, zawiązał się przeciwstawny Komitet "Ratujmy Kobiety", który zaczął zbierać podpisy pod projektem zakładającym liberalizację aktualnych przepisów. I ta zbiórka zakończyła się pomyślnie. W rezultacie do Sejmu trafiły dwa ideologicznie przeciwstawne projekty (...) Selektywne podejście do obywatelskich projektów oraz wyrażenie pewnej akceptacji dla "Stop Aborcji", wobec którego najpoważniejszym zarzutem stała się możliwość karania kobiet wywołało społeczne oburzenie. Środowiska stające w obronie praw płci żeńskiej zaczęły coraz głośniej i skuteczniej opowiadać się przeciw zaostrzaniu aktualnie obowiązującego prawa. W sprawę zaangażowało się wiele kobiet ze świata popkultury, a w zagranicznej prasie pojawiło się wiele krytycznych artykułów (...)
    Pod adresem partii rządzącej padały oskarżenia, że chce wobec polskich kobiet stosować terror>>(http://fakty.interia.pl/autor/jolanta-kaminska/news-kobiety-na-ulicach-i-nagly-zwrot-akcji,nId,2287783 )

    7 9 Cytuj
  • 8 paź 2016

    Kaczyński was pięknie wykiwał. Wasi guru z platformy i nowoczesnej skompromitowali się po całości.
    Najgorsze jest to że tacy jak markos , prywatnie czy łukaszek po vraz kolejny jak swoi mocodawcy wykorzystali do brudnej walki politycznej nieświadome kobiety.
    Najlepszy komentarz do sprawy i waszej porażającej hipokryzji :
    https://www.youtube.com/watch?v=B2ic9cgHaok

    10 9 Cytuj
  • 8 paź 2016

    No comment,,,,

    6 10 Cytuj
  • 9 paź 2016
    Bolek napisał/a:

    Chłopcze, nie pogrążaj się. Nie masz żadnego pojęcia o szacunku do kobiet. Tak bardzo szanujecie kobiety, że posłużyliście się nimi w swojej brudnej grze o utracone koryta. Do tego mieszając tak intymną i delikatną sprawę jak aborcja. Hańba, ludzie wam tego nie zapomną ! i ten jeszcze śmie wypisywać o "szacunku do kobiet" jaki trzeba byś bezczelnym człowieczkiem, żeby tak się kompromitować. Widać, że to jedna i ta sama osoba pisze z kilku nicków, albo macie jeden schemat rozmów i siania propagandy. Żal mi Was. Krzyczcie głośniej, bo jakoś nikt was nie słyszy :)

    Czytając te wypociny żal czlowiekowi sie robi ludzi mieszkających obok, którzy ciągle jeszcze wierzą w intrygi Kaczyńskiego.

    Z całym szacunkiem, ale robisz to samo co pis. Nie tobie jest oceniać moją osobę przez pryzmat szacunku do kobiet bo g.... o tym wiesz.
    Jesli ciągle nie dochodzi do zakutych w Kaczyzmie mózgów nie jestesmy za aborcją. Jestesmy za tym, ze jesli cos wzglednie poprawnie funkcjonuje przez 23 lata to po co to zmieniac?
    Dla czyjego interesu mieszacie przy kompromisie wypracowanym przez społeczeństwo kilkanascie lat temu?

    Jesteśmy za tym, że w tak delikatnych sprawach jak aborcja nie mozna decydować odgórnie. Każda z takich spraw musi byc traktowana indywidualnie. Dajmy kobietom możliwość podejmowania decyzji o ich losie. Nie decydujmy za nie ,bo nie mamy do tego moralnego prawa. Nie kazda kobieta jest katoliczką więc dlaczego mniejszość glosujaca na Kaczyńskiego ma określać ramy etyki dla wszystkich Pań?

    Jesli nie ma sie argumentów rzucacie debilne sformułowania np." bo wy platfusy", "PO tez kradlo" itp.

    Po pierwsze nigdy nie mialem nic wspólnego z po. A nawet jakby - byłbym z tego dumny, że ugrupowanie to nie jest tak perfidnie kłamliwe jak pis.
    Po drugie, nie interesuje mnie historia. PO popełnilo kilka poważnych błędów. Jeśli łamali prawo powinni byc osądzeni.
    Jak jesteśmy przy tym temacie, ile osób usłyszało i zostało skazanych po bilansie otwarcia pis?

    No wlasnie to pokazuje poziom wiarygodności tej monopratii.
    Nie będę całe życie czuł nienawiści do Niemców za to co zrobili w 1939 do 1945. Nie będę każdemu Niemcowi tego wypominal. Bylo, skończyło sie, jest mi żal cierpienia ludzi, mam do nich szacunek ale jak sama nauka Kościoła glosi : " kochaj bliźniego swego..." czy wybaczaj innym nie da sie żyć krzywdami przeszłości, chyba ze ktos ma w tym interes.
    Bicie piany o Smoleńsku, o PO ma na celu ciemną część narodu utwierdzac w przekonaniu - robimy to dla prawdy, dla normalnosci, dla lepszej zmiany.

    A tym czasem...
    - naród pogrąża sie w konflikcie, a wtedy istnieje wieksze prawdopodobieństwo ze pis bedzie dłużej okradał Polaków,
    - Kaczyński jest za zaostrzeniem przepisów w sprawie aborcji po to aby za kilka dni pod naciskiem kobiet zmienić zdanie. Ale niestety poszlo juz w świat że w Polsce nie mamy juz demokracji. Nie mamy niezależnej wladzy sadowniczej czy prezydenta wszystkich Polaków. Demokracji zaczynają nas uczyć egzotyczne państwa afrykańskie. KACZYNSKI ZDECYDUJ SIE. JESTES PRZECIW ABORCJI CZY ZA ABORCJĄ?
    - pis na potęgę OKRADA Polskę obstawiajac z klucza partyjnego wszystkie mozliwe stanowiska ludźmi bez doswiadczenia, ludźmi bez kompetencji bo dla nich liczy się kasa i stołki a nie dobro ojczyzny.

    ... ech koncze juz bo mozna o tym pisowskim g.... dlugo pisać.

    Wszyscy jestesmy w Polsce Kaczynskiego szczęśliwi. Cześć Polaków pozwoli narzucić sobie to o czym i jak mają myśleć - ale to mniejszość!

    Juz przeciw pis poza częścią obywateli wystąpiły takie grupy spoleczne jak:
    -nauczyciele
    -lekarze i biały personel szpitali
    -prawnicy
    -nauczyciele
    -artyści
    -dziennikarze
    -kobiety zjednoczone wokół zaostrzenia prawa aborcyjnego

    Hmmmm zawody ludzi wykształconych którymi nie jest łatwo manipulować. O czym to świadczy?

    Za chwile będziemy miec prawdziwy Bangladesz. Kara więzienia za pracę w niedziele.

    www.misiewicze.pl

    8 10 Cytuj
  • 9 paź 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    To za platfusów przecież demokracja była wtedy kiedyś ktoś myślał tak jak oni a wszyscy inni byli inwigilowani. Czego siła ? "argumentów "? BUAHAHAHAHAHA chyba debilizmu w czystej postaci :D Tyś widział ARGUMENTY HAHAHAHAHAHAHAH błaźnijcie się dalej i piszcie te żałosne komenty nabijając sobie hajsu. Oho dzisiaj sobota, czyżby łukaszzek pracował tylko od poniedziałku do piątku ? albo ładuje z konta "prywatnie" :D PO I NOWOCZESNA WSTYD HAŃBA I KOMPROMITACJA ! Szkoda gadać z fanatykami tuska i swetru, przecież to tak jak bym ze ścianą rozmawiał :D kogo tym razem wykorzystacie po kobietach do swojej brudnej gry politycznej ? dzieci ? w sumie już nimi zagraliście i to tymi nienarodzonymi w dodatku. Buractwo bez zasad, honoru i wstydu ! ale już niedługo i tak wylądujecie na śmietniku historii bo wasza propaganda już nie dział i dobrze o tym wiecie frustraci za piątke !

    Dalej będziecie na siłę zmuszać babki do chodzenia na te pseudo prostesty, jak to miało miejsce w Myślenicach ? albo wyciąganie kobiet po 80 żeby mizerna bo mizerna ale jakaś frekwencja była :D :D żałosne to było jak ta szopka którą odstawiacie od października ! :Drównie dobrze weźcie jeszcze żuli z pod monopolowego za flaszke przyjdą i będą trzymać transparent "moja macica moja sprawa" czy jakoś tak hahahahaha KABARET :D :D ohh wait, przecież ten kabaret się już skończył i jak zwykle nic wam się nie udało ugrać jaaak mi przykro :D powtarzam PO I NOWOCZESNA WSTYD HAŃBA I KOMPROMITACJA

    Tyle w temacie. Pozdrawiam.

    zdjecie

    9 12 Cytuj
  • 9 paź 2016

    Lukaszz napisał
    "Juz przeciw pis poza częścią obywateli wystąpiły takie grupy spoleczne jak:
    -nauczyciele
    -lekarze i biały personel szpitali
    -prawnicy
    -nauczyciele
    -artyści
    -dziennikarze
    -kobiety zjednoczone wokół zaostrzenia prawa aborcyjnego"
    brakuje na tej liście jeszcze wielu między innymi
    działaczy byłej PZPR,członków ORMO,kapusi SB i WSI tych którzy siedzą i tych którym grozi odsiadka,skorumpowanych urzędników i innych którzy brali a teraz troszeczkę sie boją itd

    12 12 Cytuj
  • 9 paź 2016

    Won z PiSokomunistyczna propaganda,,,

    Polaku, czeka Cie "moralna odnowa" - kraty i Telewizja Narodowa.

    www.misiewicze.pl

    6 10 Cytuj
  • 9 paź 2016

    @prywatnie- nawet w niedzielę masz dyżur?

    Musi Ci dobrze ta Nowoczesna płacić jak czuwasz 24 godziny na dobę :-)

    Mi by się nie chciało, ale jeżeli masz tylko to do roboty to współczuję ...

    Lukaszz napisał/a:

    Tyle w temacie. Pozdrawiam.

    Następny ...

    11 10 Cytuj
  • 9 paź 2016

    No, z mobilem w kieszeni mozna byc na biezaco,w dni robocze + swieta :)

    5 9 Cytuj
  • 9 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Tyle w temacie. Pozdrawiam.

    Ładnie że cytujesz bakę która publicznie wygadywała że zrobiła sobie dwie skrobanki w młodości i jej nie żal.
    Natemat jak to mawiają towarzysze lisa rudego..

    11 7 Cytuj
  • Andrzej 9 paź 2016

    Którą to babkę obecnie panujący nam prezydent żegnał w smutku. Ależ ten Duda ma autorytety, z dwoma skrobankami... Magierowski przynajmniej nie udawał greka i napisał, że takie Środy czy Czubaszki się nie zmienią i muszą wymrzeć.

    6 12 Cytuj
  • 9 paź 2016
    Endrju napisał/a:

    Którą to babkę obecnie panujący nam prezydent żegnał w smutku. Ależ ten Duda ma autorytety, z dwoma skrobankami... Magierowski przynajmniej nie udawał greka i napisał, że takie Środy czy Czubaszki się nie zmienią i muszą wymrzeć.

    Znowu manipulujesz. Napisał tylko coś takiego na TT:
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,20066107,prezydent-na-tt-zegna-czubaszek-a-w-komentarzach-oburzenie.html
    I nawet zaznaczył że mieli inne poglądy. Czysta kurtuazja.
    Jednak tacy manipulatorzy jak ty muszą dorobić na siłę nową ideologię..

    10 6 Cytuj
  • Andrzej 9 paź 2016

    Tak, kurtuazyjnie użył słowa żal. Po co w ogóle cokolwiek pisał? Przecież Czubaszek nie była nikim wybitnym. Niektórzy cenił jej felietony i cięty język, ale do mnie jakoś nigdy nie trafiała, a tak po ludzku to nawet jej nie lubiłem przez fajki i obnoszenie się właśnie z aborcjami. Jeśli PAD jej nie cenił, to po jaką cholerę pisał cokolwiek?

    3 10 Cytuj
  • 9 paź 2016
    Endrju napisał/a:

    Tak, kurtuazyjnie użył słowa żal. Po co w ogóle cokolwiek pisał? Przecież Czubaszek nie była nikim wybitnym. Niektórzy cenił jej felietony i cięty język, ale do mnie jakoś nigdy nie trafiała, a tak po ludzku to nawet jej nie lubiłem przez fajki i obnoszenie się właśnie z aborcjami. Jeśli PAD jej nie cenił, to po jaką cholerę pisał cokolwiek?

    Przeżywasz. Napisał sobie dwa zdania nieoficjalnie na jakimś komunikatorku w internetach. Może ją znał osobiście i tyle w temacie. Nie zmienia to faktu że nie był na pogrzebie . Podobnie jak Kaczyński.

    8 5 Cytuj
  • Andrzej 9 paź 2016

    Nieoficjalnie na jakimś komunikatorku w internecie to mogę sobie ja pisać. Prezydent RP takiego przywileju, niestety, nie ma.

    5 7 Cytuj
  • 12 paź 2016

    Rzeźnik z tego Kaczyńskiego jest niezły.
    Co dzień to człowiek słyszy coraz lepsze herezje.

    ---------------------------------
    Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię - zapowiedział prezes PiS.

    http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/983726,kaczynski-o-aborcji.html
    ---------------------------------

    6 2 Cytuj

Odpowiedz