Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 11 kwi 2011

    Jakoś polubiłem wesołego strażaka więc zacytuję jego wypowiedź
    "Czyli dokładnie coś odwrotnego do tego co czyni Prezes Wasz Ukochany ignorując i plując na obecnego prezydenta wybranego bądź co bądź większością głosów w wolnych i demokratycznych wyborach."
    A pamiętasz jak pluto na Prezydenta Kaczyńskiego?
    A czy on nie był wybrany w takich samych wyborach?Co wyprawiał Palikot i media?

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    Tym bardziej nie powinni powtarzać błędów konkurencji politycznej. Tym bardziej , ze nikt Lecha nie nazywał zdrajcą Komoruskim. No ale jeśli śledzisz moje wpisy to wiesz, że dla mnie to PO PiS jedna paczka z AWS i po prostu są siebie warci..... Tylko nam szaraczkom po prostu wstyd za nasze elity polityczne.
    Zresztą biją pianę na temat katastrofy (wszyscy bez wyjątku!!!) a benzyna już po 5,20 - 5,30 zł

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    Nepieralski mnie dzisiaj rozbroił tymi słowami: JAROSŁAW KACZYŃSKI TO 97 OFIARA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ! :-)

    Lepiej tego już ująć nie można.

    Cytuj
  • 12 kwi 2011

    Jeszcze niedawno Jarosław Kaczyński apelował o koniec wojny polsko-polskiej. Co w jego ustach znaczą słowa, którym natychmiast zaprzeczają czyny? Cytuje Ewangelię, by zaraz obrażać i dzielić Polaków.

    Zwolennicy prezesa trzymali w rękach krzyż i różaniec, a jednocześnie lżyli najgorszymi słowy polski rząd i prezydenta.

    Było to najbardziej pogardliwe wystąpienie wobec Polaków, jakie się dało słyszeć w ostatnich latach. Od czasów komunistycznej dyktatury nikt z taką bezczelnością nie wykluczał swoich adwersarzy ze wspólnoty narodowej.

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    Ludzie cała prawda o katastrofie zawarta jest w książce Leszka Szymowskiego pt. Zamach w Smoleńsku- polecam tą książkę. Kto nie czytał niech przeczyta naprawdę warto. Na allegro jest rozchwytywana bo ukazuje to czego nikt nie chce głośno powiedzieć- PRAWDĘ !

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    [quote=gość: JÓZIO] http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tupolew-wyladowal-rozerwala-go-bomba-szokujaca-ksiazka,wid,13316570,komentarz.html [/quote]

    Zdajesz sobie sprawę, że takie książki są tylko po to, żeby wyciągnąć kasę od naiwnych ludzi?
    I, że tego, czego chciałbyś się dowiedzieć, czyli PRAWDY, w takich książkach niestety nie znajdziesz.
    Polecam oglądanie programów informacyjnych, w których wypowiadają się eksperci lotnictwa, a nie politycy. Stacji telewizyjnych jest dużo.
    Prawda może ujawnić się po ujawnieniu rozmowy telefonicznej między braćmi Kaczyńskimi.
    Tylko zdajesz sobie sprawę, JÓZIO, że może ona być inna niż usiłuje narzucić PiS?

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    [quote=gość: smutny] Jeszcze niedawno Jarosław Kaczyński apelował o koniec wojny polsko-polskiej. Co w jego ustach znaczą słowa, którym natychmiast zaprzeczają czyny? Cytuje Ewangelię, by zaraz obrażać i dzielić Polaków.Zwolennicy prezesa trzymali w rękach krzyż i różaniec, a jednocześnie lżyli najgorszymi słowy polski rząd i prezydenta.Było to najbardziej pogardliwe wystąpienie wobec Polaków, jakie się dało słyszeć w ostatnich latach. Od czasów komunistycznej dyktatury nikt z taką bezczelnością nie wykluczał swoich adwersarzy ze wspólnoty narodowej. [/quote]

    Zgadzam się w 100% z moim przedmówcą. PAmiętam jak dziś, kiedy człowiek trzymający w ręku różaniec obrażał księdza który miał zabrać Krzyrz wysywając go od UBEków ! Ci ludzie mają coś nie tak z głową.

    JAROSŁAW KACZYŃSKI TO 97 OFIARA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ! - to prawda.

    Szkoda tylko , że nie opłakiwali PiSowcy śmierci Papieża Jana Pawła II co miesiąc przez cały rok.

    MASZ JUŻ SERDECZNIE DOŚĆ SŁUCHANIA KARŁA Z PROBLEMAMI EMOCJONALNYMI. POWINIEN SIĘ LECZYĆ.

    Cytuj
  • 13 kwi 2011
    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    A najgorsze jest to, że PiSiorki mogą wygrać nadchodzące wybory jak ludzie nie zmądrzeją, Zresztą nie czarujmy się, ostatnie wybory pokazały, że Myślenice i okolice to ich poważne zaplecze................................

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Nie mają szans wygrać. Z czym? Tymi kilkoma oszołomami spod pałacu prezydenckiego? Ludzie już w większości przejżeli na oczy. Mam takie dziwne wrażenie, że po tym co ostatnio wyprawia prezes Jarek mogą na niego głosować jedynie ludzie popierający wcześniej Leppera, bo to identyczna kopia... awanturnika i błazna.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Na szczęście, Jarek jednym zdaniem załatwił PO głosy Ślązaków.
    A "wesołemu strażakowi" chodzi o to, że ludzie muszą iść do wyborów, żeby PiS nie wygrał.
    I nie obrażaj, marko, Leppera! :D

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Wiocha,niewykształceni a teraz awanturnicy i błaźni tylko głosują na PiS a na PO młode wykształcone społeczeństwo.Ci wykształceni razem z kolegami Rycha i Zdzicha z bojska budują dla nas drugą Irlandię.
    Jak wykształcony i mądry jest elektorat PO świadczy np.taki przypadek że w Warszawie w wyborach wystarczyło wystawić nikomu nieznaną osobę o podobnym nazwisku aby otrzymała tysiące głosów a takich przypadków było więcej.Głosujecie na każdego byle nie dopuścić PiS do władzy.

    HÜBNER Danuta Maria Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
    2 HIBNER Jolanta Emilia Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

    Do wesołego strażaka-nie tak dawno pisałeś że nie popierasz ani jednych ani drugich a tu widać co warte są twoje słowa.Ty masz swoje poglądy czy takie jakie aktualnie w modzie?

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Oczywiście, że mam panie nieoświecony, są cały czas lewicowe i sympatyzujące z SLD, choć ostatnio ta partia zachowuje się ciapowato. Jednak kiedy mam wybierać mniejsze zło to mimo wszystko wolę PO, ale zagłosuję na SLD. Więc co nie jestem Polakiem tylko ...... bo nie popieram Prezesa ???????

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    No a co to ma wspólnego z całą szopką odstawianą przez Prezesa ????

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    jakżesz to przykre i bezsensowne , ja proponuję żeby każdy się zajął tym co ma robić - Rząd niech Rządzi, opozycja niech konstruktywnie krytukuje
    bo te rozmowy o wizerunku naprawdę są tak puste że aż razi po oczach, mówmy o konkretnych faktach i działaniach !

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Myślenie nie boli więc czasami warto pomyśleć a nie przyjmować wszystko co poda Michnik i TVN.
    A co takiego złego Prezes zrobił ostatnio- że naraził się mniejszości śląskiej,oczywiście pozwolić wszystkim na autonomię góralom,kaszubom pyrom a potem może gejom i innym mniejszościom.
    A czy poetów też nie wolno już cytować ?Niesiołowski czy Kutz mogą pluć na przeciwników politycznych a PiS ma wszystko przyjmować z godnością.Ile było szumu gdy Ziobro przed wyrokiem powiedział o kimś że jest przestępcą a teraz jeszcze bez czarnych skrzynek czy badania wraku uznaje się że to był zwykły wypadek.Co wy doprawdy chcecie od tego człowieka?Co złego zrobił dla was? Dla kraju?

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Prezes nie robi nic złego !!! Jemu wszystko wolno ! On jest jak Chuck Norris!!! A poetów to może trzeba cytować w całości, a nie fragment wyrwany z kontekstu !!!!
    A tak właściwie to jestem oburzony faktem, że gość co cały rok walczy o pamięć i szacunek dla tragicznie zmarłego brata zamiast złożyć jakieś kwiaty na jego grobie bierze udział w dziwnej zadymie w miejscu jego dawnego urzędowania !!!

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    A jeśli chodzi o Ziobre to jak skończyła się sprawa z tym chirurgiem ???? Chyba jedynym jego "sukcesem" było ograniczenie ilości transplantacji, a Garlickiego (chyba nie pokręciłem nazwiska??) (niestety dla Ziobry ) nie uznali za mordercę .

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Zamach w Smoleńsku - Leszek Szymowski- tą książkę powinien mieć każdy Polak- prawdziwa historia !

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    A świstak siedzi i zawija sreberka........

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    A ja mam takie pytanie: dlaczego jak premierem był Kaczyński to białe miasteczko pielęgniarek stało przez kilka tygodni i nikomu nie przeszkadzało a teraz prezydent Warszawy z PO wydaje rozkaz pacyfikacji jedego namiotu ?

    http://niezalezna.pl/9098-stop-przemocy-w-warszawie

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    http://www.youtube.com/watch?v=PYdkpRmd9mg

    to jak to jest ? jednych Straż Miejska ma chronić a drugich bić ?

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    4 lata temu, kiedy wyrosło Białe Miasteczko, a pielęgniarki bezprawnie blokowały ulicę, Waltz złożyła oficjalne oświadczenie, że "postawi straż miejską, która będzie ochraniać tak pielęgniarki, żeby im nawet jeden włos z głowy nie spadł". wtedy była DEMOKRACJA? Tak? A teraz kiedy Reżim powala ludzi na glebę, nie pozwala ludziom spokojnie demonstrować nawet na chodniku, to teraz nazywa się ZAPEWNIANIEM PORZĄDKU !to jest dopiero reżim- gorszy niż na Białorusi !

    Cytuj

Odpowiedz