Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 30 kwi 2010

    W sieci już masa jaj z kandydatury:

    http://wiertarka.fotolog.pl/ :)

    Cytuj
  • 30 kwi 2010

    Są żałośni tak jak Jarek

    Jaki kandydat takie jaja... :)

    Cytuj
  • 1 maj 2010

    Oto fragment wywiadu, jakiego rok temu udzielił radiu RMF Bronisław Komorowski. Około 1 min. 40 sek. nagrania marszałek sejmu mówi: "Przyjdą wybory prezydenckie albo prezydent będzie gdzieś leciał, i to się wszystko zmieni".

    http://www.youtube.com/watch?v=86GcCrR4R_s&feature=player_embedded #!

    Cytuj
  • 1 maj 2010

    Analizator ty po prostu jesteś chory, leczenie tu nic nie pomoże. Tylko uważaj na samoloty bo wiesz licho nie śpi.

    Cytuj
  • 1 maj 2010
    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Akurat ta gazeta ma alergię na symbole narodowe ,patriotyzm.Wydaje mi się że według GW na pochówek na Wawelu zasługiwałby"człowiek honoru"Czesław Kiszczak ewentualnie Wojciech Jaruzelski.

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    O Boże, pesymista, skąd ty masz takie poglądy? Ten analizator to rozumiem spadł z kosmosu, ale widzę że nie jest osamotniony w spiskowych teoriach. A jak ja bym np. zaczął wypisywać czy to nie aby sam pan prezydent jest winien tej tragedii bo wywarł nacisk na pilota bo pośpiech był(przecież nikt nie udowodni że tak nie było) a teraz się robi z niego BOHATERA (jakby za POLSKĘ w wojnie co najmniej zginął). Porównuje się katastrofę lotniczą (owszem opłakaną w skutkach) do egzekucji tysięcy polskich oficerów, miast wyciągać wnioski szuka się winnych wszędzie tylko nie u siebie. A jak kto krytykuje to nie PATRIOTA. I niby to "kwiat inteligencji i patriotów zginął, a ciekawe czy dla takiego analizatora cz pesymisty pani Jaruga-Nowacka czy pani Szymanek-Deresz, czy panowie z PO to też już patrioci bo zginęli z prezydentem czy nie? I jaki miałby mieć w ogóle interes w tej katastrofie Putin? Bo jak mi ktoś napisze że sie bał Kaczyńskiego to się wybaczcie posikam ze śmiechu. To że tyle śmieciowych tekstów zalega internet nie znaczy że tutaj musimy się w tym babrać.

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Pesymisto podałam link po to by wejść do środka i przeczytać artykuł, a nie po to by przeczytać sam adres. Szkoda bo wywiad ciekawy i czytelnie napisany myślę, że nie miał byś wielkich trudności ze zrozumieniem tekstu.
    Co do "gazeta ma alergię na symbole narodowe ,patriotyzm" trudno mi się odnieść bo nie jestem tak dobrym znawcą tematu jak ty. Podejrzewam więc, że czytujesz gazetę namiętnie, inaczej nie stawiał byś tak mocnego twierdzenia o schorzeniach gazety, no bo to normalnie była by hipokryzja. To chyba oczywiste.

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    A skąd znacie moje poglądy,po jednym czy dwóch odnośnikach?A gdzie tam jest o jakiś spiskach?
    GW czasami czytam-jest dostępna za darmo na uczelni co nie znaczy że muszę ze wszystkim co tam napisane zgadzać się.
    To niektóre "autorytety" podały przyczynę katastrofy w czasie gdy jeszcze nie podano dokładnej godziny zdarzenia.Czy zawsze trzeba zgadzać się z tym co podają media i jedyni dysponenci prawdy?

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    ŚP. Lecha pochowano na Wawelu, czy się to komuś podoba czy nie. Tylko teraz Jarosław na prezydenta startuje "misje brata kontynuować" (brzmi strasznie, prawie jak w monarchii jakiejś gdzie tron obejmować rodzina musi) Będziemy mieć "męczeńską rodzinę prezydencką" gdzie władza z brata na brata przejdzie, a co potem, na syna??? ojojo
    PS: ciekaw jestem tych czerwcowych wyborów...

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    To wyborcy zadecydują jakiego chcą mieć prezydenta.
    W ostoi demokracji USA po ojcu wybrali syna prezydentem i nikogo to nie dziwiło a u nas takie oburzenie że startuje brat?
    Kandydat z wyrokiem(nieprawomocnym) startuje i jakoś to niektórym nie przeszkadza a tu tyle szumu.Pozwólmy wyborcom zadecydować.

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    Jarosław płynie na fali tragicznej, obrastającej w mit śmierci swojego brata. Mam nadzieję, że obudzi się w ludziach zdrowy rozsądek pozwolą Jarosławowi dopłynąć do do jakiegoś portu np. w Gdyni byle jak najdalej od Pałacu Prezydenckiego. Chłopina jest już zmęczony pozwólmy mu odpocząć, zająć się pielęgnacją sierściucha i pisaniem dzienników.

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    Przeczytajcie, warto:
    http://markd.pl/afery-po/

    Są dowody na to jak wspaniałych mamy ludzi u sterów (linki), komentarz sam się nasuwa.

    A jakoś po nastaniu Platormianych rządów mieli się strasznie "wziąć" za PiS, powołali nawet Julkę, której już trzeci rok (wcale nie małe) pieniądze co miesiąc płacą i co "wyniuchała" ?????
    Nie mają NIC do zarzucenia poza mlaskaniem i wyglądem Kaczyńskich. A to świadczy jak prymitywnym jesteśmy narodem, dla którego TYLKO wygląd ma znaczenie, nie to o co Prezydent zabiega, jak dba o Polskę i jej historię !

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    Stary w czasie pokoju rządzący mają dbać o kraj i go rozwijać a nie walczyć. Nie myślę, że PO świetnie sobie radzi ale nie wzbudza w ludziach poczucia zagrożenia i lęku tak jak to robił PiS. Mamy pracować a nie wojować. Historia Polski nie jest zagrożona:)

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    Stary w czasie pokoju rządzący mają dbać o kraj i go rozwijać a nie walczyć. Nie myślę, że PO świetnie sobie radzi ale nie wzbudza w ludziach poczucia zagrożenia i lęku tak jak to robił PiS. Mamy pracować a nie wojować. Historia Polski nie jest zagrożona:)

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    Cyt:Stary w czasie pokoju rządzący mają dbać o kraj i go rozwijać a nie walczyć. Nie myślę, że PO świetnie sobie radzi ale nie wzbudza w ludziach poczucia zagrożenia i lęku tak jak to robił PiS.
    A w kim to wzbudzał zagrożenie PiS,w "Rychach","Zdzichach" itp.faktycznie oni mogą spać spokojnie.Tyle było ponoć łamania prawa za rządów PiS więc gdzie zarzuty?
    A z przestępcami mamy negocjować a nie walczyć?
    Obojętne kto rządzi to raczej uczciwy obywatel nie powinien się niczego obawiać.

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    na wawelu już przygotowano miejsce dla dynastii Kaczyńskich (podobno kot Jarka dostąpi również należnych mu honorów bo był wychowywany w duchu patriotycznym i teraz będzie kocia jama a nie smocza)
    PO i PIS to warci siebie krzykacze i aferzyści. Jedni kręcą na boku afery i ładnie się przy tym uśmiechają, a drudzy żyją w obsesji podsłuchów, prowokacji i najchętniej by wszystkich inwigilowali by władza im się z rąk nie wymknęła.

    Cytuj
  • 5 maj 2010
    Cytuj
  • 5 maj 2010

    Nie no pesymista rozbrajasz mnie. Kto to jest UCZCIWY OBYWATEL? Proszę o pełną definicję.
    Nie trzeba być wykształconym żeby widzieć, że Polacy siebie samych nie lubią, są podejrzliwi, nieufni. Niewiele trzeba by te cechy zaczęły żyć własnym życiem. Jednoczymy się jedynie przy okazji wiekopomnych śmierci albo przy okazji bicia wroga. Jeśli ktoś chce w czasie pokoju zrobić coś pożytecznego dla społeczności naturalne jest, że znajdziemy w jego rodzinie Żyda, jak nie chodzi do kościoła to już po nim, żyje w konkubinacie długo nie pożyje, a na pewno nie pozwolimy mu nic zrobić bo on nie nasz. Oczywiście trochę przejaskrawiam ale takie rzeczy mają miejsce choćby w najbliższym otoczeniu.
    Patriotyzm to nie symbole narodowe, pieśni maryjne, kult nazwisk to praca dla siebie i ogółu.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    Wystarczy oprzeć wypowiedz Marli na przykładzie jednego z posłów z ramienia PO, Janusza Palikota. Wykształcony człowiek sukcesu, który zdecydował że pora "naprawić" polską politykę zakładając komisję Przyjazne Państwo. Jednak wielu z Was zna go tylko z kontrowersyjnych wypowiedzi tak chętnie rozdmuchiwanych przez media, które z łatwością ukażą społeczeństwu jego postać jako niepoważnego-nowobogackiego-żądnego władzy pajaca. Wracając na nasze podwórko, to samo próbują zrobić i u nas. Tyle że z kandydaturą Wiktora. Nic dodać nic ująć.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    Proszę, oto POlityka miłości wyznawana przez znane "osobistości":
    http://www.youtube.com/watch?v=rGMQLZNW8W0

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    Cyt:jak nie chodzi do kościoła to już po nim, żyje w konkubinacie długo nie pożyje, a na pewno nie pozwolimy mu nic zrobić bo on nie nasz.
    Jak można dyskutować z takimi poglądami?Gdzie na co dzień widać przejawy dyskryminacji?
    Co do Przyjaznego Państwa to jakoś efektów pracy nie widać,jeżeli się mylę to proszę o przykłady.
    Kto z kogo robi pajaca najlepiej obejrzeć na własne oczy.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    [quote]Proszę, oto POlityka miłości wyznawana przez znane "osobistości":
    http://www.youtube.com/watch?v=rGMQLZNW8W0

    [/quote]
    w porządku, ale brakuje mi tu choćby paru cytatów Jarosława K. Kurskiego, Lecha ot , choćby słynne "spieprzaj Dziadu" "małpa w czerwonym" itp. wtedy będzie może bardziej obiektywnie..

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    Nie ma polityka któremu nie zdarzają się jakieś wpadki"językowe" ale to nie znaczy że po tym ich należy oceniać.Można pięknie mówić i być szują.

    Cytuj

Odpowiedz