Forum » Społeczeństwo Humor polityczny

• 02.08.2017 - 20:17
    Jakoś mi to do humoru nie pasuje. Płakać raczej należy. Klub Gazety Polskiej to wstyd dla naszego miasta. Procedować a la Szlachetka, łamać konstytucję , na którą się przysięgało, z religijnością się obnosić. Dożyliśmy pruderii. Wyszło co w nas najgorsze. Byle na krótko.
    17 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2017 - 15:11
    Dlaczego piszesz
    WKibic napisał/a:
    dla naszego miasta.

Od kiedy to Pcim ma prawa miejskie ??
    3 8 Cytuj Zgłoś
  • 03.08.2017 - 18:53
    Com napisał, napisałem. Dlaczego? Oto jest pytanie.
    8 Cytuj Zgłoś
  • 05.08.2017 - 8:29
    Mam wrażenie że tak wygląda narracja rządu w przynajmniej co drugiej sprawie...
    zdjecie
    8 Cytuj Zgłoś
  • 05.08.2017 - 15:19
    zdjecie
    7 Cytuj Zgłoś
  • 08.08.2017 - 12:15
    zdjecie
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2017 - 21:32
    Ilu posłów trzeba, żeby wymienić żarówkę ????

Nie wiadomo, bo jeszcze nikt nie powierzył im tak odpowiedzialnego zadania .......
    9 Cytuj Zgłoś
  • 12.08.2017 - 11:50
    zdjecie
    9 4 Cytuj Zgłoś
  • 26.08.2017 - 8:06
    zdjecie
    11 2 Cytuj Zgłoś
  • 26.08.2017 - 9:40
    Narcyzm jestem.
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 26.08.2017 - 12:38
    Elita Narodu.

zdjecie
    6 4 Cytuj Zgłoś
  • 26.08.2017 - 17:08
    Sadzac po ekwipunku ekipa odwiedzila znany sklep, po czym zazyczyla sobie kurs na Tatry, gdzie tez wyszli z helikoptera na pare szybkich ujec w klapkach. Jak widac stroje adekwatne do powagi sy.tu.acji. Nie ma smiania.
    6 5 Cytuj Zgłoś
  • 04.09.2017 - 8:07
    Patryk jaki: - dzięki dobrej współpracy z włoską policją, udało nam się ująć sprawców gwałtu.

Rozumiem, że włoska policja nie przeszkadzała.
    10 Cytuj Zgłoś
  • 11.09.2017 - 8:25
    zdjecie
    7 Cytuj Zgłoś
  • 11.09.2017 - 18:31
    zdjecie
    12 Cytuj Zgłoś
  • 25.09.2017 - 8:27
    Z dedykacją dla Gowina i Szlachetki.
    zdjecie
    9 1 Cytuj Zgłoś
  • 29.09.2017 - 8:02
    W tej Wawie to niezła patologia z tą reprywatyzacją. HGW skompromitowana nieodwracalnie.

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1074135,reprywatyzacja-w-warszawie.html
    zdjecie
    8 1 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 29.09.2017 - 9:28
    Myślisz, że to będzie problem dla PO? Tam więcej takich kwiatków cały czas przy korycie. Jeden z nielicznych plusów rządów PiSu to ten, że takie przekręty wychodzą na światło dzienne.
    2 8 Cytuj Zgłoś
  • 07.10.2017 - 17:48
    zdjecie
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 11.10.2017 - 6:29
    Endrju napisał/a:
    Myślisz, że to będzie problem dla PO? Tam więcej takich kwiatków cały czas przy korycie. Jeden z nielicznych plusów rządów PiSu to ten, że takie przekręty wychodzą na światło dzienne.
    Przecież, te przekręty miały akceptację wszystkich rządów od 1989r.
    Po prostu kamienice -ruiny w centrach miast, miały lokatorów z zerowym czynszem a miasta problemy z kamienicami, do których nikt się przyznać nie chciał, a jedynie obciążały budżety miast, które to miasta musiały je remontować, aby lokatorom deszcz na głowę nie leciał. A lokatorom się należało wszystko za darmo.
    Ruiny te straszyły, rozpadające się kamienice podtrzymywane kroplówką państwową.

Władze lokalne we wszystkich miastach przymykały oko na proceder, a nawet na publikacje, że Żydzi znowu wchodzą na krakowski Kazimierz, po cichu tłumaczyły, że to tylko pozornie, nieoficjalnie radując się, że kamienice wracają w ręce polskie.

Nikt nie chciał, lub nie miał odwagi powiedzieć w tamtym czasie Żydom, że gł.wno dostaną, bo na zwracanie majątku żydowskiego nie ma społecznego przyzwolenia.
    A były to czasy przyjęcia do NATO i UE, gdzie lobby żydowskie miało wiele do powiedzenia.

"Naraz sprawiedliwi w śród narodów świata" z Polski PiS się odezwali, z nazwiskami rodowymi z Góry Synaj.

Gdyby nie ten proceder, Kazimierz ( i podobne dzielnice innych miast) do dzisiaj by śmierdział, straszył a lokatorzy szczali by po podwórkach i otwierali kolejne piwo. Strach było by po zmroku tam wejść. Tak kiedyś było!
    Pamięć ludzka jest doskonała, ale krótka.
    11 1 Cytuj Zgłoś
  • 19.10.2017 - 20:29
    Co się stało, że do wyborów 2015 na forum był wielki ruch, a teraz cisza. Strach? Czyżby nie było o czym pisać, nawet o wielkich sukcesach władz.
    7 1 Cytuj Zgłoś
  • 20.10.2017 - 9:16
    Bono. Ty też rzadziej piszesz... Jestem i regularnie tu zaglądam.

Tak widzę próby współpracy PISu z opozycją.
    zdjecie
    2 Cytuj Zgłoś
  • 20.10.2017 - 10:01
    m_markos napisał/a:
    Bono. Ty też rzadziej piszesz... Jestem i regularnie tu zaglądam.

Tak widzę próby współpracy PISu z opozycją.
    Sam do siebie pisał nie będę, a widzę, że "nowa demokracja" IV RP,
    skutecznie zastraszyła ludzi.
    Kto się odezwie gdziekolwiek, jest publicznie wyszydzany i zohydzany i szuka się na niego haków jeżeli nie politycznych to obyczajowych i tak gnoi się ludzi.
    Tu na forum ludzie boją się inwigilacji i późniejszych szykan.

Nawet ich prezydent, gdy będzie miał własne zdanie, zostanie zmieszany z błotem, opluty i wykluczony.
    11 Cytuj Zgłoś
  • 05.12.2017 - 13:44
    zdjecie
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 08.12.2017 - 10:41
    Niepotrzebne że prześmiewamy się z budowania nowego prawa podsłuchowego. Do tej pory po komunie zachłysnęliśmy się fałszywą wolnością.
    To że ludzie mówią przez telefon co chcą nie jest dobre, bo gdy taki ma nieczyste zamiary to nad sobą nie ma kontroli. Podsłuch to właściwa sprawa, bo to tak jakby żona nie była zazdrosna z kim utrzymuje kontakty jej mąż i na odwrót, mąż musi podsłuchiwać żonę, jako dowód swojej miłości. Gdyby tego nie robił, ona może go zdradzać, bo wie, że się nigdy nie dowie.
    To samo jest ze służbami, podsłuchiwać musi każda służba, każdego ministerstwa, a jak czegoś nie wyłapie zawsze może posłużyć się sygnalistą.

Tak żyją wszystkie nowoczesne gospodarki, obywatel musi występować w programie rządowym Big Brother, aby rząd o obywatelu wiedział wszystko.
    Myślę, że ten program zostanie rozszerzony, na zdrowie obywatela i obywatel będzie monitorowany wewnątrz ciała, aby wykryć każdą chorobę obywatela.
    A nawet wydaje mi się, że od tego należało zacząć prześwietlanie obywatela, bo jak obywatele będą chorzy, to słóżby podsłuchowe, będą bezrobotne.
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 11.12.2017 - 19:02
    Już jest:
    zdjecie
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 12.12.2017 - 11:44
    Kara nałożona na amerykańską telewizję polskojęzyczna za niewłaściwą relację z pod sejmu. Czyli TVN 24 nadała gorszące zachowania pod sejmem i nie opatrzyła żadnym komentarzem.

Słuszna kara, bo nie wszystko musi wiedzieć niedojrzały widz, ale wydaje mi się , że powinno się powołać instytucję lustracji, czyli utworzyć instytucję w której urzędnik,. sygnalista reprezentuje stronę rządową, musi wziąć materiał do lustracji i taki sygnalista z tej instytucji, przepuści materiał bądź powie, że ten materiał stacja, możecie puścić na własne ryzyko ewentualnej kary finansowej.
    Taka jedna czy druga stacja musi wiedzieć, przed puszczeniem materiału, czy ten materiał przejdzie bez kary, czy musi się z karą liczyć. I taka stacja podejmuje ryzyko, że ten materiał przyciągnie widzów i po nim nada reklamy, na których może zarobić więcej niż prawdopodobna kara.

https://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/kara-dla-tvn-24-za-relacje-spod-sejmu-krrit/g3z92qh
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 14.12.2017 - 18:43
    wg mnie kary nie powinni mimo wszystko nadawac ( nie jestem wyznawca PO)
    2 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2018 - 11:08
    Nowa planeta, na którą przerzucono same kobiety z wyselekcjonowanym plemnikiem żeńskim do podtrzymania życia na planecie bez obecności mężczyzn.

Wizja lokalna po tysiącu lat:

Nad potokiem baby piorą, na ognisku pieką podpłomyki.

Nie ma papieru nie ma majtek i bielizny, nie ma mydła, nie ma toalety.
    Są tylko szminka z masła i kwiatów i zwierzę leżące u jej stóp i jedna dziewczynka biegająca obok mamusi.
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 04.02.2018 - 10:46
    W narastającym na świecie antysemityzmie, a i pisaniu nowej historii II wojny światowej, przez określone międzynarodowe środowiska, Polska będzie za lat kilkanaście, wymieniana jako wzorzec, jak należy bronić się przed obcymi religiami, na przykładzie islamu i judaizmu, ze wskazaniem Jana Sobieskiego jako początek dobrej zmiany.
    3 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz