Forum » Społeczeństwo

Jak wam się podoba TVP TRWAM?

  • 22 mar 2017

    Jaką macie opinię o Wiadomościach TVP i o info.
    Mnie imponuje wykształcenie w Szkole Medialnej- Rydzyka , dziennikarzy TVP.

    Mają świetne wykształcenie i wyjątkową przenikliwość . Wspaniale kojarzą wypowiedz z przed siedmiu laty dotyczącą przekopywania ziemi w Smoleńsku z wbiciem łopaty obecnie, w celu zasadzenia drzewa.

    Tak jakby byli dziećmi Stanisławy Ryster która w komunie prowadziła Wielką Grę, i tam łączenie faktów przedwojennych z życiem w PRL, trzeba było mieć umiejętność łączenia skojarzeń złej sanacji z PRL w małym palcu.

    24 17 Cytuj
  • 22 mar 2017

    Jacy publicyści taka i telewizja. Nie mogę skumać czy oni coś biorą czy to tylko zwichrowana psychika.

    Gość poniżej to wiceszef publicystyki w TVP. Przy nim nasz lokalny forumowy Kazio to ostoja normalności.
    zdjecie

    25 12 Cytuj
  • 22 mar 2017

    tvp trochę przypomina już tv w korei

    25 12 Cytuj
  • 22 mar 2017

    Totalne pranie mózgu.

    Ostatnio TVPiS1 z chlubą informowało, że Polska gospodarka ma się bardzo dobrze a inflacja wynosi raptem 2,2 %.

    YYyyy TVPiS zapomniał dodać, że w ostatnich latach mieliśmy deflacje (za tą samą kwotę mogliśmy więcej kupić niż przed rokiem = ceny produktów w sklepie liczone rok do roku były niższe).

    Inflacja dla konsumenta końcowego, oznacza podwyżkę ceny towarów.

    Dojna zmiana.

    26 11 Cytuj
  • 22 mar 2017

    No i tu się nie udzielę i walkerka nie podrażnię bo po prostu reżimowej k.u.r.w......izji nie oglądam.......

    19 7 Cytuj
  • Andrzej 22 mar 2017

    Też podziwiam Was, że oglądacie tvp i orientujecie się, kto jest kim w tym grajdołku Kurskiego.

    Masochiści, czy za pokutę to robicie? Nie trawię, nie oglądam.

    16 7 Cytuj
  • 22 mar 2017
    Endrju napisał/a:

    Też podziwiam Was, że oglądacie tvp i orientujecie się, kto jest kim w tym grajdołku Kurskiego.

    Masochiści, czy za pokutę to robicie? Nie trawię, nie oglądam.

    Wiadomości TVPiS 1 i programy informacyjne na TVPiS Info to najlepszy kabaret w Polsce.

    20 8 Cytuj
  • 23 mar 2017

    Kaczyński jest w UK. Tak więc analogicznie do powrotu Szydło niedługo zobaczymy w TVPIS.
    zdjecie

    19 9 Cytuj
  • 23 mar 2017
    m_markos napisał/a:

    Kaczyński jest w UK. Tak więc analogicznie do powrotu Szydło niedługo zobaczymy w TVPIS.

    Stoją, a powinni klęczeć. Brak szacunku dla monarchii.

    15 7 Cytuj
  • 23 mar 2017

    Bono jak zwykle na stanowisku,załozył kolejny temat do jazdy po PiS bo przecież wszystko co złe to wina Kaczora.A totalna opozycja zaprezentowała wczoraj swój program wyborczy-puszczanie kaczek.
    https://www.youtube.com/watch?v=6Bqe0kd2Os8
    Jaka opozycja taki program .

    13 24 Cytuj
  • 23 mar 2017

    Widząc temat na stronie głównej już wiedziałem kto go założył. Wszedłem tylko żeby potwierdzić.
    Tyle w tym temacie. Używajcie sobie do woli.

    13 22 Cytuj
  • 23 mar 2017
    pan Kracy napisał/a:

    Widząc temat na stronie głównej już wiedziałem kto go założył. Wszedłem tylko żeby potwierdzić.
    Tyle w tym temacie. Używajcie sobie do woli.

    hehe,o tym samym pomyślałem....ten gość juz totalnie odjechał,albo może tak sie dowartościowywuje,
    zresztą co możę napisać gość który ma zryty łeb TVNowską propagandą,to już są wraki nie ludzie i żadna resocjalizacja im już nie pomoze

    HEJ PEOWSKIE OSZOŁOMY !!!!!!!!
    SZYKUJECIE JUŻ JAKIES ZABOJSTWO.... NA KOGOŚ KTO NIE JEST Z WAMI A WIEC PRZECIW WAM,
    UDAŁA SIE TA SKŁADKA W TEATRZE ABY ZNALEŚĆ KOGOŚ KTO ZABIJE KACZYŃSKIEGO? NIE MA CHETNYCH CZY ZA DUZA BIORA?
    A CO TAM U NIEMCOW? BYLISCIE JUZ W BERLINIE? UPADLISCIE NA KOLANA? CZOŁAGLISCIE SIE ABY WSZYTSKO OPOWIEDZIEDZ?

    12 23 Cytuj
  • 23 mar 2017
    m_markos napisał/a:

    Jacy publicyści taka i telewizja. Nie mogę skumać czy oni coś biorą czy to tylko zwichrowana psychika.

    Gość poniżej to wiceszef publicystyki w TVP. Przy nim nasz lokalny forumowy Kazio to ostoja normalności.

    bzdury....
    Tusk to marionetka Niemców,wiec decycja zapadła już 2 lata wcześniej w Berlinie,czy kraje uni głosowały by na Tuska czy nie i tak by go ponownie wybrali,innaczej sankcje na te kraje by nałożono
    W tych czasach Unia Europejska to takie ZSRR ze swoimi republikami ,w Unie Europejskiej role Rosji odgrywaja Niemcy i tak jakie kiedyś przez niektórcy Polskich oszołomów byliśmy krajem satelickim Rosjii ,tak teraz grupa Polskich debili w postaci PO i Nowoczesnej chce z nas zrobic krajem satelickim Niemiec.A wszystko to przez swoje małe móżdzki ktorymi nie potrafią myśleć i wolą aby to inny kraj nimi kierował.

    Niemcy już raz spowodowały nieszczeście w europie i na swiecie i to nie koniec,sytuacja sie powtorzy,moze w innym charkaterze ,ale sie powtorzy,tylko imbecyl bedzie twierdził że droga niemiec jest słuszna i to w kazdym segmencie polityki społecznej,
    Dobrobyt w Niemczech???? cały swoj dobrobyt i dobra kondycje w gospodarce zawdzieczaja tylko Hitlerowi,Nie ma czegoś takiego jak "niemiecka pracowitosc i porzadek"kto bym na saksach w Niemczech ten dodkonale o tym wie,w Niemczech sprzataja tylko obcokrajowcy ,niemiec bedzie w syfie zył i siedxział ,ale sam sie do sprzatania nie ruszy,taki jakis sentyment został chyba w nich po robotnikach przymusowych z krajow okupowanych
    Cały przemysł jaki posiadaja motoryzacyjny w szczegolnosci to sposcizna po czasach SS i gestapo,
    Gdy kraje alianckie po wojnie chciały zrobic z Niemiec kraj rolniczy,wysadzic kopalnie,zniszczyc stocznie i huty,znalazł sie jeden amerykanski oponent który stwierdził "to nie było by po chrześcijansku".Mało tego...ile pieniedzy zachodo wpompował w gospodarke Niemiecka z planu Marshala,
    czy niemcy mieli z tego powodu jakies kompleksy? nie ,oni twierdzili ze sie im to nalezy.
    Gdyby nie Niemcy nie było by komuny ani w europie ani na swiecie,nie było by żelaznej kurtyny

    7 19 Cytuj
  • 23 mar 2017

    @Albert
    Wyjedz za granice, popracuj w różnych krajach, poznaj ludzi, poznaj poziom życia i dopiero wtedy się wypowiadaj na tematy związane z Europą. Ja to zrobiłem i zapewniam cię że gdyby nie UE mielibyśmy poziom Ukrainy, nie tylko gospodarczy ale też mentalny i cywilizacyjny.

    Przez właśnie takich prymitywnych ksenofobów jak ty ziejących nienawiścią na prawo i lewo wybuchają wojny a ludzie się zabijają.

    Jesteś durniem jak myślisz że ktokolwiek czy to Niemcy czy to Orbana będzie grał na korzyść Polsce. Każde państwo dla siebie próbuje ugrać jak najwięcej i nie ma nic złego w tym. Trzeba po prostu grać w grę dyplomatyczne i umiejętnie wykorzystywać atuty.

    PS. Niemcy są bogate, Niemcy będą bogate bo mają rekordową nadwyżkę. My mamy dług zrobiony przez PO i rekordowo powiększony prze PIS. PIS wiedząc że się nam populacja polaków kurczy zadłuża się jeszcze bardziej pogarszając sytuację.

    19 6 Cytuj
  • 23 mar 2017
    krowka123 napisał/a:

    Bono jak zwykle na stanowisku,załozył kolejny temat do jazdy po PiS bo przecież wszystko co złe to wina Kaczora.A totalna opozycja zaprezentowała wczoraj swój program wyborczy-puszczanie kaczek.
    https://www.youtube.com/watch?v=6Bqe0kd2Os8
    Jaka opozycja taki program .

    Nie na pis, na kretynów którzy nami rządzą. Jaruś to takie niesubordynowane dziecko PiSu.
    Podoba mi się ta świta Solid Security przy nim. Jest przy nich bardziej zauważalny, gdyby sam stał na ulicy, wszyscy myśleli by, że to manekin.
    Co do winy, koń jaki jest każdy widzi. Głosujący na tą bandę, zorientowali się, że zagłosowali na przygłupów i się od nich odwracają.
    Też, mimo że na nich nie głosowałem, miałem idealistyczną nadzieję, że nie ma złego żeby na dobre nie wyszło.
    Ale to prymitywne cwaniaki, błędnie założyli, że ludzie są równie zidiociali jak oni.

    18 8 Cytuj
  • 23 mar 2017

    @krowka123
    @pan Kracy
    @albert7575
    @Walker

    Oglądajcie prawdziwych Polaków, patriotów, zwolenników PIS na dzisiejszym marszu poparcia dla rządu.

    https://www.youtube.com/watch?v=JqrCbut9kBc

    13 4 Cytuj
  • 23 mar 2017
    albert7575 napisał/a:

    hehe,o tym samym pomyślałem....ten gość juz totalnie odjechał,albo może tak sie dowartościowywuje,
    zresztą co możę napisać gość który ma zryty łeb TVNowską propagandą,to już są wraki nie ludzie i żadna resocjalizacja im już nie pomoze

    HEJ PEOWSKIE OSZOŁOMY !!!!!!!!
    SZYKUJECIE JUŻ JAKIES ZABOJSTWO.... NA KOGOŚ KTO NIE JEST Z WAMI A WIEC PRZECIW WAM,
    UDAŁA SIE TA SKŁADKA W TEATRZE ABY ZNALEŚĆ KOGOŚ KTO ZABIJE KACZYŃSKIEGO? NIE MA CHETNYCH CZY ZA DUZA BIORA?
    A CO TAM U NIEMCOW? BYLISCIE JUZ W BERLINIE? UPADLISCIE NA KOLANA? CZOŁAGLISCIE SIE ABY WSZYTSKO OPOWIEDZIEDZ?

    Pisałem już kiedyś że on dostaje pieniądze za pisanie w sieci od tusków i innych.
    Też już nie piszę w takich propagandowych temacikach. Ostatni raz i już mnie tutaj nie ma. Nie ma sensu karmić internetowych troli platformy.

    6 16 Cytuj
  • 23 mar 2017

    No i jak łatwo wytłumaczyć brak argumentów.........

    10 3 Cytuj
  • 23 mar 2017
    Walker84 napisał/a:

    Pisałem już kiedyś że on dostaje pieniądze za pisanie w sieci od tusków i innych.
    Też już nie piszę w takich propagandowych temacikach. Ostatni raz i już mnie tutaj nie ma. Nie ma sensu karmić internetowych troli platformy.

    Co przykręcili kurek z dofinansowaniem, jak poparcie leci na łeb?
    Tak się zastanawiam, do którego pisiora z tego filmiku m_arkosa, jesteś podobny?

    11 6 Cytuj
  • 23 mar 2017
    m_markos napisał/a:

    @Albert
    Wyjedz za granice, popracuj w różnych krajach, poznaj ludzi, poznaj poziom życia i dopiero wtedy się wypowiadaj na tematy związane z Europą. Ja to zrobiłem i zapewniam cię że gdyby nie UE mielibyśmy poziom Ukrainy, nie tylko gospodarczy ale też mentalny i cywilizacyjny.

    Przez właśnie takich prymitywnych ksenofobów jak ty ziejących nienawiścią na prawo i lewo wybuchają wojny a ludzie się zabijają.

    Jesteś durniem jak myślisz że ktokolwiek czy to Niemcy czy to Orbana będzie grał na korzyść Polsce. Każde państwo dla siebie próbuje ugrać jak najwięcej i nie ma nic złego w tym. Trzeba po prostu grać w grę dyplomatyczne i umiejętnie wykorzystywać atuty.

    PS. Niemcy są bogate, Niemcy będą bogate bo mają rekordową nadwyżkę. My mamy dług zrobiony przez PO i rekordowo powiększony prze PIS. PIS wiedząc że się nam populacja polaków kurczy zadłuża się jeszcze bardziej pogarszając sytuację.

    ksenofobia? ksenofobia? krytyka to od razu ksenofobia?
    a co do ksenofobi to spotkałem sie z nia pracujac wcześniej,oczywiscie generalizował bym piszac ze od wszystkich Niemców.Markos młodziencze,piszac o wyjazdach za granice mam na myśli prace tam przez dłuższy okres czasu a nie wyjazdy wycieczkowe z przewodnikiem po co ładniejszych miejsca.Pracowałemn w Niemieckich gospodarstwach,jadłem z nimi obiady,ogrywałem w szachy.I dalej twierdze ze "niemiecka pracowitość,dokładność (no chyba że rękami pracowników ze wschodu i porzadek" to mity.
    Na czym polega sukces Niemiec już ci napisałem,gdyby nie Hitler to niemcy dzisiaj jeżdzili do pracy na szparagi do Albani
    Teraz tylko to bogactwo sobie powielają wykaszając europejską konkurencje,głownie tą z krajów bloku wschodniej europy.Polska jest potegą i mogła by nie byc bardzo długo i sie rozwijać w zakresie transportu i spedycji,ale regulacje Niemieckie z minimalna stawka godzinowa dla kierowcy przejezdzacego przez terytorium Niemiec doprowadzi do bankructw Polskie firmy transportowe i spedycyjne,a przez kogo? przez tych bogatych niemców ktore swoje bogactwo zawdzieczają,wojennym kradziezom i przymusowej niewolniczej pracy w ich fabrykach i gospodarstwach.Ile osób po wojnie dostało odszkodowania ,a ile nie dostało bo umarli wycieńczeni pracą ,badz zaraz po wojnie bo ich organizmy nie wytrzymały.
    Nienawisc doprowadziła do II wojny swiatowej? nieprawda....do drugiej wojny swiatowej doprowadziła bieda w Niemczech,bo pokój na świecie może być tylko wtedy gdy Niemcy uznawają swój status jako wyzszy niż u innych nacji.Dlatego dla dobra pokoju w Europie i na świecie róbmy wszystko aby Niemcom żył sie jak najlepiej,
    NIE WYJAZDZAJ MI TU Z KSENOFOBIA BO MOJ STOSUNEK DO NIEMCOW OD NIEDAWNA JEST UZASADNIONY
    I NIE WYJEZDZAJ Z "NIENAWISCIA" BO NA TEN TEMAT JUZ COS KIEDYS WAM NAPISAŁEM

    2 16 Cytuj
  • 23 mar 2017
    bono napisał/a:

    Co przykręcili kurek z dofinansowaniem, jak poparcie leci na łeb?
    Tak się zastanawiam, do którego pisiora z tego filmiku m_arkosa, jesteś podobny?

    ŁEB TO TOBIE KIEDYS ZLECI ZA TO CWANIAKOWANIE
    AK kiedys robiła takie akcje

    3 17 Cytuj
  • 23 mar 2017
    albert7575 napisał/a:

    ksenofobia? ksenofobia? krytyka to od razu ksenofobia?
    a co do ksenofobi to spotkałem sie z nia pracujac wcześniej,oczywiscie generalizował bym piszac ze od wszystkich Niemców.Markos młodziencze,piszac o wyjazdach za granice mam na myśli prace tam przez dłuższy okres czasu a nie wyjazdy wycieczkowe z przewodnikiem po co ładniejszych miejsca.Pracowałemn w Niemieckich gospodarstwach,jadłem z nimi obiady,ogrywałem w szachy.I dalej twierdze ze "niemiecka pracowitość,dokładność (no chyba że rękami pracowników ze wschodu i porzadek" to mity.
    Na czym polega sukces Niemiec już ci napisałem,gdyby nie Hitler to niemcy dzisiaj jeżdzili do pracy na szparagi do Albani
    Teraz tylko to bogactwo sobie powielają wykaszając europejską konkurencje,głownie tą z krajów bloku wschodniej europy.Polska jest potegą i mogła by nie byc bardzo długo i sie rozwijać w zakresie transportu i spedycji,ale regulacje Niemieckie z minimalna stawka godzinowa dla kierowcy przejezdzacego przez terytorium Niemiec doprowadzi do bankructw Polskie firmy transportowe i spedycyjne,a przez kogo? przez tych bogatych niemców ktore swoje bogactwo zawdzieczają,wojennym kradziezom i przymusowej niewolniczej pracy w ich fabrykach i gospodarstwach.Ile osób po wojnie dostało odszkodowania ,a ile nie dostało bo umarli wycieńczeni pracą ,badz zaraz po wojnie bo ich organizmy nie wytrzymały.
    Nienawisc doprowadziła do II wojny swiatowej? nieprawda....do drugiej wojny swiatowej doprowadziła bieda w Niemczech,bo pokój na świecie może być tylko wtedy gdy Niemcy uznawają swój status jako wyzszy niż u innych nacji.Dlatego dla dobra pokoju w Europie i na świecie róbmy wszystko aby Niemcom żył sie jak najlepiej,
    NIE WYJAZDZAJ MI TU Z KSENOFOBIA BO MOJ STOSUNEK DO NIEMCOW OD NIEDAWNA JEST UZASADNIONY
    I NIE WYJEZDZAJ Z "NIENAWISCIA" BO NA TEN TEMAT JUZ COS KIEDYS WAM NAPISAŁEM

    Jakie ty pierdoły piszesz! Tylko w Trwam podobne pierdoły głoszą dla mało rozgarniętych.

    Przejedz się do Chin i zobacz jak one wyglądają w 20 lat, a Hitlera nie znali.
    Zresztą, z takimi argumentami to dzwoń do Radia Maryja i do Trwam albo do W tle Wizji. Macie ten sam poziom. Tylko że nadawcy są mądrzejsi i swoje programy układają świadomie dla takich jak ty, sami oczywiście w te pierdoły nie wierząc.

    14 6 Cytuj
  • 23 mar 2017
    albert7575 napisał/a:

    ŁEB TO TOBIE KIEDYS ZLECI ZA TO CWANIAKOWANIE
    AK kiedys robiła takie akcje

    Tak jasne. Próbujcie się utożsamiać z AK albo z żołnierzami wyklętymi. Manipulacje to macie nieźle opanowaną.

    Najbliższy członek mojej rodziny był żołnierzem wyklętym i został zastrzelony w zasadzce przez UB. I zaświadczam ci, gdyby żył dzisiaj to gardził by PISem. Protestował by równie mocno jak ja przeciwko tej prymitywnej izolacjonistycznej ideologii którą serwujecie.

    Nie mogę w to uwierzyć jak historia zatacza krąg.

    Po wojnie jak komuniści objęli władzę to też rząd w Londynie był zły, propaganda mówiła że Amerykanie rzucają stonkę na polskie plony a komunistyczny reżim budował nadajniki zagłuszające.

    Teraz może nie mamy rządu na uchodźstwie ale propaganda PISowska jest identyczna, zła UE pod kierownictwem Niemiec wykorzystuje biednych Polaków a zachodnia media tumanią Polaków.

    Dziwię się że ktoś na to się jeszcze łapie w dobie internetu.

    15 2 Cytuj
  • 23 mar 2017
    albert7575 napisał/a:

    ŁEB TO TOBIE KIEDYS ZLECI ZA TO CWANIAKOWANIE
    AK kiedys robiła takie akcje

    Wy możecie się identyfikować z Batalionami Chłopskimi.
    AK, to była arystokracja, nigdy by się nie przyznała do pospólstwa
    z PiS.

    9 5 Cytuj
  • 23 mar 2017

    no właśnie,historia zatacza krąg
    wydawało by sie żę po hitlerowcach,pozniej sowietach,nie bedzie trzeba już Polski juz przed nikim bronic,ale ostatnie wydarzenia w kraju niestety przecza tej tezy

    bono napisał/a:

    Jakie ty pierdoły piszesz! Tylko w Trwam podobne pierdoły głoszą dla mało rozgarniętych.

    Przejedz się do Chin i zobacz jak one wyglądają w 20 lat, a Hitlera nie znali.
    Zresztą, z takimi argumentami to dzwoń do Radia Maryja i do Trwam albo do W tle Wizji. Macie ten sam poziom. Tylko że nadawcy są mądrzejsi i swoje programy układają świadomie dla takich jak ty, sami oczywiście w te pierdoły nie wierząc.

    jesteś zwykłym przygłupim ignorantem który zgrywa ,obytego,inteligentnego i elokwentnego

    niegdy w chinach nie byłem i nie wiem jak wygladały i jak wygladaja teraz,jesli liczysz na 20stolecia,to popatrz na Polske jaka była 1945 a w 1965,jaka była w 1965 a jak sie zmieniła do 1985 roku itp itd.

    jesli orienyujesz sie choc troche w histori ,niekoniecznie Niemiec,to wiesz jak Niemcy wygladały po I wojnie światowej,bida z nedza,Francuzi przyjezdali do Niemiec po wegiel w ramach reparacji wojennych i kopali Niemców po dupach,był głod i ubustwo,a przemysł zrujnowany,z nałożonymi sankcjami po traktacie wersalskim,tak było w 1919 roku,
    hitler w niemczech władze objął w 1933 roku a w 1939 roku był to kraj który zawojował cała europą

    gdyby nie hitler stalin nigdy by nie rozpoczał wojny aby szerzyć komunizm w europie,to polska obroniła niemcy przed bolszewizmem w 1920 roku,gdyby armia stalina objeła strefą wpływow całe niemcy to zobaczył bys dzisiaj tą niemiecką doskon ałoś i potencjał gospodarczy,mało tego,zachodnia czesc niemiec która była w strefie amerykanskiej dostała odszkodowania i pieniadze na odbudowqe przemysłu

    2 15 Cytuj

Odpowiedz