Forum » Społeczeństwo

WR MEDICA

  • 8 kwi 2017

    Czy wiecie dlaczego przychodnia WR MEDICA została zamknięta? Co teraz z pacjentami? Próbowałem się dodzwonić pod numer wywieszony na drzwiach ale nikt nie odbiera.

    3 1 Cytuj
  • 8 kwi 2017

    W soboty przychodnia jest nieczynna.

    5 Cytuj
  • joanna marek 8 kwi 2017

    Wczoraj w dzień dobry TVN była żona właściciela Wr Medica ,z tego co mówili rusza proces w sądzie a sam właściciel nadal jest za kratami...może to jest bezpośrednią przyczyną zamknięcia przychodni.
    Ja osobiście zaraz po zdarzeniu jakie miało miejsce (wiadomo jakim) przepisałam się od innej przychodni...

    7 3 Cytuj
  • 8 kwi 2017

    Na mieście mówią, że ją poznał w galerii, i ma nie jego dziecko.
    A po aferze z łamaniem kręgosłupa, widziano ją jak jeździ konno.

    5 22 Cytuj
  • 8 kwi 2017

    Ktoś wie coś więcej??

    2 1 Cytuj
  • 8 kwi 2017
    bono napisał/a:

    Na mieście mówią, że ją poznał w galerii, i ma nie jego dziecko.
    A po aferze z łamaniem kręgosłupa, widziano ją jak jeździ konno.

    A UFO też widzieli? Co to za bzdury? Przecież media podają jakie Paweł Wójcik ma zarzuty. Jest oskarżony o usiłowanie zabójstwa. Śledzę te sprawę i jestem zbulwersowana. Postawa jego i jego rodziny jest obleśna. Ojciec nie ma wstydu ani klasy. Byłam pacjentką rownież przychodni Wr Medica ale po tym co zrobił ten zwyrodnialec moja noga więcej tam nie postaneła. Jeżeli przychodnia jest zamknięta to proszę dzwonić do NFZ w Krakowie.
    Precz z Wójcikiem !!!

    18 4 Cytuj
  • 8 kwi 2017
    polska123 napisał/a:

    Wczoraj w dzień dobry TVN była żona właściciela Wr Medica ,z tego co mówili rusza proces w sądzie a sam właściciel nadal jest za kratami...może to jest bezpośrednią przyczyną zamknięcia przychodni.
    Ja osobiście zaraz po zdarzeniu jakie miało miejsce (wiadomo jakim) przepisałam się od innej przychodni...

    A mam pytanie. A czemu sie pani przepisala? Czy to lekarze skatowali zone wlasciciela? Ja zostalam i czekam bo z pewnych zrodel jest info ze przychodnia zostanie wykupiona wraz z personelem. Mnie naprawde nie obchodzą wlasciciele tylko lekarze tam pracujacy. Bo właściciel nie leczyl moich dzieci

    10 16 Cytuj
  • 8 kwi 2017

    Ja nie rozumie dlaczego przez jakiegoś debila gnojicie cały personel w tym bardzo dobrych lekarzy którzy tam pracowali ????????????

    11 14 Cytuj
  • joanna marek 9 kwi 2017

    Pani Magdo Jarguz proszę zacytować słowa w mojej wypowiedzi, w których "gnoję" personel oraz lekarzy?Przepisałam się ponieważ podobnie jak Pani Danusia45 poprzez zaistnałą sytuację nie chce mieć do czynienia całkowicie z tą przychodnią .

    8 4 Cytuj
  • 9 kwi 2017
    Danusia45 napisał/a:

    A UFO też widzieli? Co to za bzdury? Przecież media podają jakie Paweł Wójcik ma zarzuty. Jest oskarżony o usiłowanie zabójstwa. Śledzę te sprawę i jestem zbulwersowana. Postawa jego i jego rodziny jest obleśna. Ojciec nie ma wstydu ani klasy. Byłam pacjentką rownież przychodni Wr Medica ale po tym co zrobił ten zwyrodnialec moja noga więcej tam nie postaneła. Jeżeli przychodnia jest zamknięta to proszę dzwonić do NFZ w Krakowie.
    Precz z Wójcikiem !!!

    A skąd pani zna ojca?

    2 9 Cytuj
  • 9 kwi 2017
    bono napisał/a:

    Na mieście mówią, że ją poznał w galerii, i ma nie jego dziecko.
    A po aferze z łamaniem kręgosłupa, widziano ją jak jeździ konno.

    bono do twojej informacji temat forum jest o przychodni nie o Panu W ani o jego rodzinie. Jeśli chcesz o nim poplotkować to załóż własny temat.

    8 4 Cytuj
  • 9 kwi 2017

    Dodzwoniłem się pod numer telefonu zawieszony na drzwiach przychodni, Pan zapewnił mnie, że od jutra przychodnia będzie działać normalnie. Przyczyny zamknięcia przychodni uzasadniał awarią, o której NFZ został poinformowany.

    6 6 Cytuj
  • ania 10 kwi 2017
    bono napisał/a:

    Na mieście mówią, że ją poznał w galerii, i ma nie jego dziecko.
    A po aferze z łamaniem kręgosłupa, widziano ją jak jeździ konno.

    Bono, nie podejrzewałam Cię o taki kompletny brak klasy ;(

    13 2 Cytuj
  • ania 10 kwi 2017
    Magda Jarguz napisał/a:

    A mam pytanie. A czemu sie pani przepisala? Czy to lekarze skatowali zone wlasciciela? Ja zostalam i czekam bo z pewnych zrodel jest info ze przychodnia zostanie wykupiona wraz z personelem. Mnie naprawde nie obchodzą wlasciciele tylko lekarze tam pracujacy. Bo właściciel nie leczyl moich dzieci

    Po ludzku, przepisała, bo nie chciała nabijać kabzy zwyrodnialcowi. Tacy powinni być eliminowani ze społeczeństwa.

    15 6 Cytuj
  • 12 kwi 2017
    anula napisał/a:

    Po ludzku, przepisała, bo nie chciała nabijać kabzy zwyrodnialcowi. Tacy powinni być eliminowani ze społeczeństwa.

    Ale znalazłem zdjęcia w gazecie, otwarcie Medici, błogosławił ksiądz.
    Jeżeli zwyrodnialec to zwyrodnialec katolicki, to trochę pomniejsza jego zwyrodnienie.

    5 13 Cytuj
  • joanna marek 12 kwi 2017

    bono Jasne! Wszystkiemu winien jest ksiądz ,religia,Kościół.. tak to oni popchnęli właściciela
    WR Medica do swoich występków...

    9 3 Cytuj
  • Andrzej 12 kwi 2017

    Ależ skąd, to wszystko to wina Tuska i PO. To oni przez 8 lat demoralizowali społeczeństwo i Naród. Na szczęście Suweren się opamiętał i dokonał słusznego wyboru.

    7 8 Cytuj
  • ania 12 kwi 2017
    bono napisał/a:

    Ale znalazłem zdjęcia w gazecie, otwarcie Medici, błogosławił ksiądz.
    Jeżeli zwyrodnialec to zwyrodnialec katolicki, to trochę pomniejsza jego zwyrodnienie.

    masz jakieś´ zaburzenia?

    12 6 Cytuj
  • 13 kwi 2017

    Sory ja chodzilam do lekarza z dziećmi a nie do pana W. Moje dzieci leczyl lekarz z Krakowa a nie pan W. I jedynym bledem pana doktora jest to ze akurat leczy w tej przychodni. Guzik mnie obchodzi nazwa przychodni i ze wiąże się akurat z nazwiskiem pana W. Mam tylko nadzieję że ktoś wykupi przychodnie wraz z personelem.

    6 7 Cytuj
  • 13 kwi 2017
    polska123 napisał/a:

    Pani Magdo Jarguz proszę zacytować słowa w mojej wypowiedzi, w których "gnoję" personel oraz lekarzy?Przepisałam się ponieważ podobnie jak Pani Danusia45 poprzez zaistnałą sytuację nie chce mieć do czynienia całkowicie z tą przychodnią .

    Sory ale o gnojeniu jest osobny post wiec czemu sobie go pani przypisuje ???

    3 6 Cytuj
  • 15 kwi 2017

    Wr medica została zamknięta.

    5 1 Cytuj
  • 15 kwi 2017

    I HALLLELUYAH IM ZA TO

    4 7 Cytuj
  • 15 kwi 2017
    ALLF napisał/a:

    Wr medica została zamknięta.

    Szkoda! Nigdzie i nigdy nie można było liczyć na taką opiekę medyczną jak właśnie w WR Medice.

    8 8 Cytuj
  • 17 kwi 2017
    ALLF napisał/a:

    Wr medica została zamknięta.

    Z tego co wiem, pan W sprzedał wrmedice komuś innemu. Więc jest nadzieja.

    7 Cytuj
  • 17 kwi 2017

    Oby tak było, bo perspektywa żebrania o każde skierowanie na badanie jest przykra i niepokojąca.

    6 Cytuj

Odpowiedz