Forum » Społeczeństwo Interwencja POLICJI

 • 25.06.2017 - 3:22
  Składam absolutny protest przeciwko brutalnej interwencji policji przeciwko moim uczniom . Interwencja w wyniku której na moich oczach zatrzymano 2 moich uczniów Filipa i Michała ( obaj lat 16 albo miej ) (dobrzy uczniowie i fajne chłopaki )miała miejsce 24 czerwca 2017 o godzinie 23 - 30 (PIERWSZY DZIEŃ WAKACJI ciepły pogodny wieczór) Oczywiście , że ilość przekleństw na m 2 i głośne zachowanie wyrażone na parkingu przy kościele ( zasłyszane) mieszkam blisko ) którzy mieli w tym czasie wygłosić te chłopaki zasługiwała na naganę i interwencję (miałem interweniować , ale chciałem to opisać i słusznie skrytykować przy bezpośrwednim kontakcie z zainteresowanymi jako pedagog ).( nieżle bym ich podsumował ). Patrol Policji wyskoczył z pojazdu z KRZYKIEM POLICJA STÓJ BO STRZELAM, (moi uczniowie mają po 16  lat NA ZIEMIE -----moja żona też pracująca w szkole była przerażona PAN POLUCJANT skuł w kajdany oczywiście te ofiary , które nie chciały , albo ze względu na kondycje fizyczną albo (rozsądek) nie zdążyły chciały zbiec. Te osoby miały po 16 lat Naszych uczniów jak przestępców na AMERYKAŃSKICH FILMACH zamknął w busie- z uwagą nie nie wolno rozmawiać między sobą ja to słyszałem "".nie wiem jakie tajemnice mieli bo jestem zbyt dobrze wychowany A następnie 4 krotnie przejeżdżał teren , że tak powiem w akcji ( poszukiwanie rowerów . Z tym , że te działania samochodem nic nie wniosły do sprawy . Prawdą jest , że wymienione osoby znane mi w większość , które brały w tym zdarzeniu są nie winne niczemu może naruszeniu ciszy nocnej , na to wszystko przybył człowiek mieszkaniec tej dzielnicy w obronie mówiąc :: Panowie co wy tu robicie -zdziwiacie --ja tu mieszkam te chłopaki nic mi nie przeszkadzają ja tu wzywam POLICJĘ bo na orliku jest ciągle dzicz a wy nie interweniujecie bo to strefa burmistrza i radnych .
  Panowie wasza Praca nie jest łatwa ale do mojej szkoły was nie zapraszam jak będzie jakaś super akcja przeciwko gangsterom z camorry albo to może nam opiszecie swoje super predyspozycje i aż za bardzo szanuję siebie i swoją pracę to co widziałem wystarcza mi wyjątkowo

  pozdrawiam mgr Witold J
  10 51 Cytuj Zgłoś
 • 25.06.2017 - 7:32
  Świetny przykład dla uczniów - pisać na forum internetowym donos, zamiast napisać oficjalne pismo inzlozyc do kolendy. Świetny przykład dla młodych ludzi - łatwo klikać w sieci.

  Otóż znamy tyko relacje z Twojej strony, policjanci nie mogą odpowiedzieć na Twoje zarzuty. Nawet nie wiemy, czy napisał to na pewno Witold.

  Miasto-info - lokalny portal na którym każdego można obsmarować, bo każdy może wyrzygac z siebie swoją frustracje.
  30 8 Cytuj Zgłoś
 • 25.06.2017 - 10:22
  Bełkot z pierwszego postu świadczy o nie najlepszej kondycji piszącego . Czyżby wspólne świętowanie z uczniami miało wpływ na wpis na forum ? Pora o której pan nauczyciel to uczynił jak najbardziej o tym świadczy . Brawo ,że troszczy się Pan o swoich uczniów ale skutki bezstresowego wychowania ( o które Pan apeluje ) dają się we znaki w ostatnich latach . Za moich czasów za taki wybryk przyjęło się parę strzałów pałą policyjną i nikt do nikogo nie miał pretensji . Pamięta Pan pewno te czasy ?
  34 8 Cytuj Zgłoś
 • 25.06.2017 - 12:08
  Chciałbym przeczytać o tym zajściu z trochę bardziej obiektywnego źródła. Bełkot osoby która założyła ten temat wskazuje na poziom gimnazjalisty a nie nauczyciela/magistra. Wiarygodność zero.

  Jak ktoś jest pokrzywdzony to niech wniesie skargę na policji a później proponuje się udać do gazety loklanej oraz miejscowych portali miasto-info.pl/kmy.pl celem opisania zdarzenia.
  32 8 Cytuj Zgłoś
 • 25.06.2017 - 12:16
  A ja uważam, że Ziobro ich nie ułaskawi, prezydent też i dostaną dożywocie. A policjanci medale za zasługi obronności kraju.
  9 34 Cytuj Zgłoś
 • 13oddział 25.06.2017 - 19:00
  Przynajmniejk nie zostali zakatowani w toalecie na komendzie jak to się niebiescy lubują ostatnio (no może nie tak znów ostatnio). Najbardziej z tej całej opowieści podoba mi się jednak fragment- chciałem im zwrócić uwagę ale nie zwróciłem- trzeba było chociaż zwrócić uwagę policjantom. No ale faktycznie dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane, wszyscy chcą dobrze ale by się ruszyć to już za wiele lepiej wysmażyć posta i mieć czyste sumienie porządnego obywatela.
  16 5 Cytuj Zgłoś
 • 25.06.2017 - 22:25
  Młodzi siedzieli na krawężniku przy kościele obok blaszaków. akurat przechodziłem. nie rozmawiali zbyt głośno, nie wzięli jednak pod uwagę, że z parkingu niesie jak cholera i pewnie ktoś z bloku się wkurzył i wezwał Policję. dodam, że zloty na parking, ubogacane twórczością Zenka Martyniuka i driftami są w ciepłe dni codziennością. Interwencja Policji jak najbardziej słuszna jednak rozmach i stój bo strzelam, na klękłem ..... dzieciaki popłakane, pełno w gaciach. I dalszy ciąg - poprosiłem o interwencję w sprawie, do której jak sądziłem przyjechali - czyli balangi obok boiska LZS, z której wrzaski, przekleństwa obudziły mi dzieci. pouczono mnie, że są zajęci interwencją i muszę zgłosić sprawę dyżurnemu. Więc zgłosiłem. Za około godzinę, w ramach podjętej interwencji panowie Policjanci ponownie postawili dzieciaki na nogi ponieważ dyżurny nie podał im miejsca, gdzie mieli interweniować, a miejsce z którego dochodzą krzyki jest trudne do znalezienia. .....
  9 Cytuj Zgłoś
 • 25.06.2017 - 22:28
  PS. bono znalazł byś sobie uczciwe zajęcie...
  9 3 Cytuj Zgłoś
 • 14.12.2017 - 21:38
  a powiedzcie mi ktory nauczyciel postawic sie za uczniami ... tak na serio
  1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz