Forum » Sport Bieganie

• Marcin 17.01.2011 - 21:58
    Witam, od jakiegoś czasu biegam sobie po Zarabiu i okolicach, jednak samemu już mi się trochę to znudziło:) Jeżeli by ktoś miał ochotę( płeć i wiek nie gra roli :) wspólnie potruchtać to Zapraszam:)) Biegam od 3 do 4 razy w tygodniu, tak średnio 30-40minut, nie za szybko żeby zgubić zimową " oponkę":) Podaje e-mail: Solar_Insomnia@wp.pl
    <div></div>
    7 4 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2011 - 22:09
    ja tez biegam z grupką znajomych z dolnego jazu na górny jaz codziennie od 20 wiec smiało można się dołączyć:D:D:D
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • Marcin 17.01.2011 - 22:24
    Wszystko fajnie djkfhnk, z jednym małym wyjątkiem tzn. ja startuję spod krytego basenu, przeważnie tak koło 20.30. Godziny, z małym poślizgiem nawet się nam pokrywają, jednak lokalizacja trochę nie pasi, musiałbym chyba o 19 tam na dolny jaz przybiec, no a potem to już chyba reanimacja bo o dalszym bieganiu nie było by mowy:) Btw biegałem dzisiaj, niezły wypizd na Zara, w ogóle chyba pełnia jest, tak jakoś urokliwie i mistycznie było:D Pozdro
    5 2 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2011 - 22:45
    nie przesadzaj,z odkrytego basenu biegniesz na dolny jaz spokojnym tempem, i my wracamy z tobą bo biegniemy aż pod banderoze,wiec ty na skruty sobie wracasz przez most wiszący do siebie a my wracamy na dolny jaz:)ale jak juz chcesz ja tez nie zawsze biegam dziś biegałem jutro rano biegne i w śr juz o 20 wieczorem
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 18.01.2011 - 9:36
    a to Ciebie (Kenetson) mijamy z koleżanką biegnąc przez Zarabie. Chętnie z Tobą pobiegamy i nie tylko...;)
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • Marcin 18.01.2011 - 20:37
    wiesz słodka lalunia, nie wiem czy akurat mnie mijacie bo sporo ludzi biega po Zarabiu ale możemy się umówić na jutro na delikatną przebieżkę:) Jak jesteście zainteresowane z koleżanką to tak koło 20, wyruszamy spod krytego basenu:)
    P.S Chyba, że spadnie śnieg to zostajemy w domu:) Pozdrawiam
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 21.01.2011 - 0:04
    za kilka dni zaczynam na nowo biegac, tylko calkiem wyzdrowieje po zapaleniu tchawicy i mam nadzieje uda mi sie z kims umowic :) niestety przez ta dluga przerwe jaka mialam nie jestem w dobrej formie ale mysle po jakims czasie to nadrobie.
    z tego co sie doczytalam to KenetsOn biegasz spod krytego, NIE spod odkrytego jak ktos tu wspomnial. byloby mi to na reke, poniewaz mieszkam niedaleko. co do godziny mozna by sie bylo jeszcze umawiac :) pozdrawiam
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.01.2011 - 12:58
    Hej, zima do biegania zwykle mnie zniechęca i zapadam w misiowy sen.. kiedy jednak zrobi się cieplej postaram się przypomnieć - tak oto formuje się dream team;-)
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 19.04.2011 - 13:26
    Czy ktoś wie czy będzię w Myślenicach organizowany jakiś bieg majowy???
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 06.05.2011 - 11:09
    14 maja na zarabiu jest organizowany bieg w związku z akcją POLSKA BIEGA.
    Niestety siedzę w pracy :'(
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 07.05.2011 - 14:56
    tez ostatnio wzialem sie za bieganie i naprawde sporo ludzi widuje, ktorzy probuja cos zrobic dla siebie i jest to bardzo budujace :) tez zmieniam oponki z zimowych (a wlasciwie wieloletnich...) na tegoroczne letnie i czasami, jak np wczoraj mozna spotkac baaardzo fajne dziewczyny rowniez biegajace :) ciezko sie nie obrocic ;) to kolejny pozytyw tego sportu :) rowniez begam sam, ale zaczynam na granicy polanki z krzyszkowicami, dalej przez pasmo barnasiówki, kolo jana, rondo i pilsudskiego do gornego jazu, przez most wiszacy i powrot przez rynek do punktu startu :) choc moze zaczne przyjezdzac na samo zarabie, bo tam bedzie mozna sie podpiac pod kogos i pobiegac w milym towarzystwie :)

ogolnei daje rade okolo 15km bez klopotow, ciut ponad 20 tez sie da, ale to juz pozniej umieram :) tempo okolo 9-10 km/h :)
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 22.05.2011 - 20:26
    yes yes yes :) pochwale sie :) udalo sie przebiec cala wyznaczona trase majaca ponad 25km :) jednak poswiecenie nei idzie na marne, bo pierwszy raz od wielu lat zobaczylem na wadze 2 cyferki a nie jak to zwykle bywalo 3 :) niestety samemu bieganie sie nudzi troszke i mysle, ze warto byloby sie spinkac np na zarabiu z kims i spokojnym tempem potruchtac sobie :) w towarzystwie zawsze razniej :) moze ktos (najlepiej oczywiscie dziewczyna, bo jakze by inaczej :) ) jest chetna na taka forme spedzania wolnego czasu? ;)
    5 2 Cytuj Zgłoś
  • 05.08.2011 - 19:53
    Witam, czy jest ktoś chętny żeby wspólnie pobiegać? Od dłuższego czasu próbuję się zmobilizować, ale samej nie ma aż takiej motywacji :)
    6 2 Cytuj Zgłoś
  • 06.08.2011 - 15:35
    sasetka ja chętny
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 18.09.2011 - 22:17
    Ponawiam temat, biega ktoś może na wałach w Osieczanach?
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 14.12.2011 - 13:19
    Od dwóch miesięcy mam kontuzję kolana i jestem wyłączony, ale zauważyłem ostatnio bardzo dużo biegaczy. Nie wiem czemu wychodzą dopiero po zmroku??? Czyżby w lecie się wstydzili?
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 14.12.2011 - 13:23
    amator coś w tym jest
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 23.12.2011 - 12:41
    ooooo super pomysł z tym bieganiem w grupie:-)a może by pomyśleć tez o przejazdzakach rowerowych od wiosny?

A tak przy okazji spytam, czemu w Californii nadal nie ma jogi???Obiecywano tyle razy i nadal nic
    5 2 Cytuj Zgłoś
  • 23.12.2011 - 12:58
    a czemu szanowna redakaja usuneła ogłoszenie o bieganiu z klubu Californii???czy wy nie przesadzacie???
    7 4 Cytuj Zgłoś
  • 30.12.2011 - 20:56
    Chyba źle zrozumieli moją intencję i potraktowali to jako reklamę. Cóż, piszę jeszcze raz.
    Zapraszam do wspólnego biegania. Spotykamy się co tydzień w niedziele o 9:00 w klubie California. Oczywiście poza Nowym Rokiem :)
    Dla wyjaśnienia: jesteśmy grupką pasjonatów, nikt na tym nie zarabia, nie ma żadnych opłat, spotykamy się w Californii, bo tam do tej pory spotykaliśmy się ze znajomymi (co tydzień całą zeszłą zimę). Teraz postanowiliśmy poszerzyć grupę o szersze grono osób, może jakaś grupa biegowa się uformuje.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 30.12.2011 - 21:09
    aha, jeszcze jedno. 22 stycznia chcemy spotkać się, żeby się pościgać. Trasa i pogram biegu już prawie ustalone. Więcej informacji na dobrych portalach biegowych i tam też proponuję przenieść dyskusję ;) Forma na razie koleżeńska, ale traktujemy to jako przymiarkę do organizacji prawdziwych zawodów na wiosnę!
    4 2 Cytuj Zgłoś
  • 23.01.2012 - 23:17
    chętnie pod okiem profesjonalisty przetrenowałbym rozciąganie i odpowiednią rozgrzewkę do przygotowania się do biegu marzanny, czy nawet zaryzykować i spróbować maraton krakowski.... kiedyś bieganie nie było problemem, teraz to trudno zastartować...
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 24.01.2012 - 15:01
    W biegach długich potrzebna jest wytrzymałość. Buduje się ją bieganiem, bieganiem, bieganiem!
    Trochę wyższy stopień wtajemniczenia to wytrzymałość szybkościowa, ale to przy maratonach nie ma dużego znaczenia na poziomie zaawansowanego amatora.
    Sam rozgrzewka nic nie da jak cech, o których piszę nie wypracujesz ciężką harówą
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • 24.01.2012 - 17:01
    Kol. adzygmunt - Czy przypadkiem nie biegasz już trasą ,,mokrego podkoszulka" :) Słyszałem że i rowerem trasa była pokonywana?
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 24.01.2012 - 22:12
    Nie, już nie biegam i sam nad sobą się użalam. Taki ze mnie hipokryta! Ale na bieganiu się znam!
    Rowerem także tam jeździłem!
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 28.01.2012 - 11:35
    Właśnie oglądałem filmik z biegu na górę Chełm. Gratulacje dla organizatorów i uczestników. Że też przegapiłem taką perełkę, choć z moją kondycją taką górską trasę biegłbym pewnie 2 godziny.
    Ależ mi pojechaliście po ambicjach.
    Zamieszczam adres do filmiku, chyba że ACTA go skasuje.
    Polecam http://www.youtube.com/watch?v=8ZIUf8oE-aE
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 28.01.2012 - 11:51
    gość: amator napisał/a:
    Właśnie oglądałem filmik z biegu na górę Chełm. Gratulacje dla organizatorów i uczestników. Że też przegapiłem taką perełkę, choć z moją kondycją taką górską trasę biegłbym pewnie 2 godziny.
    Ależ mi pojechaliście po ambicjach.
    Zamieszczam adres do filmiku, chyba że ACTA go skasuje.
    Polecam http://www.youtube.com/watch?v=8ZIUf8oE-aE
    Już nie te lata, aby biegać z Wami... gratuluję :)
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 28.01.2012 - 11:53
    i o to chodziło, żeby pojechać po ambicji! bo to motywuje do trenowania. wszystkich szukających motywacji i porady nadal zapraszam na niedzielne treningi. nadal o 9ej w Californii. teraz szukamy terminu na kolejne zawody, tym razem, mam nadzieję, jeszcze większe. będą prawdopodobnie włączone w Ligę Biegów Górskich Montrail.
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 28.01.2012 - 13:04
    @taki_gość
    Nikt nie jest za stary na bieganie - dowód?

Poczytaj o Marco Olmo który w wieku 60 lat wygrał Ultra Trail du Mont Blanc (167 km - jeden z najcięższych biegów świata) i to dwa lata z rzędu. Oprócz tego wiele innych biegów.
    6 1 Cytuj Zgłoś
  • 28.01.2012 - 16:33
    gość: amator napisał/a:
    @taki_gość
    Nikt nie jest za stary na bieganie - dowód?

Poczytaj o Marco Olmo który w wieku 60 lat wygrał Ultra Trail du Mont Blanc (167 km - jeden z najcięższych biegów świata) i to dwa lata z rzędu. Oprócz tego wiele innych biegów.
    Masz rację, ale ja wolę na Chełm iść rekreacyjnie, a nie biegać :)
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2012 - 21:56
    Dzisiaj było cieplutko na bieganiu, tylko -17C :-)
    Zapraszam za tydzień. Zaczynamy o 9.15 w Californii.
    A kolejne zawody będą 01.04.2012.
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2012 - 3:55
    gość: _Jacek napisał/a:
    Dzisiaj było cieplutko na bieganiu, tylko -17C :-)
    Zapraszam za tydzień. Zaczynamy o 9.15 w Californii.
    A kolejne zawody będą 01.04.2012.
    Jak Kolego wyglądają treningi (trasa) ? Jestem zainteresowany, czy są przedziały wiekowe?
    pozdrawiam
    6 1 Cytuj Zgłoś
  • 07.02.2012 - 18:30
    Zawsze startujemy razem takim średnim tempem i po 2-3 kilometrach w zależności od kondycji i samopoczucia rozdzielamy się na 2 lub 3 grupy zaawansowania. Weterani biegną aż na Kudłacze i z powrotem, pozostałe grupy większa lub mniejsza pętelka po Ukleinie. Nie ma podziałów wiekowych. Zazwyczaj trening trwa około 1,5 h do 2,5 h. Później dla wszystkich sauna gratis w Californii. Biega z nami Polska czołówka biegów górskich, więc jest z kim porozmawiać o bieganiu i nie tylko. Serdecznie zapraszam.
    6 2 Cytuj Zgłoś
  • 07.02.2012 - 18:45
    Biegam nago co wieczór w okresie od 1 III do 31 IX wokół basenu zapraszam do prężnej grupy SPERINTERSÓW
    4 4 Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2012 - 11:18
    @szpicTANK
    jak ja się nie mogę załatwić to też trochę biegam i kucam, ale żeby tak nago.
    No i nie mam basenu tylko tak do kibelka.
    :))) (taki żart)

1 kwietnia - przygotowania czas zacząć.
    7 3 Cytuj Zgłoś
  • Moni 12.04.2012 - 14:21
    ktoś ma ochote truchtać do Stróży pod wiadukt z nowego osiedla? trasa ok. 10 km co wieczór godz. 18.00?
    4 Cytuj Zgłoś
  • 27.06.2012 - 19:01
    Hej ktoś ma ochotę pobiegać wspólnie po Zarabiu? wieczorna pora?
    2 Cytuj Zgłoś
  • 27.06.2012 - 19:05
    sasetka napisał/a:
    Witam, czy jest ktoś chętny żeby wspólnie pobiegać? Od dłuższego czasu próbuję się zmobilizować, ale samej nie ma aż takiej motywacji :)
    Jak masz dalej ochotę pobiegać to daj znać:)
    2 Cytuj Zgłoś
  • 10.07.2012 - 19:54
    ja jestem chetna biegac jak cos. zalezy jaki dystans ;) bo ja nie z tych zapalencow, jak biegam moja trasa opiera sie glownie: z nowego osiedla na zarabie, nad jaz, tam sobie czasem cos pocwicze i potem spowrotem. sama nie wiem nawet ile to dokładnie km :D w kazdym badz razie nie sa to dlugie dystanse w porownaniu z tymi, o jakich wspominali poprzednicy :)
    2 Cytuj Zgłoś
  • 31.07.2012 - 12:34
    1 Cytuj Zgłoś
  • 21.09.2012 - 15:31
    Witaj "Ona" czy nadal biegasz ? Może bym się do Ciebie przyłączyła tylko ja z tych początkujących ;)

:))
    1 Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2012 - 17:03
    Ja tam nie biegam tylko robię brzuszki. Piję piwo od czasu do czasu, a i tak nie grubnę. Może przez dietę ?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 22.09.2012 - 23:39
    ona i kasia3 - ja też mam ochotę pobiegać, najlepiej z osiedla na zarabie. w jakim mniej więcej jesteście wieku?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 23.09.2012 - 20:18
    bawi się ktoś jeszcze w jogging po myślenicach?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 24.09.2012 - 19:48
    Witajcie,
    czy znajdzie się chętna dziewczyna (równie początkująca jak ja :)), która ma ochotę pobiegać a tym samym poprawić swoją kondycję ;).

:)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 25.11.2012 - 21:15
    Czy nadal są osoby chętne do biegania w grupce? Biega w ogóle jeszcze ktoś w tym mieście?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 26.11.2012 - 17:40
    ja biegam ale sam bo nie ma z kim :(
    1 Cytuj Zgłoś
  • 26.11.2012 - 21:21
    Darek1609, Ty zapewne regularnie biegasz od dłuższego czasu, bo kilku facetów widuję, sporadycznie jakaś dziewczyna. W tej sytuacji musiałbym wcześniej nieco potruchtać, żeby kiedyś dotrzymać kroku. Póki co, jakby co, piszę się na grupkę dla początkujących.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 01.12.2012 - 0:26
    a powiedz co rozumiesz przez słowo "początkujący" bo każdy inaczej może to słowo postrzegać. Ile chcesz dziennie biegać, jak często? pozdr.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 02.12.2012 - 16:40
    - Poszło na PW.
    1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz