Forum » Sport

Cracovia

  • 22 mar 2012

    [quote=gość: Lepsza strona Błoń] W PIERWSZEJ LIDZE NIECH WAM SŁUŻY HIPERMARKET NA KAŁUŻY!!! [/quote]
    no właśnie widziałem Cię jak kupowałeś piwo po 1.50 w TESCO!!

    1 4 Cytuj
  • 22 mar 2012

    [quote=Isaac KSC] Oprocz osiedli podanych przez kolege Red dodam przyklady na Kurdwanowie- strona Cracoviacka, nawet w bastionie Cracovii jakim był Prokocim zaczeło się towarzystwo wtedy plątać, na szczescie płomień szybko został ugaszony. A w ogóle jesli chodzi przerzutów radzilbym zrobic poprawke....bedziesz mi tu zaraz pewnie pisal o sporej czesci Huty która kiedys była za wisla itd...Sprawa jest prosta, starzy nadal sa za wisla a mlodzi zaczeli chodzic na Cracovie,(i nie trafia do mnie argument ze napewno wczesniej oni WSZYSCY na wisle chodzili! pojedyncze przypadki jasne ze tak, ale sprawa tyczy się dwoch stron. ) , a ze pozniej zaczeli młodzi wypierac satarych.. z osiedli przez was kiedys zajmowanych.. ja z tego powodu plakac nie mam zamiaru, a wręcz przedciwnie, ciesze sie ze w Hucie to Cracovia ma więcej do powiedzenia.

    ps. widzę ze wiesz o co chodzi i jestes zorientowany w sprawchach kibicowskich...a Ci ludzie stali murem za Patryczkiem, ze urodzony wislak (to nic ze z Suwałk :)), utozsamia sie z klubem , trybunami, nienawidzi Cracovii, wytatuował sobie Reymana... .a na koncu wam wszystki pokazał kim dla niego jestescie i co dla niego znaczycie :D [/quote]

    a kolega red pisał na poważnie? Grzegórzki Nowe sie przerzuciły? hehehe, kiedy i gdzie? bo odkąd pamietam (a pamiętam kupe lat wstecz) to Grzegórzki Nowe ZAWSZE! były WIŚLACKIE! kto konkretnie się przerzucił?
    to samo z willowym, odkąd mnie pamieć nie myli to było ono zawsze podzielone między Wisełke i Hutnika a was tam nie było wogóle!
    kolorowe - nie znam tematu, ale sie dowiem.
    na Kurdwanowie? kto konkretnie (pierwsze litery)?
    kurdwanów od początku swego istnienia był WIŚLACKI + kilka osób przerowadzonych z huty za HUTNIKIEM! strona cracoviacka powstała tam z przerzutów i myśle, ze dobrze o tym wiesz!

    zresztą co tu dużo pisać, te przykłady to beczka śmiechu jest!

    teraz ja ci podam przechrzczone osiedla:
    kombatantów, bohaterów września, piastów, oświecenia, 1000 lecia, złoty wiek, albertyńskie, przy arce, wzgórza, 2 pułku, cześć kurdwanowa, cześć ruczaj, piaski, a teraz czesć azorów.
    oczywiście nie będę tu pisał o takich gwiazdach jak O z proszowic, k,r,p z bieżanowa, o z podgórza itp. bo narazie podajemy przykłady osiedli

    ale jak chcesz to uświadomie tobie i pobratymcom, ze to co napisałeś wyzej to jeden WIELKI BEŁKOT! starzy z huty z w/w przez ciebie osiedli to przerzuty!!!! mam podać tobie i twoim kolegom ksywki? i to chłopaków którzy grali i grają pierwsze skrzypce w wiedeńskim kauflandzie?

    oczywiście przeprasza któreś z osiedli, za ewentualne nieujęcie do elitarnego grona przechrztów, ale jest tego tyle, ze naprawdę można niezliczyć.

    isaac, prawda jest taka, ze jesteście jedna wielką bandą przerzutów i porównywanie do jakichś pojedynczych osiedlowych ewentualnych, wiślackich przypadków (o których ja nic nie wiem), nic nieznaczących w ekipe przypadków jest na prawde niesmaczne!

    natomiast ja się ciesze z tego, ze rośnie nam charakterna :) młodzież, niewazne gdzie, w mieście, miasteczku, na wsi... poza tym mamy o wiele więcej fanatyków niż wy, co mnie też cieszy. wcześniej czy później młodzi na przerzuconych osiedlach też zaczną kminic sprawy, przyjdzie czas, ze nie interes bedzie kształtował fanatyka, ale tożsamość, POLSKA tożsamosć oczywiście! a wiadomo, że w KRAKOWIE POLSKI klub jest tylko JEDEN! WISŁA!!!!

    3 1 Cytuj
  • 23 mar 2012

    Mowisz o tej charakternej młodziezy co sie na derbach u nas pod kratą spinała?! z mojej perspektywy to ona byla *a nie charakterna ale ok. Z drugiej strony jak wasz wodz i prawa reka (Mis i Bax) w waszej knajpie sobie siedzieli podczas meczu, to i mlodziez nie ma się od kogo uczyc.. A tak wogóle to po tym jak zescie sie sprzedali (Sp. Tomek), to wasza banda bidna oj bidna, a młodziez tez widzi jak przychodzi co do czego jacy starzy charakterni... Chociaz tak duzo M na was tym razem nie zarobil bo bilety na derby do nas nie były po 100zl jak pewnego razu.. A młodzież jak dorosnie to będzie dla waszego M wykonywac zadania a ten jak zwykle raczki będzie sobie nimi będzie wycierał( Sp, Tomek), teraz Azory...dowiedz się dobrze...najlepiej od osob trzecich( bo widze ze jestes zorientowany) dlaczego taka sytuacja zaczeła sie robic na Azorach( tylko nie od waszej bandy)...Jak się waly na swoich robi to na co mozna liczyc? oczywiscie wasze srodowisko udaje ze sprawy niema..

    Ja wiem kto u nas rządzi, tego mi mie musisz mowic...M....a reszta to trochę młodsze pokolenie...ksywki sobie odpuszcze...to są ZYDY z krwi i kosci i nikt mi nie wmowi ze oni kiedys chodzili na gts. Co do starych( tez nic nie musisz mowic )...bo wiem o kogo chodzi...tu dobrze sytuacji nie znam jesli chodzi o przeszlosc, napewno sie dowiem.

    A co do Huty...wiedzialem ze bedziesz o tym pisał...za PRlu te osiedla były wasze, bo to jak wszystkim wiadomo ,huta był to taki bastion komunizmu, tak jak wisla grala wtedy pod batuta gwardyjsko-zomowska, wiec i Ci ludzie wybór mieli prosty. Na Mistrzejowicach tylko trzymało się osamotnione Oswiecenia... ale jak to kiedys sam M powiedzial...zaczelismy je szarpac siekierami tj osiedla . I dlatego ja sie zawsze bede trzymał swojej wersji...młodzi przychodzili do Cracovii z tamtych osiedli, bo wtedy Cracovii hooliganka przezywala renesans itd. pewnie ze i przezuty się zdarzały, bo przy tej masówce i przezut musial sie uchowac..ale banda przezutów jak to napisales -farmazon przez was powtarzany i tylko tyle. Z kolei jak znasz temat to sięgnij wstecz 10 lat tylko...ile chlopaków od was sie rozwalilo na milicji i swoich sprzedali co? Przeciez takich akcji byla cała masa... charakterni jak bys Ty to powiedzial, szczególnie podczas akcji ze Sp Tomkiem pokazali pozniej charakternosc, w dwa dni 15 osob wsypanych, pogratulowac tylko wypada ekipy hools.

    Banda konfidentów-ekipa szarakanów to są PRAWDZIWE FAKTY!

    CRACOVIA PANY!!! pamietaj o tym!

    ps. pozdrow tam Patryczka:) w sumie to fajnie ze go znowu gts chce, bo tak to by biedny musial sobie kolejny tatuaz robic, tym razem z herbem Middlesbrough, ale poki co to kocha z powrotem gts i kibicow z mlyna, moze i kiedys pokocha pikników :)

    8 Cytuj
  • 23 mar 2012

    Bilety po 1 zł a na meczu uzbierało się 7839 zabłąkanych hahahahahahahaha

    3 Cytuj
  • 23 mar 2012

    Hej co ja widze cRacovia jest w 1 lidze
    hahahaha

    4 Cytuj
  • 23 mar 2012

    mówię o wiślackiej młodzieży, ajkiej to ty już pewnie wiesz, albo się niedługo dowiesz.
    100 zł nie pamiętam, pamiętam 50 zł.o azorach wiem i mam swoje zdanie, ale to tylko potwierdza regułe, do was idą chłopaki nie dla reputacji , ale dla interesów, nie dla piłki, ale dla kasy. niech idą, a u nas niech zostaną sami fanatycy! ci którzy bedą chodzić dla historii, tradycji i POLSKIEJ WISŁY!

    a tak na marginesie to pare m-cy temu azory dla was były hauhau azory, konfidenci, zomowcy, milicjanci, gts itp. już nie są? :)

    jeśli chodzi o przeszlość dowiedz się tylko dobrze, ja teraz w myślach naliczyłem kilkadziesiąt osób, które byłe w ścisłej ekipie :)

    a co do huty, to większej głupoty jeszcze w życiu nie słyszałem. wiem, ze jesteście bandą bajkopisarzy i piewcami fałszywej propagandy (jak już zresztą wyszło w tej dyskusji), ale o taki tekst to bym was nie podejrzewał :D
    że niby komunistyczna huta jeździła na Wisłę, bo Wisła była klubem zomowsko-gwardyjskim? (a na marginesie Wisła nigdy nie była klubem zomowsko-gwardyjskim!)
    chłopie, weż no pomyśl troche a nie słuchaj tylko tych waszych nieustannych farmazonów.
    ludzie z huty byli na wskroś patriotyczni. to w hucie właśnie w 88 roku były największe strajki i zamieszki w Polsce i to w hucie kibice (Wisła, Hutnik) uczestniczyli w demonstracjach antykomunistycznych!!!
    a skoro za PRL Cracovia była klubem komunistycznym to dlaczego nie miała kibiców w hucie, pomyśl no troche a nie powielaj tych głupot usłyszanych od przerzutów! no bo co oni ci mają powiedzieć, jakoś sie muszą teraz tłumaczyć!

    co do oświecenia, to oni przerzucili się później niż kombatantów więc nie byli tacy osamotnieni. ale przerzucili sie jednego dnia wszyscy, chyba z 10 osób, a co śmieszne w ogóle sie do tego nie pucowali jak im wjeżdżał złoty wiek i inne mocne wiślackie osiedla. to takie dziewczyny wtedy były bez charakteru, później sie wyrobiły więc mi tu nie pierdziel za o samotnym oświecenia bo tam nikt nie miał odwagi sie przyznać do tego że sie przerzucił.

    banda przerzutów? pewnie, to zaden farmazon, nikt młody do was nie przychodził tylko już ogarnięte osoby z gts, dopiero potem wychowywali małolatów. jak chcesz to udowodnie ci że to nie farmazon. ale napisałeś żebym ksyw nie podawał wiec sie zdecyduj. dam ci ich kilkadziesiąt jak chcesz (chłopaki, którzy wiele znaczyli i jeździli w ekipie).

    siegam 10 lat wstecz... a tak w ogóle to po co kolejny wątek wyciagasz, jeszcze ci mało? pisaleś farmazony o grzegórzkach i willowym. po jakiego znów szpondzisz? co jeszce wyciagniesz?

    no ale jak tak, to prosze. pamiętasz chłopaków z przerzuconego bohaterów września? gdzie się rozwalili? chyba nie na straży miejskiej, co?
    a choćby nawet opisywane na wikipasach wydarzenia z Polska Anglia, co zabiliście kibica Pogoni? kto sie wtedyrozwalił na milicji?
    i to kiedy? już w 1993 roku żeście sie sprzedawali! a wiesz w ogóle, ze wtedy jeden z waszych przywódców chciał przejść do GTS-u, bo go ta sztywna ekipa sprzedała? ale nie przeszedł, bo mu Wisła pamiętała pewne sprawy. nie tak jak u was, najpierw tną waszych, robią z niektórych kaleków, a wy i tak potem ich przyjmujecie!
    tak ze w rozwalaniu jesteście prekursorami!!! pamiętaj o tym!
    to są właśnie PRAWDZIWE FAKTY! - popytaj starszych to ci powiedzą (może) a jak nie to przeczytaj częsć na wikipasach.

    pisałem ci juz, że zawodnicy mało mnie interesują, a ty dalej swoje :), więc niech ci bedzie skoroś taki upierdliwy, pozdrowie!
    a na marginesie, zazdroscisz nam Małego, że tak o nim czesto piszesz?

    a na marginesie, wspóczuje spadku :), szczerze! dla mnie LIGA bez was to nie liga.
    mimo, ze jestesie bandą przerzutów, bandą kanara, syna komendnta milicji, a w ekipie macie policjanta (ze sprawy z dębnik, jeździ jeszcze?), to jednak mimo wszystko chciałbym grać z wami co rok, bo DERBY to DERBY i nie ma nic piękniejszego dla fanatyka!!!!!!

    4 1 Cytuj
  • 23 mar 2012

    III liga, 8 grupa Cracovia :)

    5 1 Cytuj
  • 24 mar 2012

    No teraz Filipiak znów będzie musiał przy zielonym stoliku ustalać kto licencji nie dostanie aby sravia się utrzymała.

    5 1 Cytuj
  • 25 mar 2012

    [quote=gość: Polski Gang]
    a kolega red pisał na poważnie? Grzegórzki Nowe sie przerzuciły? hehehe, kiedy i gdzie? bo odkąd pamietam (a pamiętam kupe lat wstecz) to Grzegórzki Nowe ZAWSZE! były WIŚLACKIE! kto konkretnie się przerzucił?
    to samo z willowym, odkąd mnie pamieć nie myli to było ono zawsze podzielone między Wisełke i Hutnika a was tam nie było wogóle!
    kolorowe - nie znam tematu, ale sie dowiem.
    na Kurdwanowie? kto konkretnie (pierwsze litery)?
    kurdwanów od początku swego istnienia był WIŚLACKI + kilka osób przerowadzonych z huty za HUTNIKIEM! strona cracoviacka powstała tam z przerzutów i myśle, ze dobrze o tym wiesz!

    zresztą co tu dużo pisać, te przykłady to beczka śmiechu jest!

    teraz ja ci podam przechrzczone osiedla:
    kombatantów, bohaterów września, piastów, oświecenia, 1000 lecia, złoty wiek, albertyńskie, przy arce, wzgórza, 2 pułku, cześć kurdwanowa, cześć ruczaj, piaski, a teraz czesć azorów.
    oczywiście nie będę tu pisał o takich gwiazdach jak O z proszowic, k,r,p z bieżanowa, o z podgórza itp. bo narazie podajemy przykłady osiedli

    ale jak chcesz to uświadomie tobie i pobratymcom, ze to co napisałeś wyzej to jeden WIELKI BEŁKOT! starzy z huty z w/w przez ciebie osiedli to przerzuty!!!! mam podać tobie i twoim kolegom ksywki? i to chłopaków którzy grali i grają pierwsze skrzypce w wiedeńskim kauflandzie?

    oczywiście przeprasza któreś z osiedli, za ewentualne nieujęcie do elitarnego grona przechrztów, ale jest tego tyle, ze naprawdę można niezliczyć.

    isaac, prawda jest taka, ze jesteście jedna wielką bandą przerzutów i porównywanie do jakichś pojedynczych osiedlowych ewentualnych, wiślackich przypadków (o których ja nic nie wiem), nic nieznaczących w ekipe przypadków jest na prawde niesmaczne!

    natomiast ja się ciesze z tego, ze rośnie nam charakterna :) młodzież, niewazne gdzie, w mieście, miasteczku, na wsi... poza tym mamy o wiele więcej fanatyków niż wy, co mnie też cieszy. wcześniej czy później młodzi na przerzuconych osiedlach też zaczną kminic sprawy, przyjdzie czas, ze nie interes bedzie kształtował fanatyka, ale tożsamość, POLSKA tożsamosć oczywiście! a wiadomo, że w KRAKOWIE POLSKI klub jest tylko JEDEN! WISŁA!!!! [/quote]

    nie masz pojęcia o czym piszesz. Grzegórzki Nowe od zAWsze za wisłą? Bez komentarza. Kolorowe - no to się lepiej dowiedz ;) Willowe było za HKSem a przerzuciło się na wisłę. Mieszkam zaraz obok niego i wiem, no chyba że Ty oczywiście przeczytałeś coś na kibice.net no to wiesz lepiej, tak? ;)
    Piastów, Oświecenia, 1000-lecia, Albertyńskie, przy Arce itp. za wisłą? hahahahaha haahahhahaa :D NaprAWdę... nie masz pojęcia o tamtych rejonach i posłuchaj lepiej ludzi którzy tam żyją. Możesz nAWet koleżanki po szalu spytać jakiejś.
    A co do Oświecenia to się nie dziwie że go wymieniłeś. Wy po prostu macie kompleks :) Tyle razy, ile Kalinowe i Strusia dostaje po łbie to jest coś pięknego :D

    i wrzuty na tych wielce wiślackich osiedlach... 8 MARCA = DZIEŃ sHARKSA!
    Nie istniejecie w Hucie. NAWet na Jagiellońskim wybija was Hutnik.....

    4 Cytuj
  • 26 mar 2012

    Isaac.
    Skad Ty czerpiesz swoją wiedzę na temat historii? Bo, po tym co napisałeś o Hucie, jako bastionie komunizmu, widać, ze kompletnie się nie orientujesz w sprawach historii. Huta z założenia jedynie miała być bastionem komunizmu, jednak komunistyczna władza natrafiła tutaj na silny opór społeczeństwa. Społeczeństwa, w którego skład wchodzili właśnie kibice Wisły (dodajmy, ze również Hutnika). Was w NH po prostu nie było.

    Cracovia szczyciła się inteligenckim pochodzeniem swoich kibiców, którzy często naśmiewali się z chłopsko-robotniczego pochodzenia kibiców z Nowej Huty. Pielęgnowaliscie stare powiedzenie: Nowa Huta wieś Bieruta i dlatego wśród Nowohucian nie było kibiców Cracovii (były wyjątki oczywiscie). Sądzę, ze jesteś jeszcze młody i dlatego się mało orientujesz, ale w sumie możesz popytać starszych kibiców Cracovii, powinni pamiętać jakie kiedyś walki były pomiędzy Krakowem i Nową Hutą.

    3 1 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Red farmazoniarzu podaj lata w jakich Grzeógrzki Nowe były za Cracovią? Buahaha. Jeśli twoje pozostałe informacje są tak wiarygodne to moze podpytaj lepiej starszych kolegów. Od razu Ci piszę, nie wymiguj się, tylko podaj lata GrzegórzeK Nowych na Cracovii - -upewnij się może od razu u Dąbia bo od początklu lat 90tych gdy na GN powstała grupa kibicowska to była wojna KSC-Ts między tymi dwoma osiedlami.
    Piastów nie było za Wisłą tylko za Hutnikiem - mieliście tam chłopie jednego gościa swego czasu (Mil), w okolicach 2000 prawie cała paczka Gumiorów przeszła do JG
    1000 lecia nie za Wisła? Odkop takie osoby wsród znajomych jak np Johnson - On Ci opowie na jakie mecze jeździło to osiedle jeszcze w 96 roku. Przy Arce.
    - podpytaj waszego wodza, on na bank zna kogoś kto to sieldek kiedyś przerzucił, słynna zresztą persona - Kor...
    Nie ośmieszajcie się, już wam tu kolega nawinał pare epizodów z waszej przeszłości czy to ze Złotego Wieku, Prądnika Czerwonego, Azorów, Bieżanowa, Getta, Kurdwanowa czy Ruczaju....chesz ksyw?
    Jeszcze byś sie zdziwił kto stoi z toba na trybunie - nawet w chwili obecnej, no sorry w chwili obecnej nie - siedzą niestety w więzieniu powazne osoby z Ruczaju, z których przynajmniej jeden przygodę z kibicowaniem ropoczał na Wisle.
    Isaac - w kwestii derbów nie powaznie wyglądała dla Ciebie "akcja" małolatów z Wisły, buahaha, powaznie za to wyglądała napinka wasze spec ekipy do nich :-)
    Ja tu widzę towarzystwo co gdzieś coś usłyszało, łyknelo jak młody pelikan i teraz się wozi na farmazonie.
    Porównujecie, bo tak wam wygodnie, przerzutów dzialających latami w swojej ekipie i zdupcających dla kasy czy splendoru,z dziesiątkami wyjazdów na koncie do jakichs sympatyków futbolu (słynna era cupiała hehe), nikomu nie znanych, anonimowych i takich, których za *****a pana sami nie namierzymy w swoim gronie.
    Ksywy, ksywy, ksywy.

    3 1 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Kolejna kwestia - pieprzenie o frekwencji. Uważacie się za fanatykow a piszecie o jakimś jeżdżeniu na mistrza itp. Chłopie, kto jeździ dlatego że w zeszłym sezonie klub zdobył mistrza? W czasie kiedy zdobywa zwiększa to frekwencje, wszędzie, ale 10 miesiecy po tym gdy piłkarze graja padakę pisanie ze mało ludzi chodzi na mistrza to świetna robota propagandowa. To moze sprawdźmy frekwencje na msitrzowskim hokeju, poza play offami :-)))
    Kibice sukcesu są wszędzie. Widac to doskonale tylko trzeba chciec rzucic trzeźwym i obiektywnym okiem. Wasze awanse z ligi do ligi przyciagały na stadion masy, nasze mistrzostwa swego czasu także. My to wiemy, wy tworzycie legendy o uśpionych rycerzach, 300 samurajach, fanatykach itp itd
    Gdzie są w takim razie Ci fanatycy w czasie wyjazdów? Ja Ci powiem. Na osiedlach jarając dżointy - bo takich fanatyków przyciagacie, ktorzy nawet nie znają historii kibicowskiej własnych trybun w większości a ich wiedza opiera się o "wisła to klub zomowski" buehehe.
    Konfidenci - detektywie wystarczy trochę dedukcji i można wywnioskwoac że np do ujebania na jedneuj sprawie 20 osob wystarczy 1 konfident. Z ruchu jeden powazny rozjebus upierdolił ponad 30 ośob, to samo teraz na Widzewie. Wszedzie sa takie kwiatki, u Was również, tu ksywami nie mam zamiaru sypać ale przejrzyj sobie słynny kalendarz jg i zdjęcia na nim - na pewno znjadziesz jakąś plamkę po wymazanym gosci - twarzowo się nie nadawła na to zdjęcie? Nie da się Was czytać bo jesteście banda czystych jak łaz w kazdej sprawi farmazoniarzy i tyle. Ważne jest umiec spojrzec na siebie obiektywnie, my wiemy np o przeszłości naszego klubu i sie od niej nie odcinamy, większość z nas zresztą zaczęła przygodę z Wisłą później. Tworzymy nowe karty kibicowania na Reymonta 22, wychowujemy młodych w prawidłowych poglądahc, dbammy by znali historię klubu, trybun, choćby po to by kiedys sie podbne rzeczy nie zdarzały. Wy jedziecie na farmazonie i widac dobrze wam z tym - tyle wam wsytarcza by cieszyc swe małe ego. Dziwne że potem przed lustrem mozna stać spokojnie. Bo jak by mi ktoś przyprowadził na Reymonta chłopa, który wczoraj mnie podziurawił i kazał od tej pory dawać sobie grabę na przywiatnie to by była moja ost chwila na stadionie Wisły. Tak samo gdybym miał stać obok ludzi, których do tej pory jechałam za to że są milicjantami :-))

    4 1 Cytuj
  • 27 mar 2012

    O przezutach juz pisalem wiec nie mam zamiaru się powtarzac.

    Ustosunkujcie sie do tego chociaz w połowie, bo polowe tych historii waszych braci po szalu dobrze znam (jak juz mowielem przeklejone)

    Cała prawda o hooliganskej wisle:

    A wiec zacznijmy temat skoro GTS zaczal opisywac naszych chlopakow przedstawiam wam krotka charakterystyke tej Zomowskiej frajerskiej bandy ktora 40 lat była pod patronatem Milicji Obywatelskiej czego sie skrzetnie wyperaja...

    Osoba nr 1 na Wisle Mar Drag - nie grypsuje sprzedal brata ma jechane w kryminale

    Osoba nr 2 Barw szef Krola Festów drobna szumowina idzie tam gdzie mu lepiej

    Osoba nr 3 Mis na Slasku lepiej znany jako KRÓL FESTÓW w Krakowie jeszcze mu sie udało jednak gdy trafi na jakis Zakład Karny na Slasku odrazu idzie do wora Krol Festow wielokrotnie był obijany przez Naszych. Na Siemaszkach Krol Festów zostawil wojsko i jak to na Krola przystalo palil gumy jako pierwszy taki daje przyklad swoim wojakom)Nigdy nie chodzi sam zawsze 3-4 kolegow albo dziewczyna ktora jest gwarancja nietykalnosci.Dostal oklep pod Hotelem Europejskim od swoich za to ze robił wały na Fanatykach z Wieliczki.Nielubiany na Wisle za chore ceny biletow np Derby 100 zł oraz wyjazdy np Lech czy Bytom takie characze na swoich ale na Sztywnej ekipie Wisły to git przerabiac na swoich.

    A teraz o konfidenctwie na R 22

    Krol festow sprzedany przez jednego z Wislakow po aferze z Dino Baggio

    Ab - Płatny Konfident policji bral pieniadze za donoszenie na kolegow obecnie ukrywa sie w UK tata pracuje na Monte jako wychowacwa Brat Abdula rowniez Konfident sprzedal Kolegow

    Mok - jak wyzej czolowa postac na Wisle rowniez posprzedawał kolegow

    Sko- konfident sprzedal kilku chlopakow ze starej NH

    Pas - czołowy swiadek i konfident do smierci SP TOMKA

    Szum - okradał swoich w tym Krola Festów potem na ukladzie z policja zmusozny do opuszczenia kraju.Zaatakowal z Lechia dom jednego z naszych i im nie poszlo kolejny Frajerski numer

    Dar - Justus łapał złodzieji oddawał ich w rece strózów prawa GIT SHARAKAN

    Bib - Justus jak Daro łapał złodzieji i oddawał w rece Policji oraz pracowal w ekipie ochorny ktora walczyla z kibicami jest piekne foto jak to nasz bohater w pelnym rysztunku prezy sie jak falus kolejny Sztywny na Wisle

    Dzyn - mimo ze sprzedal kolegow o radio samochodowe a koledzy maja papier jest on nadal ich kolega na Wisle raz mozna)

    Cin - majciarz odsiadywal wyrok w zakladzie poprawczym za gwalt na 14 letniej dziewczynie kolejny GIT chlopak

    Bał - siedzial na ruszczy nie grypsował i tu UWAGA cudowne PODNIESIENIE po przewiezeniu na Tarnow nasz Bała jest Gitem takie cyrki tylko na Wisle i tylko na Taranowie sa mozliwe. Cholernie Sztywna Ekipa

    Mor - kolejny z ekipy ktory sprzedal całe Stoki

    Dawny Gniazdowy na Wisle - Policjant pozniej Gad w Wiezieniu GIT RULEZ HAHA

    Straz Miejska w Skawinie 2 pracownikow kibicow Wisly wylaczalo monitoring w czasie gdy Wisla robila wjzad na osiedla Pasow wyszlo to na jaw i zostali oni wyrzuceni z pracy nastepne GIT chlopaki Git Strazaki

    Grabiszynka Git Ekipa Sztywnych chlopakow z reymonta umawia sie na rece po czym morduje nozami Naszego brata z Gdyni kolejny frajerski numer Git Ekipy.

    Reasumujac Sztywna Git Ekipa ktora dopinguje klub ktorego 40 lat sponsorem była Milicja Sklada sie z Justusow Starznikow Miejskich Informatorow Policyjnych i innej masci Frajerstwa wiedza ze nie maja teraz ekipy wiec pozostało im pisanie po murach i forach internetowych az dziwne ze Krol Festow pozwolił by takie tematy musialy byc porusane na forach interentowych ale skoro Sztywniachy zaczeli nie mamy wyjscia tylko pokazac swiatu GIT Ekipe i jej elitarnych ludzi haha.

    A teraz kawał - Ilu Wislakow jest potrzebnych zeby kupic w galerii koszulke? 8 jeden kupuje reszta go oslania hahah

    40 lat za Pan bart z Milicja Obywatelska czytaj Policja Takiej historii nie ma nikt !!!!

    ps. Ksywy po poprawce, chociaz tego forum prawie nikt nie czyta...czekam na Polski gang moze on mi cos więcej powie na temat tej konfidenckiej i frajerskiej ekipy?!

    2 5 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Ktoś tu wykasował posta więc wyprodukuje się jeszcze raz. chociaż nie wiem czy to ma sens bo czuje ze jesteś goście, który skopiował sobie te fragmenty ze swojego forum w swym czasie by teraz błyszczec tymi informacjami w dyskusjach i grać kumatego.
    Nie po to odpowiednie osoby w pewnym momencie doszly do porozumienia że te tematy powinny zniknąc z forów bys ty teraz to ladowął gdzie popadnie.
    Jestem przekonany ze większości z tych historii kolego to Ty nie znasz osobiscie tylko z róznych opowieści. To wielka róznica.
    Tak na początek to może wymien mi osoby z tych których piszesz które to dzialały pod patronatem MO :-)
    Nasze pokolenie tyle ma z tym wspólnego co ty z obiektywizmem - ale o tym już pisalem w ostatnich zdaniach poprzedniego posta.
    Nawet nie chce mi sie odsiewac bzdur które tu wymieniłes od faktów, bo tez oczywiście sa - jest jednak pewna prawidłowość - osoby, które dały dupy nie istnieją juz na Wisle, nie pisze o farmazonach typu Cin itp. Paranoja jest ladowanie jakiegos Bib na sile do naszej ekipy itp. Abstra*****c od bzdury o zaganianiu przez niego czy przez Dar kogokolwiek bo w ochronie byli jeden dzien :-) Tez odpowiednie osoby o tym wiedzą i znaja historię. Zostali wystawieni na muke, foty byly zartobliwe a za to poczucie humoru dostał karę na Wisle. Ale mniejsza z tym, wyciagane jakies z dupy historie bez potwierdzen itp, z osiedli gdzie wiadomo ze biegaja rózni ludzie...w kazdej ekipie się znajdą czarne owce, sek w tym by je odseparowac od ekipy, zajmij się moze Prokocimiem - tam działa a raczej tolerowana jest przynajmniej jedna konfitura...mniejsza z tym, nie chce mi się bawić we włażenie w tematy osiedlowe a takich jest mnóstwo, sek w tym by odseparowac takie jednostki od ekipy a nie udawac na zewnątrz że wsztsko jes cacy.
    Spojrz na słynny kalendarz jg, tam tez masz wymazane osoby na fotce/fotkach...twarzowo nie pasowały? Teraz o królu festów - powielasz idiotyzm wymyslony przez kogos od was i nawet nie zatsanwoisz sie nad sensem tego co piszesz...może tak porozmawiasz o tym z dwoma osobami trzęsącymi wasza ekipa, to dobrzy koledzy zarówno z wiezienia jak i z wolki tego ... króla festów jak pisze buahaha....więc może to oni są festami, co? Brak słow na takie idiotyzmy. Piszesz o jakichś walkarzach tak jakby gdzie indziej ich nie było, nawet wybielany przez was człowiek wyjechał niegdyś z kraju po przewałowaniu kolegow, moze dowiedz sie o karierze pewnego przerzuta z pradnika czerwonego - rudzielca piel, moze popytaj w Gdynii o waszego igłę z XXxlecia ... hahah. nie wiem czy ty sam wierzysz w te bajki które piszesz o czystej jak łza ekipie czy po prostu walisz w ciemno licząc że nikt cie nie wypunktuje w rewanzu na te bzdury. Wpierdalasz sie w nasze wewnętrzne sprawy w stylu hotelu europejskiego itp - po pierwsze gowno cie one powinny obchodzic a po drugie popisz moze o waszych podobnych historiach, naiwny jestes czy nie wiesz ze takie też miały miejsce jak np wasz przywodca z właścicielem (byłym?) knajpy w jubilacie...może siegniesz dalej pamiecia i opiszesz jak to spora częśc z was byla pod ... osoba która tu wymieniasz na pierwszy miejscu z wisły buahaha i byly cięzkie przejścia z opcja która reprezentowala druga stronę naszego miasta...
    Najlepsze jest to ze nawet jesli wierzysz w te historie które z takim zapalem kopiujesz i z tak chetnie strofujesz innych za zachowanie to paranoją musi byc twoja mentalnośc bo non stop od wielu lat jesteście pod skrzydłami KANARA, ofivcjalnie, bez zaprzeczania itd itp. I cokolwiek ja bym sądził na temat waszego przywódcy to ***** ja bym sie łapał za slowa pisząc o innych w takim tonie.
    Oczywiscie temat przerzutów pominałes zgrabnie, ja wiedzialem ze ksyw nie podas, że historii osiedli nie podasz, ale nie spodziewalem sie ze strzelisz z dupy takim czerstwym tematem by skierowac rozmowe na inne tory.
    Na Grabiszynskiej oczywiście byles i wiesz kto z kim i jak sie umawiał... szkoda slow :-)))
    Jeden wielki farmazon, moze pogrzeb w swojej historii i opisz jak prowadziliście obrone swego czasu przed atakujacym Zagłebiem Sosnowiec po jednym z meczow hokeja na ich terenie - skoro taki skrupulatny historyk z ciebie :-)

    4 1 Cytuj
  • 27 mar 2012

    A w temacie "opodatkowania" kibiców przez innych kibiców to choćbyscie sie zesrali wyciagając takie rzeczy w necie i porównywali sie jak to u was jest świetnie i atmosfera rózowa to nie zmienicie faktu ze to my zapełniamy sektrory na meczach wyjazdowych a wy....:-)

    4 2 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Po pierwsze nie uwazam się za kogos kumatego, a ze na Cracovie chodzę lat 17 , wiec poznałem ludzi z róznych srodowisk, a co za tym idzie slyszalem o pewnych historiach i zajsciach...i wiekszosć tych faktów przeze mnie opisanych znam wląsnie z pewnego srodowiska ludzi. I wcale nie musisz mi wierzyc.
    A czy ja gdzies napisalem ze brałem w czyms udzial, biegalem po osiedlu ze sprzetem itd? Jak Ty biegasz, ok Twoja sprawa. Nie ukrywałem ze temat przekleiłem ( a mam prawo sądzic ze Ty to skrupulatnie ukrywasz i Twoja wiedza wygląda mi na wiedzę internetową...), bo na waszym forum te historie przez Ciebie pisane przewijały sie jak ZACZELISCIE "wojnę w necie". (Mimo wszystko ze trzeba byc tam zalagowany, by wejsc w teamtykę kibicowską.. mamy tam swoje wejscia :)) Więc mozemy sobie razem jechac, kto ma jaką wiedzę na ten temat i skąd ją nabył?!

    Po drugie, nie wybielam naszej ekipy, bo w 90 % wiem kto jest tam kim, czym się zajmuje i gdzie biega itd...swietoszków tam brak, tak samo jak u was a pojecie honoru jest pojęciem względnym-sprawa tyczy się dokladnie dwoch stron, ale oczywiscie to JG jest be a sharksi są cacy.

    Po trzecie strzelasz sobie w kolano przyczepiajac się do Met. porownaj jego a Mis?
    Nie przypominam sobie ze MET w taki sbosob zarabial na swoich (sprawa tyczy sie waszych drogich biletów na pewne mecze ). co wasz wodzu.
    MET siedzial za Fuj. A za Mis. poszli siedziec( sprawa Czł.)
    Mis, z tego co ja wiem to brał udział w bojce pod hotelem Europejskim(nagrania z kamer),złapany na gorącym uczynku po bójce w Inwałdzie(z kolami z Sosnowca), był złapany z dużą ilością narkotyków( i tochyba ze dwa razy) złapany po zadymie na PP w Bełchatowie, zatrzymany o wyludzenia dużych pieniedzy, sutenerstowo...jest jescze parę spraw, które mi umkneły w pamieci, ale czy oby za takie przestępstwa nie idzie się siedziec? i to na dluuuugo!!! Ale wasz wodzu jezdzi sobie dalej X6 i leje na wszystko... smierci Tomka nie wspomne, zatrzymali, zaraz wypuscili... Tu nie trzeba być kumatym, tu wystarczy odrobine myslec, Mis. to szmata i spiewa wszystko na komendzie...inaczej dawno i dluuuugo by siedzial.
    Takze popatrz na swojego wodza, a od naszego sie odstosunkuj.

    PS. Odnosnie wyjazdów... ja wierze ze kiedyś wy bedziecie w szczerym polu ze sie tak delikatnie wyrazę jesli chodzi o aspekt sportowy i wtedy zobaczymy gdzie będą te Januszki które teraz gdzies sobie jezdzą, a i gołebnik nawet w 1/3 wypęlniac sie nie bedzie.
    Lecimy to raczej pewne, ale znajdz mi w przeciągu dekady druzyne która walczy (to za duzo powiedziane), kisi sie na samym koncu tabeli a ludzie tak licznie chodza na jej mecze?

    1 6 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Przede wszystkim to prywatne jazdy na forum zaczęto u Was. A dokładnie non stop jechano po Cyganie że ma/miał ojca milicjanta, w pewnym momencie wyszło na jaw ze wasz gniazdowy równiez moze się szczycić takim zaszczytem i u nas na forum zaczęto Was rpiostować. Wtedy dopiero przejrzeliście na oczy że rodziców się nie wybiera. Rychło wczas. Na nasze forum gwoli uzupełnienia twojej wiedzy prawie nikt kumaty od nas nie wchodzi po małej wojnie na linii wyjazdowicze-pikole i postawieniu się za tymi drugimi administratora forum. O temacie odpowiednie osoby dowiedzialy się dobrze po ponad tygodniu jego istnienia. Nie wazne zresztą.
    Druga wazna sprawa to chłopie zastanwó się o czym ty piszesz - za każdą ze spraw wymienionych przez Ciebie osoba o której piszesz poniosła konsekwencje - za udowodnione bójki zawiasy, narkotyki były kogo innego i ten ktos wziął to na siebie,za Bełchatów miał zakaz stadionowy, do tego odpierdolił w kryminale ok 8 lat więc chłopei nie pisz o rzeczach o ktorych nie masz zielonego pojęcia tylko leć ***** na prokuraturę jak ci sie system sadowniczy nie podoba w Polsce i nie dopisuje nikomu rzeczy na które nie masz dowodów bo to bardzo nie ładnie jak na wyjazdowicza z 17 letnim stazem. Jeszcze Go ubierz w śmierć człowieka = nie mam słów. Przeciwstawiasz mu met który od***** ... "wyrok" za Fujina....zakończony zresztą bo na wisielca rozdupcyć się mozna :-)))....czy tobie się wydaje ze ktoś obyty w temacie nie mógłby zrobić pdobnej wyliczanki
    Zbastuj z takimi tematami bo brniesz w ślepą uliczkę.
    Uwierz mi że u nas tez jest spore grono osób, które marzy o małej rewolucji w klubie, nawet na gorsze by oczyscić klimat w klubie, zarobkiewiczostwo sporej grupy działaczy, piłakrzy, przyzwyczajenia do sukcesów sporej czeście stadionu itp. Mieliśmy już takie chwile i nie opuściliśmy Wisły w drugiej lidze a na tamte czasy wyjazdy w niej mieliśmy lepsze niż pierwszoligowe tak więc nie baw się w Nostradamusa bo to cięzka robota.
    Na koniec temat waszej frekwencji - nic nie napisałem na jej temat i jesli mam być szczery to jestem pod jej wrazeniem.

    5 2 Cytuj
  • 31 mar 2012

    Ale co Ty piszesz od tym Fujinie?!!M, owszem był tam ale to Neo go pchnął nożem. Sprzedał ich chłop od was! który skrupulatnie to wydarzenie opisał wiec chybiony strzał jak dla mnie. Pilnuj swojego M, który was rzezbi na kazdym kroku...dowiedziales się jakie wały na Azorach robił na swoich czy dalej niewiesz? Albo niechcesz wiedziec...8 lat Mis. siedział..ok...ale z tego co ja wiem to dwie ostatnie sprawy dosc szybko i po swojej mysli załatwił (szczególnie wałki na autach), ale pewnie Ty i tak lepiej wszystko wiesz...
    Co do oczyszczenia klimatu itd. ... to wierze Ci bo widzę, że mimo innych stron błoń, pogląd na tą sprawę mam taki sam... mi akarut chodzi o nasze podwórko...zeby poziom sportowy tj gra naszych grojkow a w szczególności zarządzanie klubem! była adekwatna do poziomu kibicowskiego to będę spął spokojnie.
    Dodam tylko ze juz nie wierzę w utrzymanie, ale nie przejmuje się tym aż tak bardzo, bo Cracovia nie takie spadki i dramaty przezywała i prztrwałą wszystko i trwać będzie nadal i ZAWSZE!! a my fanatycy razem z nią!

    TYLKO PASY!!!

    1 5 Cytuj
  • 31 mar 2012

    [quote=gość: Red] gość: Polski Gang napisał/a:
    a kolega red pisał na poważnie? Grzegórzki Nowe sie przerzuciły? hehehe, kiedy i gdzie? bo odkąd pamietam (a pamiętam kupe lat wstecz) to Grzegórzki Nowe ZAWSZE! były WIŚLACKIE! kto konkretnie się przerzucił?
    to samo z willowym, odkąd mnie pamieć nie myli to było ono zawsze podzielone między Wisełke i Hutnika a was tam nie było wogóle!
    kolorowe - nie znam tematu, ale sie dowiem.
    na Kurdwanowie? kto konkretnie (pierwsze litery)?
    kurdwanów od początku swego istnienia był WIŚLACKI + kilka osób przerowadzonych z huty za HUTNIKIEM! strona cracoviacka powstała tam z przerzutów i myśle, ze dobrze o tym wiesz!

    zresztą co tu dużo pisać, te przykłady to beczka śmiechu jest!

    teraz ja ci podam przechrzczone osiedla:
    kombatantów, bohaterów września, piastów, oświecenia, 1000 lecia, złoty wiek, albertyńskie, przy arce, wzgórza, 2 pułku, cześć kurdwanowa, cześć ruczaj, piaski, a teraz czesć azorów.
    oczywiście nie będę tu pisał o takich gwiazdach jak O z proszowic, k,r,p z bieżanowa, o z podgórza itp. bo narazie podajemy przykłady osiedli

    ale jak chcesz to uświadomie tobie i pobratymcom, ze to co napisałeś wyzej to jeden WIELKI BEŁKOT! starzy z huty z w/w przez ciebie osiedli to przerzuty!!!! mam podać tobie i twoim kolegom ksywki? i to chłopaków którzy grali i grają pierwsze skrzypce w wiedeńskim kauflandzie?

    oczywiście przeprasza któreś z osiedli, za ewentualne nieujęcie do elitarnego grona przechrztów, ale jest tego tyle, ze naprawdę można niezliczyć.

    isaac, prawda jest taka, ze jesteście jedna wielką bandą przerzutów i porównywanie do jakichś pojedynczych osiedlowych ewentualnych, wiślackich przypadków (o których ja nic nie wiem), nic nieznaczących w ekipe przypadków jest na prawde niesmaczne!

    natomiast ja się ciesze z tego, ze rośnie nam charakterna :) młodzież, niewazne gdzie, w mieście, miasteczku, na wsi... poza tym mamy o wiele więcej fanatyków niż wy, co mnie też cieszy. wcześniej czy później młodzi na przerzuconych osiedlach też zaczną kminic sprawy, przyjdzie czas, ze nie interes bedzie kształtował fanatyka, ale tożsamość, POLSKA tożsamosć oczywiście! a wiadomo, że w KRAKOWIE POLSKI klub jest tylko JEDEN! WISŁA!!!!

    nie masz pojęcia o czym piszesz. Grzegórzki Nowe od zAWsze za wisłą? Bez komentarza. Kolorowe - no to się lepiej dowiedz ;) Willowe było za HKSem a przerzuciło się na wisłę. Mieszkam zaraz obok niego i wiem, no chyba że Ty oczywiście przeczytałeś coś na kibice.net no to wiesz lepiej, tak? ;)
    Piastów, Oświecenia, 1000-lecia, Albertyńskie, przy Arce itp. za wisłą? hahahahaha haahahhahaa :D NaprAWdę... nie masz pojęcia o tamtych rejonach i posłuchaj lepiej ludzi którzy tam żyją. Możesz nAWet koleżanki po szalu spytać jakiejś.
    A co do Oświecenia to się nie dziwie że go wymieniłeś. Wy po prostu macie kompleks :) Tyle razy, ile Kalinowe i Strusia dostaje po łbie to jest coś pięknego :D

    i wrzuty na tych wielce wiślackich osiedlach... 8 MARCA = DZIEŃ sHARKSA!
    Nie istniejecie w Hucie. NAWet na Jagiellońskim wybija was Hutnik..... [/quote]
    red- z wymienionych osiedli moge jedynie podyskutować o willowym, owszem w latach 80-tych był tam hutnik ale już w 90-tych pojawiły się tam osoby z wisły i to nie żadne przerzuty. zawsze możesz jednak podać ksywki tych co sie przerzucili i jeżdżą w ekipie (nie jakichś dzieciaków tylko konkretne osoby).
    reszta osiedli przeze mnie wymienionych BYŁA ZA WISŁĄ i twoje KŁAMSTWA historii nie zmienią.
    oświecenia to była banda przerzutów i dodatkowo cykorów które bały się przyznać że są przerzutkami. m z ekipą do nich przyjeżdżał nawet i stali wieczorami w blokach czekajac na wjeżdżającą wisłe, zeby te przerzutki bronić. po meczach ich odwozili na osiedle (słynna sprawa jak nie wysiedli do bitki na wieczystej, chłopaki musieli ropieprzyć całego ikarusa). to samo z 1000 lecia. ładnych pare lat wstecz jeszcze mieli flage na Wiśle. kończe z tobą dyskusje bo NIE MASZ BLADEGO POJĘCIA O HISTORII HUTY!!!!!

    4 Cytuj
  • 31 mar 2012

    red i jeszcze jedno. piszesz, ze dostaje po łbie kalinowe i strusia. pamiętaj o jednym. historia kołem się toczy! przyjdzie czas, ze to wy będziecie w odwrocie, huta kiedyś (20-30 lat) wróci do swoich korzeni i będzie tu sama WISŁA i hutnik, którego tolerować można, choćby za czasy komuny kiedy chodzili z wiślakami lać zomowców w hucie!

    [quote=Isaac KSC] O przezutach juz pisalem wiec nie mam zamiaru się powtarzac.

    Ustosunkujcie sie do tego chociaz w połowie, bo polowe tych historii waszych braci po szalu dobrze znam (jak juz mowielem przeklejone)

    Cała prawda o hooliganskej wisle:

    A wiec zacznijmy temat skoro GTS zaczal opisywac naszych chlopakow przedstawiam wam krotka charakterystyke tej Zomowskiej frajerskiej bandy ktora 40 lat była pod patronatem Milicji Obywatelskiej czego sie skrzetnie wyperaja...

    Osoba nr 1 na Wisle Mar Drag - nie grypsuje sprzedal brata ma jechane w kryminale

    Osoba nr 2 Barw szef Krola Festów drobna szumowina idzie tam gdzie mu lepiej

    Osoba nr 3 Mis na Slasku lepiej znany jako KRÓL FESTÓW w Krakowie jeszcze mu sie udało jednak gdy trafi na jakis Zakład Karny na Slasku odrazu idzie do wora Krol Festow wielokrotnie był obijany przez Naszych. Na Siemaszkach Krol Festów zostawil wojsko i jak to na Krola przystalo palil gumy jako pierwszy taki daje przyklad swoim wojakom)Nigdy nie chodzi sam zawsze 3-4 kolegow albo dziewczyna ktora jest gwarancja nietykalnosci.Dostal oklep pod Hotelem Europejskim od swoich za to ze robił wały na Fanatykach z Wieliczki.Nielubiany na Wisle za chore ceny biletow np Derby 100 zł oraz wyjazdy np Lech czy Bytom takie characze na swoich ale na Sztywnej ekipie Wisły to git przerabiac na swoich.

    A teraz o konfidenctwie na R 22

    Krol festow sprzedany przez jednego z Wislakow po aferze z Dino Baggio

    Ab - Płatny Konfident policji bral pieniadze za donoszenie na kolegow obecnie ukrywa sie w UK tata pracuje na Monte jako wychowacwa Brat Abdula rowniez Konfident sprzedal Kolegow

    Mok - jak wyzej czolowa postac na Wisle rowniez posprzedawał kolegow

    Sko- konfident sprzedal kilku chlopakow ze starej NH

    Pas - czołowy swiadek i konfident do smierci SP TOMKA

    Szum - okradał swoich w tym Krola Festów potem na ukladzie z policja zmusozny do opuszczenia kraju.Zaatakowal z Lechia dom jednego z naszych i im nie poszlo kolejny Frajerski numer

    Dar - Justus łapał złodzieji oddawał ich w rece strózów prawa GIT SHARAKAN

    Bib - Justus jak Daro łapał złodzieji i oddawał w rece Policji oraz pracowal w ekipie ochorny ktora walczyla z kibicami jest piekne foto jak to nasz bohater w pelnym rysztunku prezy sie jak falus kolejny Sztywny na Wisle

    Dzyn - mimo ze sprzedal kolegow o radio samochodowe a koledzy maja papier jest on nadal ich kolega na Wisle raz mozna)

    Cin - majciarz odsiadywal wyrok w zakladzie poprawczym za gwalt na 14 letniej dziewczynie kolejny GIT chlopak

    Bał - siedzial na ruszczy nie grypsował i tu UWAGA cudowne PODNIESIENIE po przewiezeniu na Tarnow nasz Bała jest Gitem takie cyrki tylko na Wisle i tylko na Taranowie sa mozliwe. Cholernie Sztywna Ekipa

    Mor - kolejny z ekipy ktory sprzedal całe Stoki

    Dawny Gniazdowy na Wisle - Policjant pozniej Gad w Wiezieniu GIT RULEZ HAHA

    Straz Miejska w Skawinie 2 pracownikow kibicow Wisly wylaczalo monitoring w czasie gdy Wisla robila wjzad na osiedla Pasow wyszlo to na jaw i zostali oni wyrzuceni z pracy nastepne GIT chlopaki Git Strazaki

    Grabiszynka Git Ekipa Sztywnych chlopakow z reymonta umawia sie na rece po czym morduje nozami Naszego brata z Gdyni kolejny frajerski numer Git Ekipy.

    Reasumujac Sztywna Git Ekipa ktora dopinguje klub ktorego 40 lat sponsorem była Milicja Sklada sie z Justusow Starznikow Miejskich Informatorow Policyjnych i innej masci Frajerstwa wiedza ze nie maja teraz ekipy wiec pozostało im pisanie po murach i forach internetowych az dziwne ze Krol Festow pozwolił by takie tematy musialy byc porusane na forach interentowych ale skoro Sztywniachy zaczeli nie mamy wyjscia tylko pokazac swiatu GIT Ekipe i jej elitarnych ludzi haha.

    A teraz kawał - Ilu Wislakow jest potrzebnych zeby kupic w galerii koszulke? 8 jeden kupuje reszta go oslania hahah

    40 lat za Pan bart z Milicja Obywatelska czytaj Policja Takiej historii nie ma nikt !!!!

    ps. Ksywy po poprawce, chociaz tego forum prawie nikt nie czyta...czekam na Polski gang moze on mi cos więcej powie na temat tej konfidenckiej i frajerskiej ekipy?! [/quote]
    powtarzasz ten tekst po raz kolejny więc o przerzutach też możesz powtórzyć!! co za problem??
    czekasz aż ja ci coś powiem? powiedział ci już kolega a ja nie będę się zniżał do poziomu tych byłych tematów (z forum Wisły i cracovii)
    jeśli w ogóle miałbym coś powiedzieć to kilka spraw bym wyprostował, choćby to, ze wjazdy na hate, to wasz pomysł charakternych chłopaków spod gwiazdy dawida, praktykowany już od pierwszej połowy lat 90-tcyh. podawać przykłady (mogę podać nawet z 10 sztuk!)?
    ale na wstępie zapytam, co znaczy "Zomowska frajerska banda ktora 40 lat była pod patronatem Milicji Obywatelskiej czego sie skrzetnie wypera"? możesz wyjaśnić?
    jesli n ie potrafisz, to jeśli was nazwe AUSTRIACKĄ lub KOMUNISTYCZNĄ FRAJERSKĄ BANDĄ która 40 LAT (za austriaka 10 lat) była pod patronatem komunistów, to rozumiem, ze nie będzie to żadne przekłamanie??
    kontunuując wjazdy na mieszkania wam nie wystarczyły, w swojej pomysłowości poszliście jeszcze dalej, wjazdy do pracy i do szkoły. mordobicia w obecnosci kobiet w 20 na 1 itp. chcesz przykładów?
    oczywiście rozumiem, ze to nie frajerstwo?
    co do konfidentów, to mam ich troche jeszcze oprócz tego co podał mój kolega ale po co? podam tylko taki jeden znamienny, o którym opowiadał mi kiedyś taki starszy wiślak. otóż w latach 80-tych jadący do łodzi na łks wyjazdowicze zawsze mogli liczyć na powitanie milicji obywatelskiej. zawdzięczali to znanemu (ksywy nie pamiętam, jeśli chcesz to się dowiem i podam) informatorowi (prawdopodobnie z dąbia), który uprzedzał stróżów prawa o przyjeżdżających, sprawiajacych problemy wiślakach. chłopak tak kochał łks, ówczesna zgodę, ze musiał pomagac na wszystkie sposoby :).
    as.... zgarnęli przed meczem spod stadionu R22 po tym jak na początku lat 90-tych spuscili łomot waszym na rynku i zabrali przy okazji pare gadżetów (okres krojenia fleyersów).
    oczywiście me to chłopak, który w komunikacji miejskiej jeździł tylko po to by łapać i puszczać gapowiczów, tak dla zabawy, na białym domku pewnie żaden drobny złodziej ( o ile tak można nazwać gapowicza) nie wylądował. a-ha u was to chyba jakieś rodzinne było. bo po za nim pracowało tam jeszcze minimum dwóch, jednego ksywy nie pamiętam a drugi to śle.. zwany abory.... tak dla rozrywki wszyscy jeździli :)

    rozumiem też , ze przerzucanie na siłę (przerzuć się bo.... potniemy ci dziewuche), praktykowane w latach 90-tych, to też eleganckie, charakterne zachowanie. NIE FRAJERSKIE i w zaden sposób NIE KOMUNISTYCZNE tfu... NIE ZOMOWSKIE i NIE UBECKIE :) wykorzystywanie informacji o adresach wislaków też na pewno charakteryzuje ZASAD-owych
    no przecież, zomowska i ubecka jest tylko Wisła :)
    a o francja-polska w paryżu w 1995 roku chłopaki ci mówili? jak to sie umówili 10 na 10 i wjechali całą bandą na sprzęcie? to też pewnie charkterne, co?
    oczywiscie, sprzęt ostry to też pewnie wymysł frajerskiej bandy z reymonta :)
    isaac, chcąc niechcąc, JESTEŚCIE PREKURSORAMI WE WSZYSTKICH FRAJERSKICH NUMERACH i to w skali CAŁEJ POLSKI!!!!!
    a

    redtube- piastów było w czesci za Wisłą! generalnie góra była wiślacka a dół za hutnikiem, choć te pierwsze bloki na dole przy bohaterów była ZAWSZE wiślackie (miałem tam np. kumpli wiślaków, dwóch już ś.p. młody i sałata jeden się utopił a drugi zakochany w babie wyskoczył z 8 piętra) tam było kupe wiślaków!!!!!!był z tamtąd ś.p. Bystry, który jeździł w ekipie. byli z tamtąd tez bracia Bur..., ale już nie pamiętam, czy przerzucili się tam, czy kiedy mieszkali jeszcze na zielonym... potem był młody dia... przerzut, co teraz na wyspach siedzi, ale on był tam z dołu z tych nowych bloków, to chyba mistrzejowice nowe sie nazywa.

    4 1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Isaac już Ci napisałem że mozesz iśc do prokuratury jak ci nie pasuje że ktoś za mało garował. Swoją droga zakrawa mi to na schizofrenię bo w zw z tym jak to wg was jest źle na Wiśle z jego powodu to powinniście się ciezyć jego ciągła obecnością a nie starac sie nam wmawiać jak to nam jest źle :-))

    3 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    Zawsze to wam było blizej na milicje, sądy itd . ja dziękuje :) Dla mnie własnie Mis jest tego najlepszym przykładem...jak sie wsółpracuje, to i mozna sobie spokojnie wały robic.

    Polski Gang, przyznam szczerze , że dużo prawdy jest w tym co piszesz odnośnie tych wlotów, najazdów itd, które może i nie do konca honorwe były ale wynikały z tego iz było nas mniej na tamte czasy i tylko walka partyzancka wchodziła w rachubę, która zresztą była bardzo ale to bardzo skuteczna. I tylko dzięki takim działaniom Cracovia stała się liczącą bandą, a na tamte czasy to była scisła czołowka.
    W wojnie nie liczy sie jak walczysz, liczy sie czy walczysz skutecznie, wy zescie sie szybko dostosowali do tych warunków i na dzien dzisiejszy ekipy działają na tych samych zasadach.

    Już Ci wyjasniam co mialem na mysli pisząc :zomowska frajerska banda ktora 40 lat była pod patronatem Milicji Obywatelskiej

    Mialem na mysli wasz klub i wasze wladze, które z otwartymi rękoma przyjęły Gwardię (ówczesny prezes Cracovii bodajzę Żur sie nazywał, z propozycji nie skorzystał), a wy kibice swiadomie kibicujecie klubowi z takim rodowodem w którym po dzien dzisiejszy prezesem jest sb-ek Ludwik Mietta Mikołajewicz.

    6 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    Isaac, a może Mariusz? ;)

    1 2 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    [quote=gość: eegsg] Isaac, a może Mariusz? ;) [/quote]
    nie stasiek z izraela kolega meliksona

    1 3 Cytuj

Odpowiedz