Forum » Sport

Paralotniarstwo

  • 27 sie 2011

    Chcę nauczyć się latać na paralotni, szukam kogoś kto również chce się tego nauczyć, aby wspólnie się wspierać. Proszę niech się taki ktoś znajdzie :)

    2 6 Cytuj
  • 27 sie 2011

    witam nie znam sie na paralotniarstwie ale moge Ci pomóc razem zrobimy paralotnie z kartonów i bedemy se latac jak ptaki

    7 7 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Jasne że to był żart. Nieco wczoraj wypiłam na zabawie z chłopakami i mnie poniosło. Poza tym u mnie mówią że przez parolotniarzy to kury nie chcą się nieść. Lece bo dzis tez dicho w remizie i może być czad.

    2 5 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Z tego co wiem najbliżej kurs zrobić można w Międzybrodziu Żywieckim.

    Cytuj
  • 27 sie 2011

    Tak,właśnie o kursach w Międzybrodziu Żywieckim coś tam już się dowiadywałam,ale chciałam najpierw podszkolić się we własnym zakresie,taki samouczek :)

    Cytuj
  • Joanna 27 sie 2011

    Do "Wągliczek" Zapraszam do kontaktu z moim bratem Bruno z Przemyśla- doświadczonym paralotniarzem, który odwiedzi mnie w poniedziałek, i jak znam Go, chętnie udzieli wszelkich niezbędnych informacji i rad..

    Cytuj
  • 28 sie 2011

    Polecam szkodłę latania w Gdowie

    Cytuj
  • 4 paź 2011

    W Gdowie jest fajnie, tyle, że drogo... porównując ceny kursów podstawowych, w Gdowie sobie liczą x2 niż np w Bielsku.
    Chcesz latać? dobra rada, kup sobie chłopie paralotnie używaną, zapnij się i ćwicz na małych górkach i się nauczysz - nie potrzebujesz kursów za które płaci się wygórowane kwoty.

    Ewentualnie skontaktuj się np z towarzystwem beskidu makowskiego - w większości chłopaki z wiśniowej i na pewno znajdą dla Ciebie czas i chwile, razem latają na pobliskich górkach - więcej na ich stronie internetowej.

    2 Cytuj
  • 6 gru 2011

    A co z latającymi nad Myślenicami....
    Lądują i startują w okolicy.
    Nie wiem czy mogę pisać gdzie ale kontakt z nimi byłby wskazany...
    Może się okazać że to nie dla ciebie?

    Cytuj

Odpowiedz