Forum » Sport

MMA i inne sztuki walki Myślenice

  • 7 wrz 2011

    Czy w Myślenicach działa jakaś inna sekcja MMA oprócz tego z Fight-klubu?

    9 23 Cytuj
  • 7 wrz 2011

    Tak towarzystwo imieniem "mokrych do kolan" i "naparzających się sztachetami".

    6 23 Cytuj
  • 8 wrz 2011

    jest facet na osiedlu tym nowym kolo inetu tylko ze prowadzi w krakowie zajecia

    1 8 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    Pub koło strażnicy, tam działa prężna sekcja MMA, co weekend, tylko miejsce do treningów i walk trochę ograniczają stoły (pare już połamanych), krzesła, ludzie i barmanki z kuflami,"Dziadek" posiada wszystkie pasy mistrzowskie we wszystkich kategoriach, czy ktoś mu je odbierze?

    29 4 Cytuj
  • 14 wrz 2011

    [quote=gość: mamamija] jest facet na osiedlu tym nowym kolo inetu tylko ze prowadzi w krakowie zajecia [/quote]

    Gdybym chciał jeżdzic do Krakowa to ma treningi u Tomka Drwala i Marcina Dudka a nie u jakiegoś samozwańczego trenera o którym nikt nigdzie nie słyszał...

    5 7 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    KAPAP Academy w hali do sportów walki na zarabiu. Zajęcia prowadzone są we wtorki i czwartki od 19.30 do 21.00

    12 8 Cytuj
  • 29 lut 2012

    Czy w soboty i niedziele w godzinach - 19:00-21:00, byliby zainteresowani na treningi MMA?
    Od razu zaznaczam, nie jestem specjalistą w tej dziedzinie ale już pewien czas trenuje w Krakowie. Mam uprawnienia do prowadzenia treningów.
    Na treningach uczylibyśmy się podstaw technik parterowych, stójki.

    Pozdrawiam,
    S.

    5 6 Cytuj
  • 29 lut 2012

    [quote=gość: Grappling] gość: mamamija napisał/a: jest facet na osiedlu tym nowym kolo inetu tylko ze prowadzi w krakowie zajecia

    Gdybym chciał jeżdzic do Krakowa to ma treningi u Tomka Drwala i Marcina Dudka a nie u jakiegoś samozwańczego trenera o którym nikt nigdzie nie słyszał... [/quote]

    Najlepsi są ci niepozorni:) Uwierz mi, że nie chciałbys mu tego powiedzieć w twarz a ci panowie, których wymieniłeś mogą mu buty wiązać:)

    6 10 Cytuj
  • 2 mar 2012

    Treningi odbywały będą się na hali do sportów walki na zarabiu. Jeśli będą chętni.

    Pozdrawiam,
    S.

    4 3 Cytuj
  • 4 mar 2012

    Dziadek posiada ale w kategorii wiekowej do 15 lat

    1 8 Cytuj
  • 13 mar 2012

    Witam

    Zapraszam na treningi MMA.
    Na treningach będą prowadzone zajęcia od podstaw
    obejmujących walkę w stójce i parterze.

    Treningi będą odbywały się w niedziele na sali do sportów walki
    na zarabiu w budynku siłowni California, w godzinach 19-21.
    Z czasem zajęcia będą prowadzone w innym terminie również.

    Zapraszam osoby od lat 16.
    Przychodząc na zajęcia obowiązkowo trzeba mieć ochraniacz na szczęke,
    przydadzą się rękawice bokserskie i/lub rękawice do mma. Warto posiadać 
    ochraniacze na piszczel i suspensor.

    Zainteresowanych proszę o kontakt na forum, bądź pisać wiadomości prywatne.

    Pozdrawiam
    S.

    6 6 Cytuj
  • 13 mar 2012

    Czy po 6 miesiącach treningów będę gotowy aby wejść do Przystani (bez ochraniaczy)? :D

    12 5 Cytuj
  • 13 mar 2012

    koszt?

    3 3 Cytuj
  • 13 mar 2012

    ok. 10-15zł, za trening czyli za te dwie godziny.

    3 3 Cytuj
  • 13 mar 2012

    kto będzie prowadził zajęcia ? doświadczenie, tytuły ?

    5 2 Cytuj
  • 14 mar 2012

    W mma tytułów chyba nie ma;)
    Doświadczenie - ciągle nabywam, trenuje w krakowie w wymienionym wcześniej klubie.
    Do tej pory - trenowałem chwile BJJ, JUDO, Boks - obecnie MMA.
    Nie jestem trenerem klasy mistrzowskiej.
    Ciągle rozwijam się i poznaje nowe techniki i z chęcią poprowadzę zajęcia dla innych osób które chcą poznać podstawy, to jestem w stanie zagwarantować na chwile obecną.

    Pozdrawiam
    S.

    2 9 Cytuj
  • 14 mar 2012

    Jak ktoś tylko podstaw umie nauczać to sam jeszcze powinien się dużo nauczyć...
    Takie rzeczy uczy się od ludzi, którzy się na tym znają...

    6 6 Cytuj
  • 30 mar 2012

    Witam.

    Jeśli będą chętni na treningi mma, to trener z krakowskiego klubu Grappling Kraków, poprowadzi treningi w soboty i niedziele.

    Trener to Rafał Lasota, prowadzi w GK treningi MMA dla początkujących i zaawansowanych.
    Genialny trener z naprawdę sporym doświadczeniem w zawodowych walkach - MMA, BJJ, Submission Wrestling.

    3 6 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Witam,
    wiem o sekcji judo w Myślenicach i o zapasach. Ale czy to wszystko? Czy wie ktoś może o zajęciach z jakiś innych sztuk walki np. muaj taj lub kick boxing.

    4 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Fight kliub

    9 5 Cytuj
  • 7 lis 2012

    a czy dziewczyny też mogą przychodzić na te zajęcia ??

    4 5 Cytuj
  • 8 maj 2013

    A jest Bjj w myślenicach??

    1 Cytuj
  • 1 paź 2013

    Jest jeszcze Karate na jagiellońskiej bodajże. Do Dalinu to chyba trzeba mieć znajomości żeby wejść? Mamy jakieś mma, bjj czy coś chwytanego w myślenicach oprócz judo?

    1 1 Cytuj
  • 1 paź 2013

    Na Zarabiu prężnie działa SPARTAN, są tam jeśli się nie myle prowadzone zajęcia MMA, ale w jakie dni niestety się nie orientuje.

    5 1 Cytuj
  • 1 paź 2013

    A i jest jeszcze KICKBOXING, w Ogólniaku, środy i poniedziałki, treninigi są od 19-20, dosyć fajne, z tego co słyszałem.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz