Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 28 maj 2009

    Witam wszystkich forumowiczów!

    Niedawno przeprowadziłem się z Krakowa w okolice Myślenic,
    poszukjuję siłowni - fitnes klubu w Myślenicach, adresy oczywiście potrafię wyszukać w internecie (znalazłem np. California, Fenix, Abat), ale chodzi mi o opinie użytkowników, np która siłownia z wymienionych (a może są jeszcze jakies inne) najlepsza, dzie fajna atmosfera, gdzie najlepszy sprzęt, jakie ceny itp.

    Z góry dzięki
    Pozdrawiam

    3 3 Cytuj
  • 28 maj 2009

    Fajna jest chyba ta nowa wybudowana przy Dalinie, znajdująca się w kompleksie. Fenixa osobiście nie polecam...

    3 2 Cytuj
  • 28 maj 2009

    Mówisz chyba o californi, czytałem, że niedawno otwarta, niewiem dokładnie kiedy, a co jest nie tak z fenixem? znalazłem jeszcze w necie fitnes klub interio (sprzedaż odżywek) macie jakieś opinie? dużo ludzi tam chodzi?

    1 1 Cytuj
  • 28 maj 2009

    Nie wiem, po prostu takie mam wrażenie, a do Kalifornii to nie ma w ogóle porównania...

    1 1 Cytuj
  • 28 maj 2009

    Mogę się wypowiedzieć na temat Fenix'a .Chodzę tam ponad pół roku,cena karnetu miesięcznego to tylko 60 zł(jednorazowo 7zł).Jest to dla mnie duży plus.Co do sprzętu to jest HES'a.Wszystkie podstawowe ćwiczenia można bez problemu wykonać.Jest tzw.brama,wyciągi,suwnica,ławka regulowana,prosta,skos dół,góra,prosta ze stojakami,do wyciskania na barki przód/tył,modlitewnik,maszyna do rozpiętek,wszystkie do nóg.Jest dobre stanowisko do przysiadów i martwego i wiele sprzętu z którego nie korzystam.Wszystko ma swoje lata więc nie jest w idealnym stanie ale nie stanowi problemu.
    Po za tym b.dobra atmosfera.Miła obsługa.Nie ma wielu jakichś prze ch*****.Czasem jest trochę ciasno,jak przydzie wiele osób co się rzadko zdarza.Otwarte od 9-21 sobota 10-16 chyba.Rano to zazwyczaj nikogo nie ma tak do 10-11 później też raczej luz.Po południu się schodzą ludzie ale też nie zawsze.Popołudniami na tej małej sali jest aerobik ale mnie to nie przeszkadza.

    Na stacji BP byłem raz,i jest to moim zdaniem siłownia dla wymagających.Ilość sprzętu i jakość robi wrażenie ale mnie to niepotrzebne przynajmniej na razie.Z tego co pamiętam to karnet 120zł.

    Abat to nawet nie ma co pisać.Kiedyś tam była siłownia...

    Interio też nie odwiedzam bo mi się tam nie podoba atmosfera i ludzie tam ćwiczący.

    1 2 Cytuj
  • 28 maj 2009

    Jeśli chodzi o sezonowców to czasem przychodzą ale tak jest wszędzie.

    2 Cytuj
  • 28 maj 2009

    Najlepiej odwiedzać zawsze nowo otwarte siłownie. Sprzęt jest nowy , nie wyhuśtany.
    Fenix był spoko dopóki znajdował się "na górze" -zaraz po otwarciu. Interio jest całkiem spoko- lubię tam chodzić.A ta nowa siłownia na BP byłaby niezła gdyby mieli większą ilość orbitreków i bieżni ( rowerek jest całkiem do bani - i tylko jeden)a jakość pozostałego sprzętu też pozostawia wiele do życzenia.

    1 Cytuj
  • 29 cze 2009

    Fenixa też polecam chodze tam już 6 miesięcy,atmosfera bardzo miła,obsługa też,dużo sprzętu (na każdą partie ciała i każdy jakieś ćwiczenia znajdzie dla siebie,a jak nie ćwiczenia to też jest tam klub fitness.)może nie najnowszy ale jest super,gorąco polecam.

    2 Cytuj
  • 30 cze 2009

    Powiedzcie mi czemu w Myślenicach nie ma ogóle zadnych dyskotek ? zbudowali by sale i dobrą dyskoteke by mogli zrobić choć jedną .

    2 2 Cytuj
  • 30 cze 2009

    Też o tym myślałem ale w Myślenicach nie ma gdzie zbudować takiej dyskoteki z prawdziwego zdarzenia.

    3 Cytuj
  • 8 lip 2009

    Mam zamiar się wybrać na siłownię Interio, cena karnetu mies/65 przy czym przy dalinie 12 wejść 75/zł i daleko więc bieda i miejsca tam dużo nie ma choć przyznam ślicznie zrobiona. Mam pytanie co do tej interio, jaka obsługa, czy fajnie, sprzęt w miarę? (jestem kobietą)

    1 2 Cytuj
  • 6 lis 2009

    Siłka Fenix w m-ce jest lajtowa. Bardzo fajna :) często ją odwiedzam od nie dawna i polecam!!!

    1 Cytuj
  • 12 lis 2009

    Moim zdaniem siłka Fenix była by świetna jakby dodali bieżnię i do salki Aerobiku materace... A co do reszty siłownii to się muszę zorientować bo na razie to w Myślenicach znam tylko Fenixa ;/

    1 Cytuj
  • 27 lis 2009

    :-)

    1 Cytuj
  • 27 lis 2009

    Ja wybieram Californię, bo jest "zawsze" otwarta, a po siłowni mogę odrazu iść do sauny z tego samego karnetu. W dodatku mam jacuzzi w cenie sauny. Siłownia, sauny i jacuzzi wychodzi w sumie 10,80 zł - nigdzie nie ma lepiej.
    Rewelacja :-).

    1 Cytuj
  • 30 lis 2009

    Tylko interio

    1 1 Cytuj
  • 1 gru 2009

    Tylko California :) tanio i bardzo przyjemnie... BARDZO POLECAM!

    2 3 Cytuj
  • 29 gru 2009

    nie orientujecie się może w jakiej cenie jest wejście do siłowni nad stacją BP?

    1 Cytuj
  • 29 gru 2009

    nad BP 8pln jednorazowo a karnet bodajże 70pln/10wejść

    1 Cytuj
  • 8 sty 2010

    Chcialabym wybrać sie na aerobik może ktoś doradzi gdzie najlepiej wybrać się ?

    1 1 Cytuj
  • 9 sty 2010

    Ja polecam Californie :-)fajna atmosfera,fajni prowadzący i do wyboru różne godziny,jak komu pasuje:-)

    3 1 Cytuj
  • 9 sty 2010

    Słyszalam o Californi ale dla mnie to za daleko a nie posiadam samochodu szukam czegoś bliżej miasta a pozatym podobno nie wejdzie się tam z ulicy bo czeba się zapisywać conajmniej dwa dni wcześniej .

    1 2 Cytuj
  • 10 sty 2010

    Aerobik w centrum moze spróbuj w Ponte to na 3 maja

    1 Cytuj
  • 10 sty 2010

    Aerobik w centrum moze spróbuj w Ponte to na 3 maja - 2 minuty od rynku

    1 Cytuj
  • 31 sty 2010

    Feniks polecam bo jest tanio tylko 7 zł a atmosfera jak nigdzie indzie. Poprostu super. sprzet troche starszy ale działa sprawnie miejsca tam duzo 3 sale są.

    Interio tez fajnie tam pod wzgledem ćwiczeń Duuzo więcej przyżądów ale wszystko tak jedno obok drógiego bo tylko 1 pomieszczenie jest. Atmoswera mogła by byc lepsza. Cena to 9 zł chyba

    California nowa siłownia jest ale sprzetu do cwiczeń tak nie ma dużo pomieszcznia 2 są. N asiłowni głównie duzo rowerów i takich rzeczy. Czasem tam na wf ze szkoły przychodzi pare osob ale to się tylko tam po katach plątaj. Atmosfera hmmmm.... Nawet, nawet. Cena ulgowego to 7,20 normalny 8 zł. Duzy plus to to że od 6 rano czynna.

    I do wszystkich siłowni normalnie można wejść kiedy się chce bez zadnych rezerwacji.

    1 Cytuj

Odpowiedz