Forum » Sport

EURO 2012: Typujemy wyniki, komentujemy i analizujemy grę

  • 25 maj 2012

    A co tam wiadomo że w tzw meczach otwarcia pada mało bramek więc tak na przekór Polska-Grecja 3:1

    2 Cytuj
  • 25 maj 2012

    jak podała teraz tvn24 Tytoń kłopoty z przywodzicielem Fabiański (prawdopodobnie) odnowiony uraz barku oboje znajdują się w szpitalu gdzie mają mieć przeprowadzone badania rezonansem! chyba Franz musi się przeprosić z Borucem i Kuszczakiem.

    2 1 Cytuj
  • 27 maj 2012

    Kucharczyk jest 100 razy lepszy od brożka! panie Smuda co pan robi?

    2 Cytuj
  • adzygmunt 5 cze 2012

    Już widzę minusy, a jednak napiszę:
    Nie przypadła mi do gustu ostatnia gra przedmeczowa. Byłżeby to sprawdzian, czego?
    Gry? nie bo wynik powinien być wyższy niż dwa zero z gry, plus karne!
    Taktyki, umiejętności, gry na innej niż nominalna pozycja, wydolności, szybkości?
    Jeśli miał być to kamuflaż, to łącznie ze zwolnieniem z drugiego w dniu treningu mógłby się udać ale ... to zbyt proste!
    Co to mogło być zatem?
    "piłka jest okrągła a bramki są dwie,
    albo my wygramy, albo oni" - to jest jedyny pewnik co do "wielkiego piątku".

    2 3 Cytuj
  • 6 cze 2012

    [quote=adzygmunt] Już widzę minusy, a jednak napiszę:
    Nie przypadła mi do gustu ostatnia gra przedmeczowa. Byłżeby to sprawdzian, czego?
    Gry? nie bo wynik powinien być wyższy niż dwa zero z gry, plus karne!
    Taktyki, umiejętności, gry na innej niż nominalna pozycja, wydolności, szybkości?
    Jeśli miał być to kamuflaż, to łącznie ze zwolnieniem z drugiego w dniu treningu mógłby się udać ale ... to zbyt proste!
    Co to mogło być zatem?
    "piłka jest okrągła a bramki są dwie,
    albo my wygramy, albo oni" - to jest jedyny pewnik co do "wielkiego piątku". [/quote]
    z tego co wiem to zawsze przed jakimś ważnym turniejem podejmuje się słabszego rywala i dobija mu kilka bramek żeby podnieść Morale zespołu, karne trzeba umieć strzelać co (nie) pokazali Ronaldo i Messi. także nie ma co biadolić że to czy tamto!! Mam Wielką Nadzieje i Pewność że tzw. Wielki Piątek 08 06 2012 będzie początkiem Wspaniałej przygody pt. Ćwierćfinał.

    4 Cytuj
  • 8 cze 2012

    Myślałem że będzie inaczej?
    Jednak sprawdza się -mecz otwarcia,mecz o wszystko, mecz o honor?

    8 1 Cytuj
  • adzygmunt 8 cze 2012

    "Siedemnaście mgnień wiosny"* to za mało w Grecję, która ponoć w kryzysie jest! /jak 17 min./
    Polacy ugotowali się pod dachem, wiadomo północ Europy! Grecy jakoś nie, lecz o nich można śmiało powiedzieć południowcy!!!
    Dopiero drugi mecz Rosja - Czechy pokazał nam jak się powinno grać w piłkę!
    Czy stać nas na pokonanie Czechów? bo o punktach z Rosją możemy pomarzyć!
    * starsi kinomani wiedzą, że to tytuł rosyjskiego serialu telewizyjnego!

    4 3 Cytuj
  • 9 cze 2012

    Polacy nigdy nie mieli daru do piłki nożnej

    4 Cytuj
  • 9 cze 2012

    [quote=adzygmunt] "Siedemnaście mgnień wiosny"* to za mało w Grecję, która ponoć w kryzysie jest! /jak 17 min./
    Polacy ugotowali się pod dachem, wiadomo północ Europy! Grecy jakoś nie, lecz o nich można śmiało powiedzieć południowcy!!!
    Dopiero drugi mecz Rosja - Czechy pokazał nam jak się powinno grać w piłkę!
    Czy stać nas na pokonanie Czechów? bo o punktach z Rosją możemy pomarzyć!
    * starsi kinomani wiedzą, że to tytuł rosyjskiego serialu telewizyjnego! [/quote]
    a ja myślę że we wtorek będzie jak w radzieckiej bajce Wilk i Zajac i to my będziemy zającem:_)

    4 Cytuj
  • 9 cze 2012

    Zacytuje Szczęsnego: interwencje Boruca gówno dały".
    Gówno dała jego interwencja.
    A Tytoń przynajmniej w tym meczu wyciągnął drużynę z głębokiego zadupia!

    6 Cytuj
  • 9 cze 2012

    Zal dupe sciska jak widze siermieżna taktyke Smudy Strzelic gola a potem dowieść wynik do ostaniego gwizdka!

    3 1 Cytuj
  • 9 cze 2012

    A może to był powód słabej gry?
    http://niezalezna.pl/29643-skandal-stadion-narodowy-przecieka
    Mamy najdroższy stadion świata z dodatkowymi atrakcjami.

    2 Cytuj
  • 9 cze 2012

    Zal dupę ściska najbardziej jak przyszło patrzeć na mistrzostwo Duńczyków w dowiezieniu do końca 1 : 0.
    Oj Smuda, Smuda, szkoda, że Cię tam nie było!

    3 1 Cytuj
  • adzygmunt 10 cze 2012

    Chorwacja dała przykład jak należy grać mając wygraną.
    Nie wiem za co Smudę mam doceniać.
    Zdecydowanie nie za taktykę.
    Zdecydowanie tak, gdy powiedział, że za czasów Górskiego można było wystawić trzy reprezentacyjne jedenastki.
    To celna i jednoznaczna opinia o PZPN i jego pracy "u podstaw".

    1 3 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Czesi jadą na maksa 2m:13s gol!! oj oj będzie ciężko

    2 Cytuj
  • 12 cze 2012

    5m:22s drugi gol dla Czechów! szykuje się grecka tragedia

    2 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Boże Pomóż!!

    1 Cytuj
  • adzygmunt 12 cze 2012

    Gdybyż to Polacy przestali się bać Rosjan.
    Gdyby ktoś wspomógł Lewandowskiego.
    Gdyby dopisało nam szczęście.
    Gdybyśmy nareszcie zaczęli grać 90 minut!
    To może byłyby te trzy punkty?
    Dlaczego zawsze musimy gdybać?

    2 2 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Dobry mecz z Rosją. Przyznam że przed meczem zakładałem przegraną, ale jestem pozytywnie zaskoczony. Boje się tylko jednego, w sobotę musimy wygrać, mieliśmy już "mecze o wszystko" które nie kończyły się tak jakbyśmy tego chcieli, nie chciałbym więc żeby tradycja była podtrzymana. Jednak gramy coraz lepiej, i jak w sobotę na boisko wyjdzie ta sama drużyna, która wyszła na drugą połowę meczu z Rosją, wychodzimy z grupy. Dziś naprawdę fajnie oglądało sie polaków. A polscy kibice....chyba nikt nie ma lepszych

    3 1 Cytuj
  • 13 cze 2012

    Jeśli typowania meczów miałyby opierać się na pozycji w rankingu fifa, przegralibyśmy ten mecz. Rosja, 13 poz., Polska 62 poz. Na szczęscie to jest piłka i po dzisiejszym meczu można być miło zaskoczonym. Dzięki Polska!

    3 Cytuj
  • 13 cze 2012

    na sobotni wieczór życzę Wszystkim Polskim Kibicom: Morza Piwa, Połamanych Kciuków, Zdartych Gardeł, I Awansu Biało-Czerwonych do grona ćwierćfinalistów! po wczorajszym meczu optymizm wzrósł o apetycie już nie wspomnę! oby nie na wyrost

    3 Cytuj
  • 13 cze 2012

    http://www.youtube.com/watch?v=vdR67Kzxba4
    miło się patrzy, w mdku było podobnie;)

    3 Cytuj
  • 16 cze 2012

    Najfajniejsze jest to że wygrałem 3000€ obstawiając 1-0 dla pepików. A teraz jadę na wakacje.

    5 1 Cytuj
  • adzygmunt 17 cze 2012

    Dlaczego nasz piłkarska reprezentacja musiała grać we Wrocławiu?
    Dlaczego Czesi mogli grac trzy razy na bliskim Wrocławiu?
    A Polacy na Narodowym ustąpili miejsca przez gościnność, czy przez niedoinwestowanych w szare komórki kombinatorów z PZPN?

    Dobrze że moderator wykasował nieobyczajne wpisy po przegranej batalii o ćwierć-finał.
    Tym samym mój post w "Barwach Biało-czerwonych" stracił na aktualności. Nie szkodzi!

    3 7 Cytuj
  • adzygmunt 17 cze 2012

    Proszę o wyjaśnienie panów/pań dlaczego dostałem minusy? Za urodę i przystojność zrozumiałbym, gdyby to było 30 lat temu kiedy ją straciłem, ale teraz?
    To może po argumentujemy i wyjdzie z tego coś dobrego?

    4 6 Cytuj

Odpowiedz