Forum » Sport

EURO 2012: Typujemy wyniki, komentujemy i analizujemy grę

  • 22 kwi 2012

    Do Euro pozostało trochę ponad miesiąc !!!
    Postanowiłem założyć ten wątek dla kibiców !!!
    Mile widziane propozycje składów!!!

    Na początek moja propozycja składu POLAKÓW :)

    zdjecie

    29 4 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 22 kwi 2012

    dobry pomysl. jestes z tych ktorzy wierza w wyjscie polakow z grupy czy raczej sceptycznie do tego podchodzisz?

    12 1 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    Wszystko zależy od ich gry, jeżeli zagrają Bardzo Dobrze to jest szansa na wyjście

    10 2 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 22 kwi 2012

    ten wysuniety lewandowski... w nim cala nadzieja na bramki :)

    7 2 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek, Grosicki, Obraniak wiedzą jak się strzela bramki :D

    6 2 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    Dobry skład :) Już się nie mogę doczekać :)

    5 2 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    Dla Uzupełnienia kadry zabrałbym :
    Bramkarze : Tytoń, Kuszczak
    Obrońcy: Głowacki, Augustyn, Glik, Wawrzyniak
    Pomocnicy: Matuszczyk, Rybus,Cz.Wilk, Mierzejewski
    Napastnicy: Piech, Brożek

    3 4 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    i tak przegrają :) jak zawsze .

    7 10 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Z tym euro w polsce to jest straszne nie porozumienie.Jedynym pożytkiem to będzie podwyższenie sprzedaży żelu do włosów.

    4 6 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    1 mecz to otwarcia
    2 mecz o wszystko
    3 mecz na pożegnanie ze składem z ławki

    10 4 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Wg mnie w miejsce Dudki Cezary Wilk.

    1 3 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Jakich Polaków - 4 zawodników gra w tej kadrze tylko dla tego że mogą się wypromować na EURO
    - tak to by nawet nie pomyśleli o grze w Polskiej kadzre.

    2 5 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    Bardzo dobra formacja moim zdaniem, ale wysarczy obejrzeć ,,Szkołę Barcy" na YT i porównać z terningami ,,naszych". Tam podstawą jest psyhika umiejętne rozumowanie gry. U nas przychodzą pokopać bez rozgrzewki, pokląć, a potem na piwko - tyle pogroł. Ale mam bladą nadzieję, że przed Euro tak nie jest.

    4 1 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    Nasz grupowy rywal ROSJA!!!
    Rosjanie podczas Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii zaszli aż do półfinału. Wówczas lepsza okazała się reprezentacja Hiszpanii. Po ciężkich eliminacjach "Sborna" znów szykuje się do Euro. Czy w Polsce i na Ukrainie Rosjanie powtórzą sukces sprzed czterech lat

    Potencjalny skład :
    zdjecie

    Kapitan: Andrij Arszawin

    2 1 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    Pierwszy rywal POLAKÓW podczas EURO 2012 !!!
    GRECJA!!!
    Grecy to bez wątpienia autorzy jednej z największych niespodzianek w historii mistrzostw Europy. Ba, w historii światowego futbolu! Mistrzowie z 2004 roku stawią się w Polsce i na Ukrainie po bardzo ciężkich dla nich eliminacjach.

    Potencjalny skład:
    zdjecie

    MIEJSCE w rankingu FIFA 14

    4 Cytuj
  • 4 maj 2012

    koko koko euro spoko :D

    2 3 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Misiu ma propozycję hymnu dla naszych gwiazdekhttp://www.youtube.com/watch?v=Fy8RTBvB0cg

    2 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Taka piosenka jak nasza reprezentacja ŻENADA http://www.youtube.com/watch?v=MIsX5Rh1ktE

    2 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Ja Cię kręcę, co za WIOCHA !

    No ale ktos na tą WIOCHĘ przecież głosował ?!

    Tak dla jaj ? No to mamy... ... co mamy

    4 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Ball jako człowiek inteligientny ma racje. Moim zdaniem hymnem mistrzostw powinna byc jedna z pieśni jakiegoś ponadczasowego barda, który za życia wyprzedził swoją epokę np. Niemena albo Kaczmarskiego.

    2 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Było Waka Waka, teraz jest Koko Koko.........

    5 Cytuj
  • 5 maj 2012

    http://www.youtube.com/watch?v=Ag-tlsOgXTU - To jest prawdziwy hymn polskiej reprezentacji!!!(prócz "Mazurka Dąbrowskiego", "Roty" Marii Konopnickiej i "Do boju Polsko!" Marka Torzewskiego)

    Cytuj
  • 5 maj 2012

    W Polsce każdemu się wydaje że jest selekcjonerem. Myślicie że praca trenera to tylko żonglowanie nazwiskami? Jeżeli by tak było to można zrobić referendum narodowe i wybrać skład. A trener w ogóle nie będzie potrzebny bo przecież każdy wie lepiej. Ja również mam swoje zdanie i paru gości bym wymienił ale nie mam zamiaru krytykowania kogokolwiek bo Franz zna tych gości najlepiej i przecież chyba nie ma w planach sabotażu Euro. Niech każdy pomyśli czy sprawdził by się jako trener stawu polanka a co dopiero reprezentacji prawie 40 milionowego kraju.

    1 3 Cytuj
  • 15 maj 2012

    macie wyrobione karty kibica reprezentacji narodowej? bo czytałem żeby wejść na mecz trzeba mieć coś takiego

    Cytuj
  • 25 maj 2012

    POLSKA - GRECJA 0:0

    ktos da wiecej?

    1 Cytuj

Odpowiedz