Forum » Sport

Rower - Gdzie kupić?

  • 28 kwi 2012

    Kryteria są takie:
    Rower dla faceta. Najlepiej na zróżnicowany teren i trwały w codziennej eksploatacji. Na pewno bez bagażnika z tyłu. Rozmiar kół - 28"
    Rower dla dziewczynki. Najlepiej mały i z kompletnym oświetleniem. Najlepiej w wariancie z hamulcem na "kontrę" 
    Cena do 1000zł za sztukę , najlepiej coś nie chińskiego. :)

    7 8 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    Rower - Gdzie kupić? w sklepie rowerowym :)

    11 12 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    Temat można zamknąć. Odpowiedź była konkretna i wyczerpująca.

    10 9 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    [quote=Overlord] Kryteria są takie:
    Rower dla faceta. Najlepiej na zróżnicowany teren i trwały w codziennej eksploatacji. Na pewno bez bagażnika z tyłu. Rozmiar kół - 28"
    Rower dla dziewczynki. Najlepiej mały i z kompletnym oświetleniem. Najlepiej w wariancie z hamulcem na "kontrę" 
    Cena do 1000zł za sztukę , najlepiej coś nie chińskiego. :)
     [/quote]
    w internecie albo w sklepie rowerowym

    5 7 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    A ja polecam jak najbardziej sklep Dobosz w Myślenicach dość że kupisz rower i wszystko co Ci będzie potrzebne to jeżeli ogarniasz cokolwiek to złożą rower tobie taki jaki potrzebujesz , ja swoim czasie składałem rower u Dobosza do FreeRide , obsługa godna pochwały , rowerek składają na czas , plus duży plus za dokładność . Poszukujesz dla faceta i dziecka rower spokojnie podejść do Dobosza obok sieci Orange i powiedz im za ile i co potrzebujesz na pewno wiele się rowerków znajdzie godnych kupna lub złożenia . Pozdrawiam i życzę miłego długiego weekendu .

    7 19 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    nom i za wymianę hamulców później 500 zł :)

    14 2 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    na Kazimierza obok stacji benzynowej polecam serwis i hurtownia ceny leprze niż u n Dobosza
    po roku zrobili mi przegląd za friko i rower jak nowy

    7 3 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    dobosza nie polecam bo tam ceny maja z kosmosu
    taka jak porzednik napisal lepiej isc na kazimierza wielkiego do hurtowni i tam napewno bedzie taniej , a moze jakis rabat sie znajdzie

    10 3 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    Dlaczego piszesz że w Doboszu ceny z kosmosu? Ceny są takie same jak gdzie indziej. Ja kupowałem Unibike Mission rok temu i zapłaciłem 999zł czyli tyle samo co Krk. Sprawdzalem jeszcze cene tego roweru na allegro ale nie znalazlem oferty na nowy ( Były uzyane) Więc nie pisz nieprawdy ,bo sklep jest droższy gdyż mają lepsze marki ( Giant, Ktm, Kellys) itp Każdy poszukuje czego innego. Rzeczywiście Hurtownia na dolnym ma tańsze rowery - Arkus.

    5 8 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    Jezeli chcecie to spróbujcie na Bergiela - ulica ta którą mozna dojsc do cmentarza jest tam po schodach serwis i tez sprzedaz nowych rowerów ..Ceny sa dobre i rozsadne sam tam serwisuje rowery i w porównaniu z innymi serwisami jest bardzo przystępnie ..duzo tam przychodzi osób z rowerami..

    2 4 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    w Doboszu mają dobre ceny na rowery i akcesoria, porównywalne z internetem, serwis roweru to żadna skomplikowana sprawa, potrzeba tylko kilku specjalnych narzędzi i idzie wszystko samemu zrobić - a jaka satysfakcja ! :D jak już to na Dąbrowskiego serwis mogę polecić

    3 4 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    B'TWIN 24" NATURE 749zł i B'TWIN Rockrider 5.1 C1 2011 799zł. Co myślicie?

    1 3 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    [quote=Overlord] Kryteria są takie:
    Rower dla faceta. Najlepiej na zróżnicowany teren i trwały w codziennej eksploatacji. Na pewno bez bagażnika z tyłu. Rozmiar kół - 28"
    Rower dla dziewczynki. Najlepiej mały i z kompletnym oświetleniem. Najlepiej w wariancie z hamulcem na "kontrę" 
    Cena do 1000zł za sztukę , najlepiej coś nie chińskiego. :)
    [/quote]
    w drogerii widziałam - zajrzyj tam, coś znajdziesz dla siebie.

    A tak BTW - ogarnij się i nie zadawaj idiotycznych pytań !

    4 3 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Wi[quote=gość: big-CYC] Overlord napisał/a: Kryteria są takie:
    Rower dla faceta. Najlepiej na zróżnicowany teren i trwały w codziennej eksploatacji. Na pewno bez bagażnika z tyłu. Rozmiar kół - 28"
    Rower dla dziewczynki. Najlepiej mały i z kompletnym oświetleniem. Najlepiej w wariancie z hamulcem na "kontrę"
    Cena do 1000zł za sztukę , najlepiej coś nie chińskiego. :)

    w drogerii widziałam - zajrzyj tam, coś znajdziesz dla siebie.

    A tak BTW - ogarnij się i nie zadawaj idiotycznych pytań ! [/quote]

    :) Kobieto - wracaj do kuchni. Idiotyczna to była twoja odpowiedź. Zresztą proszę o zamknięcie tematu. Widać ,że tutaj już więcej się nie dowiem.

    2 3 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    gdzie kupić rower.nie rozumiem jak można zadawać tak durne pytania.czy w aptekach sprawdziłeś.

    9 3 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Allegro.pl

    2 4 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    W Doboszu nie jest drogo , chyba że jest kupujący tam jakiś nie ogarnięty i lubi się sprzedać to spoko jego sprawa , ja tam ostatnio kupiłem ramę kona z 2012 roku u Dobosza i jeszcze z ceny mi poszli o 100 zł :) dobre i 100 zł i już mogę 200 km autem zrobić więcej , wystarczy się z nimi dogadać , kupowałem synowi zbroje na rower dałem coś koło 450 zł a kosztowała 600 zł u Dobosza , pogadać wystarczy ogarnięci ludzie nie dadzą się wyrolować nawet w głupim kiosku . Ale jak się nie myśli zadaje głupie pytania i na forach i w życiu to nie dziwić się że przepłacajcie .

    7 5 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Ja mam rower Rockrider z Decathlon-a i jak na razie bez kłopotów. Serwis na miejscu jest ,gwarancja 2 lata i 5 na ramę.

    5 3 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Polecam Decathlon rowerki są bardzo ładnie skomponowane i nie drogie :-)

    6 4 Cytuj
  • 6 maj 2014

    Negra koło Opla

    6 Cytuj
  • Andrzej 9 maj 2014

    jak już ktoś odgrzał kotleta:
    mudserwis.com, polecam, ale z odbiorem osobistym (w Krakowie).
    Ceny mocno negocjowalne, nie sądzę, że w Myślenicach ktoś znajdzie taki sam model jak u nich taniej...

    2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 25 sie 2014

    Własnie chce kupić rower i sprawdze w/w oferty. Moje pytanie może i śmieszne ale jaki rower wybrać???
    Ma ktoś jakiś sprawdzony?

    3 Cytuj
  • 10 mar 2015

    Bardzo solidne rowery miejskie w dobrych cenach mają w sklepie internetowym Perfect Sport - . Ja jestem sentymentalny, także kupiłem sobie stąd starego, dobrego Rometa. Co jakość to jakość!

    2 Cytuj
  • 4 maj 2015

    Polecam ci Kross Evado na cienkich oponkach do jazdy po drogach kupiony u Dobosza ceny takie jak w Krakowie a w razie czego serwis na miejscu. No i można w cenie roweru zawsze coś wytargować. Cena 2000 zł

    5 Cytuj
  • Andrzej 8 maj 2015

    W Krakowie ceny masz sporo niższe (oczywiście po targowaniu się), niż u Dobosza, zysku na kilka kolejnych serwisów. Jeśli ktoś nie ma zdo0lności negocjacyjnych, lub te 10% extra nie robi mu różnicy, to polecam Dobosza. Kross Evado całkiem dobry, ale szukać modelu 2012 lub 2013 (jeśli jeszcze gdzieś są). Kross (zresztą nie tylko Kross) tak ma, że każdy nowy model utrzymuje tą samą cenę, ale osprzęt pakują coraz słabszy.

    2 2 Cytuj

Odpowiedz