Forum » Sport

Barwy biało - czerwone.

  • adzygmunt 16 lut 2010

    http://www.aerialphotoimage.com/panoramas/GreaterVancouver/OlympicVillageVancouver.html
    Trochę cierpliwości i otworzy Wam się panorama miasta olimpiady zimowej.
    Polecam do oglądnięcia.

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    jusz nie moge sie doczekać kiedy adaś bedzie lecieć na duża skocznia .Ciesze się ze pżyszło mi rzyć w czasach naszego miszcza .Adam to nie watpliwe wspaniały sportowiec i dobry lóć .Rzycze mu miszczostwa na dórza skocznia ,bo jak wygrał pierszy raz w póhar swiata to jeśdził malóchem a teraz stadz go na wszystko .Ledz Adam ledz a my czymamy za Ciebie kcióki

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lut 2010

    Kogo naśladujesz? Nie stać Cię na własny styl? ;(

    Cytuj
  • adzygmunt 17 lut 2010

    Pisząc ostatnio o dużej stracie czasowej nie napisałem, bo miałem wątpliwości, że brak Justynie wytrzymałości szybkościowej.
    Dobrze, że się wstrzymałem. Szybkość ma, co udokumentowała srebrem Brawo!
    Gdyby nie drobny błąd taktyczny przy ostatnim zjeździe, byłoby złoto.
    Przed Justyną jeszcze dwie konkurencje. Ma duże szanse na złoto. Już należy dziękować wspaniałej dziewczynie!
    Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zrobiła Majdic po tragicznie wyglądającym wypadku. Jej brąz lśni złotem!!!

    Cytuj
  • PatrycjA 17 lut 2010

    Justyna pokazała dziś swą klasę, determinację i trud przygotowań, jakie ma za sobą. Brawo. To dla Niej ogromny sukces :)

    Co do Majdic, to widać było, że wszystkie swoje siły włożyła w biegi, a na pewno odczuwała skutki upadku. Brawo za sportową postawę. Mam nadzieję, że jej zasłabnięcie po przybyciu na metę to tylko wynik przemęczenia.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Brawo Pani Jóstyno !! hoć nie jestem fanem tyh sportuw zimowyh acz kolwiek lóbie skoki narciarskie i slalom gigant czy sóper gigant ,tak też oglondanie bieganie z nartami na nodze dzięki pani Jóstynie Kowalczyk ruwniesz polóbiłem .Jeszcze raz wielkie brawa !!

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Brawo Justyna, mocno ściskałem kciuki, emocje niesamowite. Ciekawe czy Majdic będzie dalej startowała??

    Cytuj
  • adzygmunt 18 lut 2010

    Ja życzę Majdic zdrowia i startowania. Złoto nie smakuje jak wygrywa się bez najsilniejszych konkurentek.
    Wszystkim biegaczkom życzę powodzenia, ale Justynie najjjjbbbaaardziej!

    Cytuj
  • PatrycjA 18 lut 2010

    Dziś nasze trzy biatlonistki pokazały na co je stać. Szkoda, że Nowakowska w ostatnim strzelaniu miała jedno pudło, bo mogłaby walczyć o srebro, a kto wie, może i o złoto. Choć bez medalu to gratulacje jak najbardziej wskazane :)

    A za chwilę Sikora z nr 1 wyruszy na trasę...
    Aż miło ogląda się, gdy nasi sportowcy zaskakują nas pozytywnie :) Oby tylko nie zapeszyć

    Cytuj
  • adzygmunt 19 lut 2010

    Biathlon to sport , w którym często się "gdyba".
    Ja nie mam tego zwyczaju, chociaż pomarzyć było wolno przed ostatnim pudłem Weroniki.
    Gdyby przyjąć czas biegu za constans, gdyby!!! to srebro było w kieszeni, złoto odjechało na nartach Berger. :)

    Cytuj
  • PatrycjA 19 lut 2010

    Cała czwórka naszych skoczków przeszła kwalifikacje:) Zobaczymy, jak pójdą im skoki o medale:) Niech im wiatr pod narty wieje:)

    Cytuj
  • PatrycjA 19 lut 2010

    Brawo Justyna! Drugi medal na igrzyskach dla naszej biegaczki! Niesamowite emocje zafundowała nam w samej końcówce! Jest srebro, jest brąz, zatem do kompletu brakuje Justynie jeszcze złota :) Może na 30 km :)

    Gratulacje należą się też Sylwii Jaśkowiec, która uplasowała się na 34 pozycji, w połowie stawki wszystkich uczestniczek biegu. :)

    Cytuj
  • adzygmunt 19 lut 2010

    Uff... jest brąz i łzy rozczarowania Justyny. Tzn, że przed startem widziała się na najwyższym stopniu podium.
    Dzisiejszy bieg pokazał jak wielkie znaczenie ma smarowanie nart. Trochę nie wyszło z tym. To nie jedyna przyczyna, że nie zdobyła srebrnego medalu.
    Złoto dzisiaj jechało z Bjoergen bezapelacyjnie.
    Jeśli narty "nie jadą", to powinno być ciut lepiej na podbiegach, a nie było!
    Może jest jeszcze coś? Brak wytrzymałości szybkościowej?
    Tak czy inaczej olbrzymi sukces okupiony ciężką pracą. Kształtowanie wytrzymałości to największa harówa w treningu!
    30 km to już niemal sama wytrzymałość, /plus technika i taktyka - nie boli/
    I jak tu można porównać srebro w skokach i srebro w biegach? Tego nie da się zestawić. Można jedynie powiedzieć: trzeba było wybrać żeglarstwo załogowe dużych jachtów :P
    10 cm różnicy na 15 km. Co czuje ta czwarta? Za chwilę nikt nie będzie pamiętał, że była!

    Cytuj
  • 20 lut 2010

    sóper !! poraz kolejny wielkie brawa dla Jóstyny !!

    Cytuj
  • adzygmunt 20 lut 2010

    To co wyczytałem w necie jest bulwersujące. Justyna pisze/mówi, że ona także musi iść do lekarza i leczyć się sterydami na astmę.Pierwsza szóstka bez Justyny to zawodniczki chore na astmę i legalnie biorą leki sterydowe. Zwiększa to przemianę w płucach i powiększa pojemność pęcherzyków.
    Świat wariuje, albo coś jest ze mną nie tak?

    Cytuj
  • PatrycjA 20 lut 2010

    Na Ammana nie ma mocnych, ale Adam znów skoczył po srebro. Gratulacje:) Dobrze spisali się też pozostali nasi reprezentanci. Od czegoś trzeba zacząć:)

    Monotonia na tym podium ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 20 lut 2010

    A co zrobili sędziowie przed skokiem Adama w pierwszej serii?
    I tak im nie wyszło. :D

    Cytuj
  • PatrycjA 20 lut 2010

    To prawda, to wstrzymanie Adama było denerwujące... No ale cóż, nie ma co biadolić, trzeba się cieszyć z kolejnego sukcesu.

    Cytuj
  • 21 lut 2010

    poraz kolejny wspaniałe skoki naszego wielkiego miszcza !!! Szymek naprawdę skacze rewelacyjnie i żeczywiście nie ma na niego mocnyh !! a chistorie o jakiś magicznyh wiązaniah som dla mnie smieszne ,poprostó dziś Amman jest najlepszy !! i rzyczę mó by w tym rokó zdobył swom pierwszom kryształowom kóle bo on niewondpliwie na nia zasłórzył .A nasz miszcz z nat wisły myśle ze na nastemplny sezon bendzie głuwym faworytem i zdobendzie swojom jósz 5 kryształowom kóle. Co do pozostałyh naszyh skoczkuw hcialbym by był hoc jeden ktury wreszcie zadomowi sie w pierwszej 10tce klasyfikacji .Bledem jest wciasz ih pocieszac ze wciasz sa mlodzi i molodzi a pszeciesz schirenzauer ,szymon amman i inni mlodzi jósz w ih wieku osiongali wielkie sókcesy

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lut 2010

    Magiczne słowa wiecznie wypowiadane przez Szaranowicza ze spółka dziennikarzy, ozdobione tłustawą twarzą Tajnera.
    U nas wszyscy są za młodzi na sukces.
    Igrzyska się dla mnie w zasadzie skończyły, gdyby nie ten 27 02. Po tej dacie będzie już tylko olimpiada i może ktoś zmieni coś w polityce sportu w kraju.
    Nie prognozuję wyników skoków, to wróżenie z fusów przedwczorajszej kawy, chociaż, co wyrywniejsi dziennikarze bąkają półgębkiem o sukcesie.
    Mało tego z trudem to napiszę: Zdrowa Kowalczyk może nie odeprzeć ataku astmatyczek.

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lut 2010

    Nie było nawet potrzeby wróżenia Nasze nieloty nie potrafią oddać dwóch jednakowych skoków. Gdyby nie Adam to bylibyśmy za Kanadą.
    Niestety ogłuszająca gadanina Szaranowicza, który chce zagadać wszystko co widać w szkle jest wysoce deprymująca.
    Temu człowiekowi trzeba oddać, że wiele wie, pamięta co w sporcie było ważnego. Niestety jego perwersyjne chwalenie się tym, co ja na ten temat wiem, przeszkadza w spokojnym oglądaniu widowiska sportowego.
    Wyliczanki sekundowe do niczego nie prowadzą, za moment to samo jest na ekranie. To jest przykład skrajnie złego sportowego komentatora.
    Kiedy mogę przerzucam się na Eurosport, z przyjemnością słucham i oglądam transmisję. O dziwo wiem wszystko na czas.
    Wywiad Rutkowskiego. To prosty chłopak. Żal mi go, bo przecież trzeba na pytania odpowiadać.
    Nie znam niemieckiego i angielskiego, by słuchając wywiadu Niemców, Austriaków, Norwegów, Ammana zorientować się, że to także chłopaki prościutkie czy aby?
    Piszę o tym i za chwilę gromy spadną na mnie, że dyskryminuje mniej wykształconych/rozgarniętych sportowców.
    Z mojej praktyki kilkudziesięcioletniej wynika takie przeświadczenie. A jeśli nawet zdarzali się adepci sportu słabi w nauce to o dziwo szybko nadrabiali braki.
    Oczywiście są wyjątki w każdej regule, lecz dobrze o niej jest pamiętać.

    Cytuj
  • adzygmunt 25 lut 2010

    Jestem pod wielkim wrażeniem biegu Justyny w sztafecie. Poobijana a potrafi!
    Gdyby nie lepiej pobiegły Kornelia i Maciuszek. Nie napiszę, że już witałem się z gąską, ale coś na chwilę pachniało. I tak powinny dziewczyny walczyć.
    W prawdzie temat o barwach biało-czerwonych, ale nie mogę uwierzyć; Rosjanie bez medalu w hokeju i w ogóle słabo. Nie nasze zmartwienie. Tam będzie "rewolucja październikowa dwa"

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Justyna rzeczywiście niesamowita ale to co Marit Bjeorgen wyprawia to naprawdę jest coś. Z jaką lekkością Ona biega, jakby się nie męczyła. W sobote emocje, czekam!!

    Cytuj
  • adzygmunt 25 lut 2010

    Zwłaszcza, że to chora dziewczyna na astmę, tylko podziwiać :O
    Ale jeśli nie ona zabierze złoto do domu to kto?

    Cytuj
  • adzygmunt 27 lut 2010

    Za dwie godziny zacznie się bój o ostatnie medale dla Polski tych Igrzysk Olimpijskich.
    Nie wierzę, że panczenistkom się uda go zdobyć. Ale czwarte miejsce jest sukcesem.
    Justyna ma ogromne szanse wrócić z medalem. O złotym trudno realnie myśleć. Niestety łaskawa dla niektórych medycyna może nie dać jej tej szansy.
    Bjoergen nie tylko dlatego, że jest astmatyczką, już jest zimową królową biegów narciarskich. Umiejętności także są za nią.
    "Dopóki piłka w grze.... " mówił K.Górski
    Zobaczymy.
    Justyna i tak jest najlepsza !!!

    Cytuj

Odpowiedz