Forum » Sport

Mecz Wisły na Dalinie 4.08

  • 30 lip 2012

    Wiecie może czy trzeba jakoś wcześniej kupować bilety, a jak tak to gdzie ???

    5 2 Cytuj
  • 30 lip 2012

    Mogła by jakaś informacja zostać gdzieś zamieszczona gdzie i za ile. Skończy się na tym, że bilety będą przy wejściu na "stadion". Przepraszam że użyłem cudzysłów ale jakoś dziwnie pisać mi o obiekcie dalinu stadion a boisko to też nie jest bo jedna trybuna stoi.

    1 4 Cytuj
  • 31 lip 2012

    Bilety po 15 normalny i 5 ulgowy . Strona Wisły podaje że można nabyć jedynie 950 wejściówek .Jak będzie każdy dobrze wie , na takim meczu w Myślenicach ktoś musi zarobić , więc będzie kurnik i z 2 tyś wiary

    2 5 Cytuj
  • 31 lip 2012

    [quote=Kibic_dumy_miasta] Bilety po 15 normalny i 5 ulgowy . Strona Wisły podaje że można nabyć jedynie 950 wejściówek .Jak będzie każdy dobrze wie , na takim meczu w Myślenicach ktoś musi zarobić , więc będzie kurnik i z 2 tyś wiary [/quote]
    to nic się nie zmieni bo taki sam kurnik stoi na rejmonta!!

    4 12 Cytuj
  • 1 sie 2012

    Malkontenci!!!
    Wystarczy przyjść/przyjechać trochę wcześniej, unikniecie kolejki przy kasie i można zająć dogodne miejsce. Na ostatnim meczu Wisły z Dalinem stałem przy kasie może pół minuty (przyjechałem godzine przed meczem), znajomi na 15 minut przed meczem stali pod kasa góra 5 minut!!!
    Na stronie Wisły wisi, że kasy otwarte od 14, zapewne otworzą je wcześniej tak jak ostatnio.
    Myślicie, że na innych stadionach nie ma kolejek ?

    6 4 Cytuj
  • 4 sie 2012

    Na południu bez zmian- Myślenice wierne Wiśle- to było widać i słychać

    7 2 Cytuj
  • 5 sie 2012

    kurde tylko przy R22 coś flaga MYŚLENICE zniknęła tak nagle... myśleniccy gorsi fani piromani?

    1 3 Cytuj
  • 5 sie 2012

    znikneła ale tutaj sie nie dowiesz dlaczego, jesli nie wiesz czemu to widocznie masz nie wiedziec, tyle

    1 3 Cytuj

Odpowiedz