Forum » Sport Wisła Kraków

• 07.11.2009 - 8:52
    miki poprawna pisownia się kłania ;(
    Cytuj Zgłoś
  • 07.11.2009 - 9:53
    hehe i dobrze,że Wisła przegrała może zejdą troszkę na ziemie , bo do tej pory to co oni to nie byli !! Może zimny prysznic w końcu da im kopa do tego by grali z każdym przeciwnikiem na 100%, a nie tylko z środkiem i z końcem tabeli .
    Cytuj Zgłoś
  • 07.11.2009 - 10:50
    gdzie twoje berło gdzie twoja korona gdzie to zwyciestwo legio!!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 22.11.2009 - 19:43
    KONIEC WIELKIEJ WISŁY KRAKÓW !!!

WYNIKI MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

WISŁA - LECH 0:1
    WISŁA - LEGIA 0:1
    WISŁA - CRACOVIA 0:1
    Cytuj Zgłoś
  • Marek Stoszek 22.11.2009 - 20:40
    Co za piękny wieczór!!! CRACOVIA PANY!!!
    1 Cytuj Zgłoś
  • 22.11.2009 - 21:21
    Nareszcie!!!!
    1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 22.11.2009 - 21:55
    Cenne zwycięstwo "Cracovii". Nie obchodzą mnie punkty, choć dla klubu są na wagę: "być albo nie być".
    Targa mną dylemat. Obniżka formy "Wisły", czy może zwyżka formy innych klubów?
    Obniżka formy "Wisły" znaczyć może pogrążenie ekstraklasy.
    A to byłby zły znak dla całej polskiej piłki!
    Cytuj Zgłoś
  • 23.11.2009 - 16:19
    WY JESTEŚCIE GWIAZDORAMI, PRZEGRYWACIE Z FRAJERAMI !!!

PO CO WY GRACIE, JAK WY AMBICJI NIE MACIE ?!

to tylko niektóre hasła które śpiewano podczas meczu ...
    Cytuj Zgłoś
  • 24.11.2009 - 17:42
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 26.11.2009 - 19:15
    http://sport.onet.pl/74331,1248675,2085420,,wisla_krakow_surowo_ukarana_przez_komisje_ligi,wiadomosc.html
    Kibice "Wisły"pokazali co potrafią!
    Inna sprawa, że PZPN jak nikt potrafi wyciągać kasę na swoje wydatki. Wyjazdy, apanaże, biurowce!!!
    Cytuj Zgłoś
  • Marek Stoszek 26.11.2009 - 20:40
    Tak Adzygmunt mnie ubiegł bo właśnie miałem wkleić ten link.Paniczykom z Wisły puszczają nerwy i pokazują swoje prawdziwe oblicze. Oczywiście nie bronie bandytów którzy pod szyldem Cracovii dokonują rozbojów ale ten przykład świadczy ze nie taka Wisła wielkomiejska jak ją malują. Zawsze byli słabi mieli tylko szczęście za komuny do partyjnych kacyków teraz do Telefoniki ale wygląda na to ze nadchodzi nareszcie klasyczne koniec i mnie to cieszy.
    1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 26.11.2009 - 23:00
    To nie tak Zenku. Obniżone loty "Wisły", to niestety symptom niewydolności naboru, kształcenia nowych pokoleń piłkarzy w całej polskiej piłce! A to martwi!
    Natomiast PZPN to klasyczny wzór na wyciśniętą cytrynę.
    Cytryna to wszystkie kluby w Polsce.
    Graba ściskająca, to PZPN.
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 03.12.2009 - 14:58
    To pomyśl Zenku co dzieje się w innych klubach.:D
    Cytuj Zgłoś
  • Marek Stoszek 27.02.2010 - 20:33
    Słyszałem że Wisła wygrała/inaczej/z Bełchatowem :D :) Od razu pragnę dodać że znam również wynik Cracovii z Legią no ale z tego akurat się nie cieszę.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 27.02.2010 - 21:51
    No i choooj!Zobaczymy kto się będzie śmiał na koniec sezonu !Yebane pasy nieumiały wygrać U SIEBIE,prowadząc i to z osłabioną legią...
    Cytuj Zgłoś
  • Marek Stoszek 28.02.2010 - 17:30
    Jesteś żałosny ale kibice Wisły tak mają. Mimo wszystko mam nadzieje że zdobędziecie mistrza bo lubię się pośmiać, nie ma to jak dobra komedia pt. "Eliminacje do LM"
    1 Cytuj Zgłoś
  • 28.02.2010 - 18:30
    Do zenek:
    Za przeproszeniem stul pysk i lecz swoje kompleksy na innym forum,co ta Twoja smieszna Cracovia osiągnęła żebys oceniał Wisłe i jej kibiców? Typowa pasiasta zakompleksiona świnia ciesząca sie bardziej z porażek Wisły niz z i tak rzadkich zwycięstw pasiastych dam.No ale wy tak macie,nie mozecie zniesc ze Wisła jest lepsza. Załóz sobie osobny temat i tam wylewaj swoje kompleksy a stad za przeproszeniem w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j.

Nie mam zamiaru wdawac sie z Tobą w dyskusje i nie odpisze na twoj kolejny zakompleksiony post.

bez odbioru.

Wisła PANY!
    1 Cytuj Zgłoś
  • Marek Stoszek 28.02.2010 - 18:34
    O rany jakie to wzruszające doprawdy.Nie płacz życie kibica jest ciężkie. Kto tu ma kompleksy? Urażona duma wulgarne słowa ŻENADA !!! Tibilisi , Valarenga i inne potęgi czekają. "Bez odbioru" to oczywiste z kimś takim nie będę dyskutował.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 28.02.2010 - 19:12
    Szachtior Soligorsk i tyle w temacie.
    Wisła w ostatnim 10-leciu wygrywała z takimi potęgami jak Barcelona,Schalke,Parma,Inter,Sevilla 2x,Celtic,potrafiła grać jak równy z równym z Realem Madryt,była o krok od awansu do LM z PAO a gdzie była wtedy Cracovia?
    Odpowiem za Ciebie,kopała sie po czole w III lidze. Wiec zanim cos napiszesz dobrze sie zastanow.

popieram zdanie fanatica i równiez bez odbioru.
    Cytuj Zgłoś
  • 28.02.2010 - 19:12
    zenek !!!! buda, psie!!!
    Cytuj Zgłoś
  • Marek Stoszek 28.02.2010 - 19:17
    O rety jaka agresja i wyzwiska zapewne pisząc te posty jako goście macie założone kominiarki pożal się Boże "bohaterzy" Zabawni jesteście.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 28.02.2010 - 19:22
    Zenek-internetowy napinacz. Brakuje argumentów co ? odpisz na to co napisał eferolio. Gdzie wtedy byliscie? Siedzieliscie w domkach i gryzliscie dywan ze złosci.
    Swoja drogą ciekawe czy taki sam z ciebie kozak w rzeczywistosci.
    Cytuj Zgłoś
  • 28.02.2010 - 20:01
    Wiesz Zenek wydaje mi się,że wiem kim jesteś-swego czasu chyba nawet bywałeś na Reymonta, więc dziwie się skąd ta awersja do Wisełki,a może po prostu załóż temat o Cracovi(może ktoś tam zaglądnie), a Wiśle daj spokój.Pozdro.
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 06.03.2010 - 11:59
    "Wisła" drugi raz poległa. Z klubem z Wybrzeża i to mię cieszy.
    Zatrważa coś innego. Lider ekstraklasy przegrywa U SIEBIE Z DRUŻYNA BRONIĄCĄ SIĘ OD SPADKU.
    Quo vadis ekstraklaso PZPN-oska?
    Cytuj Zgłoś
  • Marek Stoszek 06.03.2010 - 15:08
    Jaka ekstraklasa taki lider drogi Adzygmuncie. Ja też nie rozpaczam z powodu tej porażki. No może trochę mnie denerwuje że "Legła" wyjdzie na prowadzenie.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 06.03.2010 - 17:09
    Nie ma co się załamywać ! w popżednim sezonie tesz większozć norodu i fanuf krakowieskiej Wisły dopadło zwontpienie ,jednak w ostatnih kolejkah Biała Gwiazda pokazała harakter i miszcza polski znuw morzna było świentować w Krakowie .Ja zawsze bende wieżył w naszom WISEŁKE !!! i nie zalerznie od tego jak gra nigdy sie jej nie wyżekne i zawsze pozostane jej kibicem !!. Głęboko wieże rze w następnyh meczah bendzie znacznie lepiej wkońcu pozostało jeszcze 11 kolejek a wienc 33 pónkty do zdobycia ..a puki piłka w gże wszystko jest morzliwe .
    Cytuj Zgłoś
  • 06.03.2010 - 17:19
    Zenek-zdesperowany przerzut po tygodniowej absencji w tym temacie powraca...
    Cytuj Zgłoś
  • 06.03.2010 - 18:14
    Najlepiej dla wiselki bedzie jak odejdzie cupial !!! do bani z takim sponsorem ;/
    Cytuj Zgłoś
  • 06.03.2010 - 22:33
    Popieram zóha_z_gurnego !!
    ABG:)
    Cytuj Zgłoś
  • 14.03.2010 - 12:43
    Jage pozdrawiamy :-)
    Cytuj Zgłoś
  • 22.03.2010 - 14:07
    zenku zdjecie swoje bys wrzucil-lepiej by cie bylo rozpoznac i skarcic:)
    Cytuj Zgłoś
  • 22.03.2010 - 18:33
    @GASTROFAZA

No co Ty,przecież on czuję się anonimowy i dlatego tak szczeka.
    Cytuj Zgłoś
  • 22.03.2010 - 19:45
    każdy kibic Cracovi tak ma ! dzieci internetu napinające sie w internecie próbujące zaznaczyć swoją obecność .Prawda jest jednak taka że w Krakowie nie ma cracovi jest tylko WISŁA !!! ,wystarczy przejść ulicami miasta
    Cytuj Zgłoś
  • 22.03.2010 - 23:22
    Z takim składem jak Wisła ma obecnie i z taką polityką transferową Wisła nie ma szans na sukcesy na arenie międzonarodowej...
    Może i na naszą ligę taki skład wystarczy, chociaż wydaje się że mocniejszy jest teraz Lech to na europejskie puchary jest to zdecydowanie za słaba drużyna.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 13:57
    MISTRZ MISTRZ NASZ TS !!!

WISŁA PANY !!!
    Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 14:12
    Pytanie tylko w co ?! :-)))))))))))
    Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 14:19
    Kto mi zwróci 90 minut życia, zmarnowanych na oglądanie tej farsy?
    Drużyna mająca aspirację do tytułu mistrzowskiego nadstawiła tyłek miernotom z końca tabeli.
    Tylko w takiej sytuacji - kto tu jest miernotą?
    Wstyd i hańba.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 15:18
    Trudno,stało się i nie ma co rozpaczać.Wisła nie nadstawiła tyłka,jak to napisałeś.Pierwszy gol nieuznany,choć zdobyty prawidłowo,a bramka samobójcza - no cóż ,zdarza się.
    Mimo wszytko gdyby nie pomyłki sędziów,także w Chorzowie,nie było by o czym rozmawiać bo Wisła miała by praktycznie zapewnione mistrzostwo.A tak pozostają iluzoryczne szanse,bo nie wierzę ,że Lech nie wygra z Zagłębiem Lubin.Tym bardziej ,że oba kluby sympatyzują ze sobą.

A jak Ci wstyd za Wisłę,to kibicuj innemu klubowi.Proste.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 15:43
    Kto mi zwróci 90 minut życia, zmarnowanych na oglądanie tej farsy?
    Drużyna mająca aspirację do tytułu mistrzowskiego nadstawiła tyłek miernotom z końca tabeli.
    Tylko w takiej sytuacji - kto tu jest miernotą?
    Wstyd i hańba.
    No myślę rze 90minut do zwrucenia to bendzie dla Ciebie za mało , tak jak kolega wyrzej napisał ,tak ja dopisze co rokó kibicój sobie innej drórzynie .Bo jórz były czast gdy Myślenickie dzieci spiewały Widzew Łudz czy Legia Warszawa , więc i Ty nie zalerznie od wiekó zacznij kżyczeć wielki Leh Poznań.
    TYLKO WISŁA
    WIERNOŚĆ TO JEST TO CO NAS OKREŚLA
    Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 15:51
    A ja zawsze śpiewam i będę śpiewać

Cracovia i jej barwy dwie
    Cracovio po prostu kocham cię
    Cracovio cóż bardziej polskie jest
    Niż twoja czerwień i biel:)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 16:07
    pestka napisał/a:
    A ja zawsze śpiewam i będę śpiewać

Cracovia i jej barwy dwie
    Cracovio po prostu kocham cię
    Cracovio cóż bardziej polskie jest
    Niż twoja czerwień i biel:)
    Masz prawo , warzne by zawsze być wiernym wyborowi ;)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 16:14
    Dokładnie, choć zdarza się gdy powiem że jestem kibicem cracovi odmawia mi ktoś podania reki bądź nie zna nagle ale takimi nie warto się przejmować ich problem.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 16:41
    Sęk w tym, że ja dalej będę kibicował Wiśle i nie mam zamiaru zmieniać poglądów.
    Więc Wasze postulaty o wierności są odrobinę chybione.
    Tylko szlag mnie trafia, bo dawno temu porzuciłem marzenia o Wiśle grającej o puchary z europejskimi klubami. Myślałem, że będzie chociaż mistrz Polski.
    Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 19:35
    O godzinie 11 rozpoczął się dzisiaj pomeczowy trening Wisły Kraków. Piłkarzy wchodzących na boisko treningowe przywitał transparent przygotowany przez Kibiców Białej Gwiazdy. "Czy wygracie, czy przegracie i tak wszystko w dupie macie!"
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 12.05.2010 - 21:11
    Sprawdziłem, może niedokładnie poprawcie.
    Smuda, powołał do kadry tylko trzech wislaków. Jednego do pierwszego składu /nie 11-stki/ i dwóch do szerokiej rezerwy.
    Czy to o czymś nie świadczy?
    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/smuda-powolal-pilkarzy-z-ekstraklasy-sa-debiutanci,1,3223696,wiadomosc.html
    Cytuj Zgłoś
  • 12.05.2010 - 21:34
    MISTRZ ! MISTRZ! NASZ TS!!! KAŻDY TO powie WISEŁKA Rzadzi w Krakowie!
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 12.05.2010 - 23:00
    Rzeczywiście Wisła dzieli miasto na pół!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 13.05.2010 - 8:37
    GOOD JOP ! :)
    Cytuj Zgłoś
  • 13.05.2010 - 10:39
    Dzisiejszy "Przegląd Sportowy" informuje o sporej motywacji finansowej, jaka czeka na piłkarzy Zagłębia Lubin za urwanie punktów Lechowi Poznań. "PS" dopatruje się tu motywacji ze strony Wisły oraz... Franciszka Smudy, który nie tak dawno rozstał się z Lechem i przeszedł do Zagłębia, gdzie do tej pory pracuje jego niedawny asystent - Marek Bajor.

"W środowisku piłkarskim krąży plotka, że zawodnicy mogą liczyć na finansową nagrodę od ludzi sympatyzujących z Wisłą, której bardzo zależy na potknięciu Lecha. Jeżeli bowiem krakowianie w tym samym czasie pokonają Odrę, wywalczą mistrzostwo Polski. Oficjalnie jednak nikt nie potwierdza, by ktoś związany z Białą Gwiazdą miał dodatkowo uskrzydlić do walki sobotniego rywala Lecha." - pisze "PS". Przypomnijmy, że przez kilka ostatnich kilka lat w Lubinie pracował obecny dyrektor wykonawczy Wisły Jakub Jarosz, wokół lubińskiego klubu kręcił się też niedawno Zdzisław Kapka.

Tak naprawdę nad specjalną premią zastanawiają się władze Zagłębia, a powód jest prosty - dla klubu z Lubina mecz z Lechem jest wart aż 800 tys. zł. Zagłębie zajmuje obecnie wysokie, 6. miejsce w tabeli z 35 punktami na koncie, ale za nim jest aż sześć zespołów, które mają jeden lub dwa punkty mniej. Każde miejsce w tabeli jest na koniec sezonu premiowane nagrodą finansową dla klubu, każda kolejna lokata jest warta 200 tys. zł więcej.

Jeśli Zagłębie przegra to mogą ją wyprzedzić aż cztery drużyny - stąd właśnie 800 tys. zł. Władze lubińskiego klubu najwyraźniej uznały, że lepiej obiecać zawodnikom podzielenie części tej premii niż ją stracić.

Urwanie punktów Lechowi przez Zagłębie przy jednoczesnym zwycięstwie Wisły nad Odrą Wodzisław da naszej drużynie mistrzostwo Polski.
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz