Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 7 lis 2009

    miki poprawna pisownia się kłania ;(

    Cytuj
  • 7 lis 2009

    hehe i dobrze,że Wisła przegrała może zejdą troszkę na ziemie , bo do tej pory to co oni to nie byli !! Może zimny prysznic w końcu da im kopa do tego by grali z każdym przeciwnikiem na 100%, a nie tylko z środkiem i z końcem tabeli .

    Cytuj
  • 7 lis 2009

    gdzie twoje berło gdzie twoja korona gdzie to zwyciestwo legio!!!!

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    KONIEC WIELKIEJ WISŁY KRAKÓW !!!

    WYNIKI MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

    WISŁA - LECH 0:1
    WISŁA - LEGIA 0:1
    WISŁA - CRACOVIA 0:1

    Cytuj
  • Marek Stoszek 22 lis 2009

    Co za piękny wieczór!!! CRACOVIA PANY!!!

    1 Cytuj
  • 22 lis 2009

    Nareszcie!!!!

    1 Cytuj
  • adzygmunt 22 lis 2009

    Cenne zwycięstwo "Cracovii". Nie obchodzą mnie punkty, choć dla klubu są na wagę: "być albo nie być".
    Targa mną dylemat. Obniżka formy "Wisły", czy może zwyżka formy innych klubów?
    Obniżka formy "Wisły" znaczyć może pogrążenie ekstraklasy.
    A to byłby zły znak dla całej polskiej piłki!

    Cytuj
  • 23 lis 2009

    WY JESTEŚCIE GWIAZDORAMI, PRZEGRYWACIE Z FRAJERAMI !!!

    PO CO WY GRACIE, JAK WY AMBICJI NIE MACIE ?!

    to tylko niektóre hasła które śpiewano podczas meczu ...

    Cytuj
  • adzygmunt 26 lis 2009

    http://sport.onet.pl/74331,1248675,2085420,,wisla_krakow_surowo_ukarana_przez_komisje_ligi,wiadomosc.html
    Kibice "Wisły"pokazali co potrafią!
    Inna sprawa, że PZPN jak nikt potrafi wyciągać kasę na swoje wydatki. Wyjazdy, apanaże, biurowce!!!

    Cytuj
  • Marek Stoszek 26 lis 2009

    Tak Adzygmunt mnie ubiegł bo właśnie miałem wkleić ten link.Paniczykom z Wisły puszczają nerwy i pokazują swoje prawdziwe oblicze. Oczywiście nie bronie bandytów którzy pod szyldem Cracovii dokonują rozbojów ale ten przykład świadczy ze nie taka Wisła wielkomiejska jak ją malują. Zawsze byli słabi mieli tylko szczęście za komuny do partyjnych kacyków teraz do Telefoniki ale wygląda na to ze nadchodzi nareszcie klasyczne koniec i mnie to cieszy.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 26 lis 2009

    To nie tak Zenku. Obniżone loty "Wisły", to niestety symptom niewydolności naboru, kształcenia nowych pokoleń piłkarzy w całej polskiej piłce! A to martwi!
    Natomiast PZPN to klasyczny wzór na wyciśniętą cytrynę.
    Cytryna to wszystkie kluby w Polsce.
    Graba ściskająca, to PZPN.

    Cytuj
  • adzygmunt 3 gru 2009

    To pomyśl Zenku co dzieje się w innych klubach.:D

    Cytuj
  • Marek Stoszek 27 lut 2010

    Słyszałem że Wisła wygrała/inaczej/z Bełchatowem :D :) Od razu pragnę dodać że znam również wynik Cracovii z Legią no ale z tego akurat się nie cieszę.

    1 Cytuj
  • 27 lut 2010

    No i choooj!Zobaczymy kto się będzie śmiał na koniec sezonu !Yebane pasy nieumiały wygrać U SIEBIE,prowadząc i to z osłabioną legią...

    Cytuj
  • Marek Stoszek 28 lut 2010

    Jesteś żałosny ale kibice Wisły tak mają. Mimo wszystko mam nadzieje że zdobędziecie mistrza bo lubię się pośmiać, nie ma to jak dobra komedia pt. "Eliminacje do LM"

    1 Cytuj
  • 28 lut 2010

    Do zenek:
    Za przeproszeniem stul pysk i lecz swoje kompleksy na innym forum,co ta Twoja smieszna Cracovia osiągnęła żebys oceniał Wisłe i jej kibiców? Typowa pasiasta zakompleksiona świnia ciesząca sie bardziej z porażek Wisły niz z i tak rzadkich zwycięstw pasiastych dam.No ale wy tak macie,nie mozecie zniesc ze Wisła jest lepsza. Załóz sobie osobny temat i tam wylewaj swoje kompleksy a stad za przeproszeniem w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j.

    Nie mam zamiaru wdawac sie z Tobą w dyskusje i nie odpisze na twoj kolejny zakompleksiony post.

    bez odbioru.

    Wisła PANY!

    1 Cytuj
  • Marek Stoszek 28 lut 2010

    O rany jakie to wzruszające doprawdy.Nie płacz życie kibica jest ciężkie. Kto tu ma kompleksy? Urażona duma wulgarne słowa ŻENADA !!! Tibilisi , Valarenga i inne potęgi czekają. "Bez odbioru" to oczywiste z kimś takim nie będę dyskutował.

    1 1 Cytuj
  • 28 lut 2010

    Szachtior Soligorsk i tyle w temacie.
    Wisła w ostatnim 10-leciu wygrywała z takimi potęgami jak Barcelona,Schalke,Parma,Inter,Sevilla 2x,Celtic,potrafiła grać jak równy z równym z Realem Madryt,była o krok od awansu do LM z PAO a gdzie była wtedy Cracovia?
    Odpowiem za Ciebie,kopała sie po czole w III lidze. Wiec zanim cos napiszesz dobrze sie zastanow.

    popieram zdanie fanatica i równiez bez odbioru.

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    zenek !!!! buda, psie!!!

    Cytuj
  • Marek Stoszek 28 lut 2010

    O rety jaka agresja i wyzwiska zapewne pisząc te posty jako goście macie założone kominiarki pożal się Boże "bohaterzy" Zabawni jesteście.

    1 Cytuj
  • 28 lut 2010

    Zenek-internetowy napinacz. Brakuje argumentów co ? odpisz na to co napisał eferolio. Gdzie wtedy byliscie? Siedzieliscie w domkach i gryzliscie dywan ze złosci.
    Swoja drogą ciekawe czy taki sam z ciebie kozak w rzeczywistosci.

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    Wiesz Zenek wydaje mi się,że wiem kim jesteś-swego czasu chyba nawet bywałeś na Reymonta, więc dziwie się skąd ta awersja do Wisełki,a może po prostu załóż temat o Cracovi(może ktoś tam zaglądnie), a Wiśle daj spokój.Pozdro.

    Cytuj
  • adzygmunt 6 mar 2010

    "Wisła" drugi raz poległa. Z klubem z Wybrzeża i to mię cieszy.
    Zatrważa coś innego. Lider ekstraklasy przegrywa U SIEBIE Z DRUŻYNA BRONIĄCĄ SIĘ OD SPADKU.
    Quo vadis ekstraklaso PZPN-oska?

    Cytuj

Odpowiedz