Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 19 wrz 2011

    Z tego co pamietam, to od zawsze...tylko na dodatek, Ty mi zacząlęś pierwszy tutaj ublizać...

    Piotruś, a byłes kiedys na jakimś wyjezdzie? pytam całkiem serio?

    7 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    wlasnie wrocilem z R22 ;) wygrałbym zakład bo widzisz gramy w poniedzialek i frekwencja nie wiele nizsza od tej z Odense.. ponad 11 tysiecy... popatrz jeszcze na dzien rozgrywania meczu... poniedzialek godz 18:30 czyli beznadziejna... a mimo to frekwencja calkiem niezla... widzisz kolejny twoj argument obalony , kibice nie odwrocili sie od zespolu mimo porazki z odense... a taki byles pewny ze ubedzie z tych 12 tys 3,4 tysiace tymczasem tak sie nie stalo.. malo tego, powiedzialbym ze gdyby nie to ze mecz byl w poniedzialek bylo by nas kolo 14-15 tysiecy... i gdzie ci kibice suckesu Wisly o ktorych pisales ? nie masz racji piszac o nas w taki sposob co powierdzaja kolejne fakty...

    8 1 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    [quote=Isaac KSC] Z tego co pamietam, to od zawsze...tylko na dodatek, Ty mi zacząlęś pierwszy tutaj ublizać...Piotruś, a byłes kiedys na jakimś wyjezdzie? pytam całkiem serio? [/quote]

    Pamięć to ty masz kiepską i wybiórczą co nie raz udowodniłem ci na tym forum.
    Co do wyjazdów, nie będę zaskoczony jeśli twój licznik wskazuje 0 (czytaj zero). Jako dziecko pamiętam jeszcze grę Wisły w 2 lidze (obecnie 1 liga). Wtedy jako dziecko po raz pierwszy pojechałem na mecz poza Kraków.

    W swoim notesie znajdę wyjazdy polskie (Trójmiasto, Wrocław, Tarnów, Śląsk - chyba z 12 razy,Lubin, Warszawa, Poznań, Wronki) i zagraniczne (Niemcy, Włochy).
    A ile razy ty, byłeś na meczu krakowi poza granicami Polski ?

    :-)))))

    8 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    No ok. to jest was wiernych kibiców 11 tys, a nie jak sie podniecał Piotruś frekwencja z meczu z Apoelem.

    Czy to jest dobry wynik jak na mistrza Polski i druzynę grającą w LE ? oceń sam, bo moja ocenę juz znasz.

    Piotruś, z całym szacunkiem ale nie mogę sobie Ciebie wyobrazic na jakims wyjezdzie:) Ty, to mi takiego Januszka przypominasz, który jest tylko mocny przed klawiaturą:)

    8 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    [quote=Isaac KSC] No ok. to jest was wiernych kibiców 11 tys, a nie jak sie podniecał Piotruś frekwencja z meczu z Apoelem. Czy to jest dobry wynik jak na mistrza Polski i druzynę grającą w LE ? oceń sam, bo moja ocenę juz znasz.Piotruś, z całym szacunkiem ale nie mogę sobie Ciebie wyobrazic na jakims wyjezdzie:) Ty, to mi takiego Januszka przypominasz, który jest tylko mocny przed klawiaturą:) [/quote]

    Nie oceniaj swoją miarą innych. To że jesteś napinaczem internetowym - to już wiemy.

    Panie i Panowie,
    a teraz najśmieszniejsze - ten człowiek policzył Nas kibiców Wisły i wyszło mu 11 tysięcy :-)
    No cóż - jak jest się lata świetlne za to należy się w jakiś sposób pocieszać.

    Co do przypominania, ja nie powiem kogo lub co mi przypominasz bo nie chce ci przykrości zrobić.

    WISŁA KRAKÓW MISTRZ POLSKI.

    7 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    Piotruś jak Ty juz tak na te wyjazdy jezdzisz.....a Ty taki piknik jesteś? czy może hools? a może ultras:)?

    Mi wyszło, że Januszy na waszym stadionie nie jest mniej anizeli prawdziwych kibicow.

    8 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    [quote=Isaac KSC] Piotruś jak Ty juz tak na te wyjazdy jezdzisz.....a Ty taki piknik jesteś? czy może hools? a może ultras:)?Mi wyszło, że Januszy na waszym stadionie nie jest mniej anizeli prawdziwych kibicow. [/quote]

    Bolek, Wisła, ja i wielu innych prawdę ci piszą a ty dalej swoje.
    Klapki na oczach i ciągle się okłamujesz.

    NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ MI NA PYTANIE:
    A ile razy ty, byłeś na meczu krakowi poza granicami Polski ?

    Zal mi cię.

    7 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    Piotrus, czyli Ty jestes taki net-hools:)

    Bolek, zauważyłem w Twoim poscie zazdrość...nie przejmuj się jak skonczą wasz gołębnik to moze bedzie wyglądał jak stadion, chociaz szczerze w to wątpie:)

    Zostawiam, to wasze towarzystwo wspolnej adoracji, dalej zachwycajcie sie tym tworem komunistycznym co się zowie GTS!!!!!!!!!!!!

    TYLKO PASY!!!!

    ps. musicie wrocic do akcji rozdawania biletow po szkolach za darmoszke, wtedy napewno wasz gołebnik zapełni się choć w połowie.

    10 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    Nie odpowiedziałeś Piterowi na pytanie:

    "A ile razy ty, byłeś na meczu krakowi poza granicami Polski ?"

    7 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    Zazdrość ? czego ja mam Ci chłopie zazdrościć ? :) tego że każdy was leje na boisku i poza nim ? tego że wasz stadion jest o wiele wiele mniejszy ? :D prosze sprecyzuj bo nie wiem czego ja krakowi mogę zazdrościć ?:) a może tych tysięcy wiernych kibiców krakowi, którzy jeszcze 5-6 lat temu byli wielkimi zwolennikami Wisły ? co Cie tak człowieku boli w tym że stadion nie jest pełny na każdym meczu ?. Gdyby u Was bilety były po np 40 zeta, ilu by Was przyszło ? 800 - 1000 osób ? Jesteś typowym internetowym napinaczem, Twój klub jest gorszy pod każdym względem, zrozum to ! nie masz się czego chłopie czepiać to wbijasz na frekwencje na stadionie :):):) koledze tam nie odpisałeś na pytanie. Ale w sumie dla Twojej drużyny mecz za granicą to jakaś chyba nowość, no chyba że na obozie przedsezonowym. Wy się ledwo utrzymujecie w lidze więc co my w ogóle o pucharach temat poruszamy ;) gdzie krakowia i mecze za granicą :) Panowie litości :)
    Peace

    7 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    Jego krakowia gra raz na 50 lat w pucharach. Dlatego ciekawy jestem czy koleś był na Białorusi wraz z jego drużyną ? Druga taka okazja, nie zdarzy się w jego życiu.

    Co do zazdrości - może gościowi chodzi o pochodzenie żydowskie lub największą ilość przegranych meczów jego drużyny w ekstraklasie w ciągu ostatnich 4 lat.

    7 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Nadal isaac czekamy na twoją odpowiedź w sprawie twoich zagranicznych wyjazdów z krakowią.

    Widzę, że z tobą jest coraz gorzej. Raz piszesz do mnie Piotruś raz Janusz. Cholera, naprawdę nie jest dobrze :-)

    PS Dawno już nie pisałeś w temacie pod nickiem red, p@siak, oraz real madryt i ksgrzes.

    6 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Gość zapadł się pod ziemię ?
    Isaac co z odpowiedzią na pytanie ?

    4 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    A wiec jestem, jak tak bardzo chcecie:)

    W Soligorsku nie byłem. A wyjazdów pewnie mam wiecej niz wy wszyscy razem wzięci, ale czy to wazne?

    Wazne, że jestescie najlepsi:-D Dalej nawzajem się adorujcie, i czekajcie na nastepne bęcki w LE.

    Moze za niedługo, nie tylko dzieciom w szkołach wisła bedzie za darmo bilety rozdawała? moze i wam się panowie poszczęsci i biedny Bolek nie będzie musiał płakac, ze takie drogie:)

    Piotruś, "Januszek" to takie określenie, kibica który chodzi na mecze bo jest taka moda, bo ma czym się pochwalić w pracy, przed dziewczyną, sąsiadami jaki on jes cool i trendy, Twój sposób pisania przypomina mi własnie takiego januszka:)

    6 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Jaki z ciebie kibic, jeśli na tak ważny mecz nie pojechałeś !!!WSTYD. I nie mów mi, że na inne mecze jeździsz bo cię śmiechem zabije.
    Następną taką okazję będziesz miał za ok 50 lat.

    My przynajmniej w Lidze Europy gramy i kasę za występ zarobimy na kolejne wzmocnienia. A wy ?
    Wam pozostaje przerżnąć mecz za meczem w ekstraklasie.

    PS Ile tysięcy tych prawdziwych, wytrwałych kibiców krakowi było w Gliwicach na dzisiejszym meczu ? Nas na Lazio w Rzymie było 6 tysięcy !
    Porównaj sobie odległość Kraków -> Rzym i Oświęcim -> Gliwice

    Piast Gliwice - krakowia
    Bramkę strzelił (o coś takiego) jak "Półżygacza".

    Żółte kartki: Jan Buryan, Mateusz Matras (Piast Gliwice) - Bojan Puzigaca, Jan Hosek, Mateusz Żytko (krakowia)
    Czerwona kartka: Kamil Groborz 14-faul (Piast Gliwice)

    Sędzia: Tomasz Garbowski (Opole).
    Widzów: 800.

    WISŁA KRAKÓW - MISTRZ POLSKI.
    WISŁA PANY !

    5 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Dziecko ja o wiele więcej płace za bilety na mecz, Ty pewnie nawet na krakowie (niedługo targ - kleparz) pewnie nie jeździsz mimo że na Dalinie niedługo będą droższe bilety niż na ten Wasz cyrk ;D Zobaczycie puchary, jak świnia niebo ;) ojj boli co ? ;D beka na maxa !

    6 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    [quote=PiterS] Jaki z ciebie kibic, jeśli na tak ważny mecz nie pojechałeś !!!WSTYD. I nie mów mi, że na inne mecze jeździsz bo cię śmiechem zabije.Następną taką okazję będziesz miał za ok 50 lat.My przynajmniej w Lidze Europy gramy i kasę za występ zarobimy na kolejne wzmocnienia. A wy ? Wam pozostaje przerżnąć mecz za meczem w ekstraklasie.PS Ile tysięcy tych prawdziwych, wytrwałych kibiców krakowi było w Gliwicach na dzisiejszym meczu ? Nas na Lazio w Rzymie było 6 tysięcy ! Porównaj sobie odległość Kraków -> Rzym i Oświęcim -> GliwicePiast Gliwice - krakowiaBramkę strzelił (o coś takiego) jak "Półżygacza". Żółte kartki: Jan Buryan, Mateusz Matras (Piast Gliwice) - Bojan Puzigaca, Jan Hosek, Mateusz Żytko (krakowia)Czerwona kartka: Kamil Groborz 14-faul (Piast Gliwice) Sędzia: Tomasz Garbowski (Opole).Widzów: 800. [/quote]

    Ten zespół nikt nie chce oglądać nie tylko w Krakowie !
    800 kibiców - hahahahahahaha

    5 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    Ceny biletów w rundzie jesiennej sezonu 2011/12:

    - 5-3 dni przed meczem:

    Sektor VIP: 60 zł

    Sektor A: 15 zł

    Sektor B: 15 zł

    Sektor C: 20 zł

    Sektor D: 10 zł

    Sektor E: 20 zł

    Sektor F: 25 zł

    Sektor G: 20 zł

    Sektor H: 25 zł

    Sektor I: 12 zł

    - 2-1 dni przed meczem:

    Sektor VIP: 75 zł

    Sektor A: 19 zł

    Sektor B: 19 zł

    Sektor C: 25 zł

    Sektor D: 12,50 zł

    Sektor E: 25 zł

    Sektor F: 31 zł

    Sektor G: 25 zł

    Sektor H: 31 zł

    Sektor I: 15 zł

    - w dniu meczu:

    Sektor VIP: 90 zł

    Sektor A: 22 zł

    Sektor B: 22 zł

    Sektor C: 30 zł

    Sektor D: 15 zł

    Sektor E: 30 zł

    Sektor F: 37 zł

    Sektor G: 30 zł

    Sektor H: 37 zł

    Sektor I: 18 zł

    Na tą kopanine co jest to i tak uwazam że są za drogie.

    A u was gra w LE i stadion swieci pustkami. Bolek, argument drogich biletów do mnie nie trafia, na Lechu rok temu nie były tansze a na mecz z Salzburgiem przyszlo ponad 40tys. ludzi, nie wspomne o Man C. i Juventusie, a u was ile?!!! i to ma byc ta wielka potęga?! z czym do czego!!!!

    Legia ma duzo drozsze bilety i na ligę chodzi ich duzo więcej.

    Moge i pucharow nie zobaczyć, ale w przecwienstwie do Ciebie na mecze Cracovii zasze bede chodził nawet jesli bilety bedą po 50zl. U was jeden, dwa mecze slabsze i frekwencja leci na leb na szyje!!! tego nie zaprzeczysz?!!! ta wasza wierność ...buhahaha

    Piotruś, proponuje znowu udać się na Babińskiego, bo kompleks co się nazywa CRACOVIA znowu Cię dopada:)

    7 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    [quote=gość: tsw] hools nie bardzo rozumiem :) mozna rozwinac ? [/quote]

    Gość z pasów o którym piszę wie o co chodzi.
    Na pewno pamięta to co się działo 22 stycznia 2011.

    1 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    to dobrze :) KMWTW! jezeli zrobiles to co mysle to dobra robota :)

    1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Przemek - znamy, wiemy, obserwujemy.

    1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Puchar Polski

    Flota Ś. - Wisła Kraków 2 :4

    1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Przemek, co taka cisza nastała ?

    1 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    Następny meczy Wisły Kraków Mistrza Polski

    25 września 2011 (niedziela)
    17.00 Wisła Kraków - Ruch Chorzów

    Cytuj
  • 25 wrz 2011

    nawiązując do twojego tekstu z działu CRACOVIA to w stu letniej historii wisły raz na 200 lat zagracie w LM czyli wasz pierwszy występ będzie w 2111!!! a co z tym waszym słabym psychicznie żydkiem? ucieka? gdzie? a barcelona? b reala? c topór tęczyn?

    3 Cytuj

Odpowiedz