Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 25 wrz 2011

    [quote=gość: ksgrzes1] nawiązując do twojego tekstu z działu CRACOVIA to w stu letniej historii wisły raz na 200 lat zagracie w LM czyli wasz pierwszy występ będzie w 2111!!! a co z tym waszym słabym psychicznie żydkiem? ucieka? gdzie? a barcelona? b reala? c topór tęczyn? [/quote]

    Ooooo, nowy klon ksgrzesia, red, isaac, real madryt i pa@siaka :-)

    Żal dupę ściska, że my gramy w pucharach ?

    6 1 Cytuj
  • 25 wrz 2011

    Wisła Kraków - Ruch Chorzów 3:2 (1:0)

    Bramki: Dawid Biton (42), Andraz Kirm (71), Junior Diaz (82) - Igor Lewczuk (56), Maciej Jankowski (75).

    Żółta kartka: Kew Jaliens - Gabor Straka, Marek Zieńczuk.

    Widzów: 16 280

    3 1 Cytuj
  • 25 wrz 2011

    16 tysiecy kibicow uwazam za bardzo dobra frekwencje. widzisz Issac jest nas troszke wiecej niz pisałes. Mecz o normalnej porze i kibice przychodza.. wiem wiem ze jest to dla Ciebie niewygodne ale stety tak jest ;)

    3 1 Cytuj
  • 25 wrz 2011

    Gość jest wystrachany bo udało się go namierzyć.

    1 1 Cytuj
  • 25 wrz 2011

    Zaraz się dowiemy, że na meczu było przeszło 16 000 kibiców, ale tak naprawdę śpiewało tylko 100-u !

    Tak więc prawdziwych kibiców Wisły na meczu w zasadzie nie było, ale jak byli to cicho śpiewali itp......

    Isaac (ksgrzes) żal mi ciebie.

    2 1 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    No normalnie szok! 16 tys ludzi to faktycznie fantastyczny wynik.

    Moglo i was spiewac 15 tys, tylko ze ja w tv częsciej slyszałem kibiców Ruchu:)

    1 4 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    Tsw...Ciebie się najbardziej boje!!:)

    2 4 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    [quote=Isaac KSC] No normalnie szok! 16 tys ludzi to faktycznie fantastyczny wynik. Moglo i was spiewac 15 tys, tylko ze ja w tv częsciej slyszałem kibiców Ruchu:) [/quote]

    A ja w radiu maryja podczas meczu Wisły i Ruchu słyszałem Głos Boży.
    Lecz się człowieku !

    2 2 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    [quote=gość: TSW] Gość jest wystrachany bo udało się go namierzyć. [/quote]

    A jak ja Ciebie "namierzę" i kopnę w głowę to zęby stracisz.
    Więc się lepiej nie wypowiadaj tłusty parchu :)
    Jak Twoi koledzy uciekali po Czyżynach 2 tygodnie temu to ciekawe gdzie Ty byś wtedy był, pewnie w życiu byś z domu nie wyszedł.

    2 5 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    8 października (sobota) o godz. 14 na stadionie KS Dalin odbędzie się mecz pomiędzy Wisłą Kraków (pierwsza drużyna) i Dalinem Myślenice.
    Mecz odbędzie się w ramach obchodów 90-lecia powstania klubu.

    2 2 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    P@siak1906 to całkiem inna osoba..

    2 2 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    [quote=PiterS] 8 października (sobota) o godz. 14 na stadionie KS Dalin odbędzie się mecz pomiędzy Wisłą Kraków (pierwsza drużyna) i Dalinem Myślenice.
    Mecz odbędzie się w ramach obchodów 90-lecia powstania klubu. [/quote]
    Niestety to prawda.

    2 2 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    Witaj Przemek, jak u ciebie ?

    Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Jak poinformowało Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków fani "Białej Gwiazdy" wykupili wszystkie bilety, które Polacy otrzymali od gospodarza spotkania dzisiejszego meczu Ligi Europy.

    3 1 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    mam pytanie czy któryś myślenicki bar ma polsat futbol i będzie transmitował mecz?

    2 1 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Ponawiam pytanie jw.
    Może ktoś wie ?

    2 1 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Jak ja lubię komedie ! A szczególnie te polskie , choć ta nie będzie stricte polska bo choć klub polski Polaków w nim dwóch góra trzech ale zawsze można się pośmiać! Ile dziś planujemy bo ja myślę optymistycznie że ok. 2 :0 lub 3 : 1

    1 4 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Przynajmniej Wisła gra z europejskimi mocnymi drużynami, zdobywając doświadczenie.
    A jak tam po drugiej stronie błoń ? AAAaaaaa macie wielki sukces w postacji wygrania pierwszego w tym sezonie meczu. Historyczny wyczyn. Następny będzie za 20 lat jak wrócicie do ekstraklasy.

    2 1 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    TSW powiedział co wiedział:D

    2 2 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    [quote=gość: P@siak1906] TSW powiedział co wiedział:D [/quote]

    No tak, powiedział co wiedział - ale dzięki temu poznaliśmy prawdę :-)

    2 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Dziś o 19:00 mecz w Lidze Europy.

    Cytuj
  • 29 wrz 2011

    jak na razie jest wspaniale. Wisła prowadzi 1 do 0. Biton 16 min.

    1 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Do przerwy 2 do 1 w plecy.

    Cytuj
  • 29 wrz 2011

    4 do 1
    Zdecydowanie lepiej grali holendrzy. W każdym elemencie wyglądali o niebo lepiej. Tragiczne pomyłki obrony.
    W zasadzie nie widziałem pozytywów w grze Wisły. Od początku sezonu zespół gra słabo.

    1 Cytuj
  • Marek Stoszek 30 wrz 2011

    A miało być tak pięknie...! Niezmiernie się cieszę i już brzuch boli mnie od śmiechu. Oczywiście przeczuwałem błazeństwo ale to co się stało przeszło moje oczekiwania. Jestem kibicem piłki , zaznaczam kibicem, ale Wisły z jej nadętymi kibicami nie znoszę. Dla tego szczerze gratuluje porażki i cieszę się z kibicami z Tallina z drugiej strony czy w europie istnieje jeszcze jakaś ";potęga" piłkarska z która ""El galaktikos błazenios"" z Krakowa mogła by powalczyć? Ha ha ha mam paru kandydatów: Wicher Stróża, Staw Polanka, Wrzos Osieczany lub Topór Tenczyn ale tam grają piłkarze z krwi i kości a nie zblazowane gwiazdy myślę że i tam Biała Gwiazda nie miała by łatwego meczu. Nie nie rozumiem w przyszłym roku Wisła znów mistrzem i w tedy... druga część kabaretu. Brawo brawo brawo śmiech to zdrowie !!!!

    Napisałem ten post zakładając ten temat 22.07.2009r. Dziś cytuje sam siebie bo z małymi przeróbkami pasuje do obecnej sytuacji. I dajcie sobie minusy ale prawdy to nie zmieni.

    7 6 Cytuj

Odpowiedz