Forum » Sport

Squash Myślenice!

  • 24 sty 2015

    Czy w Myślenicach są jacyś miłośnicy Squasha? z tego co się orientuje w Myślenicach nie ma gdzie pograć... wpadłem na pomysł organizowania wypadów na korty w Krakowie, byliby jacyś chętni?

    2 Cytuj
  • 25 sty 2015

    Miłośnicy sa... Kortów brak.... Zamiast jednego chciazby kortu do squasha powstały nowe do tenisa...

    Cytuj
  • 25 sty 2015

    No właśnie! Dlatego jeśli są jacyś chętni to zapraszam do kontaktu, można zorganizować w Mce grupę miłośników tego sportu! A i korty z czasem powstaną...

    Cytuj
  • 25 sty 2015

    Witam! Super wątek! sam zastanawiałem się kiedyś, nad zainwestowaniem pieniędzy w korty do Squasha w Myślenicach, ale mam wątpliwości co do tej inwestycji... w Myślenicach jest duża liczba osób grających w Tenis, są to sporty pokrewne, z uwagi na brak kortów (nie kortu:)) krytych w Myślenicach myślę, że pasjonaci tenisa mogliby przerzucić się na Squasha w szczególności w sezonie zimowym ale ciężko na takich dywagacjach opierać tak dużą inwestycje. Jeśli powstałaby w Myślenicach grupa miłośników tego sportu na pewno byłoby na czym budować, więc jeśli jest ktoś chętny to najlepiej ujawnić się właśnie teraz :)

    Cytuj
  • 25 sty 2015

    ja jestem jak najbardziej za... zwłaszcza, że korty są juz nawet w Limanowej... w Skawinie powstał niedawno klub i śmiga...:P tylko Myślenice pozostają w tyle... zamiast wydawać pieniądze na dojazd do Krakowa, można by było grać więcej na miejscu...

    Cytuj
  • 25 sty 2015

    A myślisz że ile osób w Mce gra?

    Cytuj
  • 25 sty 2015

    ja osobiscie znam 5 osob, ktore regularnie jezdza do Krakowa... oprocz tego znam kilka osob, które myślały o zapisaniu sie do szkółki juniorskiej ale niestety dojazd je pokonał... zreszta nawet jak ludzie nie mieli nigdy do czynienia z tym sportem to jak raz spróbuja, złapią "bakcyla" i grac juz będą... tak dziala squash :P

    Cytuj
  • 16 lut 2015

    i te pięć osób to wszyscy co grają w Myślenicach i raczej nie widzę aby sami utrzymali taką sale

    1 Cytuj
  • 30 sie 2015

    Słuchajcie ja uważam że to pewna inwestycja. Ja sam osobiście raz grałem w squasha i wiem że mnóstwo ludzi chodziło by gdyby takie coś było w Myślenicach. Jestem pewny, że trzeba by było rezerwować terminy. Oczywiście przy okazji można by było rozbudować to o np. sale do pingponga może siłownię lub inną ciekawą dyscyplinę lub niekoniecznie. Temat bardzo szeroki. Ludzie są chłonni sportu tak jak zakupów.

    Cytuj

Odpowiedz