Forum » Sport

WISŁA KRAKÓW - MFK Rużomberok w Myślenicach

  • 1 lut 2010

    Spotkanie sparingowe Wisły z MFK Rużomberok odbędzie się w ośrodku treningowym w Myślenicach. Decyzja o miejscu rozgrywania meczu zapadła dziś rano. Mecz rozpocznie się w środę o godzinie 13.

    Do wczoraj rozpatrywano również możliwość gry na Słowacji, ale w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi temat upadł.

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    "...W kolejnych dniach zajęcia treningowe przeniosą się najprawdopodobniej do Myślenic, bo sytuacja pogodowa nie pozwala na odbywanie treningów przy Reymonta. - Mamy tam wszystko, co potrzeba. Bardzo przydałaby się nam taka baza w Krakowie - przyznaje Maciej Skorża."

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Brawo Panie Burmistrzu brawo ! chwalą nas

    Cytuj
  • Grzesiek 1 lut 2010

    Witam , czy mecz odbędzie się na stadionie Dalinu ?? Jeśli tak toczy będzie opcja wejścia na trybuny ?? Pytam bo jestem z Krakowa a na darmo nie chcę jechac :) pozdro JJJ BG

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Mecz odbędzie się na boisku treningowym obok stadionu dalinu za halą sportową, trybun tam nie ma ale napewno bedzie można postać za siatką i pooglądać

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, ponieważ obiekt w Myślenicach nie jest przystosowany na przyjęcie widzów. Za tę sytuację przepraszamy.

    Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    No i co?Przecież nikt nie zabroni stać i patrzeć ,choćby przez siatkę.

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    a czy ja napisałem że nie będzie można.. kolo wyżej pytał czy będzie opcja wejścia na trybuny to oficjalna strona wisły mu daje tą odpowiedź.

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    weźcie szaliki, przydadzą się na wiosnę na dywanik.

    pozdrAWiam!

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    Nie dojdzie do skutku zaplanowany na środę sparingowy mecz Wisły Kraków z MFK Rużomberok - poinformowała oficjalna strona naszego klubu. Rozegranie spotkania ze Słowakami uniemożliwiają trudne warunki atmosferyczne.

    Mecz miał zostać rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Myślenicach. Panujące mrozy spowodowały jednak, że boisko jest oblodzone, a gra na nim mogłaby być niebezpieczna dla zdrowia zawodników.

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    Wiślakom znów coś nie pasuje na naszym najnowocześniejszym w kraju boisku. Niedawno słyszeliśmy narzekania na zbyt słabe oświetlenie. Zrobiła się afera w urzędzie miasta no bo NAJ... miało być.
    Maciek ma tyle problemów na głowie to mu jeszcze piłkarze mówią, że się nie da grać bo za ciemno.
    Oj w d..ch się poprzewracało.
    :)

    Cytuj
  • Marek Stoszek 2 lut 2010

    Ja osobiście nie cierpię Wisły i bardzo się ciesze że nie będą tu grali.

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    Na południu bez zmian Myślenice zawsze z Wisłą:)

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    A kogo to Zenek obchodzi?Jak widzisz temat o Wiśle to nie wchodź jak Ci nie pasuje,proste.

    Cytuj
  • Marek Stoszek 4 lut 2010

    [quote]A kogo to Zenek obchodzi?Jak widzisz temat o Wiśle to nie wchodź jak Ci nie pasuje,proste.[/quote]
    Zaloguj się to pogadamy!

    Cytuj
  • 5 lut 2010

    Sandecja też narzekała na stan sztucznej płyty bo ponoć była niebezpiecznie oblodzona ,a na Skotnikach ciupią naokragło chociaż warunki pogodowe są takie same ,jak dalej tak pujdzie to spółka niezle popłynie ale to jest tak chytry dwa razy traci.
    Jeszcze jedno to nasze boisko i tak jest fatalnie utrzymywane np. boczne linie są pod śniegiem ,nie odsnieżone są rogi boiska co uniemożliwia normalne wybicie rzutu rożnego ,a poza tym wodę z boiska trzeba ściągać ale o tym trzeba mieć pojęcie,bo niedługo z opinii że mamy najlepsze sztuczne boisko w Polsce staniemy się pośmiewiskiem i nawet nam certyfikat UEFA nie pomoże-PRAWDA PANIE STASZKU ? ,teraz Pan nie grzmi?.

    Cytuj
  • 5 lut 2010

    Mielismy ostatnio trening na tym boisku.... i powiem wam ze to samobojstwo. Jesli ktos chce raz na zawsze skonczyc z gra w pilke to zapraszam na boisko ze sztuczna murawa za hala sportowa na zarabiu...
    Na kazdym kroku trzeba uwazac na nogi bo tak jest boisko oblodzone... tragedia..... lod lod i jeszcze raz lod....

    Cytuj
  • 5 lut 2010

    ostatnio gdzieś czytałem, że w Polsce jest kryty Orlik i do tego ogrzewany. Udało mi się nareszcie znaleźć informację,choć nie tam, gdzie wcześniej o tym czytałem
    http://www.hej.mielec.pl/miasto2/inwestycje/art93,orlik-z-balonem-cieszy-sie-olbrzymim-zainteresowaniem.html

    Cytuj
  • 6 lut 2010

    Tak to jest jak się na prezesów zatrudnia nauczycieli. Co oni mogą wiedzieć o utrzymaniu boiska. Boisko to nie uczniowie.

    Cytuj
  • 17 lut 2010

    No i niestety ten mecz się nie odbył ,a szkoda bo razem z kolegami i kolerzankami mieliźmy się wybrac by popaczyć jak nasz miszcz polski gra .Ale co się odwlecze to nie óciecze i tak oto pszczeczytałem na stronie wisły krakuw rze treningi będom na obiekcie dalinó a mianowicie tej sztócznej trawy co bódowali

    Wiślakuw czeka dziś w nocy wczesna pobódka a następnie przejazd autokarem do Sevilli, skond o 7 rano wylecom do Madrytu. Stamtąd czeka ich lot do Warszawy a następnie podrusz aótokarem do Krakowa.

    Czwartek będzie dla dróżyny dniem wolnym, natomiast w piontek zespuł będzie trenował na sztócznym boiskó w Myślenicach. mówi trener Skorsza
    To wszystko dzienki panó burmiszczowi ze miszcz polski Wisła krakuf hce u nas trenować

    Cytuj
  • 26 lip 2010

    Już w najbliższą środę zapraszamy na mecz Wisły z Rużenberokiem o 20.00 na boisko ze sztuczną nawierzchnią.

    Cytuj

Odpowiedz