Forum » Sport

Tor Kartingowy

  • Tomasz Żądło 15 mar 2010

    Witam
    Myślę nad otworzeniem w Myślenicach toru kartingowego z prawdziwego zdarzenia z recepcja , szatni i barem z ktorego bylo by mozna wyjśc na mała trybuneę i popatrzyc na rywalizacje na torze.
    W planach organizacja szkółki kartingowej oraz turniejów z nagrodami.
    Liczę na wszelkie opinie.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    To kolega chyba o pi pół do tyłu jest i nie wie co się dzieje na obecną chwilę z M-ce.

    Na tapecie jest reaktywacja automobilklubu z sekcją kartingową a głównym celem działań jest wybudowanie toru kartingowo samochodowego.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    fiodor, otwórz, otwórz co ci zależy :)
    Pojeździmy sobie nieco. A w bufecie koniecznie wysokoprocentowe ankohole :D

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    [quote=fiodor]Witam
    Myślę nad otworzeniem w Myślenicach toru kartingowego z prawdziwego zdarzenia z recepcja , szatni i barem z ktorego bylo by mozna wyjśc na mała trybuneę i popatrzyc na rywalizacje na torze.
    W planach organizacja szkółki kartingowej oraz turniejów z nagrodami.
    Liczę na wszelkie opinie.
    Pozdrawiam[/quote]
    Hmmmm ..... Mysia?
    A jak poważnie o tym to 19:00 jutro w hali na Zarabiu.
    Masz miejsce na tor? Potrzeba tak minimum ze 2Ha. Szczegóły jutro.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    [quote=fiodor]W planach organizacja szkółki kartingowej oraz turniejów z nagrodami.
    Liczę na wszelkie opinie.
    Pozdrawiam[/quote]
    Moje pierwsze pytanie o doprecyzowanie słowa "szkółka" : kto uczy i kogo uczy?
    Jeżeli sam karting to ma 5 kartów w niedziele będzie i to jak będzie słonecznie.
    Opinia: koszt bez homologacji i bez gruntu to któryś milion polskich złotych.

    W rozwinięciu: tor musi być aby nie był deficytowy nawet nie kartingowo-samochodowy ale samochodowo-kartingowy. Szczytem marzeń jest tor do szkoleń kierowców ciężarówek ale nie wiem czy w powiecie tyle terenu wolnego jest na taką inwestycję.
    Kolejni problemik to wpływ na ekologię, noooo tu się schody zaczynają ;) -prywatny teren, prywatny inwestor miałby łatwiej.
    To tak w pigułce :D
    Reszta od bardziej kompetentnej osoby, jutro.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    [quote]fiodor, otwórz, otwórz co ci zależy :)
    Pojeździmy sobie nieco. A w bufecie koniecznie wysokoprocentowe ankohole :D[/quote]
    ale trzeba by uzgodnić z Mysią czy my w dobrym kierunku idziemy, bo a nóż powie np. żeś złodziej i pijak :D

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    Vivaldi, nie możesz swoich myśli zebrać i napisać w jednym poście tylko 3 pod rząd ?

    Cytuj
  • Tomasz Żądło 16 mar 2010

    [quote]To kolega chyba o pi pół do tyłu jest i nie wie co się dzieje na obecną chwilę z M-ce.

    Na tapecie jest reaktywacja automobilklubu z sekcją kartingową a głównym celem działań jest wybudowanie toru kartingowo samochodowego. [/quote]

    Wszystkiego nie można wiedzieć - ,,Na tapecie jest reaktywacja automobilklubu'' a dokładnie ??
    Kiedy?? Gdzie?? ,,ta tapecie'' to jednak bardzo ogólne stwierdzenie .
    Ja miałbym hale o powierzchni ok 500 m2 oraz na początek ok 7 ,,maszynek''.

    Cytuj
  • Tomasz Żądło 16 mar 2010

    for Vivaldi
    Szkółka kartingowa -poczytaj tutaj sobie o przykładowej szkólce :
    http://www.imola.pl/index.php?strona=wyscigowa_szkolka

    I wszystko jasne mam nadziej.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    [quote=fiodor napisał:[hr][quote]]To kolega chyba o pi pół do tyłu jest i nie wie co się dzieje na obecną chwilę z M-ce.

    Na tapecie jest reaktywacja automobilklubu z sekcją kartingową a głównym celem działań jest wybudowanie toru kartingowo samochodowego. [/quote]

    Wszystkiego nie można wiedzieć - ,,Na tapecie jest reaktywacja automobilklubu'' a dokładnie ??
    Kiedy?? Gdzie?? ,,ta tapecie'' to jednak bardzo ogólne stwierdzenie .
    Ja miałbym hale o powierzchni ok 500 m2 oraz na początek ok 7 ,,maszynek''.

    [/quote]

    Sprawa sie rozchodzi o prawdziwy tor a nie o zadaszony Spotkanie dzisjaj o 19 na sali konferencyjnej nowej hali na zarabiu - zarzad!

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    100% poparcia dla pomysłodawców budowy toru:)

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    do chwili wybudowania toru nawet zadaszony byłby mile widziany. Kwestia dogadania się ponieważ, nachodzą na siebie dwa interesy : klub czyli publiczny odpłatny dostęp, oraz prywatny także odpłatny ale skalkulowany na zysk. I jeden i drugi ma swoje plusy i minusy. Osobiście na takim właśnie halowym torze jeździłem z synem raz na dwa tygodnie. Przy odpowiednim podejściu do sprawy myśle , że nic nie stoi na przeszkodzie aby nawet taki tor reprezentował klub a klub reprezentował tor. Należy odnaleźć punkt wspólny i obustronnie czerpać korzyści (nie mylić z zyskami).
    Zapraszamy na spotkanie. Co prawda obecnie priorytetem jest wybór zarządu i troszkę papierologii jednak nie może zabraknąć czasu na taką rozmowę.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    [quote]Vivaldi, nie możesz swoich myśli zebrać i napisać w jednym poście tylko 3 pod rząd ?[/quote]o pierwszej w nocy to ja się zebrałem ale do wyra :D a nie myśli, za trudne było o tej porze

    a na poważnie, wiem , wiem jednak łatwiej mi się odpowiada na wyrwane zdanie z cytatu. OK spróbuje inaczej. Kłopocik w tym, że edit istnieje tylko 1x.

    Cytuj

Odpowiedz