Forum » Sport Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

• 20.04.2010 - 19:45
    Nooo to trzymamy kciuki, czwarta strona tu : http://www.frogfrog.de/info/SeznamPrihlasenych_18_4_17_59.pdf
    Ja mam chrzciny wtedy, bo bym pojechał nawet pompkę czy klucz podać, przytrzymać :D
    3 Cytuj Zgłoś
  • 23.04.2010 - 17:11
    wybiera się ktoś na elmot ? my jutro smigamy z Myslenic o 6 :)
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 23.04.2010 - 21:17
    A macie wolne miejsce?

A tak przy okazji. Świetna kampania nt.zapinania pasów http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM

było ich mnóstwo ale tym razem nie jest ani drastyczna ani agresywna, dociera wymową.
    Cytuj Zgłoś
  • 24.04.2010 - 9:11
    http://www.youtube.com/watch?v=lYjHIfgG7Tc&feature=player_embedded video motorecords z testowego... wg mnie generalke zamiata Kuzaj a eNke Kajetanowicz :)
    Cytuj Zgłoś
  • 24.04.2010 - 15:33
    Oczywiście, że Kuzi o ile nie uderzy (znowu). Mimo wszystko Kuchar może namieszać. Kajtek hmmm....po mojemu duży talent, obecnie zduszony autem które nie jedzie...a może poprawili. Obaczym.
    Cytuj Zgłoś
  • lalala 24.04.2010 - 20:35
    Cytuj Zgłoś
  • lalala 24.04.2010 - 20:47
    TERMINY IMPREZ
    Cytuj Zgłoś
  • 24.04.2010 - 21:02
    http://www.rsmp.info/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvideo&Itemid=10&video_id=384&lang=pl relacja z 1 petli Rajdu Elmot... nie spodziewalem sie ze Kuchar bedzie taki szybki, dla mnie rewelacja rajdu sa obie M3 :]
    Cytuj Zgłoś
  • Przemek 24.04.2010 - 21:18
    co do terminów to niestety bedą sie pokrywac i ciężko bedzie nam sie wstrzelic o czym pisalem juz w styczniu. Szkoda tomi ze tak sie stało bo chętnie zobaczyłbym was ale cóz takie życie. Co do Elmotu. Kuchar jest szybki bo widze po czasach ze kuzi i kajto cos nawywijali( wie ktoś co sie stało?) a Kuchar jedzie swojim dobrym tempem do mety. Ostatni odcinek juz Leszek i Kajetan "zabrali" dla siebie. Jutro dzień drugi i niestety ja rajd zobacze z perspektywy komputera, ale brakuje czasu na oglądare przed startem :(
    Cytuj Zgłoś
  • 24.04.2010 - 21:36
    ja Tomkowi Kucharowi już od golfa kibicuję i myślę że wygra nie tylko elmot ale będzie mistrzem trzymam kciuki także za Leszkiem Kuzajem i oczywiście w przenośni za dzieckiem JANUSZA KULIGA czyli Michałem Bembenkiem jak sam MISTRZ
    Cytuj Zgłoś
  • 24.04.2010 - 21:37
    Leszkowi kierownica zostala w rekach po ladowaniu na jednej z hop, nie wytrzymalo mocowanie, na szczescie straty nie byly duze i jakims cudem udalo sie dojechac do konca petli. Kajtek zlapal kapcia a szkoda bo jakby odliczyc strate z 2 odcinka wygrywal by z Kucharem.

Co do terminow... niestety ale ciezko bedzie sie wstrzelic z wolnym weekendem, w zasadzie jest to niemozliwe.
    Cytuj Zgłoś
  • 24.04.2010 - 21:37
    POWIEDZIAŁ KIEDYŚ.....
    Cytuj Zgłoś
  • 24.04.2010 - 21:42
    http://img686.imageshack.us/img686/7386/dsc00169y.jpg
    http://img535.imageshack.us/img535/144/dsc00172444444444444444.jpg

gruby dzwon zalogi Antonow/Jucewicz... na szczescie "tylko" zlamana noga pilota.
    Cytuj Zgłoś
  • 25.04.2010 - 13:56
    Leszek to Leszek, jak nie alergia to katar sienny, jak nie katar to grypa, jak nie grypa to skurcze, mógłby w końcu jakąś grupę inwalidzką sobie wyrobić :D w sumie chłopa nawet lubię ale ciągle mu zdrowie w jeździe przeszkadza ;) , no i mówiłem , że Kuchar namiesza. To jest rutyniarz który szybko jeździ jak ma czym i kalkuluje na zimno jak robot. Pogodziłby ich Byran nawet w starym Lancerze :D

"- Musiałem się zatrzymać, pękło mocowanie kierownicy Sparco i została w moich rękach.

Stało to się na hopie, wyobraźcie sobie wrażenia. Nie za bardzo mogłem skręcać i jechałem prosto w mur. Udało mi się rękoma skręcić ten drążek, udało się, odjechałem od muru - o tyle.

- Cały czas muszą ją zamocować. Nie wiem jak długo stałem na tym oesie, włożyłem sobie tę kierownicę, ale krzywo. To był duży problem, ona była krzywo a reakcje samochodu były prawidłowe, trudno było się odnaleźć gdzie są koła prosto.

- Na dodatek - moja wina - zapomniałem trochę o treningach fizycznych, biegłem na na Michałkowej PKC i złapał mnie skurcz prawej łydki. Nie wiedziałem, czy pojadę dalej. Drugi i trzeci odcinek przejechałem ze skurczem nogi. Na szczęście na trzecim noga była wyprostowana, ale bolało jak cholera. No cóż, zdarza się. Nie my ani nie Skoda wyprodukowaliśmy tę kierownicę, mogę mieć tylko do Włochów pretensje.

- Tempo na trzecim osie też było frustrujące, nie byłem pewien kierownicy, musiałem ją dopychać i jechałem tak kwadratowo, no i bolała mnie noga. Tyle przygód. Mam nadzieję, że na drugiej pętli będę miał nową kierownicę i nic się nie stanie. Nie życzę nikomu, żeby został bez kierownicy po hopie".
    Cytuj Zgłoś
  • 25.04.2010 - 14:13
    qbus napisał/a:
    http://img686.imageshack.us/img686/7386/dsc00169y.jpg
    http://img535.imageshack.us/img535/144/dsc00172444444444444444.jpg

gruby dzwon zalogi Antonow/Jucewicz... na szczescie "tylko" zlamana noga pilota.
    jednak troche dramatycznie było, a gdyby zaczął się palić byłoby nie wesoło. Pilot w szoku skoro miał złamaną nogę i z auta wyszedł
    http://www.youtube.com/watch?v=5n7fEuixaak

jeżeli dobrze widzę to wyjmował kartkę NOK, czy uruchomili procedurę wypadkową? W necie na ten temat cisza.
    Cytuj Zgłoś
  • 25.04.2010 - 14:17
    a czy Kuzi odpuścił już Roberta skoro on z Chmielewskim?
    Cytuj Zgłoś
  • lalala 25.04.2010 - 17:52
    Panowie a jak by tak KLUB postarał sie zrobic imprezke na zarabiu w dniu Myślenicka Majówka zamiast dnia 8.05.2010 bo mamy dylemat bo w w dniu 8.05.2010 jest impreza w karakowie ??
    Cytuj Zgłoś
  • lalala 25.04.2010 - 17:53
    byla by dobra reklama dla miasta w tym dniu co jest majuwka na zarabiu napewno by bylo duzo kibicuw :)
    Cytuj Zgłoś
  • 25.04.2010 - 19:38
    Mi też pasuje termin Myślenickiej Majówki :) o ile się nie mylę to jest to 1 i 2 maja
    Cytuj Zgłoś
  • Marek Stoszek 25.04.2010 - 20:28
    Fajnie że Tomasz K pokazał jak się jeździ,zresztą nie po raz pierwszy. Lubię go bardzo zarówno od strony sportowej jak i osobistej bo znamy się prywatnie. A mam do Kolegów pytanie, bo ja to już emeryt a Wy jesteście w temacie i idziecie ostro do przodu, co z "naszym" rajdowcem z Osieczan czy jeszcze go ujrzymy w jakichś zawodach? Co do Roberta to pamiętam jak zaczynał karierę z takim szpanerem co teraz kojarzony jest z pewna szkoła jazdy w Myślenicach. Gość prócz kasy nie reprezentował nic i chyba tak zostało , na okrągło woził się rajdową 106-tką po mieście. Ostatnio chyba w ramach reklamy w sposób prostacki wymusił na mnie pierwszeństwo. Mam nadzieje że Robert na dobre rozstał się z Kuzajem bo nic dobrego by z tego nie wyszło. Robert to rozsądny i poukładany facet natomiast Kuzaj nie dość że jeździ jak chłop traktorem w czasie orki to na dodatek zwykły krakowski psełdo gwiazdor.
    Cytuj Zgłoś
  • 25.04.2010 - 20:52
    tomi-RALLY napisał/a:
    Panowie a jak by tak KLUB postarał sie zrobic imprezke na zarabiu w dniu Myślenicka Majówka zamiast dnia 8.05.2010 bo mamy dylemat bo w w dniu 8.05.2010 jest impreza w karakowie ??
    Tomi a zastanów się gdzie na Zarabiu? Na mostowej worek wahaczy zostanie po jeździe, pod wciągiem na Chełm się nie da bo wzięty w ajencje, kostki miasto nie da bo się boją a małpi za ciasny na taką imprezę. Już kiedyś o tym pisałem lub rozmawialiśmy, że w lecie nie ma gdzie jeździć u nas .... dlatego szukamy poza miasteczkiem, a potem postaramy się zamknąć 1 lub 2 drogi. W zimie wrócimy na parkingi a może i wtedy też na drogę. Zobaczymy, ale może ktoś z UMiGm czyta forum i pomoże nam znaleźć lub wyremontować jakiś kawałek placu.
    Cytuj Zgłoś
  • 25.04.2010 - 21:08
    Było o CNG troche, to taki news jest:
    puchar VW - Scirocco R CUP
    na CNG. Pierwszy wyścig już za nami!

Maciek Steinhof wygrywa na HockenHeim Ring! Pierwszy wyścig Scirocco CNG CUP za nami!
    cng.auto.pl, 25.04.2010

Stawka 22 kierowców ruszyła kilka minut po godzinie 17 na torze Hockenheim w Niemczech. Maciek Steinhof startował z 3. pozycji, zaś Adam Gładysz z 8. Od samego startu wywiązała się między zawodnikami zażarta walka. Po 3. okrążeniu Maciek wysunął się na 2. pozycję, Adam Gładysz utrzymał swoje startowe miejsce.

Już na 5. okrążeniu Maćkowi udało się wysunąć na prowadzenie, którego nie oddał już do samego końca! Adam Gładysz po zażartym pojedynku z Carlosem Sainzem ostatecznie uplasował się na 5.pozycji.

Maciek Steinhof zdobywając pierwsze miejsce w wyścigu, otrzymał 30 punktów do klasyfikacji generalnej pucharu. Adam Gładysz, drugi z Polaków w stawce za 5. miejsce otrzymał 16 punktów.

Obu Panom serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że dzięki ich wyśmienitym występom w Polsce zwiększy się zainteresowanie ekologicznym paliwem, które napędza Scirocco CUP - bio CNG (biometanem).

Wyścig można było obejrzeć na niemieckim kanale sportowym DSF. Niestety żadna z polskich telewizji nie transmitowała sobotnich zmagań. Mamy nadzieję, że kolejny wyścig 5 czerwca na torze EuroSpeedway Lausitz będzie już można obejrzeć bez problemu z polskim komentatorem.

a kilka zdjęć "na gorąco" tutaj http://picasaweb.google.pl/cng.auto/SciroccoCNGCUPHockenheimRing2010 #
    Cytuj Zgłoś
  • 25.04.2010 - 21:52
    Panowie a tak na myśl mi przyszedł supermarket "Jan" nie wiem czy jest tam wystarczająco miejsca ale jeśli tak to może warto popytać pana B. co on myśli o takiej imprezie.
    Cytuj Zgłoś
  • 25.04.2010 - 23:43
    Marios były i są i takie przymiarki, ale to na kolejny raz jak już. Wtedy dnia przybędzie a (o ile się zgodzi) będzie łatwiej, bo w niedziele chyba do 18:00 otwarte.
    Damy rade, będzie się działo. Obajt już pracuje nad wszystkim ;)
    Cytuj Zgłoś
  • Bartłomiej 26.04.2010 - 0:43
    Zenek napisał/a:
    natomiast Kuzaj nie dość że jeździ jak chłop traktorem w czasie orki to na dodatek zwykły krakowski psełdo gwiazdor.
    Mówcie co chcecie, ale tam gdzie ja stałem to wyglądało, że najszybciej szedł Kuzi. Jedzie bardzo szybko dopóki nie wyleci, dlatego byłem mile zaskoczony widząc go na przedostatnim oesie. Zaś najefektowniejszy był chyba Virnik. W mocniejszym aucie mógłby sporo namieszać, widać, że się nie boi. Zaś Kuchara nigdy nie lubiłem. Nawet pół boka nie widziałem w jego wykonaniu.
    Cytuj Zgłoś
  • 26.04.2010 - 11:14
    jechał pod czas i fakt faktem ale miał minutę przewagi to mógłby pod kibiców coś pojechać ;) jednak jak już pisałem kalkuluje do końca jak robot.
    Cytuj Zgłoś
  • Bartłomiej 26.04.2010 - 19:45
    dokładnie, wynik idzie w świat, ale kibicom też się coś należy
    Cytuj Zgłoś
  • 26.04.2010 - 22:11
    nie wiem czy wiecie ale warto looknąć na rynek w środę o 14:00, więcej tutaj http://www.stareauta.z-ne.pl/tkm.htm ,dalej --> zloty --> program
    Cytuj Zgłoś
  • 29.04.2010 - 15:12
    Cytuj Zgłoś
  • 29.04.2010 - 22:05
    Brawo,brawo,brawo....mnie to cały czas martwi , że nie ma (nie mają) ani pół placu gdzie by tych chłopaków wpuścić. Przydałby się apel i prośba do władz miasta o kawałek parkingu z w miarę równym asfaltem! O ile rajdowcy sobie poradzą to tu to tam o tyle chłopaki z driftu potrzebują deko równiej niż jest obecnie na mostowej o kartingach nie wspominając. Kostka to nie podłoże do treningów i doskonalenia. Może jednak znajdą się pieniądze na mostową lub parking (szutrowy) koło coopera. Asfalt nie kosztuje aż tyle co kostka która wcale nie jest wszędzie zaletą. W przeciwnym wypadku ślady po treningach nadal będą widoczne na ul.Marka, a przecież da się i legalnie i bezpiecznie byle było gdzie a wtedy przyszli mistrzowie na pewno będą się identyfikować z miastem ;)
    Cytuj Zgłoś
  • Michal 02.05.2010 - 12:36
    a dzien po Myjna Cup odbedzie sie 2 eliminacja Pucharu WRT Rally Oes:

Zapraszamy na drugą eliminację Pucharu WRT Rally Oes, która odbędzie się 9 maja 2010 roku, tym razem na zupełnie nowym i ciekawym miejscu tuż obok Olkusza – w miejscowości Bolesław.

Zawody rozpoczną się o godzinie 12:30 i składać się będą z dwóch przejazdów sportowych jednego odcinka ( w razie niskiej frekwencji, istnieje możliwość zorganizowania trzeciego przejazdu - do klasyfikacji końcowej będą się wliczać dwa najlepsze przejazdy ).

Zapisy prowadzone będą na miejscu w dniu zawodów w godzinach od 10:00 do 11:00 ( bardzo prosimy o punktualne przybycie ). Informujemy, że kolejność przyznawania numerów startowych będzie odpowiadała kolejności zgłaszających się zawodników! Liczba załóg ograniczona do 60 - decyduje kolejność zgłoszeń. Zawodnicy zostaną podzieleni na pięć klas w zależności od pojemności silnika samochodu, którym wystartują w zawodach: I - do 903 cm3, II - 904 - 1300cm3, III - 1301 cm3 - 1600 cm3, IV - 1601 - 1900cm3, V - powyżej 1900cm3.

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do startu w kaskach ( możliwość wypożyczenia u organizatora na czas swojego przejazdu ), zapiętych pasach bezpieczeństwa, oraz włączonymi światłami mijania. Do udziału w imprezie zostaną dopuszczeni kierowcy posiadający prawo jazdy, aktualne ubezpieczenie OC, oraz ważny przegląd techniczny pojazdu. Zalecane jest ubezpieczenie NNW.

Dla pierwszej trójki wszystkich pięciu klas, oprócz dyplomów przewidziane są również specjalne karnety na bezpłatną jazdę gokartami na torze kartingowym WRT karting w Krakowie przy ulicy Nowolipki 3.

Dodatkowo dzięki KLUZIEWICZ.PL oraz OKLEJANIE.NET zgodnie z Regulaminem Ramowym Pucharu WRT Rally Oes, dla zwycięzcy całego Pucharu WRT Rally Oes czeka kupon na bezpłatny projekt oklejenia oraz na oklejenie samochodu!

Pierwsza trójka wszystkich pięciu klas na koniec Pucharu WRT Rally Oes również otrzyma kupony rabatowe na projekt oklejenia oraz na oklejenie samochodu!

zdjecie
    zdjecie

www.poludniowy.eu
    Cytuj Zgłoś
  • 02.05.2010 - 17:23
    tak inofrmacyjnie o Obajcie i jego występie w Czechach, info z jednego z portali rajdowych :
    "Przemysław Obajtek był najlepszym z Polaków i finiszował na 44 miejscu w generalce, pierwszym w T1. W tej klasie znaleźli się też Styrwyszko (drugi), Gilewski (czwarty) i Kierwel (piąty). Gaś był trzeci w T2, a Wolski piąty w T1. Kurdyś wygrał klasę T4."
    Brawo Przemek !!! oby tak dalej.
    Przemek będzie 8go na Orlenie, zatem będzie można pytać o technikę jazdy. Już ostatnio chetnie podpowiadał jak zrobić pachołki na cementowni.
    Cytuj Zgłoś
  • lalala 02.05.2010 - 17:50
    Gratulacje PRZEMO :) TO CZEKAMY DO 8 :)
    Cytuj Zgłoś
  • lalala 02.05.2010 - 17:52
    Panowie jak tam stronka KLUBU kiedy rusza ??
    Cytuj Zgłoś
  • lalala 02.05.2010 - 17:54
    a co do imprezy 8 to myślę że Przemo ułoży szybkom trase :) nie zakręconom !!:)
    Cytuj Zgłoś
  • 02.05.2010 - 18:18
    Cyt."W przeciwnym wypadku ślady po treningach nadal będą widoczne na ul.Marka, a przecież da się i legalnie i bezpiecznie byle było gdzie a wtedy przyszli mistrzowie na pewno będą się identyfikować z miastem ;)"
    Właśnie widzę nieraz te ślady i podejrzewałem UFO a tu teraz wyszło czyja to sprawka.Tak na marginesie to palenie gumy jest dyscypliną sportową??? Klub powinien zrzeszać sportowców a nie piratów drogowych.Fakt że w Myślenicach nie ma gdzie trenować ale to nie usprawiedliwia takich zachowań jak pseudo trening w normalnym ruchu .To nie sport to głupota.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 02.05.2010 - 21:19
    Widziałem że parking koło kortów jest teraz magazynem firmy POLDIM w tej chwili można tam zrobić zawody freestyle motocross a nie samochody lub nie daj bóg karty.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 02.05.2010 - 22:18
    pesymista napisał/a:
    Fakt że w Myślenicach nie ma gdzie trenować ale to nie usprawiedliwia takich zachowań jak pseudo trening w normalnym ruchu .To nie sport to głupota.
    Pesymisto sorry za określenie ale lepszego nie znajdę: głupi jesteś aż miło. Spróbuj okiełznać młodzież inaczej niż dając możliwości wyładowania adrenaliny, a raczej inaczej: ucząc i pokazując, że ostra adrenalina przynosi w sporcie motorowym odwrotny skutek do zamierzonego. Gdzie tego chcesz dokonać nie mając miejsca? Dokąd chcesz wyciągnąć młodych z miasta na otwarty,zabezpieczony teren? Zastanów że się przez chwile pisząc "klub ma zrzeszać nie piratów"....czyli co: chcesz dyskryminować ludzi chcących rywalizacji czy może oferujesz darmowy plac do przypalania?
    Aż mnie samego nieraz korci aby obrócić ze dwa razy na naszym jedynym rondzie w kółko no bo gdzie niby upalić z deka jak nie tam o 2:00 w nocy?
    Na ulicy Marka te ślady to nie pseudo trening ale wybór mniejszego zła skoro lepsze dane nie jest. Nie wiem czy wychowałeś się na romecie, maluchu czy innym kanciaku ale jak świat światem młodzi potrzebują sprawdzić moc, zawieche, ułożenie do winkla. Jak nie będzie gdzie, będzie na ul.Marka, jak się podziurawi będzie na rondzie bez rejestracji, jak i tam się skończy będzie gdzie indziej aż skończy się dzwonem jak dwa dni temu w Łodzi z dwoma śmiertelnymi. Można oddać im kawałek fajnego, zamkniętego asfaltu gdzie będzie i bezpiecznie i pod nadzorem a można szukać winnych po zamazanej pastą do zebów rejestracji i z ulotką KFC na naklejce szyby (w prawym dolnym rogu) a można dać im strzelić z gumy na placu, gdzie jedyną stratą będzie toyo,alu i może kawałek błotnika.
    Uważam , że nie wiesz o czym mówisz a chciałeś cokolwiek napisać.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 02.05.2010 - 22:37
    michalsko1 napisał/a:
    Widziałem że parking koło kortów jest teraz magazynem firmy POLDIM w tej chwili można tam zrobić zawody freestyle motocross a nie samochody lub nie daj bóg karty.

oby nie skończyło się kiedyś news`em jak z Łodzi. Wystartowali tam kiedyś chłopak z fajną legalną imprezą. Michalisko1 jednego z nich osobiście znasz (ten od TDI+NOS+LPG), potem upadło bo ktoś tam opór miał, że to jakieś takie młodzieżowe, że ktoś się dobrze, bezpiecznie i zorganizowanie bawi .....był opór więc po roku dwie osoby nie żyją. Nie mam pojęcia jaki argument trzeba przedstawić, że rywalizacja i ściganki wśród młodych były, są i będą. Można je zrobić bezpiecznie albo zabronić samopas. Skutki są oczywiste i namacalne. A wystarczy wskazać kawałek placu i pozwolić upalać o ile MOTOSPORT zabezpieczy. Co więcej, nie widzę problemu aby zabezpieczyć codziennie wieczorem - oczywiście współpracując z miastem.
    Przyjeżdzasz, upalasz do woli, może nawet 1/4 mili gdyby było kawałek prostej.... wg.mnie da się.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 02.05.2010 - 22:47
    pesymista napisał/a:
    Tak na marginesie to palenie gumy jest dyscypliną sportową???
    tak na marginesie jak prawdziwi faceci pójdą skoczyć na bungge albo przypalić z deka to zawsze w tym czasie możesz z pełną determinacją i kapkiem adrenaliny zgrać .... w szachy.
    Są rozgrywane mistrzostwa Polski, Europy i świata w drifcie, podobnie jak od niedawna snowboard stał się dyscypliną olimpijską. Z deka trzeba nadążać w ewolucji .... ;)
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 03.05.2010 - 0:59
    Pamiętaj Viv my jesteśmy wiek za murzynami mamy chętnych ludzi mają sprzęt tylko gdzie?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 03.05.2010 - 11:37
    Vivaldi dziękuję za komplement ale bodajże ty niedawno krytykowałeś jednego z uczestników kręciołka który " Wyjeżdżając z placu, pomiędzy autami ciasno zaparkowanymi oraz kibicami (także z dziećmi) poszedł pełnym ogniem w kierunku centrum".
    Czy trenowanie na normalnej drodze nie stwarza zagrożenia?Czy takie zachowanie jako członek władz klubu popierasz?
    Jestem za tym aby młodzi kierowcy mieli gdzie trenować ale nie na normalnych drogach.
    Naprawdę śmiesznie wygląda gdy na odcinku dojazdowym jacyś pseudo mistrzowie wyprzedzają zawodników z czołówki RSMP.,a widziałem takie zdarzenia wielokrotnie.
    Tak na marginesie czego to można nauczyć się na ulicy Marka,nawrotów na ręcznym bo po śladach na to wychodzi,to można przećwiczyć na byle parkingu.
    2 Cytuj Zgłoś
  • Michal 03.05.2010 - 11:54
    Vivaldi napisał/a:

Na ulicy Marka te ślady to nie pseudo trening ale wybór mniejszego zła skoro lepsze dane nie jest. Nie wiem czy wychowałeś się na romecie, maluchu czy innym kanciaku ale jak świat światem młodzi potrzebują sprawdzić moc, zawieche, ułożenie do winkla. Jak nie będzie gdzie, będzie na ul.Marka, jak się podziurawi będzie na rondzie bez rejestracji, jak i tam się skończy będzie gdzie indziej aż skończy się dzwonem jak dwa dni temu w Łodzi z dwoma śmiertelnymi. Można oddać im kawałek fajnego, zamkniętego asfaltu gdzie będzie i bezpiecznie i pod nadzorem a można szukać winnych po zamazanej pastą do zebów rejestracji i z ulotką KFC na naklejce szyby (w prawym dolnym rogu) a można dać im strzelić z gumy na placu, gdzie jedyną stratą będzie toyo,alu i może kawałek błotnika.
    Uważam , że nie wiesz o czym mówisz a chciałeś cokolwiek napisać.
    zycze Ci Vivaldi, abys nigdy nie musial uciekac z drogi przed tym "mniejszym zlem" i nie wazne czy na "butach" czy samochodem, ale juz nie presadzajmy, bo takich miejsc jak ta droga znajdziemy troche w okolicy, kawalek prostej i 90'tka, patrzac czasem na skutki tego "mniejszego zla" wychodze z zalozenia ze jednak ekonomiczniej byloby co niektorym trenowac na parkingu...
    2 Cytuj Zgłoś
  • Przemek 03.05.2010 - 13:06
    Pesymisto może to palenie gumy nei musi byc dyscyplina sportowa. W pewnych ramach zdrowego rozsadku palenie gumy tez jest potrzebne do wyćwiczenia, przyda sie do ciekawego przejscia bokiem zakretu RWD.
    Mam pytanie o czym piszesz? Ślady na parkingu? Czy trening w normalnym ruchu ulicznym czyli jak rozumiem droga plus inni urzytkownicy?
    Swoimi postami chcesz zniszczyc klub i członków piszac ze slady na ulicy marka sa nasza sprawka? Stowarzyszenie sie tworzy a ty siejesz beznadziejna propagande. Masz cos do powiedzenia przyjdz do nas pogadaj a nei wyspisuj takich głupot na forum. Viv ma racje i dobrą wizje że zakazami i gonieniem ludzi z parkingow nic dobrego sie nie zrobi bo i tak ludzie chca zobaczyc jak ich auto sie zachowuje, co nim mozna zrobic itd. Od dłuższego czasu zwracam uwage na to co piszesz i ciągle mam wrażenie ze oprocz atakowania nic innego nie robisz. Zapraszam na zebranie, mam nadzieje ze podpowiesz nam wiele ciekawych rzeczy.
    Zajcev przewczytaj jeszcze raz co jest napisane. Viv pisze o prakingu a Ty o uciekaniu z drogi. Widziałeś żeby ktoś "trenował" miedzy samochodami w ciagu dnia? Jeśli tak to to właśnie jest pirat drogowy i uwierz mi ze on nie trenuje tylko przesadza tam gdzie nie powinien. Ciekawe gdzie kolega ćwiczy?
    Mieszacie tu 2 sprawy, palenie gumy na parkingu i niebezpieczna jazda w ruchu ulicznym i do tego wszyscy macie racje.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 03.05.2010 - 13:19
    dokładnie, czyli posłucham chętnie rozwiązania zajceva i pesymisty w jaki sposób przekonać ludzi aby gdy będą mieli ochotę nie upalali ale przyszli do klubu i poprosili o zorganizowanie zabezpieczenia lub zamknięcie kawałka traski. Jak ich namówić inaczej niż organizując dużo mozliwości? Prosze, słucham propozycji bo jak na razie to bicie piany bez konkretów. Co do Audi po wyjeździe z placu, to także pozostawiam pole do popisu. Nie zrobiliśmy odprawy przed więc mam nadzieję , że odprawę we wiadomym celu przejmie zajcev i pesymista. Z postów wynika, że świetnie będziecie wiedzieć co powiedzieć aby wpłynąć. Podejmujecie się?
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.05.2010 - 13:39
    Pisałem o ulicy a nie o parkingu który notabene jest szutrowy nie nie ma na nim śladów palenia gumy.Cyt."Swoimi postami chcesz zniszczyc klub i członków piszac ze slady na ulicy Marka sa nasza sprawka? "
    Czy ja gdzieś napisałem że to wasza sprawka?
    Jako kibica cieszy mnie każda inicjatywa promująca sport samochodowy a zabrałem głos dlatego że uważam że popieranie niektórych zachowań szkodzi właśnie środowisku .Dlaczego każde krytyczne zdanie odbieracie jako atak na klub.Przecież prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
    Żeby być dobrze zrozumiany powtarzam jeszcze raz-jestem za tym aby młodzi kierowcy doskonalili technikę jazdy na parkingach,zamkniętych odcinkach dróg a nie w normalnym ruchu.Trzeba było posłuchać opinii mieszkańców gdy jeden z zawodników ciągle "upalał" w okolicy ?
    "Ciekawe gdzie kolega ćwiczy?"-nigdzie nie ćwiczę ponieważ jestem kibicem i to mi wystarcza.
    2 Cytuj Zgłoś
  • Przemek 03.05.2010 - 13:42
    pesymista napisał/a:
    Właśnie widzę nieraz te ślady i podejrzewałem UFO a tu teraz wyszło czyja to sprawka.Tak na marginesie to palenie gumy jest dyscypliną sportową??? Klub powinien zrzeszać sportowców a nie piratów drogowych.
    2 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz